Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο το blog της μαμας λυδίας http://mamalydia.wordpress.com/tag/%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CF%82/ Πολύ απλό.καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:απο το blog της μαμας λυδίας http://mamalydia.wordpress.com/tag/%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CF%82/ Πολύ απλό.καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109

εχω παθει πλακα!! θα το δοκιμασω συντομα! φανταζομαι γινεται με ring sling, γιατι μονο τετοιο εχω και εναν κλασικο μαρσιπο αλλα δεν ειναι εβελικτος.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ καλη ιδεα!!!!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
ede έγραψε:απο το blog της μαμας λυδίας http://mamalydia.wordpress.com/tag/%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CF%82/ Πολύ απλό.καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109

εχω παθει πλακα!! θα το δοκιμασω συντομα! φανταζομαι γινεται με ring sling, γιατι μονο τετοιο εχω και εναν κλασικο μαρσιπο αλλα δεν ειναι εβελικτος.
εκει θέλει χιαστή αν φτάνει. Δεν το έχω κανει αυτό? πως μου έχει ξεφύγει?

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και αφου σας έκαν μόστρα τις μητρικ΄ς μου ικανότητες και πατέντες (αν και κλεμμένες) Πάω για ύπνο. Αιντε καληνυχτα.

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:
ede έγραψε:απο το blog της μαμας λυδίας http://mamalydia.wordpress.com/tag/%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%AD%CF%82/ Πολύ απλό.καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 328109

εχω παθει πλακα!! θα το δοκιμασω συντομα! φανταζομαι γινεται με ring sling, γιατι μονο τετοιο εχω και εναν κλασικο μαρσιπο αλλα δεν ειναι εβελικτος.
εκει θέλει χιαστή αν φτάνει. Δεν το έχω κανει αυτό? πως μου έχει ξεφύγει?

εχει να κανει και με την καρεκλα φανταζομαι.. προς το παρον θα παρω το καρεκλακι που προσαρμοζεται και γινεται και μπανακι!!!

theanw

theanw
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα ε εχω μεινει αφωνη με τις πατεντες σας!!!Εγω που πηρα καθισματακι το μεγαλο παντως το μετανοιωσα πικρα γιατι ειναι πολυ βαρυ για να το μετακινεις πιανει πολυυυυυυυυυ χωρο και γενικα πολυ αβολο.Επρεπε να περιμενω λιγο να στηριξει καλα καλα το κεφαλι του και να παρω το αλλο που προσαρμοζεται παντου.ΤΖαμπα λεφτα κ δεν καθεται κιολας.Σκεφτητε καλα τι θα παρετε

madlen


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γιατι βρε θεανω?δηλαδη δεν κάθεται εκει για να παιξει λιγο να απασχολειται?εμενα απλα ζεσταινεται με αυτο το υφασμα που έχει πισω....και δεν μπορει να κατσει παρα πολυ ώρα γιατι πιανεται,και θέλουμε λιγο την ξαπλιτσα μας και την αγκαλιτσα μας....τώρα οσο για το άλλο που λένε τα κορίτσια σιγουρα θα ειναι πιο εύχρηστο για μετακινήσεις αλλα εμενα θα μου φαινοταν λιγο περιεργο να το έχω ολη μερα δεμενο σε μια καρεκλα στο σπιτι....αργοτερα μπορει να πάρουμε και το άλλο αν δουμε οτι χρειάζεται...τοσα λεφτα έχουμε πετάξει....σ'αλλο ένα θα κολλήσουμε?καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 911307

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mandlen κι εμενα ζεσταινοταν και της εβαζα μια πετσετα που επιανε απο το καθισμα μεχρι και ολη την πλατη και βοηθαγε πολυ στο να μην ιδρωνει.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
madlen έγραψε:γιατι βρε θεανω?δηλαδη δεν κάθεται εκει για να παιξει λιγο να απασχολειται?εμενα απλα ζεσταινεται με αυτο το υφασμα που έχει πισω....και δεν μπορει να κατσει παρα πολυ ώρα γιατι πιανεται,και θέλουμε λιγο την ξαπλιτσα μας και την αγκαλιτσα μας....τώρα οσο για το άλλο που λένε τα κορίτσια σιγουρα θα ειναι πιο εύχρηστο για μετακινήσεις αλλα εμενα θα μου φαινοταν λιγο περιεργο να το έχω ολη μερα δεμενο σε μια καρεκλα στο σπιτι....αργοτερα μπορει να πάρουμε και το άλλο αν δουμε οτι χρειάζεται...τοσα λεφτα έχουμε πετάξει....σ'αλλο ένα θα κολλήσουμε?καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 911307
Ποιο βολικό είναι να το έχεις στην καρέκλα καν να το βγάζεις οποτε θες απο το να εχεις ολοκληρο θηρίο που σου πιάνει χώρο. Wink

theanw

theanw
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="madlen"]γιατι βρε θεανω?δηλαδη δεν κάθεται εκει για να παιξει λιγο να απασχολειται?εμενα απλα ζεσταινεται με αυτο το υφασμα που έχει πισω....και δεν μπορει να κατσει παρα πολυ ώρα γιατι πιανεται,και θέλουμε λιγο την ξαπλιτσα μας και την αγκαλιτσα μας....τώρα οσο για το άλλο που λένε τα κορίτσια σιγουρα θα ειναι πιο εύχρηστο για μετακινήσεις αλλα εμενα θα μου φαινοταν λιγο περιεργο να το έχω ολη μερα δεμενο σε μια καρεκλα στο σπιτι....αργοτερα μπορει να πάρουμε και το άλλο αν δουμε οτι χρειάζεται...τοσα λεφτα έχουμε πετάξει....σ'αλλο ένα θα κολλήσουμε?καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 911307[/qu

Καθεται ελαχιστα.μπορει να ζεσταινεται δεν ξερω.Θα βαλω πετσετουλα οπως λεει η trilly.Ελα ντε λεφτα κ αν δεν εχουμε πεταξει.Απλα θα ξηταν καλυτερο το αλλο.Αυτο εινα κουμουτσα ολοκληρη.Μπορει αργοτερα να το βολευεται καλυτερα

theanw

theanw
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Ποιο βολικό είναι να το έχεις στην καρέκλα καν να το βγάζεις οποτε θες απο το να εχεις ολοκληρο θηρίο που σου πιάνει χώρο. Wink[/quote]

Συμφωνω!!!!!!!

mariketi

mariketi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω στην πρωτη μου κορη το καταβολευτηκα. Η δευτερη καθησε ελαχιστα γιατι ηταν πολυ ζωηρη και επεσε. Να τονισω οτι ηταν το prima papa της peg perego και ειχε απολυτη ασφαλεια. Μετα την εβαλα σε καρεκλακι που δενει σε καρεκλα και εκει εκατσε ως 3 ετων και την προσεχα συνεχως.

mareini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nikvik έγραψε:Geia sas koritsia,
 Exw ena karaklaki fagitou pou ithela na xarizw. 
Einai to Cookie markas Prenatal. 
Exei diplos diskos, rithmizetai se 5 ipsos, kai to plati se 3 kliseis exei. To xrwma tou einai protakali me zoakia tis zouglas.
Arkei na eistai apo Hrakleio Krhths gia na glitosoume ta metaforika.
Einai se polu kali katastasi!


exeis pm!!!!

mareini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="mareini"]
nikvik έγραψε:Geia sas koritsia,
 Exw ena karaklaki fagitou pou ithela na xarizw. 
Einai to Cookie markas Prenatal. 
Exei diplos diskos, rithmizetai se 5 ipsos, kai to plati se 3 kliseis exei. To xrwma tou einai protakali me zoakia tis zouglas.
Arkei na eistai apo Hrakleio Krhths gia na glitosoume ta metaforika.
Einai se polu kali katastasi!


Να πώ και δημόσια ενα μεγαλο Μπράβο και ευχαριστώ στο κορίτσι για αυτή του την πράξη!!!καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 50580 

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mareini έγραψε:
mareini έγραψε:
nikvik έγραψε:Geia sas koritsia,
 Exw ena karaklaki fagitou pou ithela na xarizw. 
Einai to Cookie markas Prenatal. 
Exei diplos diskos, rithmizetai se 5 ipsos, kai to plati se 3 kliseis exei. To xrwma tou einai protakali me zoakia tis zouglas.
Arkei na eistai apo Hrakleio Krhths gia na glitosoume ta metaforika.
Einai se polu kali katastasi!


Να πώ και δημόσια ενα μεγαλο Μπράβο και ευχαριστώ στο κορίτσι για αυτή του την πράξη!!!καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 50580 
Μπραβο βρε κοριτσια καλα κανατε.Ετσι να βοηθιομαστε μεταξυ μας. Μπραβο σας.

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
mareini έγραψε:
mareini έγραψε:
nikvik έγραψε:Geia sas koritsia,
 Exw ena karaklaki fagitou pou ithela na xarizw. 
Einai to Cookie markas Prenatal. 
Exei diplos diskos, rithmizetai se 5 ipsos, kai to plati se 3 kliseis exei. To xrwma tou einai protakali me zoakia tis zouglas.
Arkei na eistai apo Hrakleio Krhths gia na glitosoume ta metaforika.
Einai se polu kali katastasi!


Να πώ και δημόσια ενα μεγαλο Μπράβο και ευχαριστώ στο κορίτσι για αυτή του την πράξη!!!καρεκλάκι φαγτού,το βολευτήκατε? - Σελίδα 3 50580 
Μπραβο βρε κοριτσια καλα κανατε.Ετσι να βοηθιομαστε μεταξυ μας. Μπραβο σας.

Euxaristw polu! Me xara to xariza!

IONIKOL


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω την εβαλα απο 6 μηνων! ειναι πολυ καλυτερα απο το ριλαξ, γιατι βλεπει κιολας. τωρα το αν θα κατσει εκει να χαζεψει η οχι εξαρταται απο το παιδι. η δικια μου μολις φαει γκρινιαζει να τη βγαλω (βεβαια ζεστενεται κιολας γιατι ειναι απο αυτο το νυλον υλικο). οσο για την επιλογη προιοντος: εγω εχω της chicco που ειναι καλο αλλα και η τιμη ειναι λιγο ηψηλη για τις εποχες (ηταν δωρο Wink !) αλλα η μαμα μου που πηρε απο τα Jumbo με 50 ευρω ειναι μια χαρα!

xrysa 1981

xrysa 1981
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα εγω δεν πηρα ποτε καρεκλακι φαγητου.μου εφεραν δωρο ενα καρεκλακι της Fisher Price που εφαρμόζει παντου σε καθε καρεκλα! Πολυ οικονομικο γιατι το αγορασα και στη μαμα μου αργοτερα.μια χαρα καθησε και ο μεγαλος και τωρα ο μικρος.ασε που το κουβαλαω παντου και για καφε ακομα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις