Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αχχχ απο την μια λεω θελω και αλλο παιδακι να ειμαι ξανα με κοιλιτσα ειναι μικροβιο ρε γαμωτο το κλαμα το γελιο απο την αλλη θυμαμαι την ημερα του τοκετου και λεω εεε ενταξει αργοτερα χαχαχ To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 4872

αχ νανακα μου ναι θυμαμαι που ειχες γραψει την εμπειρια σου!ευχομαι να μην εχω τοσο δυσκολη γεννα κ εγω αλλα αμα χρειαστει θα το περασω κ αυτο!!!

ολα τα αντεχουμε εμεις... μετα μας λενε και οιανδρες οτι πανε φανταροι... ααχχχ που να καταλαβουν

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις οι γυναικες ειμαστε φτιαγμενες για αυτους τους πονους!δεν μασαμε Very Happy

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Alexandra23 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ναι νανακα μου διανυω την 31η εβδομαδα Very Happy
ΑΛΕΞΑΔΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΠΡΙΚΓΙΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΖΒΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΒΕΒΕΙΑ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΝΑΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΩΡΙΣΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΚΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!! Very Happy Very Happy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ελενη μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!ναι σαν τους φανταρους μετραμε τις μερες κ τις εβδομαδες Very Happy η γιαγια μου με εχει τρελανει,τελη ιουλιου λεει θα γεννησεις.βρε γιαγια της λεω 17 αυγουστου εχω πητ.δεν εχει σημασια λεει ακου που σου λεω!!!με τρελανεεεε!!!!!
ΧΑΧΑΧ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΨΑΡΟΥΚΛΕΣ!ΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΓΙΓΙΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΑΝΤΩΣ 3 ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΓΚΥΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΚΑΙ 3 ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΩΜΕΝΗ ΗΜΕΡΩΜΙΝΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΦΤΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΑΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ !!!Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΚΙΑ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη μου εγω πιστευω πως απο τη στιγμη που μπαινεις στο μηνα σου μπορει να ερθει ανα πασα στιγμη!κ δεν ξερω αλλα απο αυτα που βλεπω οι περισσοτερες γεννανε στον μηνα τους κ δεν κλεινουν κ τις 40 εβδομαδες.αλλα κ παλι δε μπορεις να ξερεις,υπαρχουν οντως κ τεμπελικα μωρακια που δεν λενε να βγουνε Very Happy καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη!παντως στην 36η εβδομαδα ειναι τελειομηνα τα μωρακια οποτε απο τοτε ειναι μια χαρα να γεννιουνται κ οχι πιο πριν!αλλα ενταξει ο,τι ειναι γραμμενο θα γινει!!!

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Alexandra23 έγραψε:ελενη μου εγω πιστευω πως απο τη στιγμη που μπαινεις στο μηνα σου μπορει να ερθει ανα πασα στιγμη!κ δεν ξερω αλλα απο αυτα που βλεπω οι περισσοτερες γεννανε στον μηνα τους κ δεν κλεινουν κ τις 40 εβδομαδες.αλλα κ παλι δε μπορεις να ξερεις,υπαρχουν οντως κ τεμπελικα μωρακια που δεν λενε να βγουνε Very Happy καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη!παντως στην 36η εβδομαδα ειναι τελειομηνα τα μωρακια οποτε απο τοτε ειναι μια χαρα να γεννιουνται κ οχι πιο πριν!αλλα ενταξει ο,τι ειναι γραμμενο θα γινει!!!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΑΜΟΡΦΟΜΕΝΟ!!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΥΠΕΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΕΡΕΣΕΙΣ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 40 ΕΒΔΩ ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΠΕΣ 41 ΕΒΔΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι θα σας πω ελενη μου!!!ασε που νομιζω πως οσο πλησιαζω να γεννησω θα σας πρηξω εδω με ερωτησεις για τους φοβους μου Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Alexandra23 έγραψε:ναι θα σας πω ελενη μου!!!ασε που νομιζω πως οσο πλησιαζω να γεννησω θα σας πρηξω εδω με ερωτησεις για τους φοβους μου Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΑΡΓΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 667478 ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ELENI23 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ναι νανακα μου διανυω την 31η εβδομαδα Very Happy
ΑΛΕΞΑΔΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΠΡΙΚΓΙΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΖΒΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΒΕΒΕΙΑ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΝΑΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΩΡΙΣΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΚΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!! Very Happy Very Happy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ
χαχαχα ελενη και εγω εσβηνα μερες στο πρωτο μου.. εγραφα καθε μερα συνεσθηματα..αστα να παν...τωρα!!!

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ναι νανακα μου διανυω την 31η εβδομαδα Very Happy
ΑΛΕΞΑΔΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΠΡΙΚΓΙΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΖΒΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΒΕΒΕΙΑ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΝΑΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΩΡΙΣΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΚΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!! Very Happy Very Happy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ
χαχαχα ελενη και εγω εσβηνα μερες στο πρωτο μου.. εγραφα καθε μερα συνεσθηματα..αστα να παν...τωρα!!!
DEMAKΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΕΙΣ 2 ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 3 ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΑ

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αχχχ απο την μια λεω θελω και αλλο παιδακι να ειμαι ξανα με κοιλιτσα ειναι μικροβιο ρε γαμωτο το κλαμα το γελιο απο την αλλη θυμαμαι την ημερα του τοκετου και λεω εεε ενταξει αργοτερα χαχαχ To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 4872

αχ νανακα μου ναι θυμαμαι που ειχες γραψει την εμπειρια σου!ευχομαι να μην εχω τοσο δυσκολη γεννα κ εγω αλλα αμα χρειαστει θα το περασω κ αυτο!!!

ολα τα αντεχουμε εμεις... μετα μας λενε και οιανδρες οτι πανε φανταροι... ααχχχ που να καταλαβουν
μονο αυτο βρε νανακα μου;;αιμοραγουν καθε μηνα για βδομαδα;;;πανικος θα τους επιανε!!περπατανε πανω σε δωδεκαποντα;;περα απο σπορτεξ δεν νοιωθουν να βαλουν τπτ αλλο!!βγαζουν φρυδια να δουν εκει πονο;;;κανουν αποτριχωση με κερι;;;ασε σου λεω κουκουλι την βγαζουν και το παιζουν δυνατοι!!

smurf

smurf
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πολυ συγκινητικο το βιντεακι!! Πραγματικα ειναι η πιο ωραια περιοδος στη ζωη της γυναικας!! Το απολυτο θαυμα ζει και μεγαλωνει μεσα της!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ναι θα σας πω ελενη μου!!!ασε που νομιζω πως οσο πλησιαζω να γεννησω θα σας πρηξω εδω με ερωτησεις για τους φοβους μου Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
αλεξανδρα μου εγω στο πρωτο που γεννησα με φ.τ εμενα μαζι της τοτε για εναν χρονο..ε την ειχα ζαλισει την γυναικα ολο ερωτησεις..πως θα καταλαβω οτι γενναω και αμα θα κοιμαμαι και σπασουν τα νερα αν θα το καταλαβω αν ποναει η γεννα..ασε..ζαλουρα ειχα γινει!!μετα στο δευτερο ηξερα οτι παω για καισαρικη ε οποια εβρρισκα που ειχε κανει καισαρικη δωσε και εκει ερωτισεις!!!!τι να Razz κανουμε;;

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ναι νανακα μου διανυω την 31η εβδομαδα Very Happy
ΑΛΕΞΑΔΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΠΡΙΚΓΙΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΖΒΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΒΕΒΕΙΑ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΝΑΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΩΡΙΣΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΚΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!! Very Happy Very Happy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ
χαχαχα ελενη και εγω εσβηνα μερες στο πρωτο μου.. εγραφα καθε μερα συνεσθηματα..αστα να παν...τωρα!!!
DEMAKΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΕΙΣ 2 ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 3 ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΑ
εξαντλιμενη υπομονη εχω ελλενιτσα μου αλλα και τι να κανω;;τρελενομαι για μωρακια!!

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ναι νανακα μου διανυω την 31η εβδομαδα Very Happy
ΑΛΕΞΑΔΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΠΡΙΚΓΙΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΖΒΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΓΕΛΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΒΕΒΕΙΑ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΥ ΕΡΕΣΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΝΑΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΩΡΙΣΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΚΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!! Very Happy Very Happy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ
χαχαχα ελενη και εγω εσβηνα μερες στο πρωτο μου.. εγραφα καθε μερα συνεσθηματα..αστα να παν...τωρα!!!
DEMAKΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΕΙΣ 2 ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 3 ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΑ
εξαντλιμενη υπομονη εχω ελλενιτσα μου αλλα και τι να κανω;;τρελενομαι για μωρακια!!
ΧΙΧΙΧΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΖΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αχχχ απο την μια λεω θελω και αλλο παιδακι να ειμαι ξανα με κοιλιτσα ειναι μικροβιο ρε γαμωτο το κλαμα το γελιο απο την αλλη θυμαμαι την ημερα του τοκετου και λεω εεε ενταξει αργοτερα χαχαχ To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 4872

αχ νανακα μου ναι θυμαμαι που ειχες γραψει την εμπειρια σου!ευχομαι να μην εχω τοσο δυσκολη γεννα κ εγω αλλα αμα χρειαστει θα το περασω κ αυτο!!!

ολα τα αντεχουμε εμεις... μετα μας λενε και οιανδρες οτι πανε φανταροι... ααχχχ που να καταλαβουν
μονο αυτο βρε νανακα μου;;αιμοραγουν καθε μηνα για βδομαδα;;;πανικος θα τους επιανε!!περπατανε πανω σε δωδεκαποντα;;περα απο σπορτεξ δεν νοιωθουν να βαλουν τπτ αλλο!!βγαζουν φρυδια να δουν εκει πονο;;;κανουν αποτριχωση με κερι;;;ασε σου λεω κουκουλι την βγαζουν και το παιζουν δυνατοι!!

ετσι ακριβως ειναι.. εγω το ανεφερα γιατι οποτε τους λες κατι κατευθειαν εχουν την απαντηση στο στομα... ναι για πανε φανταρος να δεις την γλυκα.. ουτε στο ελαχιστο φανταζοντε τι περναμε..

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αχχχ απο την μια λεω θελω και αλλο παιδακι να ειμαι ξανα με κοιλιτσα ειναι μικροβιο ρε γαμωτο το κλαμα το γελιο απο την αλλη θυμαμαι την ημερα του τοκετου και λεω εεε ενταξει αργοτερα χαχαχ To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 4872

αχ νανακα μου ναι θυμαμαι που ειχες γραψει την εμπειρια σου!ευχομαι να μην εχω τοσο δυσκολη γεννα κ εγω αλλα αμα χρειαστει θα το περασω κ αυτο!!!

ολα τα αντεχουμε εμεις... μετα μας λενε και οιανδρες οτι πανε φανταροι... ααχχχ που να καταλαβουν

Εμενα επειδη ο αντρας μου ειναι μονιμος κατοικος εξωτερικου απο τη γεννηση του δεν εχει παει στρατο οποτε ουτε αυτο δεν μπορει να μου πει Very Happy Very Happy

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annamaria_i έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αχχχ απο την μια λεω θελω και αλλο παιδακι να ειμαι ξανα με κοιλιτσα ειναι μικροβιο ρε γαμωτο το κλαμα το γελιο απο την αλλη θυμαμαι την ημερα του τοκετου και λεω εεε ενταξει αργοτερα χαχαχ To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 4872

αχ νανακα μου ναι θυμαμαι που ειχες γραψει την εμπειρια σου!ευχομαι να μην εχω τοσο δυσκολη γεννα κ εγω αλλα αμα χρειαστει θα το περασω κ αυτο!!!

ολα τα αντεχουμε εμεις... μετα μας λενε και οιανδρες οτι πανε φανταροι... ααχχχ που να καταλαβουν

Εμενα επειδη ο αντρας μου ειναι μονιμος κατοικος εξωτερικου απο τη γεννηση του δεν εχει παει στρατο οποτε ουτε αυτο δεν μπορει να μου πει Very Happy Very Happy

χααχχα μια χαρα σου εκατσε!!! To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 328109 To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 328109 To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 328109

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αχχχ απο την μια λεω θελω και αλλο παιδακι να ειμαι ξανα με κοιλιτσα ειναι μικροβιο ρε γαμωτο το κλαμα το γελιο απο την αλλη θυμαμαι την ημερα του τοκετου και λεω εεε ενταξει αργοτερα χαχαχ To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 4872

αχ νανακα μου ναι θυμαμαι που ειχες γραψει την εμπειρια σου!ευχομαι να μην εχω τοσο δυσκολη γεννα κ εγω αλλα αμα χρειαστει θα το περασω κ αυτο!!!

ολα τα αντεχουμε εμεις... μετα μας λενε και οιανδρες οτι πανε φανταροι... ααχχχ που να καταλαβουν

Εμενα επειδη ο αντρας μου ειναι μονιμος κατοικος εξωτερικου απο τη γεννηση του δεν εχει παει στρατο οποτε ουτε αυτο δεν μπορει να μου πει Very Happy Very Happy

χααχχα μια χαρα σου εκατσε!!! To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 328109 To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 328109 To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 328109

ε ναι!! αλλα ωρες ωρες θα ηθελα να ειχε παει για να μαθει!! Razz Razz

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω πιστευω οτι δεν ειναι αναγκαστικα ο στρατος που κανει ανδρα τον ανδρα.. αλλα οι καταστασεις και οι εμπειριες της ζωης.. μερικοι μετα το στρατο τζατζευουν ακομα περισσοτερο.. την βλεπουν μαγκιες και καλα κομαντο... μ@λ@κιες...

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nanakaboubou έγραψε:εγω πιστευω οτι δεν ειναι αναγκαστικα ο στρατος που κανει ανδρα τον ανδρα.. αλλα οι καταστασεις και οι εμπειριες της ζωης.. μερικοι μετα το στρατο τζατζευουν ακομα περισσοτερο.. την βλεπουν μαγκιες και καλα κομαντο... μ@λ@κιες...

ναι καλε! δεν το λεω απο αυτην την αποψη!! Απλα γιατι ειναι μια διαδικασια που θεωρω οτι ειναι καλο να την περνανε, βεβαια αυτο αν μενεις στην Ελλαδα, τωρα ο αντρας μου που ειναι μεγαλωμενος αλλιως δεν θα ειχε και ιδιαιτερο νοημα.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ντεμακι μου ολες οι πρωταρες τα ιδια κανουμε Very Happy εχουμε αποριες φοβους κ ειναι λογικο!ενω μια μανουλα που περιμενει δευτερο παιδι ξερει τι την περιμενει οσο να ναι!εχει μια εμπειρια!αλλα ειναι απιστευτο το οτι απο ενστικτο κ μονο τα καταφερνει καθε γυναικα!!!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι γλυκοοοοοο!!!!!! με ξεσηκωσες για το 2ο.....!!!!!!! To πιο συγκινητικο βιντεο που εχω δει και θελω να το μοιραστω μαζι σας! - Σελίδα 2 215994

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:ντεμακι μου ολες οι πρωταρες τα ιδια κανουμε Very Happy εχουμε αποριες φοβους κ ειναι λογικο!ενω μια μανουλα που περιμενει δευτερο παιδι ξερει τι την περιμενει οσο να ναι!εχει μια εμπειρια!αλλα ειναι απιστευτο το οτι απο ενστικτο κ μονο τα καταφερνει καθε γυναικα!!!
οτι τα καταφερνουμε,τα καταφερνουμε..μωρε να σου πω κατι;;ο θεος τα εδωσε ετσι..αν ηταν πιο δυνατοι οι αντρες θα εδινε σε αυτους να γεννανε!!τωρα αν μπει κανενας αντρας και τα δει τον εξαψαλμο θα ακουσω..αλλα ετσι ειναι!!ειμαστε δυνατοτερες!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο θεος παντως δεν εκανε δικαιη μοιρασια ολα εμεις τα τραβαμεεεεεεε Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad κατι θα ξερει κ μας εχει φερει τοσα ζορια στη ζωη...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις