Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΙΝΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ. 13 ΚΙΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2,5 ΜΕ 3 ΕΤΩΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΙΝ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΦΡΑΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΛΛΟ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ( ΕΚΤΟΣ ΠΟΛΗΣ ) ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΤΑΝ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ Ε ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΙΣΩ. ΕΚΤΟΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΣΥΧΝΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΞΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΚΡΑΤΗΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Κ ΠΡΑΤΤΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΟΣ...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!
Βινι καταρχάς πρεπει να σιγουρευτεις οτι το αυτοκίνητο σας εχει σύστημα isofix .με την βάση αυτη το καθισματακι γινεται ενα με το καθισμα του αυτοκινήτου κ δεν κουνιέται οπως θα μπορούσε αν το εδενες μονο με την ζώνη ασφαλείας.αργοτερα παίρνεις καθισματακι της ίδιας εταιρίας για μεγαλύτερη ηλικία κ λογικα θα εφαρμόζει αλλα καλύτερα ρωτα.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα είμαι Ποπακι μου!καλα πέρασα !βεβαια ξαπλωσα κ εκει,έχω συνηθίσει πλέον!ασε που δεν με αφήνουν κ οι φίλοι μας ολο μου λέγανε ξαπλωσε να μην κουράζεσαι!
Πολυ ζέστη παντος κορίτσια!μπηκε το καλοκαίρι για τα καλα!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΚΟΥΒΑΛΑΣ Κ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΠΡΩΤΗ ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ??? ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚαλημερούΒια!
Ξύπνησα και πηγα κατευθείαν για εξετάσεις. Γύρισα και ο άντρας μαγείρευε (έχω άντρα μάγειρα χε χε χε).
Έχω και οδοντίατρο σήμερα. Ξεκινάω να παρακολουθώ τα ούλα μου....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι απο μένα!πως είστε;
Ioazon τι καλο σου μαγειρεύει ο άντρας σου;

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Πως είστε σήμερα?
Τα μωράκια σας?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παντος κορίτσια δεν καλοκοιμηθηκα,πολυ ζέστη!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μενα!ευτυχως εχω και εσας!αυτο θα κανω θα παω και με το αμαξι και το καθισμα να δω αν ταιριαζουν και αν κανει και για μεγαλυτερο καθισμα!
μαιμουδακι τελεια ξεφυγες λιγο!
εγω χθες βραδυ ζεσταινομουνα παρα πολυ αρχισαν τα οργανα!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Καλημέρα κι απο μένα!πως είστε;
Ioazon τι καλο σου μαγειρεύει ο άντρας σου;
Έφτιαξε έναν κιμά και χυλοπίτες.
Κάνει δίαιτα και τρώει συγκεκριμένα πράγματα, οπότε προσαρμόζομαι στα δικά του.

Ευτυχώς εδώ στο Μαρούσι που μετακομίσαμε το βράδυ έχει απίστευτη δροσιά (είμαστε στα σύνορα με Μελίσσια).

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Μαιμού σε προσκαλώ στη Φλώρινα, εμείς εδω τα βράδια κοιμόμαστε ακόμη με πάπλωμα..
Ούτε λόγος να σηκώσουμε τα χαλιά ακόμη.. χαχαχα.
Έλα κ θα κατέβουμε στις 25 του μηνός μαζί, που θα έρθω κ εγώ Λάρισα.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ηταν Βινακι μου!να σκεφτείτε οτι απο την αρχη της εγκυμοσύνης οπότε κανονιζαμε να πάμε σε αυτούς τους φίλους πάθαινα αιμοραγια,αφου τωρα τους είπα δεν κανονιζω τίποτα θα σας πάρω ενα πρωί κ θα σας πω ερχομαι,κ ετσι έκανα !
Καλύτερα να πας με αυτοκινητο κ καθισμα να είσαι σίγουρη κ μεις οταν καταλήξουμε πριν το πάρουμε θα το δούμε στο αμάξι πως θα ειναι.
Ιόαζον μια χαρα μου ακούγεται το φαγακι!εμενα έκανε ενα χρόνο δίαιτα ο δικός μου έχασε 20 κιλα,έτρωγα οτι έτρωγε στο μεσημεριανό κ το βραδινό μου ηταν διαφορετικό κ δεν έχασα ουτε γραμμάρια μια χαρα την βρήκαμε.τωρα προσπαθεί να σταθεροποιηθεί!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!
Μαιμού σε προσκαλώ στη Φλώρινα, εμείς εδω τα βράδια κοιμόμαστε ακόμη με πάπλωμα..
Ούτε λόγος να σηκώσουμε τα χαλιά ακόμη.. χαχαχα.
Έλα κ θα κατέβουμε στις 25 του μηνός μαζί, που θα έρθω κ εγώ Λάρισα.
Μακάρι να μπορούσα!καλα οταν κατέβεις Λαρισα θα αλλάξεις απότομα εποχή!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε μαμάδες και μωράκια!!!
Τι κάνετε?Διάβασα κάποιες πήγατε βόλτα ,κάποιες όχι...άλλες ζεστενόσασταν...ότι και αν κάνατε ελπίζω να περάσατε πολύ όμορφα!Εδώ μας έχει τρελάνει στους σεισμούς από το Σάββατο!Χορεύουμε στους ρυθμούς του εγκέλαδου!!6 ρίχτερ το Σάββατο από τότε έχει κάνει 35 μετασεισμούς περίπου στα 4,5 ρίχτερ και χτες κατά τις μία το βράδυ έκανε άλλο ένα 6 ρίχτερ!!Κατά τα άλλα ζέστη πολύ δεν έχει κάνει ακόμα..χτες ήταν ψιλοζεστά και πήγαμε το απόγεμα για καφέ στην θάλασσα.Είχε και beach party και καθίσαμε μέχρι τις 9:30

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
 

Καλημέρα κορίτσια! Γύρισα κι εγώ! Με όρκο πως αυτό ήταν το τελευταίο ταξίδι της χρονιάς.


Τι νόημα έχει να έχεις μεζονέτα με ιδιωτική πισίνα και να μην την χαίρεσαι? Τι νόημα έχει να κάθεσαι ντυμένη στην παραλία στη σκιά και όλοι να πίνουν Mojitos και να κάνουν βουτιά σε καταγάλανα νερά?


Κανένα απολύτως, σας το λέω εγώ...καλύτερα στον καναπέ μου, παρά να βλέπω το καλοκαιράκι στα πόδια μου και να μην μπορώ να το αγγίξω....


Το μόνο που έκανα ήταν να πλακώσω τα ψάρια και τα καλτσούνια.


Πω πω αφού μου ευχόντουσαν καλή λευτεριά και πρώτη φορά συνειδητοποίησα την αξία της ευχής.


Asteraki Κι εγώ θέλω να έρθει η μπέμπα τώρα! Η να κλείσω τα μάτια και να είμαι 37 εβδομάδων, γίνεται?


Εσείς καλά? Σας διάβαζα αυτές τις μέρες! Μπράβο Παραμυθένια για τα νέα, ήμασταν όλες σίγουρες για την κουκλίτσα σου!


Bini έβγαλες άκρη με το κάθισμα? Μαιμού πήρες κι εσύ τον αέρα σου ε? Μπράβο!


Iazon, ε δεν μπορώ να μην πω με γεια το ipad!!

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα καλη εβδομαδα!
Χαρηκα πολυ με τα καλα νεα της παραμυθενιας.Ετσι να συνεχισουμε ολες μια χαρα μεχρι το τελος!
Εμεις θα παμε Τεταρτη να δουμε την μπεμπα κι εχω ενα αγχος μια κι εχει περασει σχεδον μηνας απ την τελευταια φορα...Ουτε 100γρ δεν ηταν τοτε.Αντε να δουμε ποσο μεγαλωσε να την χαρουμε.


Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα βρε εβινακι ενα καλοκαίρι ειναι θα περάσει!ολοκληρη κούκλα θα βγάλεις με αυτες τις θυσίες!
Μολις την δεις ουτε που θα σε νοιάξει το καλοκαίρι που πέρασε!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβίνι μου μην στεναχωριέσαι καλέ!!Και γω τα ίδια έλεγα χτες στην θάλασσα αλλά μετά σκεφτόμουν την μπέμπα μου και δεν με ένοιαζε τίποτα!!!Σκέψου πως του χρόνου θα πάτε μαζί για μπάνιο!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες τι κανετε???εγω εχτες ελιωσα ολη μερα εκανα δουλειες και πεταχτηκαμε και λιγο στην θαλασσα και βουτηξα λιγο τα ποδαρακια μου και ηταν ζεστη και καθαρη αχ ηθελα να βουτηξω με τα ρουχα οπως ημουνCrying or Very sad,ποπη μου οχι δεν με αφησε αλλα το προσπερασα καλυτερα κιολας...
ρε κοριτσια οταν το σπιτι σας θελει μαζεμα σας αλλαζει την ψυχολογια?εγω τωρα με τη ζεστη δεν μπορω να κανω και πολλα με ανεση και φρικαρω πολυ ασχημα με παιρνει απο κατω,μολις τα μαζεψω νιωθω αλλος ανθρωπος,(εχτες μαζεψα ολο το σπιτι μου και σημερα ειμαι μια χαρα)

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσαρες σημερα βλεπω καλη διαθεση!εβινακι δικιο εχουν τα κοριτσια εχουμε να κανουμε μπανιο ακομα με τα μωρα πολλα χρονια!δεν λες που πηγες και το ταξιδακι και ξεφυγες?


τι ωραια η φλωρινα!εγω γενικα προτιμω το κρυο παρα τον πολυ καυσωνα τι αλλο να βγαλεις?και αυτο το μουσκεμα...ελεος ποσα μπανια!
μαρακι προσεχε με τους σεισμους μη φοβηθεις και τρομαξεις να προσπαθεις να εχεις παντα παρεα!

μαιμουδακι ετσι θα κανω εξαλλου το καθισματακι ηταν μες την τιμη αλλα ειναι πολυ καλο θα στειλω τον αντρα μου με ολα τα συμπραγκαλα να του τα εξηγησουν!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!! Μολις γύρισα απο την καμπύλη ζαχαρου μετα απο 3 ωρες!! Μ αρέσει που θα έκανα τη μικρη!! Shocked  
Δεν ήταν τίποτα.. Αν εξαιρέσεις την αναμονή, τα 4 τριπηματα που μου έκανε αυτη ( το ενα τσάμπα γιατι δεν έβρισκε φλέβα cyclops ) και το ότι παραλίγο να λιποθυμησω, καλα ήταν Smile 
Με έπιασε ρε κορίτσια μια ζαλαδα, περίπου 45 λεπτα αφου ήπια τη γλυκόζη.. afroΑφήστε τα να πανε! ευτυχως ηταν η μαμα μου εκει και μου εδωσε νερο, ανεβασα τα ποδια σε μια καρεκλα και μου εκανε αερα ..
Σα ζαχαρονερο ήταν. Το ήπια άνετα μπορω να πω. Τώρα τα αποτελέσματα, επειδη έκανα και ουρά και γενικές και θηροειδη, θα Βούλα όλα πεμπτη μεσημέρι.. Αχ ας ειναι όλα καλα κι αυτα, γιατι με τόση ζάχαρη, νομίζω θα χτύπησε κόκκινο Smile 
( της λέω της κοπέλας στο τέλος, δε μου έδινες να φάω δυο παστες; Ίδια δουλειά θα κάναμε pigpigpig

Εσείς είστε καλα κοριτσακια; Μαρακι κουνηθηκατε πολυ ε; Πω πω τι χαμός γινεται! Τους φοβάμαι πολυ τους σεισμούς! 
Εβινακι να σκέφτεσαι μόνο ότι του χρόνου θα είσαι με το παιδάκι σου και θα πλατσουριζετε παρέα Smile 
Έτσι θα παίρνεις κουράγιο!! Smile

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:καλημερα μανουλες τι κανετε???εγω εχτες ελιωσα ολη μερα εκανα δουλειες και πεταχτηκαμε και λιγο στην θαλασσα και βουτηξα λιγο τα ποδαρακια μου και ηταν ζεστη και καθαρη αχ ηθελα να βουτηξω με τα ρουχα οπως ημουνCrying or Very sad,ποπη μου οχι δεν με αφησε αλλα το προσπερασα καλυτερα κιολας...
ρε κοριτσια οταν το σπιτι σας θελει μαζεμα σας αλλαζει την ψυχολογια?εγω τωρα με τη ζεστη δεν μπορω να κανω και πολλα με ανεση και φρικαρω πολυ ασχημα με παιρνει απο κατω,μολις τα μαζεψω νιωθω αλλος ανθρωπος,(εχτες μαζεψα ολο το σπιτι μου και σημερα ειμαι μια χαρα)
εγω αστερακι αυτη την αρρωστια την αφησα πισω μολις εμαθα οτι ειμαι παλι εγκυος μεχρι να ερθω στη μαμα γιατι εδω εννοειται δεν κανω τιποτα μεχρι να γεννησω στο σπιτι τα τραβαει ολα ο αντρας μουΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 679259

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας πληροφορω απο οτι μου ειχε πει μια μικροβιολογος παλια παστες τρωγανε!γιατι το αλλαξανε δεν ξερωTwisted Evil
επισης κατι σημαντικο με αφορμη αυτο που ειπες κλαραμαρια.μας εμαθαν στις 'α βοηθειες αν λιποθυμησει εγκυος απαγορευεται να της σηκωσεις ψηλα τα ποδια γιατι σταματαει η κυκλοφορια στη μητρα νομιζω. σε λιποθυμια οχι οπως εσυ που ζαλιστηκες  και τα ανεβασες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις