Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κ απο μενα..
Μην αγχωνεσαι οσο μπορεις..!! Στη χειροτερη θα κανεις μια ληψη τροφοβλαστης και σε 3 μερες θα ξερεις ακριβως.
Εμενα μου εβγαλαν μια αυχενικη διαφανεια 3.2 (πολυ αυξημενη κατ εμε) και εκανα τροφοβλαστη εντρομη την ιδια μερα, η χειροτερη μερα της ζωης μου. Ολα βγηκαν καλα και μετα εμαθα οτι πολλες κοπελες κανουν τροφοβλαστη γιατι ετσι θελουν, ακομα κ με ολα φυσιολογικα. Οποτε μην σε αγχωνει αυτο, στη χιεροτερη να χρειαστει δηλ να κανεις αυτη την εξεταση γιανα εχεις το κεφαλι σου ησυχο (και να μαθεις και το φυλο με σιγουρια Wink )
Τωρα για το ρινικο οστο που λες, εχω ακουσει περιπτωσεις που δεν ηταν ορατο και πηγαν 1-2 εβδομαδες αργοτερα και τσουπ να το Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 328109 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 328109
Αν ολα τα αλλα ηταν καλα, προσπαθησε να μην αγχωνεσαι..
Ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην ταλαιπωρηθεις αλλο!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου εύχομαι, κοριτσάκι μου να μην είναι τίποτα! Να την ξανακάνεις σε 1-2 βδομάδες και όλα να είναι τέλεια! Θα περιμένουμε νέα Smile

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχομαι κι εγω καλα αποτελεσματα παντως νομιζω λιγο νωρισ την εκανες.Εμενα ο γιατροσ μου ειχε πει 13η εβδομαδα για να ειμαστε σιγουροι γι αυτα που βλεπουμε!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα!!!!!!!!ολα καλα τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!
ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

τρισωμια21 1/10.000!
και ολα καλα μου ειπανε!
εν τω μεταξυ σε 2 βδομαδες θα παμε να δουμε γιατο ρινικο οστο!εαν εμφανιστηκε!!!

σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!!για τις απαντησεις σας και το ενδιαφερον σας!!!!!!!!!

σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωωω! Τέλεια! Υπέροχα νεα! Συγχαρητήρια!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klaramaria έγραψε:Ωωω! Τέλεια! Υπέροχα νεα! Συγχαρητήρια!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316


σε ευχαριστω πολυ κοπεαρα μου!!!!!!!!!!και συ να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!
ολα τελεια να σου πανε μεχρι τελος!!!!!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω παρα πολυ!!! Κι εσυ να έχεις μια υπεροχή εγκυμοσύνη. Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316
Με το καλο το μωράκι σου!!

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε ολα καλα!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 654316

theanw

theanw
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβο ολα καλα λοιπον!!!Ευχομαι ολα καλα να σου πανε απο δω και περα και γρηγορα να κρατασ το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!!!!!!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλο κοπελα μου!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολύ ωραία νέα!! Όλα καλά να είναι από εδώ και πέρα και με το καλό το μωράκι σου!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 328109

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!!!!!ευχομαι ολα να πανε καλα απο δω και περα και σε ολες μας!!!!!
ευχομαι σε ολες να εχετε τελειομηνες εγκυμοσυνες,ηρεμες!!!!!!!!!
Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

και να αγκαλισαουμε ολες τα μωρακια μας!!!!!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσια καλησπερα!!!!!!!!ολα καλα τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!
ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

τρισωμια21 1/10.000!
και ολα καλα μου ειπανε!
εν τω μεταξυ σε 2 βδομαδες θα παμε να δουμε γιατο ρινικο οστο!εαν εμφανιστηκε!!!

σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!!για τις απαντησεις σας και το ενδιαφερον σας!!!!!!!!!

σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!

Τσαμπα το αγχος βρε μανουλα...Αχχχ αυτοι οι γιατροι ποσο ξυλο θελουν!
Τελος καλο,ολα καλα..
Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και το πρωτο φιλακι ξερεις που,ε;στη μυτουλα! I love you

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Picolina έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσια καλησπερα!!!!!!!!ολα καλα τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!
ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

τρισωμια21 1/10.000!
και ολα καλα μου ειπανε!
εν τω μεταξυ σε 2 βδομαδες θα παμε να δουμε γιατο ρινικο οστο!εαν εμφανιστηκε!!!

σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!!για τις απαντησεις σας και το ενδιαφερον σας!!!!!!!!!

σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!

Τσαμπα το αγχος βρε μανουλα...Αχχχ αυτοι οι γιατροι ποσο ξυλο θελουν!
Τελος καλο,ολα καλα..
Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και το πρωτο φιλακι ξερεις που,ε;στη μυτουλα! I love you


αχαχαχαχαχαχχαχαχα!!!ετσι πικολινα μου!!!το πρωτο φιλακι θα ειναι στη μυτουλα!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!!ολα καλα μου ειπε!δεν θα χρειαστει αμνιοπαρακεντηση μου ειπε!ολα καλα!!!!
απλα σε 2 βδομαδουλες θα πρεπει μα ξαναπαω να δουμε ρινικο οστο!αν εμφανιστηκε!
αν και θελω να πιστευω με τετοιες τιμες θα εχει εμφανιστει το ρινικο οστο!!!! flower flower flower flower

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pigkoulinaki έγραψε:
Picolina έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσια καλησπερα!!!!!!!!ολα καλα τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!
ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

τρισωμια21 1/10.000!
και ολα καλα μου ειπανε!
εν τω μεταξυ σε 2 βδομαδες θα παμε να δουμε γιατο ρινικο οστο!εαν εμφανιστηκε!!!

σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!!για τις απαντησεις σας και το ενδιαφερον σας!!!!!!!!!

σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!

Τσαμπα το αγχος βρε μανουλα...Αχχχ αυτοι οι γιατροι ποσο ξυλο θελουν!
Τελος καλο,ολα καλα..
Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και το πρωτο φιλακι ξερεις που,ε;στη μυτουλα! I love you


αχαχαχαχαχαχχαχαχα!!!ετσι πικολινα μου!!!το πρωτο φιλακι θα ειναι στη μυτουλα!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!!ολα καλα μου ειπε!δεν θα χρειαστει αμνιοπαρακεντηση μου ειπε!ολα καλα!!!!
απλα σε 2 βδομαδουλες θα πρεπει μα ξαναπαω να δουμε ρινικο οστο!αν εμφανιστηκε!
αν και θελω να πιστευω με τετοιες τιμες θα εχει εμφανιστει το ρινικο οστο!!!! flower flower flower flower

Εννοειται θα φανει..Και κοιτα μην καθεσαι και σκας και γι'αυτο τωρα!Εφοσον οι εξετασεις βγηκαν τελειες δεν χρειαζεται αλλο αγχος!
Φανταζομαι θα εχεις αγωνια,αλλα πλεον δε χρειαζεται να το σκεφτεσαι καν.
Υπαρχει ειναι εκει και παλευει το dna της μαμας με του μπαμπα για το ποιο θα υπερισχυσει στη μορφη της μυτουλας...Γι'αυτο αργει...Κατευθειαν να το κατηγορησουμε το παιδι!χαχαχαχαχχαχ!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Picolina έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
Picolina έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσια καλησπερα!!!!!!!!ολα καλα τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!
ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

τρισωμια21 1/10.000!
και ολα καλα μου ειπανε!
εν τω μεταξυ σε 2 βδομαδες θα παμε να δουμε γιατο ρινικο οστο!εαν εμφανιστηκε!!!

σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!!για τις απαντησεις σας και το ενδιαφερον σας!!!!!!!!!

σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!

Τσαμπα το αγχος βρε μανουλα...Αχχχ αυτοι οι γιατροι ποσο ξυλο θελουν!
Τελος καλο,ολα καλα..
Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και το πρωτο φιλακι ξερεις που,ε;στη μυτουλα! I love you


αχαχαχαχαχαχχαχαχα!!!ετσι πικολινα μου!!!το πρωτο φιλακι θα ειναι στη μυτουλα!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!!ολα καλα μου ειπε!δεν θα χρειαστει αμνιοπαρακεντηση μου ειπε!ολα καλα!!!!
απλα σε 2 βδομαδουλες θα πρεπει μα ξαναπαω να δουμε ρινικο οστο!αν εμφανιστηκε!
αν και θελω να πιστευω με τετοιες τιμες θα εχει εμφανιστει το ρινικο οστο!!!! flower flower flower flower

Εννοειται θα φανει..Και κοιτα μην καθεσαι και σκας και γι'αυτο τωρα!Εφοσον οι εξετασεις βγηκαν τελειες δεν χρειαζεται αλλο αγχος!
Φανταζομαι θα εχεις αγωνια,αλλα πλεον δε χρειαζεται να το σκεφτεσαι καν.
Υπαρχει ειναι εκει και παλευει το dna της μαμας με του μπαμπα για το ποιο θα υπερισχυσει στη μορφη της μυτουλας...Γι'αυτο αργει...Κατευθειαν να το κατηγορησουμε το παιδι!χαχαχαχαχχαχ!!!!

αχ πικολινα μου εχω ενα αγχος να σου πω την αληθεια...απλα προσπαθω να μην με καταβαλει!!!!!
σκεφτομαι το αλλο.....απ τη στιγμη που βγηκαν καλες οι απαντησεις λογικα θα εμφανηστει και το ρινικο οστο!!!ετσι δεν ειναι?????
αν την εκανα πχ στην 13 βδομαδα το πολυ την αυχενικη,αν φαιντανε το ρινικο οστο...οι τιμες θα ητανε οι ιδιες...?αλλαζουνε αραγε οι τιμες απο την 11η-13η εβδομαδα....????η ειναι οι ιδιες????

πρωταρα μανουλα ειμαι!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pigkoulinaki έγραψε:
Picolina έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
Picolina έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσια καλησπερα!!!!!!!!ολα καλα τα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!
ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994 Αυχενικη διαφανεια και ρινικο οστο απων! - Σελίδα 2 215994

τρισωμια21 1/10.000!
και ολα καλα μου ειπανε!
εν τω μεταξυ σε 2 βδομαδες θα παμε να δουμε γιατο ρινικο οστο!εαν εμφανιστηκε!!!

σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!!για τις απαντησεις σας και το ενδιαφερον σας!!!!!!!!!

σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!

Τσαμπα το αγχος βρε μανουλα...Αχχχ αυτοι οι γιατροι ποσο ξυλο θελουν!
Τελος καλο,ολα καλα..
Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σου και το πρωτο φιλακι ξερεις που,ε;στη μυτουλα! I love you


αχαχαχαχαχαχχαχαχα!!!ετσι πικολινα μου!!!το πρωτο φιλακι θα ειναι στη μυτουλα!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!!!ολα καλα μου ειπε!δεν θα χρειαστει αμνιοπαρακεντηση μου ειπε!ολα καλα!!!!
απλα σε 2 βδομαδουλες θα πρεπει μα ξαναπαω να δουμε ρινικο οστο!αν εμφανιστηκε!
αν και θελω να πιστευω με τετοιες τιμες θα εχει εμφανιστει το ρινικο οστο!!!! flower flower flower flower

Εννοειται θα φανει..Και κοιτα μην καθεσαι και σκας και γι'αυτο τωρα!Εφοσον οι εξετασεις βγηκαν τελειες δεν χρειαζεται αλλο αγχος!
Φανταζομαι θα εχεις αγωνια,αλλα πλεον δε χρειαζεται να το σκεφτεσαι καν.
Υπαρχει ειναι εκει και παλευει το dna της μαμας με του μπαμπα για το ποιο θα υπερισχυσει στη μορφη της μυτουλας...Γι'αυτο αργει...Κατευθειαν να το κατηγορησουμε το παιδι!χαχαχαχαχχαχ!!!!

αχ πικολινα μου εχω ενα αγχος να σου πω την αληθεια...απλα προσπαθω να μην με καταβαλει!!!!!
σκεφτομαι το αλλο.....απ τη στιγμη που βγηκαν καλες οι απαντησεις λογικα θα εμφανηστει και το ρινικο οστο!!!ετσι δεν ειναι?????
αν την εκανα πχ στην 13 βδομαδα το πολυ την αυχενικη,αν φαιντανε το ρινικο οστο...οι τιμες θα ητανε οι ιδιες...?αλλαζουνε αραγε οι τιμες απο την 11η-13η εβδομαδα....????η ειναι οι ιδιες????

πρωταρα μανουλα ειμαι!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed



Κοιτα μανουλιτσα,εγω δεν ειμαι καν μελλουσα μανουλα,αλλα την απαντηση δεν τη ξερεις;Την ξερεις καλη μου!
Ειναι δυνατον να δειξουν ιδια αποτελεσματα οι πρωιμες εξετασεις απο τις κανονικες;Φαντασου εσυ,εχεις παρει τελειες απαντησεις νωριτερα απ'οτι επρεπε για το μικρακι σου (που παρεπιπτοντως καταλαβαινει οτι στεναχωριεσαι...Μη στεναχωριεσαι κακουργα!χαχχαχαχ),σκεψου μετα τι εξετασεις θα εχεις!!!Ενα τελειο μωρακι με το ρινικο του οστο και τα παντα ολα του!Κοιτα μετα μονο μη θυμωσει και δε σου δειχνει φυλο!χαχχαχχ!!!
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ειναι ολα ήδη ΤΕΛΕΙΑ!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!κακουργα μανα ειμαι τελικα!!!αλλα το καλοπιασα με σοκολατα να φαει και μπιφτεκι ψητο λεμονατο!
φουσκωσα!!!!
σε ευχαριστω πολυ για της απαντησεις σου!!!!!!!!

σου ευχομαι ολοψυχα πικολινα μου,να φυτρωσει το δικο σου μωρακι στην κοιλιτσα σου!!!!!!!σου το ευχομαι με ολη μου την καρδια!!!!!!!!!!

προσπαθειτε αρκετο καιρο για μωρακι με τον αντρουλη σου????
εμεις σε 1 χρονο το πιασαμε!!!!
μας παιδεψε!!!!αλλα ηρθε!!!

χαχαχαχαχαχαχχ!!!ειναι ζωηρο και πεισματαρικο!!!!τον γιατρο που μου εκανε την αυχενικη δεν τον πολυχωνεψα....πολυ αγχωτικος!!!!
το μωρακι μου ομως με καταλαβε πολυ καλα!!!!!!!!!!
και μου λεει:''μανα μη μασας θα τον ζορισω εγω''!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

τον υδρωσε!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pigkoulinaki έγραψε:αχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!κακουργα μανα ειμαι τελικα!!!αλλα το καλοπιασα με σοκολατα να φαει και μπιφτεκι ψητο λεμονατο!
φουσκωσα!!!!
σε ευχαριστω πολυ για της απαντησεις σου!!!!!!!!

σου ευχομαι ολοψυχα πικολινα μου,να φυτρωσει το δικο σου μωρακι στην κοιλιτσα σου!!!!!!!σου το ευχομαι με ολη μου την καρδια!!!!!!!!!!

προσπαθειτε αρκετο καιρο για μωρακι με τον αντρουλη σου????
εμεις σε 1 χρονο το πιασαμε!!!!
μας παιδεψε!!!!αλλα ηρθε!!!

χαχαχαχαχαχαχχ!!!ειναι ζωηρο και πεισματαρικο!!!!τον γιατρο που μου εκανε την αυχενικη δεν τον πολυχωνεψα....πολυ αγχωτικος!!!!
το μωρακι μου ομως με καταλαβε πολυ καλα!!!!!!!!!!
και μου λεει:''μανα μη μασας θα τον ζορισω εγω''!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

τον υδρωσε!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

χαχαχχαχαχ καλα του εκανε του "ατιμου"!!!Αλλη φορα να βγαζει σωστα αποτελεσματα!χαχαχχ!
Ζωηρο,ε;ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
Εμεις Απο τον Νοεμβρη,αλλα αρχικα οχι ιδιαιτερες προσπαθειες μετα μ'επιασε μια "εμμονη" και επανω εκει ανακαλυψα και εναν πολυποδα στη μητρα τον οποιο αφαιρεσα.Αυτη η μικρη μου περιπετεια με "ξυπνησε",διοτι πριν τον ανακαλυψω,καταλαβα πως τον καημενο τον αντρουλη μου τον ειχα μονο σαν "σκευος" γονιμοποιησης και ετσι τωρα παμε πολυ χαλαρα.Οποτε ερθει,εμεις να ειμαστε καλα!
Οσο για τα μπιφτεκια και τα συναφη...μιαααααα χαραααα το μπεμπακι...στανταρ το καλοεπιασες...εδω καλοεπιασες εμενα!!!Σα να διαμαρτυρεται το στομαχι μου...παω να πιασω κουταλακι και νουτελλα να κατευνασω την πεινα...ΠΟΥ να βρω μπιφτεκι τετοια ωρα!!!Κακουργα συνομιλουσα!χαχαχχαχαχ!!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τελεια μπραβο κοπελα μ με το καλο τ μωρακι ολα θα πανε καλα θα το δεις

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις