Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ακόμη!ουτε μια συσπαση, μια διαστολή τελοσπάντων!εχω την αίσθηση ότι η μπεμπα θα τις κλεισει τις 40 εβδ. Εν αναμονηηηη λοιπόν!!Very Happy Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:Ακόμη!ουτε μια συσπαση, μια διαστολή τελοσπάντων!εχω την αίσθηση ότι η μπεμπα θα τις κλεισει τις 40 εβδ. Εν αναμονηηηη λοιπόν!!Very Happy Very Happy

οπως κ να χει κ τις 40 βδομαδες να κλεισει δεν σου εμεινε τιποτα!!με το καλο να την παρεις στην αγκαλια σου!!!ΘΕΜΑΤΑ BABA-ANTΩΝΗ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΙΓΑ- ΣΙΓΑ?? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΜΑΤΑ BABA-ANTΩΝΗ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΙΓΑ- ΣΙΓΑ?? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΜΑΤΑ BABA-ANTΩΝΗ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΙΓΑ- ΣΙΓΑ?? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΜΑΤΑ BABA-ANTΩΝΗ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΙΓΑ- ΣΙΓΑ?? - Σελίδα 2 215994 ΘΕΜΑΤΑ BABA-ANTΩΝΗ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΙΓΑ- ΣΙΓΑ?? - Σελίδα 2 215994 

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω πολυυυ!! Πωπω , τωρα είδα το τικερακι σου, σαν χθες ήταν που διένυα την 34η εβδομαδα!περναει ο καιρος γρηγορα...αντε με το καλό κα εσυ να κρατησεις αγκαλιτσα το μπεμπακι σου!!Very Happy Very Happy 

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν και ειμαι νεο μελος θα συμφωνησω απολυτα με Alexandra23!!Οτι δεν μας ενδιαφερει απλα το προσπερναμε και σιγουρα παντα υπαρχει και ο πιο "ομορφος τροπος" να πουμε τι μας ενοχλει!Με το να κρινουμε τον αλλον σαν ανθρωπο και σαν οικογενειαρχη μονο κ μονο επειδη τα θεματα του μας χαλανε την αισθητικη,μονο χειροτερες γινομαστε!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ηθελα να σας παρακαλεσω θερμα να προσεχετε τα οσα λετε! Απειρες φορες εχω ερθει.σε εντονη αντιπαραθεση με τον κ Αντωνη ομως.τωρα εχετε αδικο εσεις! Οποιος δεν βριζει, προσβαλλει εχει θεση εδω μεσα!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:Ευχαριστω πολυυυ!! Πωπω , τωρα είδα το τικερακι σου, σαν χθες ήταν που διένυα την 34η εβδομαδα!περναει ο καιρος γρηγορα...αντε με το καλό κα εσυ να κρατησεις αγκαλιτσα το μπεμπακι σου!!Very Happy Very Happy 

αχ τετοια λεγε μου!!!με εχει πιασει μια ανυπομονησια να μπω στο μηνα μου κ μετα να ερθει η μερα που θα γεννησω!!!Very Happy οντως περναει πολυ γρηγορα ο καιρος!!!σε ευχαριστω πολυ!!!

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατ' αρχήν θέλω να ευχαριστήσω θερμά την Vivian και την Olivia που πιστεύω ότι είναι ενήμερη αλλά και τις δεκάδες κυρίες που έγραψαν θετικά σχόλια για μένα.

Κατά δεύτερον να σας πω (το βλέπετε) ότι επέστρεψα πριν λίγο από Φλοίσβο και μετά Βουλιαγμένη που είπαμε να πάμε να κάνουμε ένα μπανάκι .

Όλα τα άλλα δεν θα τα σχολιάσω γιατί δεν υπάρχει λόγος,μερικά σχόλια δεν θα τα διαβάσω καν γιατί ακόμα και εσείς που εξακολουθείτε να είστε αρνητικές/οι απέναντι μου θα διαπιστώσετε -ακόμα και εσείς - ότι κάνατε λάθος σε ότι αφορά την άποψη σας για μένα.

....με τσίμπησε και μια σφήκα μέσα σε όλα στον αστράγαλο και έχει φουσκώσει.Έυτυχώς η νέα γυναίκα του φίλου μου είχε μαζί της fenistil και ένα άλλο που δεν θυμάμαι για τα παιδιά του άντρα της που είναι ασφαλώς και δικά της παιδιά παρόλο που τα γέννησε η πρώτη γυναίκα του φίλου μου , και μου έδωσε να βάλω αλλά κάτι δεν πήγε καλά και αυτό φούσκωσε σαν μαγιά από ζύμη .
Η γυναίκα μου ,μου έδωσε μια άλλη κρέμα με αντιβίωση αλλά εμένα με πονάει και έχω και φαγούρα και λέω αν επιμείνει να κατηφορίσω για κανένα νοσοκομείο .
Κατά τα άλλα περάσαμε καλά.Και η γυναίκα μου στο σπίτι γιατί ήρθε η Νονά του ενός μωρού και τα είπαν οι γυναίκες μεταξύ τους.
Αν μπορώ να βοηθήσω κάποια κυρία-αχρείαστο να είναι- είναι ογκολόγος παθολόγος στο Σωτηρία και στο ΤΥΠΕΤ(Ταμείο υγείας Εθνικής Τραπέζης)και ειδικευμένη στην αντιμετώπιση των πόνων .

Ήπιαμε καφέ,εγώ ήπια και δεύτερο ,τα παιδιά έπαιξαν με τη ψυχή τους,μπήκαν και σε κάτι βάρκες στο Φλοίσβο και έκαναν βαρκάδα ενώ εγώ πλήρωνα συνέχεια !

Ευτυχώς στη Βουλιαγμένη δεν πληρώσαμε είσοδο γιατί ο φίλος μου είναι δημότης Βουλιαγμένης και έτσι μπαίνει δωρεάν και μπήκαμε και εμείς μαζί !!!! Laughing Laughing 

Η σφήκα ήταν τεράστια μιλάμε
και ένας κύριος είπε ότι ήταν σερσέγκι ,κάτι τέτοιο !!
Στην αρχή δεν κατάλαβα το τσίμπημα αλλά μετά άστα να πάνε .Είχα και φαγούρα κατά την διαδρομή και όλο έσκυβα για να ξύνω το πόδι μου !
Βαρέθηκα να σκύβω και το κακό είναι ότι τσίπμησε το δεξί πόδι που είναι του "γκαζιού" και του "φρένου" ενώ αν ήταν το αριστερό δεν θα είχα πρόβλημα γιατί έχω αυτόματο ! Άρτσααααααα ο δικός σου !!!! Cool Cool 
Cool Cool 

Βλέπω τα θέματα μου έφυγαν ή έχουν μείνει ελάχιστα αλλά δεν θα επανέλθω γιατί προκαλώ ακόμα μερικές κυρίες. Θα βάλω ένα νέο θέμα για σφήκες και κουνούπια !

Ελπίζω να κάνετε σχόλια και να γράφετε και κανένα φάρμακο .



BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και ας μου πει κάποια ή κάποιος πως βάζω φωτογραφίες κάτω από το κάθε post μου γιατί δεν μπορώ να τα καταφέρω.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα σου αντωνη!!!!

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:περαστικα σου αντωνη!!!!

Ευχαριστώ πολύ.

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περαστικά σου, αν είναι σερσεγκας θέλει ενεσούλα κορτιζόνη Αντωνάκη....

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΩΧ ....ΑΥΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ .

ΦΕΥΓΩ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΠΟΛΥ .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΕΝΙΚΩΣ......!

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικα σου Αντωνη, δεν ειναι τιποτα! Και μιας και μιλησαμε για προσβολες, και επειδη αναφερθηκε οτι ο Αντωνης δεν προσβαλει, ας κοιταξει οποιος θελει το θεμα με τα σορτσακια και τον τροπο που μου απαντησε. Αν και δεν προσβληθικα, να μην λεμε και οτι θελουμε! ΘΕΜΑΤΑ BABA-ANTΩΝΗ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΙΓΑ- ΣΙΓΑ?? - Σελίδα 2 328109 

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζινι με αναγκαίες και το διάβασα νυχτιάτικα. Τι σου φταίω βρε???
Laughing 

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικά σου με το τσίμπημα ... Κάποτε με είχε τσιμπήσει κ εμένα στο χερι κ μου έκαναν ένεση αλλα δεν με έπιασε μάλλον κ ήταν μελανιασμενο καμμια βδομάδα ... Μου είχαν πει κ εβαζα ελαιόλαδο μετα κ έτσι ξεπριστηκε...

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Ζινι με αναγκαίες και το διάβασα νυχτιάτικα. Τι σου φταίω βρε???
Laughing 

Ειπα οποιος θελει!ΘΕΜΑΤΑ BABA-ANTΩΝΗ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΙΓΑ- ΣΙΓΑ?? - Σελίδα 2 328109 Δεν με πειραξε το θεμα γιατι δεν εχει σχεση με εμενα. Θα με πειραζε ομως αν ημουν απο αυτες που "θα σιχενονταν" να με βλεπουν αντρες και γυναικες. Επειδη κατι ειπωθηκε για προσβολες...

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη 25 έγραψε:Συγνώμη αλλα εσείς ειστε αναποδες!το τελευταίο διάστημα δεν εχει δημιουργήσει κανένα προβλημα ο Αντώνης ούτε εμένα με ενοχλεί προτιμώ να διαβάζω αυτα που γράφει παρα κατι άλλες μ.......ς!δεν τον ξέρω τον ανθρωπο αλλα εφόσον δεν προσβάλλει κανέναν μην ψάχνεστε για καβγάδες!
ΣυμφωνωVery Happy

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ πολύ Dina Kardoyla για την υποστήριξη όπως και τις υπόλοιπες.
Έχω και λίγο πυρετό σήμερα μετά τη χθεσινή κακοδαιμονία που ένα τεράστιο ζουζούνι με όνομα σέρσεγκας ή σερσέγκι με έβαλε στο μάτι και με τσίμπησε,ευτυχώς δεν τσίμπησε κανένα από τα παιδιά.

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟ

"ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ"

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα πάλι η παρεμβαση-ψηφοφορια προς τον Αντωνη, ασχετως με το τι πιστευω, μου φαινεται λιγο φασιστική με μια δοση χειραγωγησης !!

τον επιασε οιστρος και ανοιξε πολλα θεματα ταυτοχρονα, ε, ενταξει πια!!
πες του το θα καταλαβει!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα παλι τα περισσοτερα μου φανηκαν αδιαφορα, οποτε δεν με ενοχλησαν κιολας.

Αυτο που με πειραξε ηταν το θεμα με τον θανατο του συζυγου και το πως θα μεγαλωσουν τα παιδια. Δεν ειναι πολυ ευχαριστο για μια εγκυο που ηδη η ψυχολογια της ειναι περιεργα και οι ορμονες της τρελαμενες, να διαβαζει κατι τετοιο. Το θεμα αυτο το θεωρω μεγαλο φαουλ.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα με ενοχλουν πολλα θεματα απο διαφορους αλλα δεν ανοιγω θεμα του τυπου μην απαντατε σε αυτα τα θεματα κτλ

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
darsel έγραψε:Εμενα παλι τα περισσοτερα μου φανηκαν αδιαφορα, οποτε δεν με ενοχλησαν κιολας.

Αυτο που με πειραξε ηταν το θεμα με τον θανατο του συζυγου και το πως θα μεγαλωσουν τα παιδια. Δεν ειναι πολυ ευχαριστο για μια εγκυο που ηδη η ψυχολογια της ειναι περιεργα και οι ορμονες της τρελαμενες, να διαβαζει κατι τετοιο. Το θεμα αυτο το θεωρω μεγαλο φαουλ.


ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ DARSEL ΕΙΤΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.

ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ.
ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΛΥΠΗ .


IOULIANA .....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ SUPPRORTIVE ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις