Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωωωω, χαρτάκι, ε; τι ωραία! και εμείς με την παρέα μου είμαστε πολύ χαρτομουτρα, μπιριμπα κυρίως!
κανονισα και εγω να πάω για καφεδάκι μετά, έχω δύο βδομάδες να πάω!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριλενα μου ειμαστε ηδη φιλες στο fb...!! με εκανες add πριν μερικες μερες!!! Γιουλη μου εγω ειμαι 9 χρονια στην πατρα αλλα λογο ηλικιας ολοι μου οι φιλοι ειναι σε τελειως αλλη φαση... κανενας δεν εχει παιδια η δεν σκεφτεται να κανει για τα επομενα χρονια οποτε μια απ΄τα ιδια κ εγω... βρε κοριτσια ξερετε τι μου εκανε εντυπωση? ειχα παει σε κατι μαθηματα ανωδινου τοκετου... ειμασταν 20 κοπελες πανω κατω στην ιδια φαση της εγκυμοσυνης μας ολες... και καμια δεν γνωρισε καμια... αγνωστες πηγαμε αγνωστες φυγαμε... στην διπλανη μου προσπαθησα να πιασω την κουβεντα και μου την εκλεισε πολυ αποτομα... κλειστηκα και εγω στο καβουκι μου λοιπον και μουγκα... εχει κλειστει παρα πολυ ο κοσμος....

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηγαινε να ξεκουραστεις βρε Τζουλια μου...αν ημουν στη θεση σου αυτο θα εκανα...μερικες φορες μπορει και να μην νυσταζω η να ειμαι κουρασμενη αλλα ξαπλωνω για να ξεκουραζετε η μπεμπα

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζωρτζινα μου, δυστυχώς έτσι είναι, αλλά έχει σημασία και σε τι άνθρωπο θα πέσεις.. κάποιοι είναι πολύ ανοιχτοί σε νέες γνωριμίες!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω ημουνα πολυ μανιακη με την μπιριμπα τωρα καπως την αραιωσα...μπορουσα να παιζω για ωρες...
Νατασα μου καλα να περασεις στο καφεδακι!!
Τζωρτζινα μου δυστυχως υπαρχουν τετοια ατομα..δεν ειναι οι καιροι που τους εκαναν ετσι..ειναι χαρακτηρες πιστευω...

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα τοσο καιρο η μονη μου παρεα  εδω ειναι μια κυρια 57ετων...μια αλλη 60...και μια αλλη 69..!!!Γι αυτο και κουνκαν και οχι μπιριμπα που την λατρευω..!!!Δεν ειχα και πολλα κοινα μαζι τους...!!!Μονο το χαρτακι..!!!Και ειλικρινα χαιρομαι που θα αρχισω να συναναστρεφομαι με αλλες κοπελες που ειναι πιο κοντα στην ηλικια μου και που θα εχουμε και το μεγαλυτερο και βασικοτερο κοινο..τα παιδακια  μας...Και η κοπελα στο φουρνο ειναι εγκυος στον  4ο αλλα λογω δουλειας δεν εχει χρονο να βρισκομαστε...Παω απο κει ομως και καθομαστε και τα λεμε..!!!

Τζωρτζινα μου αυτη απο αποξενωση με ενοχλει κι εμενα...και μου κανει εντυπωση που σου εκλεισε αποτομα την συζητηση γιατι εγω οταν βλεπω πλεον εγκυο η μανουλα με μωρακι  νιωθω πολυ κοντα της...!!!

Νατασσα μου καλα θα κανεις να πας για το καφεδακι σου..!!!

Μαριλενα μου, μου λειψατε και ηθελα να σας μιλησω...αλλα σε λιγο θα παω στο κρεβατακι μου..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου φαίνεται πρέπει να το στήσουμε εμείς το χαρτάκι μας! χαχα!
Ναι, Γιούλη μου, είναι αλλιώς να συναναστρεφεσαι με άτομα που έχεις κοινή ηλικία και ενδιαφέροντα! κρίμα που είμαστε τόσο μακρυά..!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλοριζικο το καινουριο μας θεματακι!!!!!! Μανούλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 v17 - Σελίδα 2 654316 Να γεμισει κ αυτο μονο με ευχαριστα νεα!!!! Με το καλο τα μωρακια μας γερα κ τυχερα και εμεις ολες με τελειομηνες απολαυστικες ηρεμες κ ασφαλεις εγκυμοσυνες!!!!!!! Μανούλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου 2013 v17 - Σελίδα 2 875502
Τζουλια μου να ξεκουραζεσαι!!!
Μαριλενα πολυ μαρεσει η κυπριακη μουζινα, ευτυχως η μαμα μου ειναι φοβερη μαγειρισσα κ φτιαχνει σεφταλιες κτλ!!!!!!! Επισης εχω φαει κ φλαουνες μιαμ μιαμ...
Τζωρτζινα αληθεια;;; Πω πω πολυ κριμα.. Πραγματικα!!! Αντι να κουβεντιασεις να πεις κατι.. Ξερω γω;! Εγω παρακαλαω γιανα μου μιλησει καποια αλλη εγκυουλα..

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζουλια μου καλα κανεις και πας στο φουρνο..ομως καμια φορα και με τις πιο μεγαλες γυναικες βρισκεις κοινα και μεσα απο την ωριμοτητα τους σε βοηθαει..οκ καταλαμβαινω αλλο ειναι να εχεις συνομιληκες σου που οσο νανε θα πεις και μια κουβεντα παραπανω..αλλα θα γνωρισεις μια και μεσω αυτης αλλη μια και παει λεγοντας..

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μα 20 κοπελες και οι 20 κλειστες? δεν σου λεω με το καλημερα να γινεις φιλη και να πας για καφε αλλα εισαι σε ενα μαθημα με αλλες κοπελες που σιγουρα εχουν τις ιδιες ανησυχιες και τα ιδια προβληματα με εσενα... δεν ειναι κακο να ανταλλαξεις 2 κουβεντες... τι να πω?  εγω με τα χαρτια δεν το εχω καθολου... μαλλον γι αυτο οποτε παιζω κερδιζω! χιχιχι! γιουλη μου μην πιεζεσαι. οταν νοιωθεις κουρασμενη να ξεκουραζεσαι!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ, σεφταλια!!!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasathess έγραψε:αχ, σεφταλια!!!!!!

χαχαχαχαχαχα

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασα μου του χρονου με το καλο που θα ερθω Ελλαδα θα προσεχουν τα μωρα οι αντρες μας και θα στρωσουμε μια μπιριμπα οπωσδηποτε!!!ολες...να το κανονισουμε απο πριν!!χαχα

Ελιζα αν ερθεις Κυπρο θα φας φλαουνες απο τη γιαγια μου που αναβει το φουρνο με τα ξυλα και εκει να δεις...ΚΟΛΑΣΗ..εισαι καλυτερα?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζωρτζινα μου ηταν ετσι, εε τοτε καλυτερα για σενα που δεν μιλησατε!!!!!!!!!!
Ισως στο δευτερο μαθημα να σε πλησιασει καποια, ποτε δεν ξερεις!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραίο ακούγεται, Μαριλένα μου!! οι άντρες με τα μωρά και εμείς στο χαρτάκι!! χαχα!
τι είναι βρε, κορίτσια οι φλαουνες;; πείτε μου και μένα να μαθαίνω!! :-)

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιχιχι ναι Μαριλενα μου!!!!!
Ειμαι καπως καλυτερα.. Ξεκουραζομαι κ ελπιζω να συνεχισω ετσι!! Λιγο εμεινε εξαλλου, υπομονη!!!!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρε Νατασσα μου κριμα που ειμαστε μακρια..!!!Θα το παιζαμε το  χαρτακι μας...Razz

Μαριλενα μου παντα ημουν ανοιχτη να κανω παρεα με ανθρωπους απο την πιο μικρη ηλικια μεχρι την πιο μεγαλη δεν με πειραζει καθολου αυτο..!!!Απλα με τις κοπελες λεω οτι θα ειναι διαφορετικα γιατι θα μοιραζομαστε εμπειριες και ανυσηχιες απο τα παιδακια μας..!!!

Ελιζακι μου δεν εχω και πολυ καλη σχεση με την ξεκουραση η αληθεια  ειναι..!!!

Τζωρτζινα μου αν ημουν εγω παντως εκει εκτος απο κουβεντες θα ανταλλασσαμε και τηλεφωνα και θα πηγαιναμε και για καφεδακι..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά κάνεις, Γιούλη μου, τέτοιους ανθρώπους τους χαίρομαι! μην είμαστε και ακοινωνητοι..

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσια παλι εκτος θεματος ειμαι! δεν μου ανοιγει τα καινουρια μηνυματα... απανταω στα παλλια και μετα βλεπω οτι εχετε στειλει κι αλλα! καθυστερημενο και εγω και το ιντερνετ! χαχαχα! πς ρε μαριλενα ζημια μας εκανες! και εχω να φαω φλαουνες απο το πασχα!... ελιζακι και εγω σε αυτη την φαση ειμαι αλλα μαλλον ειμαστε οι μονες στην πατρα που θελουμε να γνωριζουμε μανουλες και εγκυουλες τι να πω? αυριο εχω παλι μαθημα να δω μηπως ηταν απλα ντροπαλες (αν και δεν το νομιζω...) αχ βρε γιουλη κριμα που δεν ειμαστε στην ιδια πολη...

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελιζα μου υπομονη και θα περασει...

Τζουλια μου ευχομαι με αυτη τη κοπελα να ειναι η αρχη για καινουριες παρεες...

Λοιπον Νατασα!!!θα σου πω αλλα μη λιγουρευτεις επειδη ειναι πασχαλινο εδεσμα και τωρα αποκλειετε να βρεις χαχαχα!!! ειναι ζυμαρι και μεσα βαζεις ενα μειγμα με τυρι...το τυρι ομως ειναι ειδικο..το ετοιμαζεις απο το βραδυ βαζεις μεσα αυγα τυρι δυοσμο και διαφορα αλλα μπαχαρικα...και την επομενη μερα γεμιζεις το ζυμαρι αλλα δεν το κλεινεις τελειως...ασε ειναι κολαση..αλλο να στα λεω και αλλο να το τρως!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε Μαριλενα μου...τελειο ακουγεται...φανταζομαι ποσο τελειο θα ειναι να το τρως..!!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πειράζει, τζωρτζινα μου, πάλι συνεννοούμαστε! ελπίζω αύριο να έχεις περισσότερη τύχη μαζί τους!
Μαριλένα μου, ωραίο ακούγεται! μ'αρέσει πολύ να δοκιμάζω καινούργια φαγητά, οπότε ελπίζω κάποια στιγμή να πέσει στα χέρια μου!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια δεν υπαρχη αυτη η ζεστη προπαθω να φαω και σταζω ολοκλητ=ρη

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το ζυμαρι σκεπσου το κλεινεις σαν φακελο και μεσα ειναι η γεμιση που στο κεντρο (που ειναι ανοιχτο) ξεροψηνεται! μαριλενα ευτυχως που θα παω στη μαμα μου την παρασκευη και θα της πω να μου φτιαξει αλλιως να δω τι θα εκανα με αυτα που μου λες!!! ασε που μου θυμισε ο ξαδερφος μου το παγωτο τριανταφυλλο η τριανταφυλλο με γαλα και ακομα ψαχνω και δεν βρισκω πουθενα..... ζημια.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παγωτό τριαντάφυλλο; πρώτη φορά το ακούω!
Γιώτα μου, δεν έχεις ανεμιστήρα ή αιρκοντισιον;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις