Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
308 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 308 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 39]

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλακια Αλεξ καλα να περασεις!!!!!! I love you 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kala eimaste elisa mou megalonoume

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΚ ΤΟΚ!!!!Smile 
ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΔΩ???confused 
ΕΜΕΙΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ!!!ΑΝ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΟΙΩΘΑ ΚΑΠΩΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΜΕ ΠΩconfused confused ΑΝΗΜΠΟΡΗ?ΔΥΣΚΙΝΗΤΗ?ΝΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΛΑ?? ΤΙ ΝΑ ΠΩ???ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΡΜΗΝΕΥΣΩ ΜΕΤΑ ΕΝΟΙΩΣΑ ΚΑΤΙ Κ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΑ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Κ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ......drunken drunken 
ΠΛΥΝΑΜΕ,ΑΥΛΕΣ,ΨΥΓΕΙΑΟ-ΚΑΤΑΨΥΞΗ,ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ,ΠΟΡΤΕΣ,ΠρΘΥΡΑ,ΕΓΩ ΒΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ...ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝΤΟΧΕΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ,ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ...ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΩ...Κ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΙΣΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ...
ΕΡΙΞΑ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΥΠΝΑΚΟ Sleep Κ ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ ΣΤΑ ΣΥΡΤΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !!!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!!Like a Star @ heaven I love you Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 654316 I love you Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 654316 I love you Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 654316 I love you I love you Like a Star @ heaven ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΚΟΥΠΑ Κ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΛΛΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΙ ΚΙΟΛΑΣ-Κ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ!!!ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΕΡΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΑΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΦΕΤΟΣΑπ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 215994 Very Happy Very Happy Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 215994 
Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Ε Κ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΟΤΑΙ ΕΝΑ Ν ΥΠΝΑΚΟ Κ ΚΕΙΝΟΣ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!!Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 40746 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 49454 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 265569 
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΧΕΤΕ ΒΓΕΙ?ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΤΕ??ΜΗΠΩΣ ΓΥΡΝΑΤΕ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ?ΑΑΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!??Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 186253 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 186253 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sunset έγραψε:Κοριτσάκια σας αφήνω κι εγώ!!! Ώρα για μάσα!!!

Δείτε αυτό το βιντεάκι που βρήκα και μου άρεσε πολύ!!! Very Happy Very Happy 

http://www.mothersblog.gr/o-kosmos-toy-paidioy/item/8654-oi-9-mines-tis-egkymosynis-mono-se-94-defterolepta-vinteo

Με αγάπη!!! Very Happy 
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ!!!Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 215994 

Καλό βράδυ!!! Φιλιά πολλά!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JuliaG έγραψε:Αυτο ακριβως Αλεξανδρα μου...οτι καλυτερο για τα μωρακια μας θα κανουμε..!!Καμια φορα που της μιλαω...της λεω χαλαλι σου οτι περναω και που ποναω εσυ να εισαι καλα γλυκουλα μου..!!!Και κουνιεται και κανει σαν τρελο...και αναρωτιεμαι αν καταλαβε τι της ειπα η ηταν τυχαιο..!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΜΑΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ Κ ΜΕΙΣ!!ΓΙ'ΑΥΤΟ Κ ΛΕΜΕ Α ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΠΡΑΤΤΟΥΝ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚ/ΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟ,ΑΣΒΕΣΤΙΟ,ΜΑΓΝΗΣΣΙΟ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΡΑΜΑΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ-ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΟ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΡΟΥΦΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:αχ τελεια τζουλακι μου!!!κοριτσια να σας ρωτησω κατι?βαφετε τα νυχια των ποδιων σας?εγω τα εβαφα μεχρι πριν λιγες μερες αλλα τα ξεβαψα κ τα αφησα ετσι κ επειδη ειμαι στον τελευταιο μηνα κ δεν κανει οταν πας για να γεννησεις να εχεις βαμμενα τα νυχια για να δουν αν τυχον μελανιαζουν λεω αυτο τον μηνα να μην τα βαψω...εσεις τι λετε?να καθομαι τελευταια στιγμη να ξεβαφω νυχια δεν λεει...βρωμαει κ το ασετον δεν το μπορω καθολου..θα πρεπει ομως να φοραω παντοφλιτσα με αφαβο νυχακι..πειραζει?....δεν μαρεσει αλλα τι να κανω!!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΤΑ ΒΑΦΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ(ΑΠΛΟ ΜΑΝΙΚΟΥΡ-ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ )Κ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ Κ ΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΗ Ο ΜΗ ΓΕΝΝΕΤΟ ΜΕΛΑΝΙΑΣΟΥΝ-ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΥΘΕΙ,ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΝ ΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΟΥΛΙΚΟ ΤΟΤΕ...Wink Wink  ΘΑ ΡΩΤΗΣΩRolling Eyes Wink 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elisa87 έγραψε:Γλυκες καλημερες κ απο εμας!!! Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 654316 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 654316 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 654316 
Τι κανετε κυριες μου?!!!! Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 328109 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 328109  Σε βοηθησε η κρεμουλα? Κ εμεις καλα κοιμθηκαμε.. τοσο βαρεια που απο 11:30 εως τις 5:30 δεν ξυπνησα καθολου!!! Ενω συνηθως καθε 1-1:30 ωρα κυπναω για τουαλετα.. και οπως ανασηκωθηκα κ εσφιξε η κοιλια μου παραλιγο να κατουρηθω πανω μου Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
Με το που ξυπνησα ψαχνω στο ιντερνετ τα δικαιολογητικα για το επιδομα του ΙΚΑ.. ελεος πια τοση χαρταδουρα.......... αγχωνομαι κ που τα βλεπω κ μονο.. δεν ειμαι καθολου καλη στη γραφειοκρατια..
ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΥ ΙΚΑ???ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΩΡΑ Κ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΙΑ???

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σασ τι κανετε εσεισ κ οι κοιλιτσεσ σασ σημερα?εμεισ δουλιτσεσ κ βαρεμαρα....

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ησυχια.....μμμμ θα προσπαθησω αργοτερα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου τι κανετε?Εγω το πρωι θα γυρισω σπιτι και θα παω κατευθειαν για δουλεια.Ειναι ηρεμα εδω αν και αυτο το τριημερο νιωθω πολυ κουρασμενη,δεν κοιμαμαι ουτε μεσημερι ουτε βραδι,δεν μπορω να βρω μια σταση να βολευτω με τιποτα κι ειμαι με 2 ωρες υπνο καθημερινα.Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep 
Η μπεμπα κλωτσαει τοσο δυνατα στα πλαγια και ψηλα που ποναω και ανακατευομαι ταυτοχρονα.Κι οπως καταλαβαινετε εχω μερικα νευρακια που τα πληρωνει ποιος αλλος?Ο αντρουλης μου
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Εσεις που χαθηκατε σημερα?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα, κορίτσια μου! Τι κάνετε; χάθηκα από χθες, είμαστε συνέχεια στη γύρα Razz 
Πήγαμε χθες για καφέ και μετά για μπυρίτσα με παρέα και σήμερα πήγαμε βόλτα στο χωριό να δούμε τα πεθερικά μου! Τώρα ξεκούραση!
Βαρβάρα μου, πολύ ωραία τα νέα σας από το ντόπλερ! Μια χαρά είναι η μπουμπού σου και πήρε και θέση!
Ελιζάκι, ετοιμάζεις τα χαρτιά σου,ε; και εγώ έχω αύριο ραντεβού στο γιατρό στο ΙΚΑ για να μου δώσει την οριστική (ελπίζω!) άδεια.
Άλεξ, και εγώ τα βάφω κανονικά τα νύχια, νωρίς είναι ακόμη! Αλλά και να μη τα βάψεις, δεν έγινε και κάτι, μια χαρά θα είναι!
Μία μου, προσπάθησε να χαλαρώσεις και να αλλάζεις θέσεις, μήπως ηρεμήσει και η μπέμπα σου!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπεραααααααααα!!!!!ειμαστε ολες χαμενες βλεπω ε?το σαβ.κο μας αποδιοργανωνειVery Happy τωρα ηρθα σπιτι κ εγω,στην γυρα ημουν συνεχεια κ εγω!!!μια μου σε ταλαιπωρει η μπεμπα σου ε?αχ υπομονη!!ειναι παιχνιδιαρα στην κοιλιτσαVery Happy φρουφρου μου τι κανεις?νατασσα μου καλησπερα!σουλτουκευες κ εσυ ε?καλα εκανες!!μαρω μου τι κανεις?

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα αλεξ μου καθομαι μετον ζωηρουλη τον μπεμπακο μου...εσεισ?

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με εχει πιασει μια σπαστικη νυστα αλλα ειναι πολυ νωρισ ακομα...δεν μ αφηνει κ το ζουζουνι μου να κοιμηθω...χαλαλι τουVery Happy 

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωηρουλης ο μπεμπης σου μαρω μου ε?Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 215994 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 215994 καλα κ εγω μολις εφαγα ψωμακι με σαλαμακι κασερακι κ ντοματουλα!!!Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα, Άλεξ και Μάρω μου! Τι κάνετε;
σαββατοκύριακο και σουρτουκέψαμε όλες!! Razz 

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου νατασσα μου κ μεισ μολισ τσιμπησαμε κατι κ τωρα χωνευουμε....θα φαμε κ κανα καρπουζακι κ τελοσ για σημερα...Very Happy 

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρά! Και εγώ λέω να χτυπήσω κανένα φρουτάκι ή κανένα από τα παγωτάκια μου χωρίς ζάχαρη!δεν έχω αποφασίσει ακόμη Razz 

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άλεξ μου, τι ωραία φωτό! φτου φτου, κούκλα!

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα σασ κοριτσακια τελικα κλεινουν τα ματακια μου δεν αντεχω.....ονειρα γλυκα κ φιλακια πολλαΑπ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 417472 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 417472 Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 417472 

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα, Μάρω μου! Καλή ξεκούραση! Απ: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.20 - Σελίδα 36 315810 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω πολυ νατασσα μου!την εβαλα για λιγο για να με δουνε τα κοριτσια στο αλλο θεματακι που συμμετεχωVery Happy μαρω μου καληνυχτα!!πωπω κοριτσια εχω φρικαρει τωρα.ηρθε ο αντρουλης μου απο το μαγαζι νωριτερα κ μου ειπε οτι χθες στο ελληνικο μαγαζι που ηθελα να παμε πλακωθηκαν κατι τυποι κ μαχαιρωθηκανShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked φανταζεστε να ειχαμε παει τελικα?καλα ειπε ο αντρουλης μου να μην παμε...κατι ξερει παντα βγαινει αληθινος...

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πω, Άλεξ μου, ευτυχώς που δεν πήγατε, θα είχες ταραχτεί... Πάλι καλά!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια μου..!!!Ειναι καμια σας εδω??Εμεις τωρα γυρισαμε απο θαλασσα...ηταν τελεια...!!!Το καταευχαριστηθηκα..!!!Το πρωτο μας μπανακι για φετος..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε νατασσα μου...παλι καλα που δεν πηγαμε..μπορει να γινοτανε κ κανενα ατυχημα κ να ειχαμε αλλα...απαπαπα!!!καλως το τζουλκι μας!!!θαλασσιτσα ε?τι καλααα!!!εκανες μπανακι κανονικα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις