Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
435 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 435 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 39]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοειται Μαριλενα μου..!!!Εγω καποτε δεν μπορουσα να φοραω τιποτα απολυτως στον υπνο μου..!!!Τωρα πια γερασα μαλλον και το εριξα στα πυτζαμακια..!!!Razz Razz Razz Razz 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα Φρουφρου μου κι αυτη την κοπελα Μπετυ την λενε....Μετα τις 50 μερες λεει σταματησε να ξυπανει την νυχτα...Κοιμαται στις 9:30 και ξυπανει στις 7:30 για να φαει..!!!Και της ειπε η παιδιατρος οτι δεν υαπρχει κανενα προβλημα αφου μεσα στην ημερα αναπληρωνει τα γευματα και παιρνει κανονικα βαρος..!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
STEFOIKO ΑΡΑΚΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ,Ε??ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ??ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ !!Smile Smile ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΕ ΦΕΤΟΥΛΑ ΚΙΟΛΑΣ EINAI SUPER!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!
Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλο μαγειρεμα και καλη ορεξη Φρουφρου μου..!!!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλό μεσημέρι φρουφρου.....

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου παω κι εγω να ξαπλωσω...θα τα πουμε αργοτερα...πολλα φιλακια..!!!

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
φρουφρού έγραψε:STEFOIKO ΑΡΑΚΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ,Ε??ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ??ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ !!Smile Smile ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΑΚΙ  ΜΕ ΦΕΤΟΥΛΑ ΚΙΟΛΑΣ EINAI SUPER!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!
Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 

ναι ναι με πατατουλες και καροτακι αλλο πραγμα βγηκε....κοπιαστε να φαμε παρεουλα με τις κοιλιτσες μας!!!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μολις τελειωσα τα ντολμαδακια μου και τα γεμηστα μου ειναι και τα δυο για ψησιμο αλλα νοιωθω οτι κουραστικα περιμενω να ψηθουν να φαω να παρω το ζαχαρο και να κανω νανακια .........................ομικρουλις ειναι υσηχος σημερα μαλλον φτεει ο καιρος που ειναι βροχερος δεν εχω κατσι ακομα να σας διαβασω αλλα και να θελω δεν σας προλβενω αρα πιστευω πως ειναι ολα καλα ..........τι κανετε?

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
matina01/09 έγραψε:
stefoiko έγραψε:
matina01/09 έγραψε:στεφοικο καλώς ήρθες στην παρέα μας...Με το καλό το μωράκι σου...

Και εγώ εδώ είμαι αλλά κάνω και καμιά δουλειά ταυτόχρονα,αλλά βαριέμαι να τις κάνω....Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 679259 


ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥ,ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΟΥΜΕ Ε!!!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΣΑΚΑ ΜΑΣ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ....ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΕΤΟΙΜΟΣ Ο ΑΡΑΚΑΣ...

Και εγώ αύριο θα πάω να την δω...Ανυπομονώ!!!!λες να γεννήσουμε μαζί;;;!!!!

και γω μετραω τις ωρες μεχρι να παει αυριο 8.30 το απογευμα...παντως πως περναει ο καιρος απο την μια επισκεψη στην αλλη ουτε που το καταλαβαινω....σαν χθες μου φαινεται οτι εκανα το τεστ....την μερα της γιορτης μου και πηρα 3 μεχρι να το πιστεψω και παλι και με την χοριακη δν το πιστευα.....

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
stefoiko έγραψε:
matina01/09 έγραψε:
stefoiko έγραψε:
matina01/09 έγραψε:στεφοικο καλώς ήρθες στην παρέα μας...Με το καλό το μωράκι σου...

Και εγώ εδώ είμαι αλλά κάνω και καμιά δουλειά ταυτόχρονα,αλλά βαριέμαι να τις κάνω....Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 679259 


ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥ,ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΟΥΜΕ Ε!!!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΣΑΚΑ ΜΑΣ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙ....ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΕΤΟΙΜΟΣ Ο ΑΡΑΚΑΣ...

Και εγώ αύριο θα πάω να την δω...Ανυπομονώ!!!!λες να γεννήσουμε μαζί;;;!!!!

και γω μετραω τις ωρες μεχρι να παει αυριο 8.30 το απογευμα...παντως πως περναει ο καιρος απο την μια επισκεψη στην αλλη ουτε που το καταλαβαινω....σαν χθες μου φαινεται οτι εκανα το τεστ....την μερα της γιορτης μου και πηρα 3 μεχρι να το πιστεψω και παλι και με την χοριακη δν το πιστευα.....

λες να γενναμε μαζι??Χαχα....σε ποιο μαιευτηριο γεννας με το καλο??

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ κοριτσια μου τελειωσα!μολις φαγαμε κιολας κ τωρα ξεκουραζομαι κ χωνευω!κανονισαμε κ καφεδακι με κατι φιλους σε μιαμιση ωριτσα.εσεις τι κανετε?ποιες ειστε εδω?δεν ειδα....

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στο Έλενα γεννάω.Εσύ;
Όντως περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός,αλλά τουλάχιστον περνά ευχάριστα.Εσένα μεχρι τώρα πως ήταν η εγκυμοσύνη;

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φαγαμε κ εμεις.. Εφαγα ενα ταψι πατατουλες μειον μια μεριδα !!!! Shocked Shocked Shocked Shocked 
Το απογευμα παγωτακι η φραπε.. Μαλλον φραπε φτιαχνοντας τη βαλκτσα του μπεμπη!!!!
Φρουφρου το εβαλα με πατατουλες, σκορδακι, αλατοπιπερο, λιγα φυλλα δαφνης κ καρινο μιγμα για κοτοπουλο.. Απλο δηλ αλλα στη γαστρα κραταει πολυ καλα τη μυρωδια!!!!!!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια σας αφήνω....Καλό μεσημέρι....Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 531909 

tonia28

tonia28
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κορίτσια καλησπέρα!!! σας παρακολουθώ εδώ και καιρό πρόκειται να γεννήσω και εγώ σε λίγο καιρό και ήθελα να σας ρωτήσω για τις αγορές ίσως το έχετε θίξει αυτό το θέμα και συγχωρέστε με αν επαναλαμβάνομαι... αλλά έχω πολλές απορίες.1 τι μπιμπερό πήρατε? 2 πόσα φορμάικα? 3 μακριμάνικα ή κοντομάνικα?  4 πόσα σελτεδάκια?

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ειμαι εδω περιμενω να φαω

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
matina01/09 έγραψε:Στο Έλενα γεννάω.Εσύ;
Όντως περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός,αλλά τουλάχιστον περνά ευχάριστα.Εσένα μεχρι τώρα πως ήταν η εγκυμοσύνη;

εγω στο μητερα,μονο εκει ειναι ο γιατρος και δεν τον αλλαζω με τιποτα....ευτυχως με τον εοππυ δεν ειναι οπως παλια τα λεφτα...800 ευρω μας ειπαν!!!!πολυ καλη εγκυμοσυνη εχω ευτυχως παναγια μου,αν δεν μεγαλωνε η κοιλια δεν θα καταλαβαινα τιποτα....μεχρι τωρα πηγαινα και στη δουλεια μου κανονικα και ευτυχως ναι περασε πολυυυ γρηγορα ο καιρος...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Τονια!! Ειχες ξαναμπει παλιοτερα στην ομαδα μας νομιζω..; Θα σου πω τι οηρα εγω
1.Dr Brown, αλλα θα θηλασω οποτε δεν με ενοιαξε ιδιαιτερα,
2-3. Περιπου 12-15 μακρυμανικα και αλλα τοσα κοντομανικα αλλα νουμερο ολα 0-3 να τα βαλει κ προς Οκτωβρη με το καλο
4. Σελτεδακια 4 μεγαλοτσικα κ 4 μικρουλια για την καλαθουνα..
Με το καλο το μωρακι σου!!

tonia28

tonia28
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ναι elisa μου ξαναμπήκα απλά δεν μπορώ να σας προλάβω και για αυτό αποχώρησα σας διαβάζω τακτικά όμως... σ΄ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 328109 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιχι καλα θυμομουν δηλαδη !!
Να εισαι καλα Τονια μου κ με το καλο η μπεμπα σας!!!!! Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 654316 
Ο,τι αλλο θελεις, εδω ειμαστε!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισα μου θα φτιαξεις τη βαλιτσα σου σημερα?τι καλα!!!εγω σημερα χαιρομαι γιατι ειναι τεταρτη κ εχει την εκπομπη με τα μωρακια που βλεπωVery Happy εχω φαει κολλημα με αυτην!αφου κανονισα επιτηδες πιο νωρις για καφεδακι για να μπορεσω να την δωΑπ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 6 215994 τονια μου κ εγω σε θυμαμαι που ειχες ξανα γραψει!!πως να μας προλαβεις τετοιες πολυλογουδες που ειμαστε!!!κοιτα εγω εχω δυο μικρα μπιμπερο που μου τα εδωσε δωρο η γυναικολογος.φορμακια πηρα κ κοντομανικα κ μακριμανικα ολα 0-3 αλλα οχι παρα πολλα για να προλαβει να τα φορεσει!να ξερεις τα μωρακια μεγαλωνουν πολυ γρηγορα κ ειναι κριμα να παρεις πολλα κ να μην τα φορεσει ποτε..σελτεδακια τι ειναι αυτα?γιωτα μου καλη ορεξη!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σελτεδσκια ειναι αυτα που απο πανω ειναι πετσετακι κ απο κατω αδιαβροχο πλαστικο, για τα τσισακια;!;!!! Razz 
Πρεπει να ναι ωραια η εκπομπη αυτη εε;!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ καταλαβα ελισακι μου!τετοια πρεπει να εχω καμια 4-5!αχ ναι ειναι πολυ ωραια...καθε φορα συγκινουμαι!!!σκεφτομαι οτι σε λιγες μερες θα ειμαι κ εγω στη θεση τους κ θα παρω τη μπεμπα μου αγκαλια κ με πιανουν τα κλαμματα!πως περασε ετσι γρηγορα ο καιρος..σαν χθες ητανε που πηρα στα χερια μου το θετικο τεστακι κ πλανταξα στο κλαμμα απο χαρα κ τωρα ερχεται η στιγμη να την παρω στην αγκαλια μου!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου σας αφησα για λιγο ειχαμε συναντηση με το αφεντικο...πηρα μεγαλη απογοητευση πραγματικα..μας ανακοινωσε μειωση μισθου..γερη μειωση....και δεν ειναι οτι δεν καταλαμβαινω οτι εχει κριση...απλα εμας η δουλεια διπλασιαστηκε και γα.... και βλεπουμε οτι εχει εισπραξεις...με απογοητευσε σαν ανθρωπος οχι τοσο για τα λεφτα..αλλα ετσι ειναι τωρα πατουν επι πτωματων!!πονεσα την κοιλια μου απο την στεναχωρια...τεσπα δεν θα μιζεριασω εχω την μπεμπα μου!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριλενα μου τι να πω.. Ετσι ειναι παντου.. Απλα στην περιπτωση σου ειναι κ το προσωπικο στοιχειο στη μεση ενω στο δημοσιο απλα μουτζωνεις προς ολες τις κατευθνσεις.. Κανε υπομονη κ οσο μπορεις μη στενοχωριεσαι, εχεις τη μπεμπουλα σου!!!!!!
Αλεξ κ εγω οσο πλησιαζει η ωρα αντρεχω στους προηγουμενους μηνες κ συγκινουμαι.. Θα τον κραταω στην αγκαλια μου κ θα θυμαμαι τη μερα που ηταν 2.2 χιλιοστα σπορακι!!!!!!!!! Κ η καρδουλα χτυπαγε απο τοτε.. Μαζι κ η δικη μου!!!! I love you 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις