Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σε όλες, είμαι καινούρια στην παρέα σας. Είμαι 9,5 εβδομάδων έγκυος. Λίγο πριν μάθω τα ευχάριστα η μητέρα μου μπηκε στο νοσοκομείο, σοβαρά. Ήταν ήδη άρρωστη αλλά φάνηκε ότι αυτή τη φορά ίσως να είχαμε τα χειρότερα. Δύο φορές, πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος μας είπαν ότι ίσως να έχουμε τα χειρότερα. Κλάμα, στενοχώρια αλλά το ξεπέρασε εκείνες τις στιγμές. Μετά από λίγο μαθαίνω ότι είμαι έγκυος η μητέρα μου εξακολουθεί να είναι στο νοσοκομείο. Τώρα φαίνεται ότι όντως δεν πάμε καλά και μπορεί να έχουμε αυτό που φοβόμαστε. Προσπαθώ να μη στενοχωριέμαι πολύ, προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη για το μωρό μου. Φοβάμαι μην του μεταδίδω αρνητικά συναισθήματα και το στενοχωρώ. Θα ήθελα τη γνώμη σας πως να το χειριστώ όλο αυτό. Σας ευχαριστώ πολύ και συγνώμη αν έγινα δυσάρεστη...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα...
Η εγκυμοσυνη σου αυτη ηρθε την καταλληλη στιγμη κουκλα μου... Ειναι το στηριγμα σου, η ελπιδα σου οτι εχεις ενα πολυ καλο μελλον μπροστα σου, οτι σε περιμενουν πολυ πολυ ευτυχισμενες στιγμες.. Η μανουλα σου τα ξερει ολα αυτα και ειναι σιγουρα πολυ πολυ ευτυχισμενη για σενα. Και σιγουρα αυτο θα την κανει να παλεψει οσο μπορει για να ζησει και να  δει την ευτυχια σου..
Οταν θα εισαι με εκεινη να μιλατε μονο για το υπεροχο μωρο που ερχεται, να της ζητας τις συμβουλες της για την ανατροφη του, να σχεδιαζετε ομορφα πραγματα που αφορουν το μωρακι. Να της δινεις θαρρος και χαρα και που ξερεις;; Μπορει να το ξεπερασει για αλλη μια φορα!
Και οταν θα εισαι μονη σου να εχεις Πιστη στο Θεο, οτι Εκεινος ξερει καλυτερα και πως ο,τι γινεται γινεται με το Σχεδιο Του...

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell συμφωνώ! Τα λες πολύ ωραία και πιστεύω ότι είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να κάνει κάποιος

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ'ευχαριστω IoliAtore..Οι τελευταιες δυο σειρες νομιζω αφορουν κι εσενα και τον προβληματισμο σου που εθεσες στο δικο σου θεματακι....I love you

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμφωνω με την LILLYBELL....
περαστικα στην μητερα σου κ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα κοπελα,Ο ΘΕΟΥΛΗς ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...
προσπαθησε να μην στενοχωριεσαι , αν κ δεν ειναι ευκολο αλλα σκεψου το παιδακι σου κ οτι σε 9 μηνες θα το κρατας στην αγκαλια σου,ποσο χαρα κ ευτυχια..!!αλλωστε η μητερα σου αυτο θελει....πιστεψε με!!!!
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..
ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Καλησπερα...
Η εγκυμοσυνη σου αυτη ηρθε την καταλληλη στιγμη κουκλα μου... Ειναι το στηριγμα σου, η ελπιδα σου οτι εχεις ενα πολυ καλο μελλον μπροστα σου, οτι σε περιμενουν πολυ πολυ ευτυχισμενες στιγμες.. Η μανουλα σου τα ξερει ολα αυτα και ειναι σιγουρα πολυ πολυ ευτυχισμενη για σενα. Και σιγουρα αυτο θα την κανει να παλεψει οσο μπορει για να ζησει και να  δει την ευτυχια σου..
Οταν θα εισαι με εκεινη να μιλατε μονο για το υπεροχο μωρο που ερχεται, να της ζητας τις συμβουλες της για την ανατροφη του, να σχεδιαζετε ομορφα πραγματα που αφορουν το μωρακι. Να της δινεις θαρρος και χαρα και που ξερεις;; Μπορει να το ξεπερασει για αλλη μια φορα!
Και οταν θα εισαι μονη σου να εχεις Πιστη στο Θεο, οτι Εκεινος ξερει καλυτερα και πως ο,τι γινεται γινεται με το Σχεδιο Του...
Με κάλυψες πλήρως!! Εύχομαι από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά για τη μητέρα σου και το γεγονός της εγκυμοσύνης σου να τη βοηθήσει να παλέψει, μακάρι να πάνε όλα καλά! Ακόμα και αν δε πάνε όμως θα πάρεις πολύ δύναμη από το μωράκι σου. Μια ξαδέρφη μου έχασε τον πατέρα της και μετά από ένα  δύο μήνες έμαθε ότι είναι έγκυος! Δε φαντάζεσαι τη δύναμη πήρε κ εκείνη, αλλά και η μητέρα της που χήρεψε..τις βοήθησε να ξεπεράσουν πολύ πιο εύκολα την απώλειά τους!

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι η ζωη, ενας ανθρωπος φευγει, ενας αλλος ερχετε! εγω εχασα τον πολυαγαπημενο μου παππου μια μερα αφου εμαθα οτι ειμαι εγκυος. καταλαβαινω οτι ειδικα το θεμα της μητερας ποναει πολυ. ομως να σκεφτεσε το μωρακι σου που εχεις στη κοιλιτσα σου και να παιρνεις κουραγιο και εσυ και η μανουλα σου.

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Σ'ευχαριστω IoliAtore..Οι τελευταιες δυο σειρες νομιζω αφορουν κι εσενα και τον προβληματισμο σου που εθεσες στο δικο σου θεματακι....I love you
Έχεις δίκιο..... ευχαριστώ και εγώ..

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elin1 έγραψε:Καλησπέρα σε όλες, είμαι καινούρια στην παρέα σας. Είμαι 9,5 εβδομάδων έγκυος. Λίγο πριν μάθω τα ευχάριστα η μητέρα μου μπηκε στο νοσοκομείο, σοβαρά. Ήταν ήδη άρρωστη αλλά φάνηκε ότι αυτή τη φορά ίσως να είχαμε τα χειρότερα. Δύο φορές, πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος μας είπαν ότι ίσως να έχουμε τα χειρότερα. Κλάμα, στενοχώρια αλλά το ξεπέρασε εκείνες τις στιγμές. Μετά από λίγο μαθαίνω ότι είμαι έγκυος η μητέρα μου εξακολουθεί να είναι στο νοσοκομείο. Τώρα φαίνεται ότι όντως δεν πάμε καλά και μπορεί να έχουμε αυτό που φοβόμαστε. Προσπαθώ να μη στενοχωριέμαι πολύ, προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη για το μωρό μου. Φοβάμαι μην του μεταδίδω αρνητικά συναισθήματα και το στενοχωρώ. Θα ήθελα τη γνώμη σας πως να το χειριστώ όλο αυτό. Σας ευχαριστώ πολύ και συγνώμη αν έγινα δυσάρεστη...

αχ πόσο σε καταλαβαίνω!! το εχω περασει και ξερω ποσο δυσκολο ειναι !τοσα αναμικτα συναισθηματα μαζι, δε ξερω τι να σε συμβουλεψω ξερω πως μονο ειναι καλο να βρισκεσαι μαζι την οικογενεια σου αυτη τη στιγμη και προσπαθησε οσο ειναι δυνατο να μην αφηνεις το αγχος και τη θλιψη  να σε κυριευσει !τωρα καλεισαι να ανταπεξελθεις σε δυο ρολους ταυτοχρονα :της κορης και της μελλουσας μητερας!προσπαθησε να μιλας με τη μητερα σου για το μωρο και να μην τη ταραζεις .

ευχομαι το καλυτερο!!

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elin1

Υπάρχει το μωρό σου που θα φέρεις στη ζωή εσύ και η μαμά σου που δυστυχώς είναι άσχημα.
Ο κύκλος της ζωής γυρίζει και συνεπαίρνει όλους όσους τον ακολουθούν .
Δεν μπορείς να μην έχεις αρνητικά συναισθήματα όταν πρόκειται για τη μαμά σου ή γενικά τους γονείς του ο καθένας και η καθεμιά.
Απλά πρέπει να διαχειριστείς το όλο πρόβλημα που απ' ότι λες είναι δυσεπίλυτο εξαιτίας της κατάστασης της μαμάς σου που ασφαλώς και εγώ αλλά και όλοι μας ευχόμαστε να είναι περαστικά .
Αν η εξέλιξη θα είναι πολύ άσχημη ,σκέψου αυτό το μωράκι και πόσο μα πόσο η μητέρα σου θα χαίρεται από ψηλά όταν το δει να έρχεται στη ζωή και να μεγαλώνει.
Ασφαλώς και θα γνωρίζει πόσο μα πόσο πολύ στεναχωρημένη θα είσαι αλλά σκέψου εκείνη πόσο μα πόσο πολύ ευχαριστημένη θα σας κοιτάει από ψηλά παρακαλώντας τον Θεό να σας έχει καλά όλους.
Ηρεμία ,πίστη στο Θεό , όχι κραυγές και αρνητικές ψυχολογικές εξάρσεις μπροστά σε ένα τέτοιο απευχθέο γεγονός το οποίο κάποτε όλοι μας το έχουμε αντιμετωπίσει ή πρόκειται να αντιμετωπίσουμε.
Δύναμη , υπομονή ,συγκαταβατικότητα και πάνω από όλα λογική .
Έχεις ένα μωρό να μεγαλώσεις .
Αν αισθανθείς άσχημα πρέπει να το αντιμετωπίσεις με την κατάλληλη διαχείριση,ίσως να πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου ,μήπως θα πρέπει να πάρεις κάποιο ήπιο ηρεμιστικό ,είναι δύσκολες οι στιγμές αυτές για όποιον είναι "έξω από τον χορό".
Θα είναι μια επώδυνη διαδικασία αλλά πρέπει να στέκεσαι στα πόδια σου,να σε βοηθήσει ο άντρας σου ή όποιος είναι κοντά σου,δίπλα σου και όπως σου είπα να βάλεις τη λογική πάνω από το συναίσθημα.
Για το συναίσθημα έχεις πολύ καιρό μετά να κλάψεις πολύ.
Ένα τέτοιο γεγονός πρέπει να αντιμετωπίζεται με τεράστια δύναμη ψυχής και λογικές απαντήσεις.
Στις κρίσιμες στιγμές πρέπει να είσαι "βράχος".
Μετά είναι το επικίνδυνο και το δύσκολο,όταν σου λείπει ο άνθρωπος σου,η μαμά σου.
Γι αυτό οπλίσου με δύναμη .

πορτοκαλι


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πρωτα απο ολα συγχαρητηρια. δευτερον ειναι μια δυσκολη κατασταση αλλα προσπαθησε οσο μπορεις να βλεπεις αισιοδοξα τηνεγκυμοσυνη σου. ξερω ειναι δυσκολα αλλα θελει πολυ κουραγιο.

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σε όλες... Τελικά τη χάσαμε προχθές, χθες έγινε η κηδεία. Πολύ θλίψη πολύ στενοχώρια όσο και να θες να είσαι ψύχραιμος δεν μπορείς. Ελπίζω μόνο να εξακολουθεί να είναι κοντά μου...Σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφά σας λόγια...

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοπέλα μου πραγματικά εύχομαι κουράγιο και δύναμη να έχεις και να ξέρεις οτι η μανούλα σου σίγουρα ειναι κοντά σου και θα προστατεύει εσενα και το παιδάκι σου και θα χαίρεται για σας απο κει ψηλά!παρε το χρόνο σου να πένθυσεις αλλα σκέψου οτι πρέπει να είσαι δυνατή και αισιόδοξη για το παιδάκι σου.περνας μια δύσκολη δοκιμασία αλλα ο θεουλης θα σε ανταμείψει γρήγορα με πολλές πολλές χαρές απο δώ και πέρα....

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα συλιπιτιρια μου ζωη σεσας να ζησετε να την θυμαστε κανε κουραγιο και να ξερεις οτι θαειναι παντα δπλα σου τωρα πρεπει να κανεις κουραγιο για το παιδι σου για το εγγονιτης γιατι εφυγε εκεινη αλλα ηρθε το μικρο σου καλη υπομονη αν και ξερω ποσο δυσκολο ειναι ςχασα τον πατερα μου το 2011 στα 42 απο καρκινο και το μονο που με παριγορι ειναι ο γιος μου που περιμνω πως και πως

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοπέλα μου κουράγιο και δύναμη σου εύχομαι.η μανούλα σου σίγουρα θα ειναι κοντά σου και θα χαίρεται με τις χαρές σου γιατι μπορει να περνάς μια δύσκολη δοκιμασία τωρα, ομως ο θεουλης θα σε ανταμείψει με πολλές πολλές χαρές απο δώ και πέρα.....

Energy2009

Energy2009
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elin1 μου προσεύχομαι να σου δώσει ο Θεός την δύναμη να αντέξεις αυτή τη δύσκολη στιγμή... Όσο για το μωράκι σου, ο Θεός και η Παναγία θα το φυλάνε. Τώρα στεναχωριέσαι και είναι λογικό και αναμενόμενο, αλλά πίστεψέ με σε λίγο καιρό θα νιώθεις καλύτερα....θα σε βοηθήσει η ζωούλα που έχεις μέσα σου...

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elin συλλυπητήρια ,
να είσαι γερή να τη θυμάσαι. Ξερώ πως ακόμη δεν το έχεις συνηδητοποιήσει και σιγούρα θα τρέχετε για τα διαδικαστικά. Θα χρειαστείς δύναμη και πολλή ψυχραιμία. Το χειρότερο είναι όταν έρχεται η στιγμή της συνηδητοποίησης της απώλειας. Να αντλεις κουράγιο από την οικογένεια σου και να αναφέρεστε μόνο σε όμορφες αναμνήσεις. Επίσης , να προσέχεις τον πατέρα σου .Και να μην ξεχνάς να της ανάβεις κεράκι.

Mimine


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Συλλυπητήρια, καλή μου. Άσε τον εαυτό σου να κλάψει, μανούλα σου ήτανε. Μη νοιώθεις και τύψεις για αυτό, πρέπει να ξεσπάσεις. Και μετά παρηγορήσου με το πλασματάκι που θα φέρεις στον κόσμο. Πολύ λυπάμαι που έφυγε τόσο νωρίς η μαμά σου, κι εγώ έχασα τη μαμά μου πριν αρκετά χρόνια και πιο πολύ τώρα που έγινα κι εγώ μαμά μου λείπει. Αλλά να σκέφτεσαι πάντοτε τις όμορφες στιγμές και την αγάπη της και προπάντων κουράγιο σε σένα και σε όλη την οικογένειά σου.

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοπελα μου εχω περασει το αντιστοιχο με σενα, ηθελα να ξεσπασω και φοβομουν, ομως αναποφευκτα ξεσπουσα, δε γινοταν αλλιως. Εγω δεν ημουν στην κηδεια γιατι φοβομουν μηπως παθαινε κατι το μωρο μου, δεν ηξερα αν θα το αντεχα...εχει περασει αρκετος καιρος τωρα παρολα αυτα εξακολουθουν να ερχονται πολυ δυσκολες στιγμες...ομως ενα ειναι σιγουρο το οτι ειμαστε μανουλες μας δινει δυναμη να τις ξεπερναμε ευκολοτερα..συλληπητηρια και απο μενα με πολλη κατανοηση

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συλλυπητηρια κοπελα μου. ζωη σε σας. τωρα να σκεφτεσαι μονο το μωρακι στην κοιλιτσα σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις