Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Θα σας πω κατι το οποιο ειναι γενικο σαν συμβουλη. Μην δινεται ονοματα γιατρων ετσι. Οχι για θεμα διαφημισης αλλα γιατι ειναι σοβαρα θεματα αυτα ωστε να συστηνουμε γιατρους, και ειδικα σε ατομα που δεν γνωριζουμε προσωπικα. Προς Θεου δεν θελω να παρεξηγειθω, αλλα πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικες με αυτα τα θεματα.
Δεν έχεις άδικο αλλά εγώ τουλάχιστον θεώρω δεδομένο οτι δενθα το δέσεις κόμπο και θα ψαχτεις λιγάκι παραπάνω.

Δεδομενο το θεωρω και εγω για μενα. Αλλα ποσο σιγουρη μπορεις να εισαι οτι γενικα το ψαχνουν. Εγω δεν συστηνω ποτε γιατρο οσο και να τον εμπιστευομαι και να ειμαι ευχαριστημενη απο τη δουλεια του. Ουτε καν τον αδερφο μου που ειναι γιατρος η τον πατερα μου δεν συστηνω σε κανεναν!!

athinaaa

athinaaa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
annamaria_i έγραψε:Θα σας πω κατι το οποιο ειναι γενικο σαν συμβουλη. Μην δινεται ονοματα γιατρων ετσι. Οχι για θεμα διαφημισης αλλα γιατι ειναι σοβαρα θεματα αυτα ωστε να συστηνουμε γιατρους, και ειδικα σε ατομα που δεν γνωριζουμε προσωπικα. Προς Θεου δεν θελω να παρεξηγειθω, αλλα πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικες με αυτα τα θεματα.


το καταλαβαίνω αυτο που λες..και οπως ειπα πρωτα ψαχνεις και οποιος σου κανει καταλήγεις...αν ηταν κανενας τυχαίος δεν θα το ανέφερα καν αλλα ξερω οτι ο γιατρός αυτος εχει κάποιο όνομα και αρκετα διασιμος...
εγω ειπα την εμπειρία μου και επειδή ρωτήθηκα για τον γιατρο απάντησα...
μπορει να μην της κανει αυτος και να παει σε αλλον..απο κει και περα ειναι δικο της θεμα για το ποιος θα της εμπνεύσει εμπιστοσύνη..
κατα την άποψη μου καλο ειναι να ξερει 2-3 ονόματα ΚΑΛΟΝ γιατρών να μπορεί να παρει γνώμες...

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinaaa έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Θα σας πω κατι το οποιο ειναι γενικο σαν συμβουλη. Μην δινεται ονοματα γιατρων ετσι. Οχι για θεμα διαφημισης αλλα γιατι ειναι σοβαρα θεματα αυτα ωστε να συστηνουμε γιατρους, και ειδικα σε ατομα που δεν γνωριζουμε προσωπικα. Προς Θεου δεν θελω να παρεξηγειθω, αλλα πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικες με αυτα τα θεματα.


το καταλαβαίνω αυτο που λες..και οπως ειπα πρωτα ψαχνεις και οποιος σου κανει καταλήγεις...αν ηταν κανενας τυχαίος δεν θα το ανέφερα καν αλλα ξερω οτι ο γιατρός αυτος εχει κάποιο όνομα και αρκετα διασιμος...
εγω ειπα την εμπειρία μου και επειδή ρωτήθηκα για τον γιατρο απάντησα...
μπορει να μην της κανει αυτος και να παει σε αλλον..απο κει και περα ειναι δικο της θεμα για το ποιος θα της εμπνεύσει εμπιστοσύνη..
κατα την άποψη μου καλο ειναι να ξερει 2-3 ονόματα ΚΑΛΟΝ γιατρών να μπορεί να παρει γνώμες...


Μωρε δεν αναφερομαι μονο σε εσενα. Η αφορμη ηταν αυτη γιατι το εχω δει εδω στο φορουμ να συστηνονται οι γιατροι ετσι αβερτα.

athinaaa

athinaaa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το ξέρω..και καλά κάνεις και το αναφέρεις...

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επειδη το τελευταιο διαστημα το σκεφτομαι πιο σοβαρα και εγω μετα απο 2 γεννες και θηλασμους το στηθος μου ειναι στητο αλλα μικρο βεβαια ειμαι και αρκετα αδυνατη φοβαμαι ομως πολυ μην κανω κατι που δεν θα μου αρεσει αισθητικα γιατι εχω δει αποτελεσματα σε κοπελες που δεν μου αρεσαν κακα τα ψεμματα το φυσικο ειναι αλλο πραγμα και μακαρι να ειχα λιγο πιο μεγαλο επισης αυτο που ειπε και η κοπελα παραπανω ισχυει οτι το αλλαζεις το εμφυτευμα μετα απο καποια χρονια και επισης πρεπει καθε 6 μηνες να κανεις υπερηχο στηθους προληπτικα για καρκινο ειμαι σε διλλημα και εγω

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ειμαι κατα των αισθητικων επεμβασεων. Ομως πιστευω οτι αμα περιμενεις απο μια επεμβαση να νιωσεις καλα με τον εαυτο σου, τοτε δεν προκειται να νιωσεις ποτε.

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειναι δυνατον να μην σου φτιαξει την ψυχολογια η εμφανιση του εαυτου σου???εδω 3 κιλα βαζεισ και αμεσως ξενερωνεισ που δεν σου καθετε καλα το μπλουζακι οχι να γεννησεισ να γινουν σαν ξεφουσκωμενα μπαλονια και να εκνευριζεσαι και με το σουτιεν και με την μπλουζα που δεν καθετε καλα πααανω απο το σουτιεν ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΞΗΤΙΚΗ ΣΤΗΘΟΥΣ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!! - Σελίδα 2 911307 ...!!ειμαι 23 και απο το ζουλα ζουλα ....ππφφφ...δηλαδη στα 30 αναρωτιεμαι πωσ θα ειναι????Φτιαξτε βυζια!χαχαχα!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΞΗΤΙΚΗ ΣΤΗΘΟΥΣ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!! - Σελίδα 2 536304 !!!φτιαξτε τα παντα!!! ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΞΗΤΙΚΗ ΣΤΗΘΟΥΣ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!! - Σελίδα 2 536304 Και ποσο κοστιζει ρε κοριτσια scratch ??Για πειτε!

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτο που λεω εγω δεν ειμαι μην κανετε πλαστικη! Και εγω μπορει στο μελλον να κανω σε καποιο σημειο που θα με ενοχλει. Αυτο που λεω ομως ειναι οτι αν δεν τα εχεις καλα με τον εαυτο σου καμια πλαστικη δεν προκειται να σε κανει να νιωσεις καλυτερα. Παντα κατι θα σου φταιει. Εγω προσωπικα πρωτου εκανα μια επεμβαση θα συζητουσα πρωτα με εναν ψυχολογο ωστε να ειμαι και σιγουρη οτι θα το εκανα για τους σωστους λογους.

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
annamaria_i έγραψε:Αυτο που λεω εγω δεν ειμαι μην κανετε πλαστικη! Και εγω μπορει στο μελλον να κανω σε καποιο σημειο που θα με ενοχλει. Αυτο που λεω ομως ειναι οτι αν δεν τα εχεις καλα με τον εαυτο σου καμια πλαστικη δεν προκειται να σε κανει να νιωσεις καλυτερα. Παντα κατι θα σου φταιει. Εγω προσωπικα πρωτου εκανα μια επεμβαση θα συζητουσα πρωτα με εναν ψυχολογο ωστε να ειμαι και σιγουρη οτι θα το εκανα για τους σωστους λογους.
σεβαστη η γνωμη σου!σιγουρα παντα κατι φταιει!!! Rolling Eyes

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:Αυτο που λεω εγω δεν ειμαι μην κανετε πλαστικη! Και εγω μπορει στο μελλον να κανω σε καποιο σημειο που θα με ενοχλει. Αυτο που λεω ομως ειναι οτι αν δεν τα εχεις καλα με τον εαυτο σου καμια πλαστικη δεν προκειται να σε κανει να νιωσεις καλυτερα. Παντα κατι θα σου φταιει. Εγω προσωπικα πρωτου εκανα μια επεμβαση θα συζητουσα πρωτα με εναν ψυχολογο ωστε να ειμαι και σιγουρη οτι θα το εκανα για τους σωστους λογους.
Μίσο λέπτο αγαπητή. Smile Μια χαρά μπορείς να έισαι με τον ευατό σου αλλά ένα σημείο να μην σε ικανοποιεί. Αν έχω μεγάλη μύτηπχ και δεν αισθάνομαι άνετα θα την φτιάξω για να μου αρέσει περισσότερο η εικόνα μου. Αν βλέπω στον ευατό μου ότι τα πάντα έιναι χάλια τα αφτια μου, τα β@ζια μου, η μύτη μου, ο πισινός μου ναι εκεί θεωρώ ότι θέλεις ψυχολογική υποστήριξη.Αλλά αν θεωρείς μόνο αυτό το ''τρωτό σημειο σου'' δεν σημαίνει ότι δεν αγαπάς την εικόνα σου. Την αγαπάς αλλά αυτό το αγκαθάκι θα ήταν καλό να λείπει. με πιάνιεις? Wink Wink Wink Wink Wink

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
annamaria_i έγραψε:Αυτο που λεω εγω δεν ειμαι μην κανετε πλαστικη! Και εγω μπορει στο μελλον να κανω σε καποιο σημειο που θα με ενοχλει. Αυτο που λεω ομως ειναι οτι αν δεν τα εχεις καλα με τον εαυτο σου καμια πλαστικη δεν προκειται να σε κανει να νιωσεις καλυτερα. Παντα κατι θα σου φταιει. Εγω προσωπικα πρωτου εκανα μια επεμβαση θα συζητουσα πρωτα με εναν ψυχολογο ωστε να ειμαι και σιγουρη οτι θα το εκανα για τους σωστους λογους.
Μίσο λέπτο αγαπητή. Smile Μια χαρά μπορείς να έισαι με τον ευατό σου αλλά ένα σημείο να μην σε ικανοποιεί. Αν έχω μεγάλη μύτηπχ και δεν αισθάνομαι άνετα θα την φτιάξω για να μου αρέσει περισσότερο η εικόνα μου. Αν βλέπω στον ευατό μου ότι τα πάντα έιναι χάλια τα αφτια μου, τα β@ζια μου, η μύτη μου, ο πισινός μου ναι εκεί θεωρώ ότι θέλεις ψυχολογική υποστήριξη.Αλλά αν θεωρείς μόνο αυτό το ''τρωτό σημειο σου'' δεν σημαίνει ότι δεν αγαπάς την εικόνα σου. Την αγαπάς αλλά αυτό το αγκαθάκι θα ήταν καλό να λείπει. με πιάνιεις? Wink Wink Wink Wink Wink

Σε πιανω! και δεν ειπα οτι ειναι ολες οι περιπτωσεις τετοιες! Ειπα απλα οτι εγω σε μια αντιστοιχη περιπτωση θα εψαχνα εκτενως πρωτα τι μου εφταιγε και μετα θα εκανα καποια επεμβαση. Γιατι ξερω και περιπτωσεις που απλα ξεσπουν στο σωμα τους γιατι παντα κατι βρισκουν που να τους ενοχλει.

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φταιει δεν φταιει κατι για πειτε ΠΟΣΟ κανει??Εχουν καμια προσφορα λογο οικονομικης κρισης ή μπα?Τωρα θα μου πεισ λεφτα δεν εχουμε θελουμε και καινουρια β...α!!!χαχαχα Very Happy Very Happy Very Happy

XIONATH


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΧΑΧΑΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ..ΜΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΤΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ..ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΑΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ..ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ Ν ΑΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΕΡΘΩΣΕΙΣ..ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ..
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΛΥΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΗΘΟΥΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ..ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΤΥΠΟΣΗ ΚΑΙ ΗΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ..((ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ))
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΓΩ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ..ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΨΑΞΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ..ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΗΝ ΠΑΣ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΠΕΣΕΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΛΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ..ΑΛΛΑ ΠΡΕΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ Ν ΑΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΠΩΣ ΘΑΥΜΑΖΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΟ ΣΤΗΘΟΣ..ΟΥΤΕ ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΙΑ..ΕΛΕΟΣ..ΧΑΧΑΧΑΧ

efilain


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα,
δίαβασα όλων τις απαντήσεις και μπορω να πω την προσωπική μου εμπειρία.
Εχω κάνει προσθετική εδω και 3 χρόνια γιατί μετά απο 2 τοκετούς το στήθος εξαφανίστηκε.. το πήρε το "Εύρηκα".. cyclops

Το αποτέλεσμα ΤΕΛΕΙΟ και δεν το μετάνιωσα!

Κατάρχην πρέπει να εμπιστευτείς το γιατρό και να νιώθεις ήρεμη.

Το μόσχευμα( σιλικόνη) που χρησιμοποιούν δεν σπάει σε μαστογραφία όπως διάβασα παραπάνω κι ούτε έχει ημερομηνία λήξης... ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΞΗΤΙΚΗ ΣΤΗΘΟΥΣ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!! - Σελίδα 2 654316 Μπαίνει κάτω απο το θωρακικό μυ και δεν είναι μια μπάλα που φαίνεται άσχημα,δένει υπέροχα με το υπόλοιπο σώμα και υπάρχει πλήρη αίσθηση του μαστού. Εκτός κι αν θέλεις να βάλεις κανένα μέγεθος τεράστιο που θα είναι ασήμετρο με το υπόλοιπο σώμα.. Twisted Evil
Κάθε χρόνο κάνω μαστογραφία και δεν εχω κανένα πρόβλημα.

Η επέμβαση διαρκεί λίγη ώρα και το απόγευμα-βράδυ πας σπίτι σου.Τον πρώτο καιρό είναι δεμένο με γάζες και πρέπει να φοράς αθλητικο σουτιέν.
Φυσικά σε παρακολουθεί κι ο γιατρός σου.

Ο πόνος? χμ! εξαρτάται απο πόσο αντέχει η καθεμιά!! εγω πόναγα την πρώτη μέρα,αλλα με τη βοήθεια του παυσίπονου ήταν καλά.Μετά απο 4 μέρες οδήγησα κιόλας,λίγο στην όπισθεν ταχύτητα δυσκολεύτηκα,αλλά κάθε μέρα ήταν και καλύτερα.
Τώρα πια δεν φαίνονται ούτε οι ούλές ούτε τίποτα ..

Οταν πήγα να κάνω ενα υπέρηχο καρδιάς( προληπτικά)ο καρδιολόγος είπε: ο γιατρός σας, έκανε τέλεια δουλειά!!

Βέβαια υπάρχει και η άσχημη πλευρά η οποία ευτυχώς δεν μου έτυχε...εξαρτάται τον οργανισμό..
ο γιατρός ενημερώνει και για την πιθανή δημιουργία "κάψας", δεν θυμάμαι καλά τι ακριβώς είναι, αλλά θυμάμαι να είχε αναφέρει κάτι για την επόύλωση της τομής.. Διαβάστε σχετικά γιάυτό στο internet και ρωτήστε το γιατρό σας για όλες τις λεπτομέρειες και για ο,τι σας προβληματίζει και σας αγχώνει.
ΔΙΧΩΣ ΝΤΡΟΠΗ, για το σώμα σας πρόκειται!.. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΞΗΤΙΚΗ ΣΤΗΘΟΥΣ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ!!! - Σελίδα 2 417472






Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟ .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις