Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Τετ Ιουλ 03, 2013 10:56 pm

lemonpie

lemonpie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.....
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ....ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ.(ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ ΕΝΝΟΩ).
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΗ....(ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΑ ΑΥΓΑ ΕΧΩ).
Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ....ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ;ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ;Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ;ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ;.....ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.....

2ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Τετ Ιουλ 03, 2013 11:26 pm

mamalife


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα και καλωσορισες!!!
Καταρχην σου ευχομαι καλα αποτελεσματα και γρηγορα να εχεις ενα σπορακι στην κοιλια σου. Σιγουρα το αγχος στις μερες μας ειναι ο χειροτερος εχθρος στο να μεινουμε εγκυες....ποσο καιρο προσπαθειτε?

3ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Τετ Ιουλ 03, 2013 11:35 pm

LYCKY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalimera kai apo mena dystyxws kai egw akoma perimenw ayto to sporaki..edw kai ena xrono prospathoume me ton antra mou alla tipota mexri pou nomiza pws eimai mh exontas periodo apo tis 21 maioy alla mallon den ta kataferame pali kai ekleisa ranteyou sthn gynaikologo na doume pali ti tha einai..eyxomai se oles sas na exete ena sporaki sthn koilitsa sas syntoma:blowkiss: 

4ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Τετ Ιουλ 03, 2013 11:48 pm

mamalife


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλη επιτυχια και σε σενα lucky!! Τωρα που ειναι καλοκαιρακι ριξτε το λιγο εξω και ξεχαστητε λιγο...θα μας κανει καλο πιστευω!!!

5ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Τετ Ιουλ 03, 2013 11:55 pm

lemonpie

lemonpie
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ...ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ...!!!

6ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Τετ Ιουλ 03, 2013 11:56 pm

LYCKY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
lemonpie έγραψε:ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ...ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ  ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ...!!!
kai emeis to idio ena xrono prospathoume..ante makari se oles mas

7ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Τετ Ιουλ 03, 2013 11:57 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως ηρθες κοριτσι μου και ευχομαι γρηγορα να γινεις μανουλα και εσυ και οσες κοπελες προσπαθουνε.. ειναι σιγουρα οσα ειπες και αλλα τοσα μαζι... το ενα φερνει το αλλο το αγχος πρωτο και κυριο για μενα πλεον δεν υπαρχει κατι που να μην σε πιανει γωνια και αγχος για ολα οσα συμβενουν... θελει ηρεμια και ολα θα γινουν με το θελημα του Θεου... κριμα παντως ειναι να θελεις να κανεις ενα παιδακι να γινεις μανουλα και οι καταστασεις να μην στου το επιτρεπουν.. κριμα και αδικο πολυ!! καλημερες απο μενα!! Very Happy

8ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:00 am

LYCKY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
akouste ti epatha kai nomiza pws ta katafera epitelous..21 /5 adiathetisa kai perimena stis 17/6 kai mono gia keinh thn mera eida mono kafe otan skoupizomoun tipota allo..kai exw fouskwma zalades ..simera ekana ena test to prwi alla den kserw ti epathe kai ayto to vlogiokomeno kai den emfanise th grammi kan sto parathyraki pou deixnei oti egine swsta..ti na pw ..

9ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:01 am

LYCKY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nanakaboubou έγραψε:καλως ηρθες κοριτσι μου και ευχομαι γρηγορα να γινεις μανουλα και εσυ και οσες κοπελες προσπαθουνε.. ειναι σιγουρα οσα ειπες και αλλα τοσα μαζι... το ενα φερνει το αλλο το αγχος πρωτο και κυριο για μενα πλεον δεν υπαρχει κατι που να μην σε πιανει γωνια και αγχος για ολα οσα συμβενουν... θελει ηρεμια και ολα θα γινουν με το θελημα του Θεου... κριμα παντως ειναι να θελεις να κανεις ενα παιδακι να γινεις μανουλα και οι καταστασεις να μην στου το επιτρεπουν.. κριμα και αδικο πολυ!! καλημερες απο μενα!! Very Happy
se eyxaristw polu kali mou

10ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:03 am

mamalife


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ολα θα πανε καλα κοριτσια!
Θεληση να εχουμε και πιστη και θα τα καταφερουμε!!! Εμεις τωρα ξεκινησαμε προσπαθειες για 2ο. Ισως επειδη εχω την κοριτσαρα μου δεν εχω τοσο αγχος οσο την ειχα σ'αυτην.

11ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:04 am

LYCKY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamalife έγραψε:Ολα θα πανε καλα κοριτσια!
Θεληση να εχουμε και πιστη και θα τα καταφερουμε!!! Εμεις τωρα ξεκινησαμε προσπαθειες για 2ο. Ισως επειδη εχω την κοριτσαρα μου δεν εχω τοσο αγχος οσο την ειχα σ'αυτην.
na sou zisei koukla mou!!

12ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:12 am

mamalife


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σ'ευχαριστω πολυ...ευχομαι και σε 'σενα γρηγορα με μια φουσκωμενη κοιλιτσα!!!!

13ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:13 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="LYCKY"]akouste ti epatha kai nomiza pws ta katafera epitelous..21 /5 adiathetisa kai perimena stis 17/6 kai mono gia keinh thn mera eida mono kafe otan skoupizomoun tipota allo..kai exw fouskwma  zalades ..simera ekana ena test to prwi alla den kserw ti epathe kai ayto to vlogiokomeno kai den emfanise th grammi kan sto parathyraki pou deixnei oti egine swsta..ti na pw ..

δεν σου εχει ερθει ακομα περιοδος? απο της 17? κοιτα γκαντεμια να μην κανει το τεστ δεν πηρες διπλο για επανναληπτηκο?? εγω γνωμη μου ειναι να μην κανεις αλλο τεστ και εισαι με τα ???? κλεισε ενα ραντεβου και κανε μια χοριακη νομιζω οτι πανω κατω ειναι και τα ιδια λεφτα με το τεστ εκει θα εχεις σιγουρα αποτελεσματα.. ευχομαι να εισαι εγκυος κοπελα μου!

14ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:20 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
LYCKY έγραψε:akouste ti epatha kai nomiza pws ta katafera epitelous..21 /5 adiathetisa kai perimena stis 17/6 kai mono gia keinh thn mera eida mono kafe otan skoupizomoun tipota allo..kai exw fouskwma  zalades ..simera ekana ena test to prwi alla den kserw ti epathe kai ayto to vlogiokomeno kai den emfanise th grammi kan sto parathyraki pou deixnei oti egine swsta..ti na pw ..

δεν σου εχει ερθει ακομα περιοδος? απο της 17? κοιτα γκαντεμια να μην κανει το τεστ δεν πηρες διπλο για επανναληπτηκο?? εγω γνωμη μου ειναι να μην κανεις αλλο τεστ και εισαι με τα  ???? κλεισε ενα ραντεβου και κανε μια χοριακη νομιζω οτι πανω κατω ειναι και τα ιδια λεφτα με το τεστ εκει θα εχεις σιγουρα αποτελεσματα.. ευχομαι να εισαι εγκυος κοπελα μου!
βρε κορίτσι μου πως έχεις τόση υπομονη;πήγαινε κανε μια χοριακη και το απόγευμα η αύριο το πρωι θα έχεις σίγουρο αποτέλεσμα.ειναι πολλές οι μέρες που έχεις καθυστέρηση.

15ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:42 am

LYCKY


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
lete vre koritsia? makari to thelw toso poluuu!!alla apogoiteythka to prwi me to test .apo to anxos mou eida ston ypno mou oti ekana to test kai vgike thetiko tralathika apo thn xara mou alla molis ksypnisa .. perimenw na kleisw rantevou sthn gynaikologo na dw

16ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 12:53 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και από εμένα. Εγώ το άγχος πιστεύω οτι παίζει μεγάλο ρόλο αλλά όσο αφορά την ψυχολογία μας γενικότερα. Αν ξεκινήσεις τις προσπαθειες και δεν έρθει μια εγκυμοσύνη ,το άγχος δεν έχει κανει την εμφανιση του αρα κατι μπορει να συμβαινει. Πιστευω περισσοτερο στην μεγάλη λήψη ορμονών και ουσιών μέσω διατροφής , νερού , κάπνισμα, αλόγιστη λήψη φαρμάκων κλπ. Κάποτε είχα δει ενα ντοκιματερ σχετικά με τον υδροφόρο ορίζοντα και έδινε κάποιες εξηγήσεις γι πολλά θέματα. Μερικά ήταν και η υπογονιμότητα και την θυληκοπρέπεια στους άνδρες. Δεν σας λεω πολλές λεπτομέρειες γιατί και θα φρικάρετε και θα το θεωρήσετε υπερβολες και θα ανοίξουμε κουβέντες που βαριεμαι να τις κάνω για άλλη μια φορα. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! 328109 Αυτό που πιστεύω όμως ακράδαντα είναι οτι σήμερα μια γυναίκα δεν κάνει παιδί μόνο αν δεν έχει μήτρα.

17ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:20 am

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ede έγραψε:Καλημερα και από εμένα.  Εγώ το άγχος πιστεύω οτι παίζει μεγάλο ρόλο αλλά όσο αφορά την ψυχολογία μας γενικότερα. Αν ξεκινήσεις τις προσπαθειες και δεν έρθει μια εγκυμοσύνη ,το άγχος δεν έχει κανει την εμφανιση του αρα κατι μπορει να συμβαινει. Πιστευω περισσοτερο στην μεγάλη λήψη ορμονών και ουσιών μέσω διατροφής , νερού , κάπνισμα, αλόγιστη λήψη φαρμάκων κλπ. Κάποτε είχα δει ενα ντοκιματερ  σχετικά με τον υδροφόρο ορίζοντα και έδινε κάποιες εξηγήσεις γι πολλά θέματα. Μερικά ήταν και η υπογονιμότητα και την θυληκοπρέπεια στους άνδρες. Δεν σας λεω πολλές λεπτομέρειες γιατί και θα φρικάρετε και θα το θεωρήσετε υπερβολες και θα ανοίξουμε κουβέντες που βαριεμαι να τις κάνω για άλλη μια φορα. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! 328109 Αυτό που πιστεύω όμως ακράδαντα είναι οτι σήμερα μια γυναίκα δεν κάνει παιδί μόνο αν δεν έχει μήτρα.


Καλησπέρα Ede:)
Μήπως θυμάσαι το τίτλο από το ντοκιμαντέρ? Θα ήθελα να το ψάξω στο internet μήπως το βρώ. Σ ευχαριστώ!

18ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:22 am

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ......


ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ


https://www.youtube.com/watch?v=053C3EDsEyo


19ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:28 am

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
BABAS_ANTONIS έγραψε:ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ......


ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ


https://www.youtube.com/watch?v=053C3EDsEyo




Αααααα!!!! Σε παρακαλώ με προσβάλεις!tongue 
Είμαι fan σου το έχεις ξανα postarei και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το είδα!
Μια ακόμα φορά βέβαια ΠΟΤΕ δεν βλάπτει!

20ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:35 am

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 έγραψε:
BABAS_ANTONIS έγραψε:ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ......


ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ


https://www.youtube.com/watch?v=053C3EDsEyo




Αααααα!!!! Σε παρακαλώ με προσβάλεις!tongue 
Είμαι fan σου το έχεις ξανα postarei και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το είδα!
Μια ακόμα φορά βέβαια ΠΟΤΕ δεν βλάπτει!



χααχαχαχαχαχαχ

thanks

Φινλανδία ήμουν πριν μερικούς μήνες για δουλειά.
Turku μένεις ,Helsinki ή αλλού ;

21ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:42 am

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
BABAS_ANTONIS έγραψε:
suomieve78 έγραψε:
BABAS_ANTONIS έγραψε:ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ......


ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ


https://www.youtube.com/watch?v=053C3EDsEyo




Αααααα!!!! Σε παρακαλώ με προσβάλεις!tongue 
Είμαι fan σου το έχεις ξανα postarei και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το είδα!
Μια ακόμα φορά βέβαια ΠΟΤΕ δεν βλάπτει!



χααχαχαχαχαχαχ

thanks

Φινλανδία ήμουν πριν μερικούς μήνες για δουλειά.
Turku μένεις ,Helsinki ή αλλού ;


Μένω στην Karjaa, είναι περίπου 70 χιλόμετρα από Helsinki, γιατί είναι πανάκριβα ούτως ή άλλως εκεί αλλά μου αρέσει πιο πολύ γιατί είμαι συνέχεια μέσα στη Φύση και δεν μου λείπει και τίποτα.. Ξέρεις οργάνωση οι Φινλανδοί τώρα!
Αλλά πάω στο Helsinki για δουλειά. Εσύ Turku πήγες?

22ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:46 am

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
suomieve78 έγραψε:
BABAS_ANTONIS έγραψε:
suomieve78 έγραψε:
BABAS_ANTONIS έγραψε:ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ......


ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ


https://www.youtube.com/watch?v=053C3EDsEyo




Αααααα!!!! Σε παρακαλώ με προσβάλεις!tongue 
Είμαι fan σου το έχεις ξανα postarei και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το είδα!
Μια ακόμα φορά βέβαια ΠΟΤΕ δεν βλάπτει!



χααχαχαχαχαχαχ

thanks

Φινλανδία ήμουν πριν μερικούς μήνες για δουλειά.
Turku μένεις ,Helsinki ή αλλού ;


Μένω στην Karjaa, είναι περίπου 70 χιλόμετρα από Helsinki, γιατί είναι πανάκριβα ούτως ή άλλως εκεί αλλά μου αρέσει πιο πολύ γιατί είμαι συνέχεια μέσα στη Φύση και δεν μου λείπει και τίποτα.. Ξέρεις οργάνωση οι Φινλανδοί τώρα!
Αλλά πάω στο Helsinki για δουλειά. Εσύ Turku πήγες?



Προσγειώθηκα Helsinki μετά με αυτοκίνητο Turku για μία μέρα (διανυκτέρευση) και μετά δύο μέρες Helsinki (διανυκτέρευση).

Έχεις παντρευτεί Φιλανδό ή έχεις μεταναστεύσει ;

23ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 8:52 am

suomieve78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
BABAS_ANTONIS έγραψε:
suomieve78 έγραψε:
BABAS_ANTONIS έγραψε:
suomieve78 έγραψε:
BABAS_ANTONIS έγραψε:ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ......


ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ


https://www.youtube.com/watch?v=053C3EDsEyo




Αααααα!!!! Σε παρακαλώ με προσβάλεις!tongue 
Είμαι fan σου το έχεις ξανα postarei και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το είδα!
Μια ακόμα φορά βέβαια ΠΟΤΕ δεν βλάπτει!



χααχαχαχαχαχαχ

thanks

Φινλανδία ήμουν πριν μερικούς μήνες για δουλειά.
Turku μένεις ,Helsinki ή αλλού ;


Μένω στην Karjaa, είναι περίπου 70 χιλόμετρα από Helsinki, γιατί είναι πανάκριβα ούτως ή άλλως εκεί αλλά μου αρέσει πιο πολύ γιατί είμαι συνέχεια μέσα στη Φύση και δεν μου λείπει και τίποτα.. Ξέρεις οργάνωση οι Φινλανδοί τώρα!
Αλλά πάω στο Helsinki για δουλειά. Εσύ Turku πήγες?



Προσγειώθηκα Helsinki μετά με αυτοκίνητο Turku για μία μέρα (διανυκτέρευση) και μετά δύο μέρες Helsinki (διανυκτέρευση).

Έχεις παντρευτεί Φιλανδό ή έχεις μεταναστεύσει ;

Ναι ο άντρας μου είναι Φινλανδός και ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ μου φίλος χρόνια τώρα!
Ελπίζω να σου άρεσε η Φινλανδία, δεν ξέρω τί χρόνο είχες να περιγιηθείς αλλά είναι μια πολύ ωραία χώρα!

24ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:03 am

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ .

ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΙΑ .....ΚΟΠΕΛΑ ΦΙΛΑΝΔΗ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΕΣ ΤΟ 1985 .
ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΕ ΞΕΝΗ !

ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ,ΕΠΙΝΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΑΛΚΟΟΛ , ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΦΕΣΙ !

ΜΕΤΑ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΟΥΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.
ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ (ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ 18 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ 24).

ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ,ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ MEDITERANEE ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΜΕ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ !!!!!

ΦΟΒΕΡΗ , ΤΕΛΕΙΑ , ΤΕΛΕΙΟ SEX ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙ .
IQ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙΟΥ !!!!!

ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΩ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ ( ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΘΕΙΑ) Very Happy Very Happy 
Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΛΟΕΒΛΕΠΕ.

ΜΑΛΩΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ !!!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΥ ΣΚΑΣMΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΑ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΓΑΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΒΙΔΕΣ.
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΡΕ ΑΣΤΑΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.

ΕΤΣΙ ΤΗ ΠΗΓΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΑΣΤΑΚΟΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΦΘΗΝΗ .

ΑΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ.....

ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ;

25ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Empty Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Πεμ Ιουλ 04, 2013 9:11 am

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΩΤΟΔΕΙ ΤΟΝ ΑΣΤΑΚΟ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΡΠΕΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!!
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΤΌΙΟ ΜΥΑΛΟ !

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΒΑΖΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ.

ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΕΛΕΙΟ !
ΓΙΑ 24 ΕΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ,ΤΕΛΕΙΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΦΡΙΓΙΛΟ , ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ........ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ .....

ΤΑ ΠΗΡΕ Ο ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις