Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Δευ Ιουν 03, 2013 1:39 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ρε κοριτσια πραγματικα εχασα τοσα σχολια.
περιμενα ωρες να απαντησετε,να γελασω!!
βρηκα αυτο το θεμα σ ενα ξενο φορουμ οσο βαριομουν αφορητα στο γραφειο,και ειπα να το βαλω να δω απολαυστικα σχολια.

πραγματικα παντως γελασα...!! ----------------- - Σελίδα 2 215994 ----------------- - Σελίδα 2 215994


οσον αφορα τον κυκλο μου που λεει η κοπελα,ειναι παραπανω απο 45 μερες,εχω καποιο θεμα οπως φαινεται...δεν εκανα καποιο λαθος.



χμμ δεν το σκεφτηκα ετσι,εχεις δικιο.δεν εχω καιρο που μπαινω στο φορουμ,και εχω δει τετοια θεματα ειναι η αληθεια...
ξερετε αν μπορω να το σβησω?
ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ....!!!
εμεις να δεις!!!παλι καλα που υπαρχουν και τα γελοια θεματα!!και γελοιοι ανθρωποι!!!
να σου πω κατι ομως να το ξερεις..μην περιμενεις σε αλλα θεματα να σε παιρνουμε στα σοβαρα αφου εδειξες πως αανεβαζεις "ψευτικα" θεματα. απλα για να γελασεις!!

27----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Δευ Ιουν 03, 2013 1:41 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ σωστα σκεφτηκε δεν αντιλεγω!

demaki88 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
demaki88 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ρε κοριτσια πραγματικα εχασα τοσα σχολια.
περιμενα ωρες να απαντησετε,να γελασω!!
βρηκα αυτο το θεμα σ ενα ξενο φορουμ οσο βαριομουν αφορητα στο γραφειο,και ειπα να το βαλω να δω απολαυστικα σχολια.

πραγματικα παντως γελασα...!! ----------------- - Σελίδα 2 215994 ----------------- - Σελίδα 2 215994


οσον αφορα τον κυκλο μου που λεει η κοπελα,ειναι παραπανω απο 45 μερες,εχω καποιο θεμα οπως φαινεται...δεν εκανα καποιο λαθος.

ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ....!!!
εμεις να δεις!!!παλι καλα που υπαρχουν και τα γελοια θεματα!!και γελοιοι ανθρωποι!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ!!!

(σημερα παντως 44η μερα και ακομα περιοδος τιποτα,ειχα στις 22/4 ηρθε η τελευταια περιοδος-το λεω για την αλλη κοπελα που νομιζει οτι εχω ψευτικο προφιλ και εγραψε "κοπελα")
μα η κοπελα δεν ειναι χαζη που το εγραψε ετσι..σου λεει ψευτικο θεμα(αφου αυτα δεν σημβαινουν)αρα ψευτικο προφιλ..πολυ σωστα σκεφτικε!!

28----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Δευ Ιουν 03, 2013 1:42 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χμμ δεν το σκεφτηκα ετσι,εχεις δικιο.δεν εχω καιρο που μπαινω στο φορουμ,και εχω δει τετοια θεματα ειναι η αληθεια...
ξερετε αν μπορω να το σβησω?


demaki88 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ρε κοριτσια πραγματικα εχασα τοσα σχολια.
περιμενα ωρες να απαντησετε,να γελασω!!
βρηκα αυτο το θεμα σ ενα ξενο φορουμ οσο βαριομουν αφορητα στο γραφειο,και ειπα να το βαλω να δω απολαυστικα σχολια.

πραγματικα παντως γελασα...!! ----------------- - Σελίδα 2 215994 ----------------- - Σελίδα 2 215994


οσον αφορα τον κυκλο μου που λεει η κοπελα,ειναι παραπανω απο 45 μερες,εχω καποιο θεμα οπως φαινεται...δεν εκανα καποιο λαθος.

ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ....!!!
εμεις να δεις!!!παλι καλα που υπαρχουν και τα γελοια θεματα!!και γελοιοι ανθρωποι!!!
να σου πω κατι ομως να το ξερεις..μην περιμενεις σε αλλα θεματα να σε παιρνουμε στα σοβαρα αφου εδειξες πως αανεβαζεις "ψευτικα" θεματα. απλα για να γελασεις!!

29----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Δευ Ιουν 03, 2013 10:06 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:χμμ δεν το σκεφτηκα ετσι,εχεις δικιο.δεν εχω καιρο που μπαινω στο φορουμ,και εχω δει τετοια θεματα ειναι η αληθεια...
ξερετε αν μπορω να το σβησω?


demaki88 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ρε κοριτσια πραγματικα εχασα τοσα σχολια.
περιμενα ωρες να απαντησετε,να γελασω!!
βρηκα αυτο το θεμα σ ενα ξενο φορουμ οσο βαριομουν αφορητα στο γραφειο,και ειπα να το βαλω να δω απολαυστικα σχολια.

πραγματικα παντως γελασα...!! ----------------- - Σελίδα 2 215994 ----------------- - Σελίδα 2 215994


οσον αφορα τον κυκλο μου που λεει η κοπελα,ειναι παραπανω απο 45 μερες,εχω καποιο θεμα οπως φαινεται...δεν εκανα καποιο λαθος.

ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ....!!!
εμεις να δεις!!!παλι καλα που υπαρχουν και τα γελοια θεματα!!και γελοιοι ανθρωποι!!!
να σου πω κατι ομως να το ξερεις..μην περιμενεις σε αλλα θεματα να σε παιρνουμε στα σοβαρα αφου εδειξες πως αανεβαζεις "ψευτικα" θεματα. απλα για να γελασεις!!
εχεις δει θεματα που δεν γινοντε με τιποτα τετοια πραγματα;;μα βρε κοπελα μου επικοινωνουμε;;αλλο το ανεβαζω ενα θεμα σεξουαλικο που συεκει και αλλο το εξωπραγματικο..μα οπως ειδες δεν πηρε καμια μας το θεμα σοβαρα γιατι απλα καταλαβαμε οτι ειναι ψεμα και μαζι με το θεμα σου παιρνει κ εσενα η μπαλα.δεν σκεφτικες οτι μετα δεν θα σε παιρνουμε σοβαρα;;;τουλαχιστον ας εκανες την μαμουνα και να μην ελεγες οτι εκανες την.πλακα σου γιατι απο την μια γκαφα πηγες στην αλλη.

30----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Δευ Ιουν 03, 2013 10:32 pm

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα κλεισω εδω το θεμα οπως το ανοιξα.
δεν επρεπε καν να το ανοιξω,λαθος μου.

παρ ολα αυτα καθολου fake δεν ειναι.για του λογου το αληθες καποιο αποσπασμα που διαβασα.

http://www.madamefigaro.gr/content/sex-ti-einai-squirting


Ο πρώτος που έκανε αναφορά στο «γυναικείο σπέρμα» ήταν ο Ιπποκράτης, ενώ ύστερα από πολλούς αιώνες, το 1672 ο De Greef υπερασπίστηκε την ύπαρξη γυναικείου «προστάτη» που εκκρίνει ένα ιδιαίτερο υγρό, ανεβάζοντας τη γυναικεία λίμπιντο. Τον εικοστό αιώνα ο «νονός» του σημείου G, Ernst Grafenberg, συνέδεσε τη συγκεκριμένη έντονη έκκριση με τον ερεθισμό ενός σημείου στο γυναικείο κόλπο.
Συγκεκριμένα, σε ένα άρθρο που δημοσιεύτηκε στο International Journal of Sexology ο Grafenberg αναφέρει ότι «η ποσότητα των υγρών μπορεί να είναι τόσο μεγάλη, που πρέπει να τοποθετηθεί μια πετσέτα στα σεντόνια». Οι ισχυρισμοί του δεν έγιναν ευρύτερα αποδεκτοί, αφού οι τότε πρωτεργάτες της σεξουαλικής υγείας, όπως οι Alfred Kinsey και Masters & Johnson θεώρησαν ότι αυτό που περιέγραφε δεν ήταν τίποτα περισσότερο από ακράτεια ούρων. Το θέμα ανακινήθηκε ξανά τη δεκαετία του ’80, με το μπεστ σέλερ The G Spot and Other Recent Discoveries About Human Sexuality, στο οποίο οι καταξιωμένοι Αμερικανοί σεξολόγοι Ladas, Whipple & Perry παραθέτουν τα αποτελέσματα ερευνών τους πάνω στη γυναικεία εκσπερμάτιση και υπερασπίζονται την ύπαρξή της θέτοντας το ζήτημα επαναπροσδιορισμού της γυναικείας σεξουαλικότητας. Κι ενώ το θέμα αποκτά κοινωνικο-πολιτικο-φιλοσοφικές προεκτάσεις, ακόμα και σήμερα οι επιστήμονες δεν φαίνεται να έχουν καταλήξει σε ένα κοινό συμπέρασμα. Χρειάστηκε να απευθυνθώ σε διάφορους γυναικολόγους και να αντιμετωπίσω ποικίλες αντιδράσεις, από την ειλικρινή ομολογία άγνοιας του θέματος μέχρι αμήχανα γέλια και συγκρατημένη ειρωνεία, ώσπου να βρω ένα γιατρό που ήταν ενημερωμένος σχετικά.
Ο Δρ. Αλέξανδρος Μπάντερ, μαιευτήρας - χειρουργός γυναικολόγος, ήταν ο μόνος από όσους μίλησα που επιβεβαίωσε ότι η «γυναικεία εκσπερμάτιση» δεν είναι μύθος. «Πράγματι υπάρχει γυναικείος οργασμός που συνοδεύεται από μεγάλη έκκριση υγρών. Η προέλευσή τους δεν είναι από τους παραουρηθρικούς αδένες, αλλά μέσα από την ουροδόχο κύστη. Δεν έχει διαπιστωθεί αν τα υγρά αυτά προέρχονται από τους ουρητήρες ή τα νεφρά, πάντως δεν είναι ούρα. Ενδέχεται το υγρό του συγκεκριμένου οργασμού να περιέχει και κάποια ποσότητα ούρων, η οποία συμπαρασύρεται, η βασική σύστασή του όμως είναι ένζυμα, σάκχαρα και άλλες ουσίες που συναντώνται επίσης στο σπερματικό υγρό του άντρα» λέει ο Δρ. Μπάντερ. Πράγματι, σύμφωνα με επιστημονικές μελέτες, όπως αυτή του Dr.F. Cabello Santamaría που παρουσιάστηκε στο 13ο Διεθνές Συνέδριο Σεξολογίας το 1997, το εν λόγω υγρό περιέχει αμελητέες ποσότητες ουρίας και κρεατίνης –που είναι τα κυρίαρχα συστατικά των ούρων– και μεγάλες ποσότητες PSA, μια χημική ουσία που παράγεται αντίστοιχα στον αντρικό προστάτη.

31----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Δευ Ιουν 03, 2013 11:34 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως βλεπω ομως μονο αντρες γιατροι μιλησαν στο θεμα..θα ηθελα την γνωμη μια γυναικα γιατρος για να πιστω γιατι αν και γελοιο το θεμα η αποψη μου ειναι οτι μαλλον ειναι μονο ουρα που εξαιτιας της επαφης ανακατευτικαν με τα υγρα της γυναικας και ετσι εβγαλαν αυτο το αποτελεσμα οι κυριοι..μου φαινετε περιεργο που δεν το εχω ακουσει απο μια κοπελα να της συμβαινει αυτο..

32----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Τρι Ιουν 04, 2013 12:33 am

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:θα κλεισω εδω το θεμα οπως το ανοιξα.
δεν επρεπε καν να το ανοιξω,λαθος μου.

παρ ολα αυτα καθολου fake δεν ειναι.για του λογου το αληθες καποιο αποσπασμα που διαβασα.

http://www.madamefigaro.gr/content/sex-ti-einai-squirting

Ξέρουμε κι εμείς πολύ καλά τι είναι το squrting!
Εγώ έχω άλλη περιέργεια! Για βάλε μας το λινκ από το "άλλο" φόρουμ που διάβασες αυτό το αστείο θέμα, και το αντέγραψες, και το μετέφερες και εδώ, για να γελάσουμε!
Το έχεις το λινκ, ή το έχασες και δεν θυμάσαι πού ήταν;;;;;;;; Cool

33----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Τρι Ιουν 04, 2013 12:40 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexanda11 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:θα κλεισω εδω το θεμα οπως το ανοιξα.
δεν επρεπε καν να το ανοιξω,λαθος μου.

παρ ολα αυτα καθολου fake δεν ειναι.για του λογου το αληθες καποιο αποσπασμα που διαβασα.

http://www.madamefigaro.gr/content/sex-ti-einai-squirting

Ξέρουμε κι εμείς πολύ καλά τι είναι το squrting!
Εγώ έχω άλλη περιέργεια! Για βάλε μας το λινκ από το "άλλο" φόρουμ που διάβασες αυτό το αστείο θέμα, και το αντέγραψες, και το μετέφερες και εδώ, για να γελάσουμε!
Το έχεις το λινκ, ή το έχασες και δεν θυμάσαι πού ήταν;;;;;;;; Cool
----------------- - Σελίδα 2 875502 ----------------- - Σελίδα 2 875502

34----------------- - Σελίδα 2 Empty Απ: ----------------- Τρι Ιουν 04, 2013 3:34 am

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όπως το φαντάστηκα μπουρμπουλήθρα ... έχασες το λινκ.. ε;;; Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις