Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.??.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ GLUCOPHAGE ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΑ CLOMIPHENE ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ..ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΝΧΟΣ...ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΓΗΣΗ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΠΙΑ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ..!!??ΕΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ..???ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ..????ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...??

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofakiz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.??.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ GLUCOPHAGE ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΑ CLOMIPHENE ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ..ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΝΧΟΣ...ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΓΗΣΗ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΠΙΑ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ..!!??ΕΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ..???ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ..????
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...??

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτα τα χαπια βοηθανε παρα πολυ μιας και αντι για ενα ωαριο καθε μηνα με αυτα θα κανεις δυο η και περισσοτερα αρα περισσοτερες πιθανοτητες επιτυχιας!!! Very Happy

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mary 30 έγραψε:αυτα τα χαπια βοηθανε παρα πολυ μιας και αντι για ενα ωαριο καθε μηνα με αυτα θα κανεις δυο η και περισσοτερα αρα περισσοτερες πιθανοτητες επιτυχιας!!! Very Happy

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ..ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..??ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΗΠΩΣ...??ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ....???

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia soy koritsi m!egw ta epairna ta sygkekrimena gia 6 mhnes!k ekana waria h alhtheia einai k 2 k 3!k malista ekana k eneseis thn hmera tis worhksias gia na spasei sigoyra to  wothhlakio!alla apotelesmata den eida!oi gynaikologos m moy eixe pei oti oi perissoteres kopeles poy ta pairnoyn menoyn egkyes meta to telos ths therapeias!asxeta poy egw den emeina oyte meta!eyxomai esy na exeis kalyterh tyxh!!!!!!!!!!!!!Smile

http://nopixristos@hotmail.com

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NOPITSA έγραψε:geia soy koritsi m!egw ta epairna ta sygkekrimena gia 6 mhnes!k ekana waria h alhtheia einai k 2 k 3!k malista ekana k eneseis thn hmera tis worhksias gia na spasei sigoyra to  wothhlakio!alla apotelesmata den eida!oi gynaikologos m moy eixe pei oti oi perissoteres kopeles poy ta pairnoyn menoyn egkyes meta to telos ths therapeias!asxeta poy egw den emeina oyte meta!eyxomai esy na exeis kalyterh tyxh!!!!!!!!!!!!!Smile



θα συμφωνησω με την νοπιτσα...10 μηνες δεν ειναι πολυς καιρος..περιμενε αλλου; 2 τουλαχιστον...κ εγω τα ειχα παρει αλλα αποτελεσμα δεν ειδα

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofakiz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.??.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ GLUCOPHAGE ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΑ CLOMIPHENE ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ..ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΝΧΟΣ...ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΓΗΣΗ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΠΙΑ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ..!!??ΕΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ..???ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ..????ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...??

Γεια σου Σοφακι! Κι εγω θα παρω κλομιφενη σε αυτον τον κυκλο γιατι θα κανουμε σπερματεγχυση οποτε μπορουμε να μοιραστουμε την εμπειρια. Δυστυχως καθως καταλαβαινεις εμπειρια δεν εχω, κι εγω πρωταρα! Αντε κι ο Θεος μαζι μας!

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ στο 2ο μήνα χρήσης τους έμεινα έγκυος!

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα. Εμένα ειναι ο πρώτος μήνας που πήρα clomiphene.χθες ήταν η τελευταία μερα.  Χθεσ εκανα τον πρωτο μου υπερηχο.Αύριο το πρωί παω για δεύτερο και Δευτέρα η Τρίτη θα κάνουμε σπερματεγχυση.

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lollipop83 έγραψε:Καλημέρα. Εμένα ειναι ο πρώτος μήνας που πήρα clomiphene.χθες ήταν η τελευταία μερα.  Χθεσ εκανα τον πρωτο μου υπερηχο.Αύριο το πρωί παω για δεύτερο και Δευτέρα η Τρίτη θα κάνουμε σπερματεγχυση.


με το καλο κοριτσακι!! ολα καλα να πανε!!!!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lollipop83 έγραψε:Καλημέρα. Εμένα ειναι ο πρώτος μήνας που πήρα clomiphene.χθες ήταν η τελευταία μερα.  Χθεσ εκανα τον πρωτο μου υπερηχο.Αύριο το πρωί παω για δεύτερο και Δευτέρα η Τρίτη θα κάνουμε σπερματεγχυση.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ...ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ..ΚΑΙ ΤΡΗΝ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ....ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ....

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gallida έγραψε:Εγώ στο 2ο μήνα χρήσης τους έμεινα έγκυος!

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΑΛΛΟΝ ΠΩΣ ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΕΣ..!!!!!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ....??ΜΑΚΑΡΙ....

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:
sofakiz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.??.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ GLUCOPHAGE ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΑ CLOMIPHENE ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ..ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΝΧΟΣ...ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΓΗΣΗ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΠΙΑ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ..!!??ΕΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ..???ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ..????ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...??

Γεια σου Σοφακι! Κι εγω θα παρω κλομιφενη σε αυτον τον κυκλο γιατι θα κανουμε σπερματεγχυση οποτε μπορουμε να μοιραστουμε την εμπειρια. Δυστυχως καθως καταλαβαινεις εμπειρια δεν εχω, κι εγω πρωταρα! Αντε κι ο Θεος μαζι μας!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ DARSELAKI ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΙΜΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ...!!ΕΣΕΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΟΧΙ...??ΕΜΑΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ...ΑΛΛΑ....ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..!!!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NOPITSA έγραψε:geia soy koritsi m!egw ta epairna ta sygkekrimena gia 6 mhnes!k ekana waria h alhtheia einai k 2 k 3!k malista ekana k eneseis thn hmera tis worhksias gia na spasei sigoyra to  wothhlakio!alla apotelesmata den eida!oi gynaikologos m moy eixe pei oti oi perissoteres kopeles poy ta pairnoyn menoyn egkyes meta to telos ths therapeias!asxeta poy egw den emeina oyte meta!eyxomai esy na exeis kalyterh tyxh!!!!!!!!!!!!!Smile

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΟΡΙΤSA ΜΟΥ..ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΑΠΙΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Η ΟΧΙ..??

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofakiz έγραψε:
NOPITSA έγραψε:geia soy koritsi m!egw ta epairna ta sygkekrimena gia 6 mhnes!k ekana waria h alhtheia einai k 2 k 3!k malista ekana k eneseis thn hmera tis worhksias gia na spasei sigoyra to  wothhlakio!alla apotelesmata den eida!oi gynaikologos m moy eixe pei oti oi perissoteres kopeles poy ta pairnoyn menoyn egkyes meta to telos ths therapeias!asxeta poy egw den emeina oyte meta!eyxomai esy na exeis kalyterh tyxh!!!!!!!!!!!!!Smile

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΟΡΙΤSA ΜΟΥ..ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΑΠΙΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Η ΟΧΙ..??

egw twra pairnw ta inofert poy einai gia polykistikes k mazi kai glucophage poy moy edwse o endokrinologos!ekana k therapeia gia ena mikrobio poy eixame k shmera ksana ksekiname prospatheies giati phga sthn giatro shmera k exw worhksia!exei 1` mhna poy ksekinhsa ayta ta farmaka k hdh exw apotelesmata!ante na doyme an to kalokairaki tha eimai tyxerh!

http://nopixristos@hotmail.com

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή επιτυχία σε ολα τα κορίτσια.
Ματινακι μου σε ευχαριστω πολυ. Μακάρι να ειμαι και εγω τυχερή και αυτή τη φορά να έρθει και να μείνει.

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofakiz έγραψε:
darsel έγραψε:
sofakiz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.??.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ GLUCOPHAGE ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΑ CLOMIPHENE ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ..ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΝΧΟΣ...ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΓΗΣΗ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΠΙΑ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ..!!??ΕΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ..???ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ..????ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...??

Γεια σου Σοφακι! Κι εγω θα παρω κλομιφενη σε αυτον τον κυκλο γιατι θα κανουμε σπερματεγχυση οποτε μπορουμε να μοιραστουμε την εμπειρια. Δυστυχως καθως καταλαβαινεις εμπειρια δεν εχω, κι εγω πρωταρα! Αντε κι ο Θεος μαζι μας!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ DARSELAKI ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΙΜΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ...!!ΕΣΕΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΟΧΙ...??ΕΜΑΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ...ΑΛΛΑ....ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..!!!
 Γεια σου Σοφακι! Ναι εμεις εχουμε καλο χωραφι αλλα χωλαινει ο σπορος μας δυστυχως. Τι εξετασεις εχετε κανει?

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:
sofakiz έγραψε:
darsel έγραψε:
sofakiz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.??.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....ΑΝΟΙΞΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ GLUCOPHAGE ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΠΑΛΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΑ CLOMIPHENE ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ..ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΝΧΟΣ...ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΓΗΣΗ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΠΙΑ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ..!!??ΕΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ..???ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΕΛΙΚΑ..????ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ...??

Γεια σου Σοφακι! Κι εγω θα παρω κλομιφενη σε αυτον τον κυκλο γιατι θα κανουμε σπερματεγχυση οποτε μπορουμε να μοιραστουμε την εμπειρια. Δυστυχως καθως καταλαβαινεις εμπειρια δεν εχω, κι εγω πρωταρα! Αντε κι ο Θεος μαζι μας!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ DARSELAKI ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΣΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΙΜΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ...!!ΕΣΕΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΟΧΙ...??ΕΜΑΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΕΣ...ΑΛΛΑ....ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..!!!
 Γεια σου Σοφακι! Ναι εμεις εχουμε καλο χωραφι αλλα χωλαινει ο σπορος μας δυστυχως. Τι εξετασεις εχετε κανει?
τα παντα εχουμε κανει....4-5 σπερμοδιαγραμματα ο αντρασ μου μαζι και με καλλιεργειες για; τυχον μικροβια...εγω εχω κανει ολεσ τισ εξετασεις αιματοσ που υπαρχουν και προβλημα κανενα...πηρε ο αντρασ μου βιταμινουλεσ και ολο και καθε εξεταση εβγαινε καλυτερη....αν και βεβαια και απο την αρχη δεν ειχε καποιο προβλημα απλα τισ περνρι για καλυτερα..

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι μου σαλπιγγογραφια εχεις κανει?

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:Σοφακι μου σαλπιγγογραφια εχεις κανει?
οχι γιατι μου ειπε ο γιατροσ μου να το αφησουμε λιγο ακομα και αμα ειναι την κανουμε αργοτερα γιατι λεει ειμαι μικρη και χωρισ κανενα ιστορικο ενχειρησησ του φαινετε απιθανο να εχω προβλημα με τισ σαλπιγγεσ μου...

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα σας..
Σας ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες σας μεσα απο την καρδια μου!

Κι εγω με σπερματεγχυση εμεινα εγγυος!!!

Προσπαθειστε να μην το σκεφτεστε  πολυ-πολυ και να μην αλλαξετε τις καθημερινες σας συνηθειες καθως περιμενετε την ημερα που δεν θα ερθει η ακατανομαστη.. για να μην αγχωνεστε και το σκεφτεστε περισσοτερο..

και θα πανε ολα καλα!! clomiphene citrate....και ενα νεο ξεκινημα..... 417472clomiphene citrate....και ενα νεο ξεκινημα..... 417472clomiphene citrate....και ενα νεο ξεκινημα..... 417472

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofakiz έγραψε:
darsel έγραψε:Σοφακι μου σαλπιγγογραφια εχεις κανει?
οχι γιατι μου ειπε ο γιατροσ μου να το αφησουμε λιγο ακομα και αμα ειναι την κανουμε αργοτερα γιατι λεει ειμαι μικρη και χωρισ κανενα ιστορικο ενχειρησησ του φαινετε απιθανο να εχω προβλημα με τισ σαλπιγγεσ μου...
Γιατρος ειναι ξερει καλυτερα, εγω παντως εκανα το δικο μου κι εκανα και σαλπιγγογραφια. Δεν θα εμπαινα στην διαδικασια να φορτωθω με ορμονες αν δεν ειχαν αποκλειστει ολα τα ενδεχομενα.  

Δεν ειμαι παντως σιγουρη οτι καποια μπορει να εχει θεμα με τις σαλπιγγες μονο αν εχει κανει στο παρελθον επεμβασεις ή αν ειναι μεγαλη σε ηλικια.

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω χωρις να εχω κανει καμμια επεμβαση..
μετα απο σαλπιγγογραφια στα 27 εμαθα οτι η δεξια μ σαλπιγγα ηταν κλειστη...

κ ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει να ειναι απο οτιδηποτε η οργανικο η  και να μολυνθηκε απο καποια επαφη που μπορει να ειχα χωρις προφυλακτικο απο πριν  χρονια και να το διαπιστωσαμε τωρα

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kate_85 έγραψε:κοριτσια καλησπερα σας..
Σας ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες σας μεσα απο την καρδια μου!

Κι εγω με σπερματεγχυση εμεινα εγγυος!!!

Προσπαθειστε να μην το σκεφτεστε  πολυ-πολυ και να μην αλλαξετε τις καθημερινες σας συνηθειες καθως περιμενετε την ημερα που δεν θα ερθει η ακατανομαστη.. για να μην αγχωνεστε και το σκεφτεστε περισσοτερο..

και θα πανε ολα καλα!! clomiphene citrate....και ενα νεο ξεκινημα..... 417472clomiphene citrate....και ενα νεο ξεκινημα..... 417472clomiphene citrate....και ενα νεο ξεκινημα..... 417472
καλησπερα kate! εγω δεν το πιστευω ιδιαιτερα το αγχος και για αυτο αρχισα να ψαχνομαι απο νωρις. βεβαια τελικα ειναι το σπερμα μας κομματακι προβληματικο και για αυτο παμε για σπερματεγχυση. Ο γιατρος μου ειπε οτι το ποσοστο επιτυχιασ ειναι περιπου στο 16% οποτε και δεν περιμενω πολλα. Εσυ ποσες φορες εκανες πριν το θετικο αποτελεσμα?

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ βρε darsel πεστα.. και εγω το  αγχος δεν το θεωρω τοσο πια σημαντικο παραγοντα υπογονιμοτητας..

εμενα ενα εξαιρέσεις την μια σαλπιγγα και  ο αντρας μου δν ειχε πολυ super σπερμα αλλα ουτε και χαλια.. για αυτο και καταληξαμε στην σπερματεγχυση.. 

Δεν θελω να σας αγχωσω για αυτο δεν το εγραψα.. 
Με την τριτη φορα τα καταφεραμε.!!

Αλλα την τριτη φορα ειχα λιγοτερο αγχος απο ποτε τις αλλες φορες ειχα ελαττώσει και το τσιγαρο δεν εκαναν πολλες δουλεις ενω στην τριτη ξεπατωθηκα στις δουλειες κ καπνιζα περισοτερο απο το κανονικα μου!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kate_85 στις Σαβ Ιουν 22, 2013 4:49 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : απο την βιασυνη ο αναγραμματισμος πηγε συννεφο !)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις