Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
534 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 534 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αν και ειμαι τελευταια στην λιστα εχω αρχισει να νιωθω και εγω οτι πλησιαζει ο καιρος..!!!Βεβαια πιστευω οτι θα τις φτασω τις 40εβδομαδες..!!!Ετσι μου εχει κολλησει απο την αρχη..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποτέ δεν ξέρεις! Όπως και να έχει, κοντεύει ο καιρός!
Γιουλάκι μου, σ'αφήνω, γιατί τελειώνει η μπαταρία! Θα τα πούμε μετά! Καλά να περάσετε σήμερα ό,τι και αν κάνετε! Φιλιά!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 531909 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλακια Νατασσουλα μου....ευχομαι να εχετε μια ομορφη Κυριακη οι Τρεις σας..!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα εγκυουλες μουΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 τι κανετε?εμεις μολις ξυπνησαμε!χθες ητανε μια υπεροχη βραδια!βγηκαμε στην αρχη εγω κ ο αντρουλης μου μονο κ μετα συναντησαμε κ την κουνιαδα μου με τον αντρα της κ κατι φιλαρακια κ τα ηπιαμε ολοι παρεα,εγω ηπια ενα υπεροχο κοκτειλ χωρις αλκοολVery Happy κ μετα πηγαμε ειδαμε τα πυροτεχνηματα που γινονται μια φορα τον χρονο στην κολωνια,τα κανουν υπεροχα,ειναι τεραστια κ εντυπωσιακα χαμος γινοτανε!κ ολα αυτα εγιναν παλι εντελως συμπτωματικα δεν ειχαμε κανονισει τπτ!οντως ολα τα ωραια γινονται απρογραμματιστα!μετα τα αλλα παιδια συνεχισαν πηγανε σε ενα ελληνικο μαγαζι που ειχε παρτυ αλλα εγω με τον αντρουλη μου δεν ακολουθησαμε γιατι αν πηγαινα μπορει κ να γεννουσα κατα κειLaughing Laughing Laughing Laughing σημερα ειμαι κομματια...περπατησαμε πολυ γιαυτο...πρεπει να περπαταω ομως πλεον..
κατερινακι μου περαστικα στον αντρουλη σου!κ εμεις σε σκεφτομαστε κ σαγαπαμε!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 
νατασσα μου δεν σε προλαβα!!!φιλακια!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 417472 
τζουλακι μου τι κανεις?

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα ειμαστε και εμεις! προσπαθω να οργανωθω με τα πραγματα του μωρου να διαλεξω να παω μεσα στην εβδομαδα να τα παρω! εχω και τον αντρα μου περισσοτερες ωρες στο σπιτι απ'οτι συνηθως και προσπαθουμε να τον απολαυσουμε οσο πιο πολυ μπορουμε!!! γιουλη μου φαε κατι γλυκο αν μπορεις πριν πας στον γιατρο να κουνιεται η μικρη να καταφερεις να το επιβεβαιωσεις!! αν και στην β-επιπεδου πλεον δυσκολα κανουν λαθος! να σου πω την αληθεια εμεις στην αρχη λεγαμε να μην μαθουμε το φυλο του μωρου αλλα ξεχασαμε να το πουμε στον γιατρο και μας το ειπε...
γεια σου νατασα μου! κατερινακι περαστικα σας! αλεξανδρα μου ωραια ακουγεται η χθεσινη σας τσαρκα! τα απροοπτα ειναι και τα πιο ωραια! Smile 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι τζωρτζινα μου!οταν κανονιζουμε κατι δεν περναμε τοσο καλα οπως οταν απλως βγαινουμε εξω απρογραμματιστα κ οπου μας βγαλει που λενεVery Happy απολαμβανετε τον μπαμπουλη σας στο σπιτι ε?με τις προετοιμασιες βγαζεις ακρη?δεν ειναι τπτ μωρε,σιγα σιγα μην πανικοβαλλεσαι!κ ο,τι θελεις μας ρωτας!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειμαι σε καλο δρομο νομιζω! σιγουρα κατι ξεχναω αλλα φανταζομαι θα το θυμηθω πριν γεννησω!! εχω καιρο ακομα!! λεω να τα πλυνω οταν μπω στον μηνα μου να ειναι πιο φρεσκα! ειμαι σιγουρη πως αν τα πλυνω τωρα μετα θα θελω να τα ξαναπλυνω....

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως θελεις εσυ τζωρτζινα μου,εγω θα τα επλενα νωριτερα για να ειμαι πανετοιμη στον μηνα μουVery Happy 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥΔΙΑ!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΑΧ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΚΑΛΕ!!!!ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΦΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ!!!ΜΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΞΑΠΛΑ ΜΟΝΟ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΟΡΕΞΗ Κ ΤΡΕΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ,ΝΑ ΣΙΓΥΡΙΣΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 517142 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 536304 study Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 604962 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 99132 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 93981 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 850933 
Κ ΕΤΣΙ ΧΘΕΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!Κ ΤΕΛΛΕΙΩΣΑΜΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΘ ΜΕ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΑΚΟ ΜΑΡΙΝΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΜΟΥΣΤΑΡΔΟΥΛΑ-ΜΟΣΧΟΚΑΡΥΔΟ Κ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΓΕΥΣΤΟΥΜΕ ΟΣΟΝΟΥΠΟ!!!!
ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!Κ ΟΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑΠΑΙΖΕΙ-ΤΟΥΡΛΩΝΕΙ ΠΩΠΑΚΙ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΛΟΞΥΓΓΑΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 262737 Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΑΊΔΕΥΕ ΕΝΟΙΩΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΥΟΙΟ ΓΙΑ ΩΡΑ!!!Κ ΗΤΑΝ ΣΚΕΤΟΣ ΓΛΥΚΑΣ!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ-ΜΟΝΑΧΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ ΕΙΔΑ
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 272517 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 272517 
ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!!! ΠΩΠΩΩΩΩΩ!!! ΦΟΒΕΡΗ ΕΙΝΑΙ!!!ΜΑ ΠΟΟΟΟΣΟ ΑΚΟΜΑ Ε???Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 13953 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 13953 
ΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ,ΧΘΕΣ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ Η ΟΠΟΙΑ Κ ΑΥΤΗ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΞΗΓΟΥΣΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ(ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΑΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 966307 )Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ Κ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΠΡΩΞΟΥΜΕrendeer Shocked (Κ ΑΝΑΡΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΣΠΡΩΞΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ.....Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes pale pale affraid )ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ????cyclops Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΛΕΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ-ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ Κ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ Η' ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗΣ??????????????????????????confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υ.Γ:AN Κ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕΣ ΣΤΟ Σ.Κ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ,ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ!!!Very Happy 
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΓΩ ΑΝ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΓΕΝΙΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ Κ ΚΑΛΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!!
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ Κ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΕΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Smile Smile  ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΡΩ Κ ΓΩ!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimereees ! ti kanete ????

Dimitroula ti kaneis ? sorry kiolas alla i fili sou pou gennise me kaisariki ston ari ???Shocked Rolling Eyes .... ti ponous ?????Shocked  ti paei na pei i kaisariki den einai xeirourgeio ???? kai ti einai ????Shocked ti na po o kathenas ... esy tin giatro sou na rotiseis na sou pe ti diadikasia ...stin leo k go ama thes ...alla oti einai xeirourgeio einai k polu megalo malista ... Smile

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aaaa! nai kaloriziko to themataki mas!!!! ante na doume th erthei kana mpempe se ayto???? Very Happy !!!!!!!!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την φρουφρου μας!!τι κανεις κοριτσακι μου?σε πεθυμησα κ σε σκεφτομουν,ειπα που να χαθηκε το φαντασματακι μαςVery Happy σε ευχαριστω πολυ!!ειδες πως μεγαλωσαμε,δεν μου κανει κανενα ρουχο μου πια,με αυτα τα φορεματακια κυκλοφορω κ δεν αγοραζω τιποτα γιατι αλλωστε δεν εμεινε τιποτα!απο αυτα που σου ειπε η φιλη σου μονο αυτο που λεει οτι θα σπρωχνεις μου φαινεται κουλο κ πρεπει να ειναι κιολας!!!!!τι παει να πει να σπρωχνεις?αφου απο την κοιλιτσα βγαζουν οι γιατροι το μωρακι.τα αλλα που ειπε λογικα μου ακουγονται οτι δλδ ο αντρας μπορει να ειναι μεσα.δεν ξερω πως το εχουν στην ελλαδα αλλα εδω γινεται εννοειται.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρινακι μου τι κανεις?I love you 

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia sou Alexandra mou!!!! kala eimai Smile esy pos eisai ??? pos niotheis ???piges katholou giatro ???

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαι μαρινακι μου μονο που ωρες ωρες η φαγουρα στην κοιλιτσα μου ειναι ανυποφορη!!!μεθαυριο εχουμε ραντεβου το πρωι!!!κ ανυπομονω!!!!εσυ πως νιωθεις?εχεις καμια ενοχληση η ολα καλα?

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tentose to derma sou alex mou giayto e?? kremoula mpoliki kai upomoni! Smile
ante orea!!!!! mpikes sto mina sou me tis evdomades etsi den einai ???? ante alexandra mouuuu me to kalo pali tora pou eisai tooosoooo konta !!!!!! exeis kanena feeling pote tha vgei i mpoumpou ???

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ego exo ponoun periodou t vradia ... kai nomizo petromatakia!!!!! to eipa sto nosokomeio prexthes p piga alla tpt mou leei pare to magnisio ... parto mono s ithela na tou po alla telos panton ... to ekopsa den perno allo !!!

Dimitroula sto eksoteriko mpainei mesa o mpampakas kai kathete dipla sti mama se mia kareklitsa stin kaisariki ! stin elladara exoun arxisei na to kanoun !prepei na peis tin giatro sou oti ton thes mesa kai telos !!! na to apaitiseis kai ayti tha sunenoithei me tin kliniki ! Smile na kaneis kai plano toketou ! na to doseis stin giatro sou kai stin kliniki !sto birth choices.gr tha vreis to plano toketo kateyaseto kai ftiaksto gia esena !!! Smile

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 667478 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 667478  ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΡΓΗΣΑ...
ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??Ο ΝΤΑΝΙΕΛΑΚΟΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ??ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΣΡΟΣΙΣΤΕΙΤΕ Κ ΝΑ ΨΥΧΑΓΩΓΗΘΕΙΤΕ???ΑΝΤΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ,ΕΤΣΙ???
ΑΣΕ ΚΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΜΕΤΑ,ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ Κ ΣΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ.....Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 311356 Κ ΛΟΓΙΚΟ!!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΓΟΡΙΚΑ Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ-ΚΡΙΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΠΤ!!!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 893968 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΙ ΛΟΓΙΚΗ Η' ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ(ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ Κ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ:ΠΕΣ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Μ@Λ@ΚΙΕΣShocked Shocked )ΤΡΟΜΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!! ΟΛΕΣ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ???!!!!Mad Mad Mad Mad Mad Mad 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ????Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΗΣΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΕΣΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΤΟ ΘΕΛΩ ΒΑΣΙΚΑ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ,ΑΡΑ ΕΧΩ Κ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΙΚΟΙΤΗΤΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ,ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ'ΔΩ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ Η' ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ????

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρουδακι μου μη δινεις καθολου σημασια στο τι λενε οι αλλοι παρα μονο στο τι λεει ο γιατρος σου!ακουω κ εγω συνεχεια μπουρδες απο τον εναν κ τον αλλον αλλα δεν δινω σημασια πια.μαρινακι μου ναι επειδη τεντωνεται το δερμα κ εχω κανει ραγαδες χαμηλα στην κοιλια...εκει φαγουριζομαι..βαζω κρεμες σχεδον συνεχεια...αλλα ωρες ωρες νιωθω οτι με την κρεμα φαγουριζομαι μετα περισσοτερο!θα δοκιμασω μηπως βοηθαει στην εντονη φαγουρα κανενα βρεγμενο πανακι γιατι οταν με πιανει εντονα πραγματικα εξαπτομαι ολοκληρη!!!!ναι με τις βδομαδες μπηκα στο μηνα μου!επισημα ομως μπαινω την τεταρτη!!!την τριτη εχω κ γιατρο πρωι!θα δουμε κ τα κιλα της κ εχω μεγαλη περιεργεια!η μπουμπου νομιζω θα μας ερθει συντομα!δεν θα αργησει!!για να δουμε...τελη αυτου του μηνα το πολυ αρχες του αλλου λεω εγωVery Happy εσυ πως νιωθεις?κ εσυ εισαι πολυ κοντα!!!ποτε θα προγραμματισετε την καισαρικη?τωρα που ειπες μαγνησιο θα την ρωτησω κ εγω την τριτη μηπως πρεπει να το κοψω πλεον!!!νομιζω πως εχω κ εγω συσπασουλες..

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kala eimaste Dimitroula mou! den kaname more ... edo konta stin paralia den einai kai ta pio kathara nera ... perimenoume ton mpampa mas tin tritiiiiiiii!!!!!!!!!! kai meta tha pame platamona gia mpanakia !!!! nai re sy dimitra o kathenas to makri tou kai to konto tou leei ... min anoigeis kan suzitisei gia to thema ... oti aporia exeis rota tin giatro sou ! alla sou ksanaleo an thelei kai o kalos sou na einai mesa na to zitiseis ! fusika i kaisariki einai ena megalo xeirourgeio alla exeis to dikaioma na thes kapoion diko s mazi sou ! i diadikasia einai poli apli tha se kalopisoun tha s kanoun tin episkliridio kai meta araliki ksaplitsa sentonaki mposta sou kai tsak akous to klama tou mpemparou kai ton vlepeis !!!!! meta osi ora se ftiaxnoune tha akous to moro sou tha sou leei o peidiatros diafora gia to poso gennitike pos einai kai oute tha katalaveis pote tha vgeis Smile min agxonese ! einai pleon routina i kaisariki gia tous giatrous ... alla min tin kanoume kai isa me tin epemvasi gia kreatakia Razz 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΜΩΡΕ ΜΟΥ!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΜΩΣ,ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ!!ΩΣΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΗΣ!!Smile ΜΑΚΑΡΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΜΠΡΕΣΟΥΛΕΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΣΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣΑΛΕΙΥΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ,ΕΝΩ ΟΙ ΚΟΠΜΡΕΣΕΣ ΘΑ ΣΕ ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 
ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ!!!2.600kgr ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ,ε????

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πλαταμωνα μαρινα μου ε?ειναι πολυ ωραια εκει!!εχω ερθει πολλες φορες κατερινη κ εμενα στη σκωτινα στη φιλη μου!κ ειχαμε γυρισει σχεδον ολα τα μερη!μαρεσει πολυ εκει!!!με το καλο να ερθει ο αντρουλης σουΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 3 215994 

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
teleia alex mou!!!!
ego den pao gia kaisariki ... siga min pao stous trelous edo pou theloun na mou paroun to moro stis 38 nte kai kala !afou ola pane kala pao fusioogika Smile tha do tin epomeni tetarti ti mporoume na knonisoume gia tin timi gia na pao stin giatro pou thelo kai an den ...pou den to nomizo na min ta vroume ... tha pao sto dimosio alla thessaloniki otan erthei i ora me mia diastoli na !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις