Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
440 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 440 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντιμι μου κι εμενα μου αρεσουν πολυ τα Fissan και μυριζουν υπεροχα..!!!Μια φιλη μου μονο αυτα χρησιμοποιουσε...οταν τελειωσω τα προδερμ θα παρω κι εγω μαλλον..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, σωστά! Λογικό Razz
Δήμητρα μου, εγώ πήρα fissan! Είναι παλιά και γνωστή μάρκα, έχω ακούσει καλά λόγια και είπα να τη δοκιμάσω!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.stickit.gr/index.php?id_product=76&controller=product#/-_
ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ Κ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ-ΔΩΡΕΑΝ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ "ΕΠΙΚΟΙΝΒΝΙΑ"ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ "ΔΕΙΓΜΑΤΑ" Κ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 215994 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντιμι μου κ εγω τα εχω ακουστα τα Φισαν, νομιζω ειναι απο τις παλιοτερες κ καλυτερες μαρκες!!! Εμεις του πηραμε μια ενυδατικουλα για μασαζακι!!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 654316 

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:http://www.stickit.gr/index.php?id_product=76&controller=product#/-_
ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ Κ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ-ΔΩΡΕΑΝ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ "ΕΠΙΚΟΙΝΒΝΙΑ"ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ "ΔΕΙΓΜΑΤΑ" Κ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΠΟΙΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 215994 


Έστειλα!!!! Αλλά ενώ πατούσα παιδικά αυτοκόλλητα μου έβγαζε μετά αυτοκόλλητα για ντουλάπα...

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου, εγώ θα σας αφήσω, να την πέσω λίγο! Θα τα πούμε μετά! Φιλιά σε όλες!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natasathess έγραψε:Κορίτσια μου, εγώ θα σας αφήσω, να την πέσω λίγο! Θα τα πούμε μετά! Φιλιά σε όλες!


Καλή ξεκούραση Νατάσα μου!!

dimi82


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ ωραία!!! Τρόμαξα μήπως είχε ακουστεί κ΄΄ατι και δεν το είχα πάρει χαμπάρι!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 654316 

Νατασάκι καλή ξεκούραση!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ!!!!ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ!!ΛΙΓΗ ΠΣΟΤΗΤΑ Κ ΚΑΛΗ!!!ΜΗΝ ΒΑΡΥΣΤΟΜΑΧΙΑΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΕΓΩ ΕΤΣΕΙΛΑ ΣΕ LIBERO(τηλεφωνικως)
PLANET BABY (τηλεφωνικως-κουπονακια)
NUTRICIA(mail)-τσαντακι για τις1ες του εξετασεις)
CHICCO (τηλεφωνικως-2πανες)
αυτοκολλητα stick it (τηλεφωνικως αλλα κ mail)
AYTA ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΦΡΕΕΖΥΔΕΡΜ Κ ΠΡΟΔΕΡΜ NA ΣΤΕΙΛΩVery Happy Very Happy Very Happy 
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΤΕ ΥΠΝΟ,ΕΤΣΙ???Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 215994 ΦΑΓΟΥΡΙΤΣΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑ ΤΟ ΤΕΝΤΩΜΑ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΛΟΓΩ ΤΟ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Κ Η ΩΡΑWink (ΦΑΓΟΥΡΕΣ Κ ΚΑΟΥΡΕΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΥΝ)ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη ξεκουραση Νατασσα μου...τα λεμε αργοτερα..!!!

Μολις εβαλα φακες...μετα απο πολυ σκεψη που δεν μπορουσα να αποφασισω..!!!Μα τι εχω παθει...τιποτα δεν μου κανει αισθηση να φαω...Αν δεν ηταν ο αντρας μου δεν νομιζω οτι θα μαγειρευα..!!!Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia eimai .... Crying or Very sad 
evala kiolas 9 kila Crying or Very sad Crying or Very sad  eee pooos re gamotoooo ... toso pou prosexo ...
kai to moro pali me to kefali epano simera ...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Καλη ξεκουραση Νατασσα μου...τα λεμε αργοτερα..!!!

Μολις εβαλα φακες...μετα απο πολυ σκεψη που δεν μπορουσα να αποφασισω..!!!Μα τι εχω παθει...τιποτα δεν μου κανει αισθηση να φαω...Αν δεν ηταν ο αντρας μου δεν νομιζω οτι θα μαγειρευα..!!!Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


Ποπο ρε Γιούλη πόσο σε καταλαβαίνω.....κι εγώ το ίδιο.....

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaglcd έγραψε:koritsia eimai .... Crying or Very sad 
evala kiolas 9 kila Crying or Very sad Crying or Very sad  eee pooos re gamotoooo ... toso pou prosexo ...
kai to moro pali me to kefali epano simera ...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 



Πώς αναποδογύρισε ο μικρούλης;;; Κάνε πάλι τις ασκήσεις που έκανες την τελευταία φορά! Κάθε μέρα να μην του δωσεις του μπόμπιρα το περιθώριο να στρυφογυρνάει!!

και για τα κιλα μη σκας μωρε......είπαμε, ο Ντάνιελ ήταν μικρούλης αυτός θα βγει αγόραρος!!!!! Τα κιλά τα πιο πολλά είναι δικά του!!!!Wink 

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ela re Pelaki mou... me pire apo kato... molis mpika spiti ayto ekana maksilaria kai ton popo psila ... nai ase mou tin eipe mia maia pou einai ekei ... gia ta kila ...
tha gurisei to moro mou !to ksero! alla tora me epiase ... Crying or Very sad 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρινακι μου μη στεναχωριεσε...μπορει και να γυρυσει παλι...ο γιατρος τι σου ειπε? οσο για τα κιλα ασε εχω καταλαβει οτι μπαινουν και με τον αερα που αναπνεουμε!!
για τους πονους περιοδου τι σου ειπε?

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaglcd έγραψε:ela re Pelaki mou... me pire apo kato... molis mpika spiti ayto ekana maksilaria kai ton popo psila ... nai ase mou tin eipe mia maia pou einai ekei ... gia ta kila ...
tha gurisei to moro mou !to ksero! alla tora me epiase ... Crying or Very sad 


καλά αμα την λένε και σε σένα τι πρέπει να κανει στις υπόλοιπες;;;;;;;;;;; και να μην τις ακούς αυτές!!!!!!! δεν θυμάσαι η άλλη πόσο κάθετη ήταν στο Παπαγεωργίου....μόνο να μιλάνε ξέρουν!!!!

Κι εγώ πιστεύω θα γυρίσει! Δεν είσαι και στην τελευταία εβδομάδα!!!!

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai Marilena to pisteuo oti tha gurisei to moro mou!
tpt m egrapse 200 kila magnisio Shocked tha to pouliso !!!! na vgalo k tpt hoho ... gt ego den prokeite na paro allo magnisio ...

nai Pely entometaksi ayti 300 kila kai vale ... Rolling Eyes 
tha gurisei to moraki mou tha deite ! tha kano tis askiseis kai tou milao poli !

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολα καλα θα πανε  Μαρινακι μου...μια τουμπιτσα εκανε ο μικρος για να παιξει...θα επιστρεψει στην θεσουλα του...Μην μου αγχωνεσαι..!!!Very Happy Very Happy Very Happy Οσο για τα κιλα δεν εχω να σχολιασω κατι..!!!Την ειπαν σε εσενα...αν ειναι δυνατον..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 966307 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 966307 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 966307

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΚΡΥΒΕΤΑΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΛΥΠΗ ΣΟΥ!!!ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ-ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ,ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΑΠΝΕΟΥΜΕ Κ ΒΑΡΑΙΝΟΥΜΕ!!!ΑΛΛΑ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΑ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΤΡΑ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΑΛΙ-ΤΙ ΝΑ ΠΩRolling Eyes ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΤΥΧΕ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΣΕ Κ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!ΞΑΠΛΩΣΕ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!
ΚΑΛΑ Η ΜΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ???ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ!!!!! ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η' ΚΑΜΙΑ ΞΗΡΑΚΙΑΝΗ Κ ΑΓ@ΜΗΤΗ?????Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρινακι μου θα γυρυσει που θα παει ο μπεμπακος!!! μη στεναχωριεσαι...χαλαρωσε και ολα θα γινουν..δε θελει αγχος και στεναχωρια...

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaglcd έγραψε:nai Marilena to pisteuo oti tha gurisei to moro mou!
tpt m egrapse 200 kila magnisio Shocked tha to pouliso !!!! na vgalo k tpt hoho ... gt ego den prokeite na paro allo magnisio ...

nai Pely entometaksi ayti 300 kila kai vale ... Rolling Eyes 
tha gurisei to moraki mou tha deite ! tha kano tis askiseis kai tou milo poli !


ε μα είδες η κακιασμένη!!!!!! Τίποτα ! μη σε παίρνει από κάτω!!! Θα γυρίσει!!! τσαλιμάκια σου κάνει!! Του έλειψε κι ο μπαμπάκας του!Very Happy Very Happy 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρουφρουκααααααα!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 667478 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 667478 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 667478 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 667478 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 667478  αλλα η προηγουμενη Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.21 - Σελίδα 33 272517  ηταν πιο ωραια!!!και καλοκαιρινη!!!προσωπικη γνωμη παντα ε?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φρουφρου μου εκτος απο φαντασματακι παιρνεις και τον τιτλο του φωτομοντελου..!!!Ολο νεες φωτο μου εισαι..!!!Razz Razz Razz Αν κι αυτη μου φαινεται πολυ χειμωνιατικη...Σε ειδα και ιδρωσα καλε..!!!pale pale pale

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρουφρού θα συμφωνήσω με τα κορίτσια...η προηγούμενη ήταν πιο καλή!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΝΑ ΓΥΡΝΑΓΑ ΤΣ@ΝΤΑ ΕΝΟΙΩΣΑ!!!(ΣΑΝ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΓΥΜΝΗ....)ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΛΛΗ ΤΟΤΕRolling Eyes Rolling Eyes ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ Κ ΕΛΕΓΑ"ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ?"ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕΙ ΓΕΝΙΚΑ....ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΕΝΝΟΩ!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις