Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 4:45 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:Αχ τι ωραία.......Παίζουμε τον μάγο? να παίξω και εγώ?
Απάντηση στην ερώτηση:
Οχι.
Εγω τώρα.
Είμαι ξανθια με πράσινα μάτια ή οχι?Razz 

Είσαι! Τί κερδίζω;;;

27eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 4:49 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:
ede έγραψε:Αχ τι ωραία.......Παίζουμε τον μάγο? να παίξω και εγώ?
Απάντηση στην ερώτηση:
Οχι.
Εγω τώρα.
Είμαι ξανθια με πράσινα μάτια ή οχι?Razz 

Είσαι! Τί κερδίζω;;;
Δεν ειμαι.
Εγώ πάλι.
Είμαι ψηλή και αδύνατη ή οχι?Laughing Laughing Laughing Laughing 

28eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 4:54 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο παλι που δε μενουν εγκυες στις γονιμες μερες μερικες....Τι να πω;;;;;;;;;;
Θα μαθουμε νεα Μαιευτικη μου φαινεται.......Καψτε του Παπανικολαου και Σια...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

29eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 5:28 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sygnwmh ti akribws ginete??koroideyete??de katalabainw to logo...kathe gynaika exei t agxos se olh ayth th diadikasia...

30eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 5:41 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα και απο μενα,κοπελα μου καταλαβαινω απολυτα το αγχος σου καθως και εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα τα ιδια.το στηθος μου πρηστηκε πολυ νωρις δεν αντεχα ουτε αγγιγμα και 4 μερες πριν την καθυστερηση εκανα το self clear το οποιο θεωρω κορυφη γιατι εντοπιζει απο 10 και πανω ενω τα αλλα απο 25 και βγηκε θετικο.κατευθειαν εφυγα για χοριακη και βγηκε 71 την ιδια μερα.

31eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 5:44 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και πραγματικα γινεται να μην μεινες εγκυος τις γονιμες μερες αφου ειναι πολυ μικρο το ποσοστο να συλλαβεις καθε μηνα εγω αν δεν εκανα πρωτα κολπικο υπερηχο δεν θα εμενα εγκυος.πηγα στη γυναικολογο και μου ειπε οτι βλεπει ενα ωαριο ετοιμο και αν ερθω σε επαφη την ιδια μερα και ετσι και εγινε μετα απο 6 μηνες προσπαθειων.

32eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 5:50 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spiridoula27 έγραψε:και πραγματικα γινεται να μην μεινες εγκυος τις γονιμες μερες αφου ειναι πολυ μικρο το ποσοστο να συλλαβεις καθε μηνα εγω αν δεν εκανα πρωτα κολπικο υπερηχο δεν θα εμενα εγκυος.πηγα στη γυναικολογο και μου ειπε οτι βλεπει ενα ωαριο ετοιμο και αν ερθω σε επαφη την ιδια μερα και ετσι και εγινε μετα απο 6 μηνες προσπαθειων.

Βρε Σπυριδουλα...και μονο το γεγονος οτι ειχες ενα...ωαριο οπως λες ετοιμο αυτο δειχνει οτι ησουν σε γονιμη μερα!!!
Βρε κοριτσια πραγματικα, ξερετε τι εννοουμε οταν λεμε "ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ";;;;;

33eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 5:55 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="spiridoula27"]καλησπερα και απο μενα,κοπελα μου καταλαβαινω απολυτα το αγχος σου καθως και εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα τα ιδια.το στηθος μου πρηστηκε πολυ νωρις δεν αντεχα ουτε αγγιγμα και 4 μερες πριν την καθυστερηση εκανα το self clear το οποιο θεωρω κορυφη γιατι εντοπιζει απο 10 και πανω ενω τα αλλα απο 25 και βγηκε θετικο.κατευθειαν εφυγα για χοριακη και βγηκε 71 την ιδια μερα.[/quote


kalispera korist moy..alitheia??mpravo soy..sygxaritiria.Wink .to self clear ?einai aksiopisto??egw elega na parw to psifiako test Clearblue Digital ti les??to self clear deixnei 10 meres meta apo syllipsi eipes?emena einai 6 meres omws..kanei??

34eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:00 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Βρε Σπυριδουλα...και μονο το γεγονος οτι ειχες ενα...ωαριο οπως λες ετοιμο αυτο δειχνει οτι ησουν σε γονιμη μερα!!!
 Βρε κοριτσια πραγματικα, ξερετε τι εννοουμε οταν λεμε "ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ";;;;;[/quote]

gt apo pou symperanes esy Lillybell oti de kseroyme ti ennooume otan leme gonimes meres??apo ola ayta poy grafoume ayto ktlbs??oti mia gynaika exei t agxos k t epithymia na exei ena sporaki sth koilitsa tis k agxwnetai k prospathei na boithithei apo alles kopeles isoy problimatos h paromoioy de s pernaei apo t myalo??Wink 

35eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:06 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βρε κοριτσια ειπωθηκε σε αυτη την συζητηση οτι μπορεις να συλλαβεις παιδι εκτος γονιμων ημερων;απο που ξεκινησε ολη αυτη η ειρωνεια;δεν εχω καταλαβει ακομη.φυσικα και ημουν σε γονιμες μερες αλλα και τους προηγουμενους μηνες ειχα επαφη σε γονιμες μερες και δεν τα καταφερνα.ειναι πολυ κριμα να θεωρουμε οτι ολες οι γυναικες μπορουν να κανουν παιδι οταν ερθει σε επαφη τις γονιμες μερες και μαλιστα οταν δεν το καταφερνουν για διαφορους λογους να ειρωνευομαστε.αν ηταν ετσι δεν θα υπηρχε καν η εξωσωματικη και ολες θα καναμε παιδι με την πρωτη μας επαφη στις γονιμες μερες.

36eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:10 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kx_nevermore έγραψε:το clearblue λεει μεχρι 4 μερες πριν μπορει να βγαλει αποτελεσμα...
http://www.clearblue.com/gr/pregnancy-test-with-colour-change-tip-faq.php
απλα ξερω οτι απο την εμφυτευση και μετα αυξανεται η χοριακη σταδιακα. Τωρα μακαρι να ηξερα κτ αλλο να σε βοηθησω.. Sadεγω ειμαι εγκυος 22 εβδομαδων (εμεινα χωρις καν να ειμαι σε γονιμες μερες) να μην απελπιζεσαι ποτε...ΠΟΤΕ



Εδω ακριβως ειπωθηκε.....

37eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:11 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ayto akribws spyridoyla..de eipe kaneis t antitheto...tespa...as to afhsoyme ayto..gia pes moy g ayto poy se rwtisa...

38eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:13 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ελα κοπελα μου εννοω οτι το self clear εντοπιζει τιμη χοριακης απο 10 και απανω.επισης μπορεις να το χρησιμοποιησεις απο την 5η μερα κιολας της συλληψης.για γραψε μου τελευταια περιοδο ποιες ημερες ηρθες σε επαφη και ποσων ημερων ειναι ο κυκλος σου;

39eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:20 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spiridoula27 έγραψε:ελα κοπελα μου εννοω οτι το self clear εντοπιζει τιμη χοριακης απο 10 και απανω.επισης μπορεις να το χρησιμοποιησεις απο την 5η μερα κιολας της συλληψης.για γραψε μου τελευταια περιοδο ποιες ημερες ηρθες σε επαφη και ποσων ημερων ειναι ο κυκλος σου;

o kyklos m einai gyrw stis 26-30..o giatros m eipe n prospathw apo t 10-20 gia na piasw..gt de exw stathero kyklo..eixame epafh 9,10,11..oi dyo prwtes piastikan m eipe o giatros..alla m eipe n perimenw otan eixame milisei...h teleutaia periodo htan 22 ioynioy..den kserw pragmatika...

40eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:21 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ενταξει παω πασο τοτε αλλα καλο ειναι σε αλλη αντιστοιχη περιπτωση να αναφερομαστε ονομαστικα σε ποια κοπελα απευθυνεται το μνμ παρα να πεταμε γενικες σποντες και ειρωνειες που παρερμηνευονται.

41eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:26 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spiridoula27 έγραψε:ενταξει παω πασο τοτε αλλα καλο ειναι σε αλλη αντιστοιχη περιπτωση να αναφερομαστε ονομαστικα σε ποια κοπελα απευθυνεται το μνμ παρα να πεταμε γενικες σποντες και ειρωνειες που παρερμηνευονται.

Σπυριδουλα εσυ δεν ειχες γραψει καν ακομη, οποτε δεν καταλαβα γιατι πειραχτηκες...Επισης και στο δικο σου πρωτο μηνυμα γραφεις οτι γινεται να μενεις εγκυος και χωρις να εισαι σε γονιμες μερες, αλλα τελος παντων...Τι μενοιαζει στην τελικη αν ξερετε ή οχι;;;Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

42eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:32 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το παν για να μεινεις εγκυος ειναι να ξερεις ποτε εχεις ωορρηξια.επειδη ομως εχεις ασταθη κυκλο οπως και εγω οπως και οι περισσοτερες κοπελες εκει αρχιζουν τα δυσκολα.η ωορρηξια γινεται 14 μερες πριν την αρχη της επομενης περιδου.αλλα ο κυκλος ειναι ασταθης δεν μπορουμε ετσι ακριβως να υπολογισουμε την ακριβη ημερομηνια.γι αυτο και κανουμε προσπαθειες κοντα σε εκεινη την ημερομηνια καθως το σπερμα μπορει να επιβιωσει εως και 5 μερες.ολα αυτα δεν στα λεω για να φανω εξυπνη αλλα γιατι και εγω οταν αρχισα τις προσπαθειες για παιδι δεν ειχα ιδεα και θα ηθελα καποιον να μου τα εξηγει.

43eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:36 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai etsi akribws einai..giayto k mena o giatros m eipe na prospathw apo 10-20 gt d kseroyme akribws pote..!!etsi m eipe k mena oti to sperma zei apo 3-5 meres..den kserw t n pw...tha kanw ayrio ena test k oti einai..an den th stenaxwrithw ligaki alla th prospathisoyme st allo kyklo..!!Crying or Very sad 

44eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:39 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και πραγματικα γινεται να μην μεινες εγκυος τις γονιμες μερες αφου ειναι πολυ μικρο το ποσοστο να συλλαβεις καθε μηνα εγω αν δεν εκανα πρωτα κολπικο υπερηχο δεν θα εμενα εγκυος.πηγα στη γυναικολογο και μου ειπε οτι βλεπει ενα ωαριο ετοιμο και αν ερθω σε επαφη την ιδια μερα και ετσι και εγινε μετα απο 6 μηνες προσπαθειων. αυτο ακριβως ειναι το πρωτο μου μνμ και λεει ακριβως στην αρχη ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙΣ.ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΜΗ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΕΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ.ΑΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΧΛΕΥΑΖΟΥΜΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΟΥΜΕ Ε ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΩ.

45eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:43 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εννοεις οτι ειχες επαφες 9,10,11 ιουλιου;

46eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 6:56 am

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αν ναι πιστευω οτι αργησατε λιγο με το που τελειωνει η περιοδος καλο ειναι καθε δυο μερες για να ειστε καλυμμενοι.

47eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 8:34 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
reniapa έγραψε:geia sas..!!!thelw ti boitheia sas..me t andra moy prospathoyme 1 mhna sxedon na piasoyme ena paidaki..m eixe erthei periodos t prohgoymeno mhna opote de epiasa..eixa milisei me t gistro mou k m eipe n prospathoyme apo t 10ati mera ews tin 20sti mera gia na syllaboyme..giati o kyklos moy einai 26-30 meres..eixa metrisei loipon tis gonimes ola kala de prolabame st arxh kai eixame eleytheres epafes tis teleytaies 2 meres apo aytes poy m eipe o giatros..exoyn perasei sxedon 6 meres kai to stithos moy ponaei yperbolika..de mporw na t akoympisw,k apo xthes exw xamila ponakia st koilia san na perimenw periodo opws oles kserete..k simera prin ligo poy phga toyaleta eida kati kafe ygra ..!!lete na eimai egkyos h apla tha m erthei h akatanomasth??en tw metaksy perimenw 20 toy mhna,einai dynaton na exw apo twra sumptwmata periodoy?de mporw na kanw test gt d exw kathysterisi akoma..sas parakalw opoia mporei na me boithisei as moy grapsei...eyxaristw ek twn proterwn...

οταν θελεις κατι πολυ το μυαλο πλαθει συμπτωματα. συμβαινει συχνα κι εχει συμβει σε ολες μας ανεξαιρετως. απο την στιγμη που λες οτι χασατε τις γονιμες προφανως και δεν εισαι εγκυος. σημερα εχουμε 15 και περιμενεις περιοδος στις 20. σε καμια περιπτωση δεν ειναι νωρις για συμπτωματα περιοδου. εγω εχω καμια δεκαρια ημερες νωριτερα συμπτωματα.
επισης δεν πολυκαταλαβα τι εννοεις με το "προσπαθουμε ενα μηνα περιπου".
μην απογοητευεσαι με μονο εναν μηνα, κακο στον εαυτο σου και την ψυχολογια σου θα κανεις αν σου γινει εμμονη ιδεα.

επισης μην παρεξηγειστε με το παραμικρο γιατι αν κανεις μια αναζητηση στο φορουμ θα βρεις καμια διακοσαρια αναρτησεις με ακριβως την ιδια ερωτηση με την δικη σου.
καποια στιγμη κατανταει και κουραστικο να παριστανεις τον μαντη. επισης υπαρχουν καποιες κοπελες εδω μεσα που οταν λενε κατι σημαινει οτι εχουν ΓΝΩΣΕΙΣ και το λενε, δεν εχουν καμια προθεση να σε κοροιδεψουν και καλο θα ηταν να μην βλεπεις παντου εχθρους αλλα να ακους και καμια γνωμη.

σου ευχομαι ο,τι καλυτερο και κυριως μην αγχωνεσαι.

48eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 12:46 pm

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ayto de simainei darsel pws prepei na miloyn etsi..nai mporei na yparxoyn ayta t erwtimata alla de payei na einai site k forum gia na boithaei oi gunaikes h mia thn allh..!!oles kseroyme kati parapanw apo alles gynaikes...apla prepei na yparxei sebasmos se tetoia forum.k apo t blepw de yparxei kati tetoio edw,dystyxws,gia merika atoma nai de yparxei....eyxaristw g t apanthsh soy..kalo s brady..!A.K DE EIPA OTI XASAME T GONIMES MERES..EFOSON O GIATROS MOY TIS LEEI GIA NA PROSPATHOYME K TOTE ALLIWS DE TH MOY EDINE ELPIDES..

49eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 12:48 pm

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
reniapa έγραψε:ayto de simainei darsel pws prepei na miloyn etsi..nai mporei na yparxoyn ayta t erwtimata alla de payei na einai site k forum gia na boithaei oi gunaikes h mia thn allh..!!oles kseroyme kati parapanw apo alles gynaikes...apla prepei na yparxei sebasmos se tetoia forum.k apo t blepw de yparxei kati tetoio edw,dystyxws,gia merika atoma nai de yparxei....eyxaristw g t apanthsh soy..kalo s brady..!A.K DE EIPA OTI XASAME T GONIMES MERES..EFOSON O GIATROS MOY TIS LEEI GIA NA PROSPATHOYME K TOTE ALLIWS DE TH MOY EDINE ELPIDES..

εεεε αφου ρε συ δεν χασατε τις γονιμες κανε λιγο υπομονη 3-4 μερες και μετα κανεις μια χωριακη. οριστε εφυγε κιολας η σημερινη!

50eimai egkyos h oxi?? - Σελίδα 2 Empty Απ: eimai egkyos h oxi?? Δευ Ιουλ 15, 2013 12:55 pm

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ayrio prwi th kanw ena test poy exw kai t paraskeyh tha kanw xoriakh gia n einai pio konta st mera..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις