Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο εμας κοριτσια μουΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 καλοριζικο το νεο μας θεματακι!!!να γεμισει κ αυτο με χαρμοσυνα νεα κ που ξερετε ισως κ με τα πρωτα γεννητουρια!!!!τι κανετε?εμεις εχει μια ωριτσα που ξυπνησαμε με την αποστολια μου!η αποστολια ξυπνησε πρωτη,την ενιωθα να κουναει απαλα τα ποδαρακια της κ ητανε πολυ γλυκο ξυπνημα αυτοI love you I love you I love you φαγαμε πρωινο κ τωρα αραζουμε!μαρινα μου σε πεθυμησα!!τι τελεια κοιλουμπιτσα κ τι ωραια φωτο!!!φρουφρου μου βλεπω πηρες φορα με τα θεματακια ε?Very Happy τζουλακι μου ανυπομονω κ εγω μαζι σου σημερα που θα πας στο γιατρο!καθε φορα που εχετε ραντεβου ανυπομονω κ εγω μαζι σας!!!ελισακι μου ετσι ακριβως,τα μωρακια μας πανω απο ολα!το σωμα μας θα επανελθει,οχι ακριβως οπως πριν αλλα θα επανελθει κ θα ειμαστε μια χαρα!!!νεες κοπελες ειμαστε!!!ολα θα γινουν!μαριλενα μου να μην ανησυχεις,πλεον η μικρη σου δεν ειναι τοσο μικρουλαVery Happy δεν εχει τον χωρο που ειχε για να κανει τα τρελα της!!κ αλλωστε ειναι με τις μερες τους κ αυτα!!αλλες φορες ειναι ησυχα κ αλλες ζωηρα!!μην σκεφτεσαι αρνητικα!!εγω νιωθω πλεον πολυ εντονα τεντωματα σχεδον συνεχεια κ κλωτσιτσες στα πλευρα!κ καμια φορα τρελαινεται κ κουνιεται εντονα!αλλα πιο πολυ τεντωματα νιωθω!βαρβαρα μου κ εσυ θαλασσιτσα ε?τι ωραια!!νατασσα μου τι κανεις?εισαι στη μανουλα σου τωρα?γιωτα μου καλη λευτερια!ξεχασα καμια?Rolling Eyes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alexandra23 στις Δευ Ιουλ 08, 2013 2:37 am, 1 φορά

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Καλημερα Πελακι  μου...ολα καλα κοριτσακι μου...Χαθηκαμε..!!!Μου ελειψες μωρε..!!!I love you I love you I love you


Αχ ρε Γιουλάκι μου...όντως......κι εμένα μου έλειψες!!!! Αλλά θα επανέλθωωωωω!!!!! Η μπουμπού μας τι κάνει;;;; κλωτσάει;;; Γιατρό σήμερα,ε;;; Τι καλά!! κι εγώ θα πάω μεσα στη βδομάδα μάλλον αλλά δεν ξέρω ακριβώς πότε....προέχουν οι εξετάσεις!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως κ το πελακι μας!!πως εισαι?

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Πελάκι! Τι κάνεις;
άντε, ποιος τη χάρη σου, μπήκες τουλάχιστον στη θάλασσα! Πολύ φύκι, ε; πού πήγατε;
αυτό έλεγα και εγώ πριν, ότι μου απάντησε η chicco! αλλά δε μου είπαν πόσες θα στείλουν..scratch
Καλημέρα, Άλεξ μου! Ξυπνήσατε,ε; ναι, τελείωσα με τρεξίματα και μαγείρεμα και ήρθα μια βόλτα! Βέβαια το απόγευμα έχω πάλι δουλειές!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Άλεξ και Νατασα!!!!


όλα καλά ο μπέμπης σπρώχνει προς όλες τις κατευθύνσεις και είναι τσιγμές που νιώθω δυσφορία!!! Αλλά έχει πλάκα όταν ξαπλώνω στον καναπε και βάζω πάνω στην κοιλιά το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης!!! Δοκιμάστε το!!!!!

Ολυμπιάδα πήγαμε χθες αλλά είχε κυματάκι και φύκια...δε πειράζει.....

Σε περιμένω για καφέ μες στη βδομάδα να ξέρεις....

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλο μεσημερι Βαρβαρα μου Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 

Πελυ μου καλημερα!!! πως εισαι? τα ποδια ξεφουσκωσαν? σε ρωτω επειδη αντιμετωπιζω το ιδιο θεμα!! Twisted Evil Twisted Evil 

Κοριτσια εμεις πανες δεν εχουμε τις chicco εδω αλλα γενικα ολα τους τα προιοντα ειναι πολυ καλα! εγω θα παρω παμπερς και βλεπουμε!!!

Ελιζακι μου...οντως το σωμα δεν μπορει να μεινει οπως ηταν πριν απο μια εγγυμοσυνη...Θα αφησει καποια σημαδια..ειτε αυτα ειναι καποιες ραγαδουλες...ειτε λιγα κιλακια...ειτε λιγο πεσμενο στηθος κτλ..εγω πριν μεινω εγγυος ειχα εντελως αντιθετες αποψεις...οτι πχ δε θα με θελει ο αντρας μου μετα, οτι δε θα ειμαι ωραια κτλ...αλλα οταν εχεις αυτο το θαυμα μεσα σου που για αλλες θα ηταν αμελητεα ολα αυτα πρεπει απλα να το εκτιμαμε κι να το ΖΟΥΜΕ!! Προχτες συζητουσα με τον αντρα μου οτι εχουμε χαθει λιγο σαν ζευγαρι και πως θα ειμαστε μετα και οτι δε θα ηθελα να ειναι στη γεννα μηπως και μετα δε θα με θελει (ενω λιωνω για να ειναι μεσα) και μου ειπε..."απο τι στιγμη που φερνεις στον κοσμο το παιδι μου περνας αμεσως σε αλλη διασταση...δεν θα εισαι απλα η γυναικα μου και ο ανθρωπος μου...θα εισαι τα παντα και πιο "πολλη" στα ματια μου αφου λογω εσενα ηρθε το παιδι μου στον κοσμο"...και εκει ηρεμησα...επειδη ζουνε την εγγυμοσυνη μαζι μας μας καταλαμβαινουνε και δεν εχουν στο νου τους αυτα που εχουμε εμεις πχ κιλα και και και...

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marilena29 έγραψε:Καλο μεσημερι Βαρβαρα μου Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 

Πελυ μου καλημερα!!! πως εισαι? τα ποδια ξεφουσκωσαν? σε ρωτω επειδη αντιμετωπιζω το ιδιο θεμα!! Twisted Evil Twisted Evil 

Κοριτσια εμεις πανες δεν εχουμε τις  chicco  εδω αλλα γενικα ολα τους τα προιοντα ειναι πολυ καλα! εγω θα παρω παμπερς και βλεπουμε!!!

Ελιζακι μου...οντως το σωμα δεν μπορει να μεινει οπως ηταν πριν απο μια εγγυμοσυνη...Θα αφησει καποια σημαδια..ειτε αυτα ειναι καποιες ραγαδουλες...ειτε λιγα κιλακια...ειτε λιγο πεσμενο στηθος κτλ..εγω πριν μεινω εγγυος ειχα εντελως αντιθετες αποψεις...οτι πχ δε θα με θελει ο αντρας μου μετα, οτι δε θα ειμαι ωραια κτλ...αλλα οταν εχεις αυτο το θαυμα μεσα σου που για αλλες θα ηταν αμελητεα ολα αυτα πρεπει απλα να το εκτιμαμε κι να το ΖΟΥΜΕ!! Προχτες συζητουσα με τον αντρα μου οτι εχουμε χαθει λιγο σαν ζευγαρι και πως θα ειμαστε μετα και οτι δε θα ηθελα να ειναι στη γεννα μηπως και μετα δε θα με θελει (ενω λιωνω για να ειναι μεσα) και μου ειπε..."απο τι στιγμη που φερνεις στον κοσμο το παιδι μου περνας αμεσως σε αλλη διασταση...δεν θα εισαι απλα η γυναικα μου και ο ανθρωπος μου...θα εισαι τα παντα και πιο "πολλη" στα ματια μου αφου λογω εσενα ηρθε το παιδι μου στον κοσμο"...και εκει ηρεμησα...επειδη ζουνε την εγγυμοσυνη μαζι μας μας καταλαμβαινουνε και δεν εχουν στο νου τους αυτα που εχουμε εμεις πχ κιλα και και και...



Γεια σου κοπέλα μου!!!! Καλύτερα είναι τα πόδια αλλά ποτέ εντελώς ξεπρησμένα....έχω χάσει το κουντεπιέ μου βασικά...ψάχνω μπας και ξεχωρίσω αστράγαλο αλλά δε.....

προσκυνώ τις απόψεις του άντρα σου!!!! Πολύ πολύ σωστός!!!!Respect Respect Respect Respect 

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χεχε! Είδες ο ατιμούλης; παιχνιδιάρης!
Έβρεξε εκεί τις προηγούμενες μέρες, ίσως γι'αυτό να μαζεύτηκαν φύκια!
Θα σε πάρω τηλ. από Τετάρτη να το κανονίσουμε το καφεδάκι, γιατί σήμερα και αύριο έχω δουλειές! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 328109
Μαριλένα μου, τι γλυκό αυτό που σου είπε ο αντρούλης σου I love you 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ακριβως μαριλενα μου,ολα αυτα ειναι μονο δικες μας σκεψεις..οι αντρες μας δεν σκεφτονται ετσι.οταν ο ανθρωπος σου σε αγαπαει δεν σκεφτεται ετσι...πρεπει να χαλαρωσουμε κ να μη σκεφτομαστε ασχημα πραγματα!οταν ειναι καλα το ζευγαρι δεν το χαλαει τπτ.κ τα ζευγαρια τα οποια καταληγουν με μεγαλα προβληματα με τον ερχομο του παιδιου ειναι αυτα που παντα ειχαν ουσιωδη προβλημα κ με το παιδι βγηκε για τα καλα στη φορα!!!πελακι μου θα το κανω αυτο με το τηλεκοντρολ,σιγουρα θα εχει πολυ πλακα γιατι τεντωνεται απο εδω κ απο εκει σχεδον συνεχεια η μικρη μουVery Happy

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξ μου καλημερα σας!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Δε σκεφτομαι αρνητικα απλα ειναι ωρες ωρες (τρελες) που με πιανει μια ανησυχια...Αλλα εδω που φτασαμε ολα καλα θα πανε με τον α η β τροπο!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 654316 ειναι και η ανυπομονυσια πλεον πιο εντονη για ολες μας!!!
Σιγουρα σε μια επομενη εγγυμοσυνη ολα θα τα βιωσουμε διαφορετικα...

Πελακι μου εχω να δω αστραγαλο πανω απο ενα μηνα χαχαχα...οσο για τον αντρα μου πιστευω οτι και πολλοι αλλοι αντρες εχουν την ιδια αποψη με αυτον και οτι μονο εμεις ειναι που αγχονομαστε (εκ φυσεως γυναικιο χαρακτιριστικο) ...απλα οταν "τρελενομαστε" με διαφορες σκεψεις καλα ειναι να το συζυταμε μαζι τους και επλησσομαστε με την απαντηση τους!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ, Άλεξ! Ένα παιδί ολοκληρώνει το ζευγάρι, δεν το διαλύει..
Κορίτσια μου, κλείνουν τα μάτια μου, σας αφήνω να ξαπλώσω λίγο.. Θα τα πούμε το απόγευμα! Φιλάκια!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξ μου συμφωνω απολυτα και ειναι μια κουβεντα που μου λεει συνεχεια η μητερα μου "οταν η σχεση ειναι καλη ο ερχομος ενος παιδιου την κανει καλυτερη...και οταν υπαρχει προβλημα με το παιδι θα γινουν πολυ χειροτερα"...
Ποσες φορες βλεπεις ζευγαρια που εχουν προβληματα και λενε "ασ κανουμε ενα παιδι να αλλαξουν τα πραγματα" και στο τελος χωριζουν? το παιδι δεν κρατα μαγικο ραβδι...ειτε περνας καλα και απογειωνεται ολο αυτο η αστα βραστα..

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι είναι όντως κορίτσια..οι ορμόνες μας παίζουν περίεργα παιχνίδια αυτούς τους μηνες! όλα είναι μέσα στο μυαλό μας τελικά αλλά είναι πολύ ωραίο ο σύντροφος σου να στο επισημαίνει! όσο αυτονόητο και να είναι γι'αυτούς δεν είναι κάτι που το κάνουν όλοι και είναι πολύ γλυκό.....

καλή ξεκουραση Νατάσα μου!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πελυ μου απλα πρεπει να συζηταμε τα παντα μαζι τους!!! αλλωστε ειναι το αλλο μισο αυτης της μαγειας που ζουμε!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 654316 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μολις μηλισα με την zizzou-ni Ntk
εχετε ολες τα φιλια της και δεν σας ξεχναει μου ειπε οτι ειναι πολυ καλα αλλα τρεχει γιατην μετακομιση και το γαμο λιπον μου γραφει το εξεις
Θεση εχουμε παρει απο τον 6ο.
Ειναι λεπτουλι ακομα αλλα καλα ειναι. Την προηγουμενη τριτη ηταν 1861γρ.
Κανα κιλο μου ειπαν θα παρει ακομα. Οχι παραπανω. γυρω στα 2700-2800 θα γεννηθει!Στις 22 μπαινω.Να δωσεις φιλια σε ολες!
αυτα μου ειπε να σας πω

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marilena29 έγραψε:Πελυ μου απλα πρεπει να συζηταμε τα παντα μαζι τους!!! αλλωστε ειναι το αλλο μισο αυτης της μαγειας που ζουμε!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 654316 


Ακριβώς έτσι Μαριλενάκι!!!! Κι ας το ξεχνάμε πολλές φορές....δε θα γίνουμε μόνο εμείς μανούλες αλλά και αυτοί μπαμπάδες!!!! Εντάξει, σίγουρα στο σώμα μας συμβαίνουν τα πάντα αλλά κι αυτοί μωρέ είναι αγχωμένοι!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα μου καλο μεσημερι!ετσι ακριβως μαριλενα μου συμφωνω απολυτα με τη μαμα σου!αυτο ακριβως το λεει κ η μανουλα μου!!γιωτα μου στις 22 εννοεις γενναει η νικολ?

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:νατασσα μου καλο μεσημερι!ετσι ακριβως μαριλενα μου συμφωνω απολυτα με τη μαμα σου!αυτο ακριβως το λεει κ η μανουλα μου!!γιωτα μου στις 22 εννοεις γενναει η νικολ?
οχι 22 μπενει στον μηνα τις

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα λεω κ εγω!!να της δωσεις τα φιλια μας!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="natasathess"]Άντε, έρχεται η ώρα, Γιώτα!
Μου απάντησαν τώρα από την chicco, τους έδωσα τα στοιχεία για να μου στείλουν δείγματα από πάνες! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 328109  [/quote
νατασουλα μου σε ποιο site μπηκες κ εστειλες στην chicco?το προσπαθησα κ γω καποια στιγμη αλλα δεν νομιζω να υο εστειλα...Rolling Eyes 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου συγνωμη που χαθηκα αλλα πλακωθηκα να τελειωσω τις δουλειες γιατι η ωρα περναει και πλησιαζει το ραντεβου με την  μικρουλα μου...που ελπιζω να μην εχει παραμεινει μικρουλα και να εχει παρει το βαρος που πρεπει..!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζουλακι μου σημερα θα επιβεβαιωσετε κ οτι ειναι κοριτσακι ε?Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 328109 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα...αυτο ελπιζω κι εγω Αλεξανδρα μου...να σιγουρευτουμε επιτελους γιατι ειναι λιγο σπαστικο ολο αυτο...Ελπιζω να εχει καλη θεση να μπορεσουμε να δουμε καθαρα και να μην μας κρατησει αλλο σε αγωνια..!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κοριτσια μεγαλη αγονεια

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι ειναι!!!παει κ τελειωσε!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 2 215994 απλα να το ξανα δειτε σημερα να τελειωνει κ αυτο το θεμα!!γιωτα μου τι ωρα θα πας αυριο για να κοψετε την περιδεση?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις