Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
536 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 536 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βροχουλα και δροσουλα σημερα...!!!Ευτυχως γιατι χθες ειχε πολυ ζεστη..!!!Twisted Evil

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ νόμιζα θα ξανά πηγαίνεις να επιβεβαιωσεις τι φύλο !!! Κι εγώ πιστεύω αν έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου να μείνεις εκεί.... Εγώ ανυπομονω να δω πρόσωπο !!! Είναι έκπληξη την ώρα της γεννας αλλά θέλω να δω πως μοιάζει ... Καλά να είναι τα μωρακια μας και οπότε θέλουν ας φανερωθουν!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βεβαια δεν ξερω αν εκεινη την ωρα της γεννας θα καταφερω να δω προσωπο απο τα κλαματα..!!!I love youSad

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά είμαι Τζούλια μου κ εγώ κ η σκατουλίτσα μου που αν κ με παιδεύει την λατρεύω ήδη!!!
Επόμενη συνάντηση μαζί της την Δευτέρα κ δεν κρατιέμαι! Ούτε εγώ έχω δει προσωπάκι, όλο κωλαράκι βλέπουμε!! Κ η τελευταία φωτο που καταφέραμε να πάρουμε ήταν το πατουσίνι της!!!!!!!!!!

Περιμένω να την ξαναδούμε για να επιβεβαιώσουμε ακόμη μια φορά το φύλο γιατί ήρθε το καρότσι που παραγγείλαμε, αλλά επειδή είναι καταΡΟΖ δεν τολμάω να το ανοίξω γιατί δεν επιστρέφεται αν βγει από την συσκευασία.... Κ λέω κάτσε μήπως χρειαστεί να πάρουμε τελικά το μπλε!!!
Αν κ δεν νομίζω, αλλά ποτέ δεν ξέρεις!! (Τζούλια θα μου πεις ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΑ ΛΕΩ???? rabbit

Κ εμείς δροσούλα έχουμε ευτυχώς, με ζακετούλα είμαι δηλαδή κ το απολαμβάνω!!

Τζούλια οκ με τις τάσεις λιποθυμίας? Ξαναεμφανίστηκαν?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συνέχεια φαντάζομαι εκείνη τη στιγμή και δακρυζω στη σκέψη μόνο ... Εννοείται θα κλεμε από χαρά ... Εγώ νομίζω θα λυποθημησω από τη χαρά μου... Εννοείται θέλω και τον άντρα μου δίπλα ... Φαντάζομαι θα είναι το αποκορύφωμα των συναισθημάτων που ζούμε τόσο καιρό... Μακάρι όλα να πανε καλά για όλες μας!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασα μου σου έμεινε φοβία για το φύλο με τις αλλαγές στο φόρουμ; Χαχα.. Ανοιξε το να το χαρεις δε θα αλλάξει κάτι !!! Εσύ είσαι πιο μπροστά από όλες μας!!! Αρα σίγουρα είναι κορακλα!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα Νατς μου...οντως βρηκες ανθρωπο να τα πεις...που θα με σκασουν..!!!Κι εμας κυριως το κωλαρακι της μας δειχνει..!!!RazzΤασεις λιποθυμιας οχι ακριβως...αλλα ζαλαδες και πονοκεφαλο..αν και σημερα ειμαι πολυ καλυτερα..!!!Very HappyΑντε με το καλο να την δειτε την Δευτερα...να την χαρειτε..!!!I love you

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχα έχει τρομάξει το μάτι μου! Αν κ νομίζω πως όλες οι αλλαγές ήταν από αγοράκια σε κοριτσάκια, όχι αντίθετα!

Ρε κορίτσια εμένα νομίζω πως ακόμα υπερισχύει ο φόβος μου για την γέννα κ όχι ο ενθουσιασμός.... Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 534787

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι βρε Νατς μου...??Τι ειναι αυτο που νιωθεις οτι σε τρομαζει τοσο??

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα ο ενθουσιασμός νατς μου ... Δε φοβάμαι τι θα γίνει σκέφτομαι θετικά ... Αλλά σίγουρα θα κάνω επισκληριδιο.. Οκ όλες θα πονεσουμε εννοείται αλλά σκέψου είναι η μέρα που θα δούμε τα μωρά μας πρώτη φορά !!! Το μόνο που παρακαλώ είναι να γέννηση φυσιολογικα... Παρόλο που και η καισαρικη τώρα είναι με επισκληριδιο και δεν είναι ολική ναρκωση... Θέλω να το ζήσω ... Μαζοχας;

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω Μαριλενα μου...ειμαι ακομα πιο μαζοχα...θελω να γεννησω με φυσιολογικο και  χωρις επισκληριδειο..!!!pale

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου θα σας αφήσω να κοιμηθώ γιατί αύριο στις 8 πάλι δουλειά ... Και δεν την παλεύω αν δεν κοιμηθώ το οκτάωρο μου... Καλό βράδυ και φιλια πολλά ...

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φοβάμαι πως δεν θα τα καταφέρω. Πως θα με πιάσει πανικός, θα πανικοβληθώ κ δεν θα μπορώ να ανταπεξέλθω κ να κάνω αυτά που θα μου λένε για να εξελιχτούν όλα όπως πρέπει. 
Ίσως είναι απλά ο φόβος για το άγνωστο, τι να πω. 
Προσπαθώ να παίρνω θετική ενέργεια από τον ενθουσιασμό σας, διαβάζω, ενημερώνομαι για να ξέρω τι πρόκειται να συμβεί κτλ αλλά από την πρώτη στιγμή της εγκυμοσύνης βλέπω εφιάλτες οτι έχω άσχημο τοκετό κ τέτοια...

Το είπα στον γιατρό μου κ μου είπε να μην φοβάμαι, με επισκληρήδιο όλα θα πάνε καλά, είμαι υγιής, νέα κτλ οπότε όλα θα είναι εύκολα.
Του είπα τι γίνεται αν θελήσω καισαρική κ μου είπε πως αν κ είναι εντελώς αντίθετος με την χωρίς λόγο καισαρικη, αν με δει οτι δεν την παλεύω κ φρικάρω, θα το δούμε εκείνη τη στιγμή Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 534787

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζούλια μου εμένα η γιατρός μου το θεωρεί δεδομένο και κάνει σε όλες επισκληριδιο εκτός αν δεν θέλουν ... Σίγουρα θα τα καταφέρεις όπως τόσες γυναίκες αλλά αφού η επιστήμη προχωρά γιατί να μην απλοποησουμε λίγο τη διαδικασία ...

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Μαριλενα μου...καλη ξεκουραση...και καλη δουλιτσα..!!!Τα  λεμε αυριο κοριτσακι μου..!!!Πολλα φιλακια σε σενα και την νεραιδουλα σου..!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 523139Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 669659

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξεκουράσου Μαριλένα μου, το έχεις ανάγκη! ¨Ονειρα γλυκά!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε Νατς μου...Σου στελνω μια γλυκεια αγκαλιτσα...ενα ρουφηχτο φιλακι...και πολυ θετικη ενεργεια οτι ολα θα πανε πολυ καλα.....!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 669659Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 669659Συμφωνω με τον γιατρο σου οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να πας σε καισαρικη ετσι απλα..!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 377361

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατς μου μην ανησυχείς ... Τα όνειρα βασικά προέρχονται από τις ανησυχίες σου πιστεύω δεν είναι ότι θα παει κάτι λάθος ... Τόσες γυναίκες τα κατάφεραν άρα και εμείς !! Είναι πολύ θετικό που ο γιατρός σου είναι υπέρ του φτ... Γενικώς το έχουν παρακάνει με την καισαρικη ... Μην ανησυχείς πιστεύω ότι ο θεός μας δίνει δύναμη την κατάλληλη στιγμή ... Φιλια πολλά καλό βράδυ !!! Και όνειρα γλυκα

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ'ευχαριστώ πολύ Τζούλια μου, ήδη νιώθω καλύτερα Smile

Είναι κ αυτό που έλεγε η Ελίζα πως είσαι με την κοιλιά τούρλα κ σου λένε ιστορίες για αγρίους για εγκυμοσύνες κ τοκετούς που δεν εξελίχτηκαν καλά! Αι σιχτίρ!

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριλένα μου δίκιο έχεις κ στην θεωρία συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! Αυτά λέω στις άλλες κ εγώ, αλλά στον ευατό  μου...
Σ'ευχαριστώ πολύ για την θετική ενέργεια!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα αυτο δεν το συζηταω...ποτε δεν ελεγα καποια ασχημη ιστορια σε εγκυο...Σκεφτομουν πριν μιλησω..!!!Rolling Eyes

Αλλα εσυ χαλαρωσε γιατι ολα θα πανε καλα...Δεν υπαρχει καμια ενδειξη για το αντιθετο..!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 377361Η νεραιδουλα σου ειναι μια χαρα..και ολα θα πανε τελεια...!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 654316Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 654316Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 654316

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα πραγματικά ρε συ, είναι σαν να σου λέει κάποιος οτι πήρε καινούρι αυτοκίνητο κ εσύ να του λες για τον τάδε που τράκαρε ή τον άλλον που σκοτώθηκε!

Τέλος πάντων, πιστεύω να ξεπεράσω την φοβία μου, θα ρουφάω κάθε λέξη από τον ενθουσιασμό σας κ θα προσπαθήσω να την κάνω κτήμα μου!!

Λέω να κλείσω σιγά σιγά γλυκιά μου, δεν μπορώ να κάθομαι άλλο στην καρέκλα με την πονεμένη μου μέση.

Σε γλυκοφιλώ, καλό ξημέρωμα κ θα μιλήσουμε αύριο με το καλό Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 334590

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Νατασσουλα μου...καλη ξεκουραση και ονειρα γλυκα..!!!Πολλα πολλα φιλακια...Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 523139

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ  Κ ΔΡΟΣΕΡΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΣΑΣ  Κ ΣΤΑ ΓΛΥΚΟΥΛΟ ΠΙΤΣΙΠΟΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΞΕΠΟΡΤΙΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ!!!sunnyΜανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 567772Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 49454!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΘΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ!!!ΚΑΛΕ ΧΘΕΣ ΣΑΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ!!!ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΛΑ'Ι'ΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ(2ΤΣΟΥΒΑΛΙΑ)Κ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΑΝΣΕΡ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΕ 1 ΟΡΟΦΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΦΩΝΕΣ(ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ) Κ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ 4-5 ΜΕΣΑ!!!Κ ΦΤΙΑΧΝΟΣΑΣΤΑΝ-ΧΤΕΝΙΖΟΣΑΣΤΑΝ Κ ΒΑΦΟΣΑΣΤΑΝ!!!ΣΑΝ ΝΑ ΗΣΑΣΤΑΝ Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 377361 ΣΕ 5ΗΜΕΡΗ???!!!!Μανουλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 ν.15 - Σελίδα 35 125586
ΠΟΛΥ ΖΩΝΤΑΝΟ ΗΤΑΝ!!! ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ!!!!Rolling EyesΧΧΑΧΑΧΑ

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσια! Τι κανετε? τα μωρακια βαρανε?
Εμεις καλα ηρθαμε δουλεια καναμε το φραπε μας μια χαρα..
Φρουφρου καλημερα? τι ονειρο ηταν αυτο? σημαινει οτι εχτος απο απαραιτητες οι κοπελες οταν εισαι ξυπνια ειναι και το βραδυ στα ονειρα σου!!τουλαχιστον ηταν φρονιμες?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις