Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
samimas έγραψε:λοιπον αν ερθουν ολα ετσι οπως τα θελουμε κ οι δυο μας κ βρεθουμε για καφε,θα σου δειξω το βιντεο με το τεστ ψαλιδι-μαχαιρι....που καθομαι στο μαχαιρι κ σκεφτομαι το ροζ κ ξενερωνω!!!! ολοι χαιρονται γιατι δεν υπαρχουν κοριτσια στο σοι κ εγω θελω να κλαψω!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα το φουξια τρωγεται καπως!!!! φουξια ειναι το νυχτικο που σου εχει παρει η πεθερα σου????
Πρώτον ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ για καφέ όχι ΑΝ! Θα έρθω εγώ με το αγόρι μου μόλις σαραντίσει!
Δεύτερον το μαχαίρι είναι αγόρι!!! Στο μαχαίρι καθησες; Και καλά εσύ να ξενερώνεις με το ροζ... Εμένα που είναι το δεύτερο, έχω πηξει στο γαλάζιο και πάλι γαλάζιο θέλω;;; Ολες οι φίλες μου απορούν μαζί μου! Το φούξια το είπα γιατί στις ανηψιες μου παίρνω πάντα φούξια! Ποτέ ροζ!!! Και αυτό θα έκανα και στο παιδί μου (αν ήταν κορίτσι!)Το νυχτικό είναι εκρου!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω,πωωωωω με τους Νικολαδες μας!!!!!  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 654316 (αντε με το καλο)
οχι λαθος στο ψαλιδι εκατσα!!! τοσα χρονια φοραω γαλαζια (ειναι το αγαπιμενο μου χρωμα οπως κ το πρασινο) κ δεν το βαριεμαι καθολου!!! εαν εκανα κοριτσι θα του ειχα κοκκινα,κιτρινα,πορτοκαλι αντε κ 1 ροζ!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
μια χαρα την βρισκω την πεθερα σου!!!! να την χρησιμοποιησεις αν σε βολευει!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα που μ αρέσει το ροζ βάναυσα σε σημείο να αυτομαστιγωνομαι με ΡΟΖ , με παίζετε;;; χαχαχαχαχα Πάντως σας πάω που διαφερετε από το μπούγιο..!!

Σπυριδούλα μου θα την αναλάβουν αλλά με πρόκληση σα να μη συμβαίνει ΤΠΤ κ θα αφήσουν αυτό το μωράκι να φάει την πίεση της γέννας;; δε θα το επέτρεπα με ΤΠΤ Γ το μωρό μου!

Ελενακι μου άρα είσαι μια χαρά κ δευτεροτοκη οπότε δε σε φοβούνται!! Μπράβο θηρίο μου κ πάλι!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εννεοιται κ σε παιζουμε!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
κριμα στο μωρακι!! αλλα ξερεις πολλες φορες το ξερο μας το κεφαλι τα φταιει!! μπορει την κοπελα να την εχουν ενημερωσει αλλα εκεινη να εχει τα πιστευω της πανω απο ολα.... τι να πω???
ουτε εγω την φοβαμαι την Ελενα!!! θα γεννησει τελεια κ το πιστευω πραγματικα αυτο!!!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααα Ελενα την Πεμπτη μετα το μαθημα εχω γιατρο για καλλιεργεια κ μαλλον θα βρω κ την HappyMamma....εχουμε τον ιδιο γιατρο αφου οταν εψαχνα εκεινη μου συστησε τον δικο της!!! Very Happy

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολίνα μου εννοείται σε παίζουμε ! Αλλωστε αν ημασταν όλες ιδιες θα καταντούσε βαρετό !!!Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για την εμπιστοσύνη που μου δείχνετε ...απο το στομα σας και στου θεού το αυτί ...αλλά εγώ νομίζω ότι είμαι τόσο άνετη γιατί δεν έχω πιστέψει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ότι γεννάω αυριο μεθάυριο ... έχω μία άρνηση...κι αυτή είναι η άμυνα μου ... φοβάμαι ότι όταν θα το συνειδητοποιήσω ...θα βάλω τα κλάμματα και θα με πιάσει πραγματικός πανικός! Έτσι έγινε και την πρώτη φορά !

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
samimas έγραψε:αααα Ελενα την Πεμπτη μετα το μαθημα εχω γιατρο για καλλιεργεια κ μαλλον θα βρω κ την HappyMamma....εχουμε τον ιδιο γιατρο αφου οταν εψαχνα εκεινη μου συστησε τον δικο της!!! Very Happy
Αλήθεια???? Τι κάνει? Σε ποιο στάδιο βρίσκεται εκείνη? Πρέπει να πλησιάζει έτσι δεν είναι???? Να της δώσεις πολλά χαιρετίσματα!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρα θα εισαι!! μεσα στο χαμογελο...αντε!!!! θετικες σκεψεις απο τωρα κ ολα τελεια θα κυλησουν!!!!
μια χαρα ειναι...με προγραμ.καισαρικη θα γεννησει(λογο πρωτο παιδιου που το γεννησε ετσι) στα τελη του μηνα....
θα την παρω τηλ. οταν τελειωσω το μαθημα κ ευχομαι να ειναι ακομη στο νοσοκομειο....εχει να κανει NST.... Very Happy
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα της μεταφερω τα χαιρετισματα σου!!!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες μου σας αφηνω...παω για υπνοοοοο!! με περιμενει μαθημα παλι αυριο!!!  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 328109
φιλακια πολλα σε ολες κ τις κοιλιτσες σας!!!!

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κοριτσακια μου.σημερα ειμουν πρωι απογευμα στη δουλεια και δεν ειχα ιντερνετ ισως αυριο φτιαχτει,το ελπιζω.τα ποδια μου εχουν πρηστει λογω καθισιου.
ελενα ολα καλα θα πανε.ξεκουρασου ομως λιγο.
σπυριδουλα μου σιγα μην εχει εδω μαθηματα ανωδυνου τοκετου.!!!

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λοιπον σας αφηνω και εγω!ειμαι πολυ κουρασμενη.μπηκα μονο να μαθω νεα σας.ευχομαι αυριο να εχω ιντερνετ στη δουλεια αλλιως θα τα πουμε το μεσημερι που θα γυρισω σπιτι.καληνυχτα  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε Ποπη μου επρεπε να μπεις στην σελιδα που ειχα ανεβασει παποια στιγμη (απο το nutricia club) κ να παρεις μερος στο ιντερνετικο σεμιναριο...απο το τιποτα κατι θα εβλεπες εκει....δεν ξερω αν προλαβεις γιατι ειναι αυριο...αλλα κανουν συχνα!! οποτε μπες κανε εγγραφη κ να βλεπεις ποτε εχει σεμιναρια!!!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
POPIKALYMN έγραψε:λοιπον σας αφηνω και εγω!ειμαι πολυ κουρασμενη.μπηκα μονο να μαθω νεα σας.ευχομαι αυριο να εχω ιντερνετ στη δουλεια αλλιως θα τα πουμε το μεσημερι που θα γυρισω σπιτι.καληνυχτα  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994

καλη ξεκουραση!!!!  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 417472

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα τι κανετε?σπυριδουλα ειναι δωρεαν τα ιντερνετικα σεμιναρια?

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα Πόπη μου και καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Είσαστε όλες καλά;;;;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΣΤΟ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ? ΕΛΕΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΛΕΩ... Wink ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙς ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ! ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑΤΕΣ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ! ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ...ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ..ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΓΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 654316  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 654316  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 654316  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 654316  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 654316

Υ.Γ: ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΟ ΡΟΖ! ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΡΟΖ... Wink

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εδω ειμαι και εγω!!!!!  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994
μωλις φτιαχτικε το ιντερνετ στη δουλεια και μπηκα  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994
το μωρακι μου ειναι καλα.ανηπομωνω να παω να το δω.λεω να παω κατα της 20 του μηνα για να εχει μεγαλωσει λιγο να το καμαρωσω!!

xara_84

xara_84
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλημέρα κι από μένα!

Έλενα, με έναν πόνο που λένε!!! Απ' ό,τι φαίνεται θα είσαι η πρώτη. Αφού πηγαίνεις ακόμα στη δουλειά...σου βγάζω το καπέλο. Κι εγώ πήγαινα στη δουλειά μέχρι το τέλος αλλά 3-4 μέρες πριν τον τοκετό έκατσα...εσένα απ' το γραφείο στο μαιευτήριο σε βλέπω...

Ολίνα μου, αφού δεν μπορείς να αποφύγεις την καισαρική προσπάθησε όσο γίνεται να συμβιβαστείς με την ιδέα. Κοίτα, ξέρω πως δεν θέλεις το μαχαίρι (κανείς άλλωστε) όμως δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Πάνω απ' όλα η υγεία η δική σου και του μωρού σου. Εμείς να φανταστείς με τον άντρα μου, όταν μας είπε η γιατρός μετά από 16 ώρες πως το μωρό δεν κατεβαίνει και πως ίσως θα χρειαστεί να κάνουμε καισαρική, μετά την πρώτη αντίδραση που ήταν το σοκ, αρχίσαμε την κουβέντα με τα θετικά της υπόθεσης (βρίσκαμε και εκεί που δεν υπήρχαν...χαχα) και μετά από μισή ωρίτσα ήδη είχαμε αρχίσει να συμβιβαζόμαστε με την ιδέα. Και σκέψου πως ήδη είχα περάσει ένα τεράστιο λούκι 16 ωρών...
Μία ερώτηση...σου κλείσανε προγραμματισμένη στο Παπαγεωργίου είπες. Νόμιζα πως στα δημόσια δεν μπορείς να πας με πρόκληση παρά μόνο αν σπάσουν τα νερά σου και τύχει να εφημερεύει...κάνω λάθος?

Σπυριδούλα και Αφρούλα, η ψυχολογία και η διάθεση στην εγκυμοσύνη δυστυχώς έχουν τα σκαμπανεβάσματά τους...κι εγώ τη μία μέρα πετάω στα σύννεφα και την επόμενη πάσχω από κατάθληψη. Όσο μπορούμε ας μην δίνουμε σημασία γιατί θα τρελλαθούμε στο τέλος. Τώρα οι εξωτερικοί παράγοντες είναι ένα άλλο θέμα...

Πόπη μου...με το καλό να δεις το μπεμπάκι σου!!!!!!!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΑΡΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ Νο 2!!!  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994

ΝΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΧΕΙ "ΠΕΙΡΑΞΕΙ" Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΟΜΩΣ! Twisted Evil

ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙΣ? ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΗ ΔΩ...ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 21/6 ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΑΤΙΜΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ! ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ...

xara_84

xara_84
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σ' ευχαριστώ αφρούλα!!! Με το καλό και το δικό σου το νινί!!!!!!

Νεύρα ναι...έχω κι εγώ αρκετά (και να φανταστείς πως γενικά είμαι ένας πολύ πράος άνθρωπος)...και μου βγαίνουν κυρίως με τη μητέρα μου...κάνει υπομονή η καημενούλα..........................

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο εμενα εγκυουλες μου γλυκες  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994 καλοριζικο κ το τριτο θεματακι μας να γεμισει με ευχαριστα νεα  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994 τι κανετε?πωπω μια μερα δεν μπηκα κ σας εχασα εντελως!αφρουλα μου κ εγω τωρα τελευταια κατι εχω παθει κ θελω μονο εξω να ειμαι με κοσμο που περναω καλα!ολινακι μου δεν πειραζει δες τη θετικη πλευρα του πραγματος κ το σημαντικο ειναι να πανε ολα καλα κ να κρατησεις την κορουλα σου αγκαλια!!!ολα θα πανε καλα γλυκια μου I love you ελενα μου δεν μπορω να καταλαβω γιατι θες να τρεχεις τελευταια στιγμη αλλα anyway αφου ετσι θελεις τι να κανουμε Very Happy καλη λευτερια θα σου ευχηθω γιατι δεν ξερουμε ποτε θα σκασει μυτη το αντρακι σου!!!!τα αλλα κοριτσια μου τι κανετε πως πατε?εμεις αυριο πρωι πρωι θα υποδεχτουμε τα επιπλακια μας!!!  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994  Εγκυούλες-Μανούλες Ιουλίου-Αυγούστου 2013 #3 - Σελίδα 2 215994 κ ειμαι πολυ χαρουμενη!αχ κοριτσια γεννησε προχθες μια φιλη μου στην ελλαδα κ ταλαιπωρηθηκε πολυ κ πονεσε απιστευτα αφου εκλαιγε συνεχεια κ ελεγε δεν ξανα κανω αλλο παιδι Crying or Very sad πωπω μετα εκατσα κ σκεφτηκα τι με περιμενει παναγια μου....βεβαια καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη,τη φιλη μου την ταλαιπωρησε κ αναγκαστηκαν να της σπασουν τα νερα.ουφ..

xara_84

xara_84
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα Αλεξάνδρα!!!

Με το καλό να υποδεχτείτε τα επιπλάκια σας!!!

Όσο για τη φίλη σου το είπες κι εσύ...δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες και επίσης μετά τη γέννα πολλές γυναίκες πάσχουμε από ήπιας ή βαριάς μορφής κατάθληψη...οπότε μην παίρνεις και τόσο τις μετριτοίς αυτά που σου λέει και τα κλάματά της. Κι εγώ καθόμουν με το μωρό στο σαλόνι...έτρεχαν τα μάτια μου ποτάμια...και δεν ήξερα γιατι??? Αυτή μάλλον ήταν ήπιας μορφής γιατί δεν ήξερα τον λόγο που έκλαιγα......

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω χαρα μου!!οχι την ωρα που πονουσε το ελεγε οτι δεν θελει αλλο παιδι!φανταζομαι ποσο πονουσεShockedαχ τι να κανουμε ας πονεσουμε να πανε μονο ολα καλα!!!!

POPIKALYMN


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρούλα μου τι κανεις?για υπερηχο θα παω σε ιδιωτη να τον κανω αλλα και στο νοσοκομειο να ηθελα θα μπορουσα και καθε μερα να πηγαινα φτανει να πληρωσω το εισητηριο.εσεις ετσι δεν μπορειτε?ειναι με ραντεβου?

Marynotis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα σε ολες και με το καλο τα μωρακια σας!
διανυω την 32 εβδομαδα μου και εχω καποιες αποριες που θα ηθελα την γνωμη σας μιας και ειμαστε περιπου στις ιδιες εβδομαδες.
εδω και 4 περιπου μερες εχω αρκετες συσπασεις braxton hicks. τις παθαινω οταν σηκωνομαι απο κει που καθομαι η οταν περπαταω. οταν ειμαι ξαπλωμενη η καθιστη ολα οκ.
δεν εχω καθολου πονους η αιμα η υγρα περιεργα κτλ και πριν απο 8 μερες εκανα το doppler κυησης οπου ο τραχηλος ηταν κλειστος και ολα νορμαλ.
το θεμα ειναι οτι εχω ομως πανω απο 10 συσπασεις τετοιες την ημερα.. τονιζω χωρις πονο.. εσας σας εχει τυχει μεχρι τωρα?
σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας!
Υ.Γ ειμαι 26 χρονων και ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις