Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
435 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 435 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΕΙΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!! Κ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ-ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΜΑ Κ ΝΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΤΙ?ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΥΒΩ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΜΟΥ!!!Ο Χ Ι !!!!!Mad Mad Mad Mad  ΧΑΧΧΑΧΑ
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΒΑΖΕΙΣ ΑΛΟΗ!!!ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΛΟΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 587529 
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ Κ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΤΩΡΑ!!!ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΊΌΝ Κ ΟΙΟΚΟΝΟΜΙΚΟΤΑΤΟ!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα μαριλενα μου ναι θυμαμαιΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 εγω φρουφρου μου δεν πιστευω οτι θα ερθει μετα τη 40η βδομαδα,προσωπικα πιστευω θα ερθει νωριτερα!!που θα ειναι μια χαρα δλδ αφου θα εχω μπει στο μηνα μου κ το νινι θα ειναι ολοκληρωμενο!απλα λεω θα γελασω πολυ αν ερθει αργοτερα απο την 40η κ μας διαψευσει ολους η μπουμπουκαΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 οποτε θελει ας ερθει αλλωστε τι εμεινε?Very Happy βαζω λαδακια κ κρεμουλες τζωρτζινα μου κ ανακουφιζομαι για λιγο...

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είναι καλό το αμυγδαλέλαιο Φρουφρού? Κι εγώ λέω να πάρω για μετά τον τοκετό να βάζω στην κοιλιά μου!
Τώρα χρησιμοποιώ της Frezyderm που είναι για τις ραγάδες! Καλή μου φαίνεται! Αν και λίγο ακριβή!

Κορίτσια τι προϊόντα περιποίησης θα προτιμήσετε για τα νεογέννητα σας? Ποιά μάρκα εννοώ! Εγώ λέω να πάρω της Freazyderm αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και της Mustela μια μάρκα που δε τη γνώριζα και είναι ψιλοακριβή αλλά με τις εκπτώσεις όσο να ναι θα πέσουν οι τιμές ε??

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρουφρου μου θα δειξει πως θα ειμαι οταν μπω στον μηνα μου!! Εμας ο μπαμπουλης μας εβαλε αδεια 1-21 Σεπτεμβριου για να ειμαστε μαζι..επρεπε να τη δηλωσει απο πριν!!εσας που ειναι προγραματισμενη τουλαχιστο θα ξερεις οτι οοολες τις μερες θα ειναι μαζι σας!!!αχ μη με κολαζεις με παγωτο!!ειμαι ετοιμη να παω να παρω!!!

Αλεξ μου οποτε ειναι να ερθουν θα ερθουν τα μπεμπακια μας!!!Εδω που φτασαμε οτι και να γινει θα πανε ολα καλα!!πλακα κανουμε με τις προβλεψεις!!

Εγω βαζω κρεμα για ραγαδες και με κρατα ενυδατωμενη για πολλες ωρες..δεν ξερω βεβαια σε ενα μηνα αν θα ειναι το ιδιο...Μουστελα ειναι η μαρκα...

Σανσετ μου εγω παραγγειλα Μουστελα απο τη γιατρο ειναι πιο φτηνα απο το φαρμακειο...ειναι ενα βαλιτσακι που τα εχει ολα μαζι με μια κρεμα για τις θηλες και κανει 42 ευρω!καλα ειναι νομιζω

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ,ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 
ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ Κ ΡΑΓΑΔΕΣ!!!Κ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΙΜΗ..... ΤΑ 500ml 4.70!!!!!!!!!!!!k σου κρατα σε ολη την εγκυμοσυνη!!! Κ ΓΩ ΕΒΑΖΑ ΤΕΤΟΙΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΡΕΜΕΣ ΑΛΛΑ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ,Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΕΛΑΦΡΥΕΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ.ΔΛΔ FREEZYDERM ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΑΜΑ Η΄Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΒΑΘΜΙΔΑ!!Κ ΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ!!!
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΓΩΤΑΚΙ!!ΕΝ ΤΩΑΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΦΟΥΡΝΟ 2ΛΙΤΡΑ ΣΟΡΜΠΕ ΦΡΑΟΥΛΑΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΩ ΤΩΡΑ.....Mad Mad Mad Mad Mad  ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩ ΜΩΣ...ΜΜΜΜΜΜΜRolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα ολες τις κρεμες που χρησιμοποιω τωρα και αυτες που εχω παρει για το μωρο τις φτιαχνει μια φιλη μου (αυτη ειναι η δουλεια της). ειναι ολες απο φυτα βιολογικης καλλιεργειας αψεκαστα κλπ. δεν εχω κανενα κολλημα με τα βιομηχανοποιημενα αλλα αυτα επειδη τα εχω δοκιμασει μου φαινονται πιο αποτελεσματικα απο τα αλλα. βαζεις κρεμα μια φορα την μερα και εισαι ενυδατωμενη ολα μερα ενω της φρεζιδερμ που εβαζα στην αρχη ενοιωθα πως θελει 2-3 φορες την μερα. και για το μωρο μου εχει δωσει και κρεμα για το συγκαμα και ενυδατικη και ενα σαμπουαν-αφρολουτρο! για τις θηλες μου εδωεε αμυγδαλελαιο (το ιδιο μας ειχε πει και η μαια στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου). παρ'αυτα αν επαιρνα κατι βιομηχανοποιημενο νομιζω για αρχη θα προτιμουσα την μουστελα.

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marilena29 έγραψε:Φρουφρου μου θα δειξει πως θα ειμαι οταν μπω στον μηνα μου!! Εμας ο μπαμπουλης μας εβαλε αδεια 1-21 Σεπτεμβριου για να ειμαστε μαζι..επρεπε να τη δηλωσει απο πριν!!εσας που ειναι προγραματισμενη τουλαχιστο θα ξερεις οτι οοολες τις μερες θα ειναι μαζι σας!!!αχ μη με κολαζεις με παγωτο!!ειμαι ετοιμη να παω να παρω!!!

Αλεξ μου οποτε ειναι να ερθουν θα ερθουν τα μπεμπακια μας!!!Εδω που φτασαμε οτι και να γινει θα πανε ολα καλα!!πλακα κανουμε με τις προβλεψεις!!

Εγω βαζω κρεμα για ραγαδες και με κρατα ενυδατωμενη για πολλες ωρες..δεν ξερω βεβαια σε ενα μηνα αν θα ειναι το ιδιο...Μουστελα ειναι η μαρκα...

Σανσετ μου εγω παραγγειλα Μουστελα απο τη γιατρο ειναι πιο φτηνα απο το φαρμακειο...ειναι ενα βαλιτσακι που τα εχει ολα μαζι με μια κρεμα για τις θηλες και κανει 42 ευρω!καλα ειναι νομιζω
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΕΒΑΛΕ ΑΔΕΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!!! ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΑ ΝΟΙΩΣΟΥΜΕ Κ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟΤΕΡΟ ΑΥΤΟ!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 654316 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΗ-ΕΜΠΙΣΤΗ ΠΗΓΗ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗΣ!!! ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΑΣ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΤΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΟΥ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια χάθηκα γιατί τρώγαμε!

Μαριλένα εγώ από φαρμακείο θα τα πάρω αν και ξέρω οτι είναι πιο ακριβά αλλά ευτυχώς έχω βρει ένα φαρμακείο που μου κάνει καλές τιμές, έχω και μια κάρτα που μου δίνει πόντους!

Κι εγώ τη Mustela θα προτιμήσω μάλλον! Και αργότερα βλέπουμε!

Φρουφρου τόσο καλό το αμυγδαλέλαιο ε?? Μας το πρότεινε και η μαία στα μαθήματα! Και πολύ οικονομικό ε? Η κρέμα της Frezyderm που έχω, είχε 23 ευρώ!

Τζωρτζίνα τυχερή είσαι που έχεις τη φίλη που φτιάχνει καλλυντικά!! Τι τιμές έχουν? Τα διαθέτει προς πώληση??



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sunset στις Πεμ Ιουλ 11, 2013 5:20 am, 1 φορά

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φαντασματακι μου η ιδια εχει 2 παιδακια και οταν ξεκινησε να φτιαχνει κρεμες για μωρα το εκανε για τα δικα της παιδακια με την συγκαταθεση του παιδιατρου της. εγω παιδιατρο δεν εχω βρει ακομη αλλα εννοειται πως θα του τα δειξω, η ιδια μου ειπε παντως πως ειναι και αυτα σαν τις κρεμουλες του εμποριου. μπορει σε ενα παιδακι να κανει πολυ καλο και σε καποιο αλλο να προκαλεσει δερματιτηδα.... ειναι τοσο ευαισθητα τα μικρουλια οταν γεννιουνται που μπορει να αλλαξεις 10 μαρκες για να βρεις ποιο ειναι το καλυτερο για το δικο σου μωρο!
σανσετ τα πουλαει ναι και στα στελνει κιολας. τωρα απο τιμες θα σε γελασω γιατι οπως καταλαβαινεις δεν μου παιρνει χρηματα αλλα ξερω πως προσπαθει παντα να ειναι κατω απο τις τιμες του εμποριου. ειναι η ομαδα που σας εστειλα στο fb αν θες μπορεις να επικοινωνησεις και να ενημερωθεις. κορινα την λενε την κοπελα.

Sunset

Sunset
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζωρτζίνα ευχαριστώ!! Για αρχή θα προτιμήσω του εμπορίου αλλά γιατί να μην την έχουμε υπόψη και τη φίλη σου που τα φτιάχνει μόνη της και είναι αξιόπιστα! Ειδικά αν έχει και καλές τιμές!

Εγώ σας αφήνω! Πάω να κάνω πετικιούρ τα ποδαράκια μου γιατί έχουν τα χάλια τους ειδικά από τότε που πάω θάλασσα!! Έχουν αγριέψει πολύ!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φαγαμε κ εμεις!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 654316 
Μετα εκανα ενα κρυυυυο μπανακι κ τωρα ξαπλωσα γιατι πρηστηκαν τα ποδια μου αλλα δεν νυσταζω σημερα..
Καλοριζικη η κουνια σας Τζωρτζινα μου!!!!
Με επεισες φρουφρου για το αμυγδαλελαιο.. βαζεις μια φορα τη μερα η παραπανω?
Αλεξανδρα μου καλησπερα!! I love you I love you I love you  ειναι κ οι ορμονες μας.. εγω προχτες ενιωθα λυγμους στο λαιμο μου γιατι βλεπαμε κατι μικρα σκυλακια στην τηλεοραση που ηταν σαν μπαλιτσες κ ηθελα να παω να βρω σκυλακια μικρα να τα παρω αγκαλιτσα κ ο αντρας μου μου ειπε οτι δεν γινεται κ στενοχωρηθηκα τοσο πολυ.. Sad Sad Sad Sad Sad Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σανσετ μου αφου φτανεις ακομα τα ποδαρακια σου για να κανεις πεντικιουρ τυχερη εισαι!!! φαντασματακι απο το φαρμακειο το παιρνεις η απο καταστημα καλλιντικων? πηρα ενα απο καταστημα με βιολογικα και μου μυριζει καπως διαφορετικα απο το προηγουμενο του φαρμακειου... οταν ρωτησα αν εχει κατι αλλο μεσα μου ειπαν οχι και η ετικετα δεν εγραφε κατι... αλλα η μυρωδια με σκοτωνει δεν την αντεχω με τιποτα και λεω να το αφησω και να ξαναπαρω απο το φαρμακειο.. εσενα το δικο σου μυριζει?
χαχα ετσι ειναι ελιζακι! ζουμε ενα δραμα χωρις λογο! εγω σημερα ξεσκονιζα και ζουσα το δραμα μου γιατι ηθελα να παω στο σιντου να πιω εναν σουπερ ντουπερ αναμικτο χυμο... (δεν με υποχρεωσε κανενας να ξεσκονισω και δεν μου απαγορευσε κανεις να παω στο σιντου...)μονη μου το εζησα και μονη μου το ξεπερασα! ετσι γιατι μπορουμε!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα Τζωρτζινα μου ειναι καλος ο αναμικτος?!! Εγω συνηθως παιρνω φυσικο χυμο πορτοκαλι.. Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 328109  Η κοιλιτσα σου ειναι μια γλυυυυκααα!!! φτου φτου φτου Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 654316 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φτου φττου τι ωραιες κιλιτσες ειναι καλε αυτεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε ευχαριστω! τωρα ειδα οτι αλλαξες φωτο! μεγαλωσε πολυ η κοιλιτσα σου! τι ωραια που ειναι! και τα παπουτσακια του να ετοιμαζονται για τις βολτες του παρακαλω!!! ναι ειναι λογος να πηγαινεις σε αυτο το μαγαζι ο αναμεικτος τους! δοκιμασε τον την επομενη φορα και θα με θυμηθεις!! γιωτουλα μου τι κανεις? η κοιλιτσα σου? σπρωχνει σημερα να βγει η ειναι ησυχος?

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτος σπροχνη αλλα δεν του κανουμε ακομα την χαρη απο δευτερα θα τον αφησουμε πιο ελευθερο

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουραγιο βρε γιωτακι! παει περασε η εβδομαδα σχεδον!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΣΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 544943  ΠΗΓΑ Κ ΕΠΛΑΣΑ ΤΑ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ-ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ,ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΤΗΝ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!Κ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΓΑΝΙΣΜΑ!!
ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΑΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!! ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΕ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ Ο ΦΟΒΕΡΟΣ!!!ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ!!ΕΣΥ ΜΑ ΛΛΟΝ ΕΙΔΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ....ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥΥΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ,Κ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΑΓΩΝΙΚΟ Η ΜΥΤΗ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑΑΑΑΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΧΥΜΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ,ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Κ ΤΑ 500ml EXOYN 4.70!!! ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ ΒΑΖΩ ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΗΘΩ!!!Κ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΦΟΡΤΕ ΜΟΥ ΠΑΣΑΛΕΙΥΟΜΑΙ Κ ΜΙΑ ΣΤΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΧΑΖΕΥΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Κ ΣΥ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!
ΤΟ ΣΙΝΤΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?????Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 544943 
ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΑ 200ml ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΑΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ Κ ΑΥΧΑΡΙΣΤΗ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΧΟΜΟΥ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟΥ ΣΟΥΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 834918 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:αυτος σπροχνη αλλα δεν του κανουμε ακομα την χαρη απο δευτερα θα τον αφησουμε πιο ελευθερο
ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 215994  ΟΥΟΥΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΠΙΑΝΕΙ!!!!!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι ωραίες κοιλουμπιτσες ειναι αυτές ρε κορίτσια; Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 654316 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΛΑΘΟΣ TIMIING ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 24 534787  ΒΓΑΙΝΩ Κ ΓΩ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ Κ ΙΣΩΣ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!!! ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΟ ΠΑΡΟΝ!! ΔΛΔ ΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!!No No No cyclops cyclops alien alien alien alien alien alien 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου χαθηκα γιατι πηγα για ψωνια!τελειωσε το καρπουζακι μου,περνω απο τα μικρα τα οποια μου πανε 2-3 μερες...πηρα καρπουζακι κ πεπονακι κ μερικα αλλα τροφιμα που μας τελειωσαν.κ να μαι!πηρα κ παγωτακια σε ξυλακι που εχουν απο εξω αντι για σοκολατα κατι σαν γρανιτα με φρουτακια!!Razz Razz Razz Razz Razz τωρα απλωθηκα στον καναπε!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κοριτσια μου λιγο εμεινε ηθελα να ρωτισω κατι για το αεροβαφτισμα χρειαζετε να ειναι παπας η το κανει οπια μαια ειναι εκει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις