Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
581 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 581 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι δεν εχω παραπονο Νατασσα μου...εχουν πεσει ολοι πανω μου..!!!χαχαχχαχα

Αυτο τους εξηγω κι εγω Πελυ μου...αλλα η μανα μου ειναι της παλιας σχολης...δεν καταλαβαινει και πολλα..!!!χαχαχαχαχα

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαλαρωσε Τζωρτζινα μου και θα περασει πιστευω...μαλλον κουραστηκες...!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζωρτζίνα είναι καθαρά από την κούραση! Την προηγούμενη βδομάδα που σιδέρωνα κι εγώ τα παιδικά ένιωθα κάπως και την άλλη μερα το πρωί σηκώθηκα με πονους περιόδου!!! παρτο χαλαρά πολύ χαλαρά και με μεγάλες παυσεις!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΟΠΙΣΜΟ ΜΑΣ!!Κ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΡΙΣΕ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΜΑΣΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994  ΠΗΡΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΜΑΣ Κ ΑΝΕΒΗΚΕ ΛΙΓΟ (ΙΣΩΣ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΚΙΟΛΑΣRolling Eyes 11.5 ΜΕ 7.5 Η ΜΙΚΡΗ) Κ ΠΗΡΑΜΕ Κ 2 ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΘ'ΟΔΟΝ ΠΟΥ ΤΑ ,ΥΠΗΣΤΗΚΑΜΕ Κ ΤΑ ΧΥΠΑΜΕ ΤΩΡΑ!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 328109 
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΤΕ???
ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ???
ΧΑΙΡΕΤΩ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καθιστη σιδερωνα η δολια μανα και με διαλλειματα... μαλλον παρεξηγηθηκε που ειπα πως θελω να καβαλησω την μηχανη και να παω στην παραλια για μπυρες... δεν αγχωνομαι αλλα ξεκινησε ο πονος... το εχω ξαναπαθει και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι που μεγαλωνει η μητρα και πονανε οι συνδεσμοι.... και να πινω ντεπον. (αλλα δεν τα πινω τα ντεπον..μενω ποναω και μετα απο κανα 2 ωρο περναει..)

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
georginach έγραψε:καθιστη σιδερωνα η δολια μανα και με διαλλειματα... μαλλον παρεξηγηθηκε που ειπα πως θελω να καβαλησω την μηχανη και να παω στην παραλια για μπυρες... δεν αγχωνομαι αλλα ξεκινησε ο πονος... το εχω ξαναπαθει και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι που μεγαλωνει η μητρα και πονανε οι συνδεσμοι.... και να πινω ντεπον. (αλλα δεν τα πινω τα ντεπον..μενω ποναω και μετα απο κανα 2 ωρο περναει..)


μπράβο ρε συ που αντέχεις χωρίς παυσίπονα!!!!!!!!!!!!!!!Respect Respect 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ φαγαμε και μεις μεχρι σκαμου παλι...ρυζακι με κοτοπουλο...

Τζουλακι μου απολαυσε την περιποιηση απο τη μαμα και να τρως οσο θελεις εσυ...

Νατασα μου καλα να περασεις...

Τζωρτζινα μου ξεκουραση...το παθαινω κι εγω..ισως και το μωρακι να πιεζει καπου και οταν ξαπλωσεις να περασει

Φρουφρουκα καλη ορεξη!! Γιαλι το ποδαρακι ε?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pely έγραψε:
φρουφρού έγραψε:
Marilena29 έγραψε:
φρουφρού έγραψε:ΠΩΠΠΩΠΠΩΠΩΩ!!!!! ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΙΩΝΙΣΤΕΙ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΜΟΥRolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Respect Respect Respect Respect Respect Respect  Μαρεσει ο αυτοσαρκασμος σου
Η ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ¨"ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ Κ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΑΜΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ"Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 328109 


Δεν υπάρχεις λέμε Φρουφρούκα!!!!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΩ!!!!!!!ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!!ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑΜΗΝ ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΓΗ,ΟΝΤΩΣ....

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φρουφρουδακι μου ωραια η καινουρια φωτο σας!!! μεγαλωνει ο μπεμπουλης σου και η κοιλιτσα σου συνεχεια!!! σουβλακι ε??? καλη ιδεα!!! θα στην κλεψω!!! δεν μαγειρευω και σημερα οποτε κουτι μου ηρθε!! afro 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pely έγραψε:
georginach έγραψε:καθιστη σιδερωνα η δολια μανα και με διαλλειματα... μαλλον παρεξηγηθηκε που ειπα πως θελω να καβαλησω την μηχανη και να παω στην παραλια για μπυρες... δεν αγχωνομαι αλλα ξεκινησε ο πονος... το εχω ξαναπαθει και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι που μεγαλωνει η μητρα και πονανε οι συνδεσμοι.... και να πινω ντεπον. (αλλα δεν τα πινω τα ντεπον..μενω ποναω και μετα απο κανα 2 ωρο περναει..)
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ,ΤΙ ΑΝΑΓΚΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΘΑ ΠΡΑΤΤΕΙΣ ΚΣΥ!!!ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ,Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΕΣ,ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ ΑΚΟΜΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΗΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ 2 ΣΑΣ Κ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ Κ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ!!"ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΟΝΙΟΣ,ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Κ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΕΡΑΣΤΗ-ΕΡΩΜΕΝΗ!!!ΟΛΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΖΟΥΜΕ!!ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΤΣΙ" ΑΣΚΗΤΗΣ SPEAKING!!


μπράβο ρε συ που αντέχεις χωρίς παυσίπονα!!!!!!!!!!!!!!!Respect Respect 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πελακι μου δεν τα επινα ουτε πριν τωρα θα τα πιω που εχω την μικρη μου? ηπια ενα ντεπον το χειμωνα που εκανα πυρετο και επειδη δεν πινω συχνα σε 20 λεπτα μου περασαν ολα! μαριλενα μου καλη χωνεψη!!! και μπραβο που αντεχεις να φας και να συνεχισεις την δουλεια!!! εγω με την εγκυμοσυνη μετα το φαι πρεπει να κοιμηθω επειγοντως!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="φρουφρού"]
Pely έγραψε:
georginach έγραψε:καθιστη σιδερωνα η δολια μανα και με διαλλειματα... μαλλον παρεξηγηθηκε που ειπα πως θελω να καβαλησω την μηχανη και να παω στην παραλια για μπυρες... δεν αγχωνομαι αλλα ξεκινησε ο πονος... το εχω ξαναπαθει και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι που μεγαλωνει η μητρα και πονανε οι συνδεσμοι.... και να πινω ντεπον. (αλλα δεν τα πινω τα ντεπον..μενω ποναω και μετα απο κανα 2 ωρο περναει..)
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ  ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ,ΤΙ ΑΝΑΓΚΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΘΑ ΠΡΑΤΤΕΙΣ ΚΣΥ!!!ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ,Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ  ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΕΣ,ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣ ΑΚΟΜΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΗΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ 2 ΣΑΣ Κ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ Κ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ!!"ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΟΝΙΟΣ,ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Κ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΕΡΑΣΤΗ-ΕΡΩΜΕΝΗ!!!ΟΛΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΖΟΥΜΕ!!ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΤΣΙ" ΑΣΚΗΤΗΣ SPEAKING!!


μπράβο ρε συ που αντέχεις χωρίς παυσίπονα!!!!!!!!!!!!!!!Respect Respect 
[/ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???? ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ!!Κ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ,ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΠΟΝΕΙΤΑΙ...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ Κ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:φρουφρουδακι μου ωραια η καινουρια φωτο σας!!! μεγαλωνει ο μπεμπουλης σου και η κοιλιτσα σου συνεχεια!!! σουβλακι ε??? καλη ιδεα!!! θα στην κλεψω!!! δεν μαγειρευω και σημερα οποτε κουτι μου ηρθε!! afro 
ΧΑΧΧΑΧΑ!!!ΚΑΛΟ!!!!!!!!!
ΜΟΥ'ΡΘΑΝ Κ ΜΕΝΑ ΚΟΥΤΙ!!ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙ ΑΣΑΛΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΓΑ ΑΠ'ΕΞΩ,ΜΟΥ ΜΥΡΙΣΕ...Κ ΤΑ ΤΣΑΚΩΣΑ!!!!Wink 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζωρτζινα μου πιστεψε με κι εγω με μισο ματι ειμαι τωρα αλλα τι να κανω...νυσταζω παρα πολυ...

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marilena29 έγραψε:Αχ φαγαμε και μεις μεχρι σκαμου παλι...ρυζακι με κοτοπουλο...

Τζουλακι μου απολαυσε την περιποιηση απο τη μαμα και να τρως οσο θελεις εσυ...

Νατασα μου καλα να περασεις...

Τζωρτζινα μου ξεκουραση...το παθαινω κι εγω..ισως και το μωρακι να πιεζει καπου και οταν ξαπλωσεις να περασει

Φρουφρουκα καλη ορεξη!! Γιαλι το ποδαρακι ε?
ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ!!!ΦΑΓΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ!!! ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ!!!!!! ΤΟ ΓΥΑΛΙΣΑ Κ ΤΩΡΑ ΓΥΑΛΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΛΑΔΑΚΙΑ ΤΟΥ !!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΥΠΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΕΙΝΑΜΕ-ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΡΩΜΕ-ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΝΥΣΤΑ Κ ΝΤΑΓΚΛΑΡΟΥΜΕ-ΞΥΠΝΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΓΛΥΚΑΙΜΙΑ Κ.Ο.Κ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΙΝΩΣ ΜΑΜ ΚΑΚΑ Κ ΝΑΝΙ!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 ΑΝ Κ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΑΜΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΝΟ Σ.Κ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ ΓΛΥΚΟ!!!!ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝShocked Shocked  ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΩ!!!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρουφρουκα μου κι εγω αποτριχωση με μελι κανω οποτε ξερω αυτην την ωραια αισθηση...εγω κανω και μπικινι...δε φτανει που δε βλεπω..

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α εσυ εισαι καλη! και μαγειρεψες και σουβλακι!!! φρουφρουδακι αν δεν την παλεψω με τπτ θα το πιω τι θα κανω? αλλα τα φαρμακα τα αποφευγω οσο μπορω και ετσι οταν τα χρειαζομαι πραγματικα και τα παιρνω με πιανουν αμεσως! Μαριλενα γυρε λιγο οπως εισαι στο γραφειο... χιχι... εξ'αλλου με την κοιλια στο στομα και σε εχουν ακομα να δουλευεις... καλα εκει δεν υπαρχει νομοθεσια για το μεχρι ποτε δουλευει μια εγκυος???

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου καλημερα ειχα ραντεβου με τον γιατρο και τωρα γυρισα ο μικρος ειναι 3 κιλα και εχω εσωτερικη διαστολη 4 και παλι χορεις να το καταλάβω θα ερθει και δεν θα το καταλαβω μου ειπε με τον παραμικρό πονο αμεσος στο νοσοκομειο θηρίο εγινε ο μικρος μου εσυς τι κάνετε

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JuliaG έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου...!!!

Αλεξανδρρα μου και Μαριλενα μου τελεια τα νεα σας..Μεγαλωσαν πολυ οι κορακλες σας...!!!

Ελιζακι μου περασατε ομορφα χθες ε?Αντε και  του χρονου με τον γιοκα σας...!!!

Φρουρφου τα εχεις σπασει ολα ε??Καιρος  για ανανεωση..!!!

Νατασσα μου καλα κανεις που δεν μενεις μονη σου και κανεις παρεουλα στους δικους  σου..!!!

Τζωρτζινα μου τελειωσες με το σιδερωμα??Τα ετοιμασες ολα??

Πελυ μου αστους να λενε...ο μπεμπακος θα ερθει οταν θα το θελησει εκεινος..!!!

Εμενα με εχουν πρηξει με το φαγητο...προσπαθω να τους εξηγησω οτι δεν το κανω για τα κιλα μου...απλα δεν εχω ορεξη λογω ζεστης...η μανα μου φωναζει οτι με τα 5κιλα που εχω παρει μονο θα βγαλω ενα παιδι μια σταλιτσα...!!!
ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΓΕΛΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΣΠΑΩ!!ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΝΝΕΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ(ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΤΗΡ ΙΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΚΑΛΕ...ΘΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΑ ΤΑ ΓΥΦΤΑΚΙΑ)

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:Κοριτσια μου καλημερα ειχα ραντεβου με τον γιατρο και τωρα γυρισα ο μικρος ειναι 3 κιλα και εχω εσωτερικη διαστολη 4 και παλι χορεις να το καταλάβω θα ερθει και δεν θα το καταλαβω μου ειπε με τον παραμικρό πονο αμεσος στο νοσοκομειο θηρίο εγινε ο μικρος μου εσυς τι κάνετε
ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!ΠΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΑΡΊ!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Ε ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΑΤΣΟΥΛΑ!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧ!!!ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marilena29 έγραψε:Φρουφρουκα μου κι εγω αποτριχωση με μελι κανω οποτε ξερω αυτην την ωραια αισθηση...εγω κανω και μπικινι...δε φτανει που δε βλεπω..
ΔΕΝ ΠΟΝΑΣ ΣΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ???ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ???ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΑΡΤΙ Κ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΩ-ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΜΠΙΚΙΝΙ ΜΕ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ Κ ΦΟΥΛ ΦΩΣ!!!ΣΙΓΑ ΣΙΓΑΑΑΑ....Razz Razz 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρού έγραψε:
freskia mama έγραψε:Κοριτσια μου καλημερα ειχα ραντεβου με τον γιατρο και τωρα γυρισα ο μικρος ειναι 3 κιλα και εχω εσωτερικη διαστολη 4 και παλι χορεις να το καταλάβω θα ερθει και δεν θα το καταλαβω μου ειπε με τον παραμικρό πονο αμεσος στο νοσοκομειο θηρίο εγινε ο μικρος μου εσυς τι κάνετε
ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!ΠΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΑΡΊ!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Ε ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΑΤΣΟΥΛΑ!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧ!!!ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!
ναι ο αντρας μου πηρε τα πανο του απο εκει που φοβομασταν για τα κιλα του οτι εινια λιγα 3 κιλα ακομα δεν μπορω να το πιστεψω μου ειπαν να περπαταω να βοηθησω λιγο την κατασταση παντος ο μικρος δεν κρατιεται θα ερθει το παιδι μου το αγγελουδι μου εκανε και κιλιτσα και στον υπεριχο ειχε το χερι στο ποδι του και το τραβαγε πολυ πλακα ειχε μουτρακι δεν ειδαμε γιατι ειναι πολυ χαμηλα αλλα θα το δουμε λογικα μεσα στην βδομαδα αντε ερχετε με πανηγυρικη εξοδο πια η αλεξανδρα εκανε υπεριχο ποσο ειναι η δικια της

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:α εσυ εισαι καλη! και μαγειρεψες και σουβλακι!!! φρουφρουδακι αν δεν την παλεψω με τπτ θα το πιω τι θα κανω? αλλα τα φαρμακα τα αποφευγω οσο μπορω και ετσι οταν τα χρειαζομαι πραγματικα και τα παιρνω με πιανουν αμεσως! Μαριλενα γυρε λιγο οπως εισαι στο γραφειο... χιχι... εξ'αλλου με την κοιλια στο στομα και σε εχουν ακομα να δουλευεις... καλα εκει δεν υπαρχει νομοθεσια για το μεχρι ποτε δουλευει μια εγκυος???
ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ,ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ Κ ΚΑΜΙΑ ΑΝΟΣΙΑ,ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΟΥΝ!!!ΓΙ'ΑΥΤΟ Κ ΜΑΣ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΝΤΕΠΟΝ Κ ΜΟΝΟ ΝΤΕΠΟΝ!!!ΔΕΝ ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΟΥΣ !!!!!ΜΗΝ ΤΟ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΩΡΑ.ΙΣΑ ΙΣΑ....

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 20 215994 τι κανετε?δεν σας διαβασα ακομη γιατι βιαζομαι να σας γραψω τα νεα μου κ να αρχισω το μαγειρεμα κ αφου βαλω το φαγητο να βρασει να σας διαβασω με την ησυχια μου!!!θα κανω φασολαδα σημερα,εχω πολυ καιρο να κανω κ την λαχταρισα!!
λοιπον...!!!τι ελεγα για την αποστολια?οτι ειναι 2,700kg?ειναι 2,900kg τελικα η ζαργανα μου!!!!ηδη αυτη τη βδομαδα θα πατησει τα 3 κ θα τα ξεπερασει κιολας γιατι μεγαλωνει τωρα πολυ γρηγορα κ καθημερινα!!!ειναι 45 εκατοστα κ η γιατρος λεει πολυ ωραιες οι μετρησεις,η κοριτσαρα μας ειναι μεγαλο μωρο αλλα φυσιολογικα μεγαλο!!!ολα μια χαρα με ολες τις εξετασεις κ με το καρδιοτοκογραφημα!μαγνησιο μου ειπε θα παρω αλλη μια βδομαδα κ τελος!!!κ μετα αναμενουμε κ ας ερθει οποτε θελει η κυρια!!πωπω σκεφτηκα οτι αν φτασω τις 40 βδομαδες δεν αποκλειεται να γεννησω 4 κιλα μωρο...!!πωπω αγχωθηκα τωραVery Happy Very Happy Very Happy αχ να πανε ολα καλα να την παρουμε στην αγκαλια μας!!!επισης η γιατρος ειπε οτι πρεπει να πινω 4 λιτρα αντι για 3 λιτρα νερο!τωρα με τις ζεστες το μωρο χρειαζεται πιο πολυ νερο!!θα το κανω κ αυτο!!αχ κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!το κεφαλι κατω κλασσικα!ολα μια χαρα κ ειχε πλακα στο καρδιοτοκογραφημα ειχε λοξυγγαVery Happy Very Happy Very Happy
ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΕΞ ΜΟΥ!!!!2.900!!!!!ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΑΜΕΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΛΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΖΩΗ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥΧΡΩΜΗ!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!! ΕΕΕΕΣΤΙ!!!ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις