Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια πάνε 3,5 εβδομάδες από τότε που έγινε η πρόκληση αποβολής.
Είχα αιμοραγία και την τελευταία εβδομάδα είχα μόνο σκούρο αίμα σαν τα τελειώματα της περιόδου.
Το θέμα είναι πως σήμερα είδα 2 κόκκινες κηλίδες. Πήρα τον γιατρό αλλά μου είπε να μην ανησυχώ.
Υπάρχει περίπτωση να είναι περίοδος?Ξέρετε?Δεν ξέρω απλά αν οι μέρες για να αδιαθετήσεις ξεκινάνε από την μέρα της αποβολής ή από τότε που καθαρίζεις από την αιμοραγία.
Ξέρετε να μου απαντήσετε??

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mariza_30 έγραψε:Κορίτσια πάνε 3,5 εβδομάδες από τότε που έγινε η πρόκληση αποβολής.
Είχα αιμοραγία και την τελευταία εβδομάδα είχα μόνο σκούρο αίμα σαν τα τελειώματα της περιόδου.
Το θέμα είναι πως σήμερα είδα 2 κόκκινες κηλίδες. Πήρα τον γιατρό αλλά μου είπε να μην ανησυχώ.
Υπάρχει περίπτωση να είναι περίοδος?Ξέρετε?Δεν ξέρω απλά αν οι μέρες για να αδιαθετήσεις ξεκινάνε από την μέρα της αποβολής ή από τότε που καθαρίζεις από την αιμοραγία.
Ξέρετε να μου απαντήσετε??
εγω αδιαθετησα ακριβως 28 ημερες απο την ημερα που απεβαλα ο γιατρος μου ειπε οτι ο οργανισμος το αντιμετωπιζει σαν περιοδο κ οτι σε 30 το πολυ 40 ημερες θα πρεπει να αδιαθετησω να επανελθει κανονικα ο κυκλος μου κ ετσι κ εγινε.

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dina kardoyla έγραψε:
Mariza_30 έγραψε:Κορίτσια πάνε 3,5 εβδομάδες από τότε που έγινε η πρόκληση αποβολής.
Είχα αιμοραγία και την τελευταία εβδομάδα είχα μόνο σκούρο αίμα σαν τα τελειώματα της περιόδου.
Το θέμα είναι πως σήμερα είδα 2 κόκκινες κηλίδες. Πήρα τον γιατρό αλλά μου είπε να μην ανησυχώ.
Υπάρχει περίπτωση να είναι περίοδος?Ξέρετε?Δεν ξέρω απλά αν οι μέρες για να αδιαθετήσεις ξεκινάνε από την μέρα της αποβολής ή από τότε που καθαρίζεις από την αιμοραγία.
Ξέρετε να μου απαντήσετε??
εγω αδιαθετησα ακριβως 28 ημερες απο την ημερα που απεβαλα ο γιατρος μου ειπε οτι ο οργανισμος το αντιμετωπιζει σαν περιοδο κ οτι σε 30 το πολυ 40 ημερες θα πρεπει να αδιαθετησω να επανελθει κανονικα ο κυκλος μου  κ ετσι κ εγινε.

Dina μου σ ευχαριστώ πολύ...Αυτό δεν ήξερα κοριτσάκι μου...Αν αυτές οι 28 μέρες μετράνε από την μέρα της αποβολής ή από τότε που τελειώνει η αιμοραγία.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mariza_30 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
Mariza_30 έγραψε:Κορίτσια πάνε 3,5 εβδομάδες από τότε που έγινε η πρόκληση αποβολής.
Είχα αιμοραγία και την τελευταία εβδομάδα είχα μόνο σκούρο αίμα σαν τα τελειώματα της περιόδου.
Το θέμα είναι πως σήμερα είδα 2 κόκκινες κηλίδες. Πήρα τον γιατρό αλλά μου είπε να μην ανησυχώ.
Υπάρχει περίπτωση να είναι περίοδος?Ξέρετε?Δεν ξέρω απλά αν οι μέρες για να αδιαθετήσεις ξεκινάνε από την μέρα της αποβολής ή από τότε που καθαρίζεις από την αιμοραγία.
Ξέρετε να μου απαντήσετε??
εγω αδιαθετησα ακριβως 28 ημερες απο την ημερα που απεβαλα ο γιατρος μου ειπε οτι ο οργανισμος το αντιμετωπιζει σαν περιοδο κ οτι σε 30 το πολυ 40 ημερες θα πρεπει να αδιαθετησω να επανελθει κανονικα ο κυκλος μου  κ ετσι κ εγινε.

Dina μου σ ευχαριστώ πολύ...Αυτό δεν ήξερα κοριτσάκι μου...Αν αυτές οι 28 μέρες μετράνε από την μέρα της αποβολής ή από τότε που τελειώνει η αιμοραγία.
τιποτα, ολα καλα θα μας πανε μην στεναχωριεσαι που θα παει θα μας ερθει κ εμας ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα μας Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dina kardoyla έγραψε:
Mariza_30 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
Mariza_30 έγραψε:Κορίτσια πάνε 3,5 εβδομάδες από τότε που έγινε η πρόκληση αποβολής.
Είχα αιμοραγία και την τελευταία εβδομάδα είχα μόνο σκούρο αίμα σαν τα τελειώματα της περιόδου.
Το θέμα είναι πως σήμερα είδα 2 κόκκινες κηλίδες. Πήρα τον γιατρό αλλά μου είπε να μην ανησυχώ.
Υπάρχει περίπτωση να είναι περίοδος?Ξέρετε?Δεν ξέρω απλά αν οι μέρες για να αδιαθετήσεις ξεκινάνε από την μέρα της αποβολής ή από τότε που καθαρίζεις από την αιμοραγία.
Ξέρετε να μου απαντήσετε??
εγω αδιαθετησα ακριβως 28 ημερες απο την ημερα που απεβαλα ο γιατρος μου ειπε οτι ο οργανισμος το αντιμετωπιζει σαν περιοδο κ οτι σε 30 το πολυ 40 ημερες θα πρεπει να αδιαθετησω να επανελθει κανονικα ο κυκλος μου  κ ετσι κ εγινε.

Dina μου σ ευχαριστώ πολύ...Αυτό δεν ήξερα κοριτσάκι μου...Αν αυτές οι 28 μέρες μετράνε από την μέρα της αποβολής ή από τότε που τελειώνει η αιμοραγία.
τιποτα, ολα καλα θα μας πανε μην στεναχωριεσαι που θα παει θα μας ερθει κ εμας ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα μας Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 

Μακάρι κοριτσάκι μου γλυκό, μακάρι!!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακι,απο την μερα της αποξεσης νομιζω υπολογιζεις τις μερες για την περιοδο...συνηθως(ανεξαρτητα απο το ποση αιμορραγια εχεις μετα απο την αποξεση) ερχεται μετα απο 30-40 μερες...
Εμενα ο γιατρος μου ειχε δωσει αμεσως μετα την αποξεση να παρω αντισυλληπτικα,οποτε μου ειχε ερθει ακριβως στις 28 μερες και αιμορραγια δεν ειχα καθολου(1-2 μερες λιγο αιματακι),ισως λογω των αντισυλληπτικων,δεν ξερω...
Κανε υπομονη,θα περασει γρηγορα και θα ερθει η κανονικη σου περιοδος.Αφου τον ενημερωσες και σου ειπε ολα οκ,ολα καλα!
Μπορει και να ειναι η κανονικη σου περιοδος....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
28/8 έκανα απόξεση,είχα αίμα και καφε μέχρι 10/9 και 20 /9 μου ήρθε περίοδος 9 μέρες!...υπομονή κοριτσάκι μου!αν συνεχίσει καλύτερα να σε δεί...

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας, είμαι πραγματικά υπόχρεη σε καθεμία σας ξεχωριστά γιατί πάντα είστε εκεί!
Τελικά κορίτσια περίοδος ήταν σήμερα αδιαθέτηση κανονικά 25 μέρες μετά την απόξεση!Το κακό είναι πως τον άλλον μήνα στις 23 φεύγω διακοπές και μάλλον θα είμαι ξανά αδιάθετη Sad 
Το καλό είναι πως δεν πονάω!!Μου είχε πει κάποτε ένας γυναικολόγος πως αν γεννήσεις μετά δεν θα πονάς...Κάτι είναι και αυτό..

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα σου κοριτσι μου!
Ολα καλα λοιπον αφου σου ηρθε και η περιοδος ο οργανισμος σου συνερχεται!
Κι εγω τους πρωτους μηνες μετα την αποξεση δεν ειχα καθολου πονο στην περιοδο!

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melimpa έγραψε:Καλημερα σου κοριτσι μου!
Ολα καλα λοιπον αφου σου ηρθε και η περιοδος ο οργανισμος σου συνερχεται!
Κι εγω τους πρωτους μηνες μετα την αποξεση δεν ειχα καθολου πονο στην περιοδο!

Melimpa μου, μετά τους πρώτους αυτούς μήνες ξεκίνησες πάλι να πονάς όπως τότε πριν μείνεις έγκυος??

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mariza μου περασαν αρκετοι μηνες μεχρι να αρχισουν παλι οι πονοι..σχεδον χρονος μπορω να πω...ελπιζω να σε προλαβει εγκυμοσυνη κοριτσι μου και να κανεις να ξανα πονεσεις 9 μηνες!!!Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melimpa έγραψε:Mariza μου περασαν αρκετοι μηνες μεχρι να αρχισουν παλι οι πονοι..σχεδον χρονος μπορω να πω...ελπιζω να σε προλαβει εγκυμοσυνη κοριτσι μου και να κανεις να ξανα πονεσεις 9 μηνες!!!Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 

Να είσαι καλά γλυκό μου κοριτσάκι!!!Εσένα σε πρόλαβε ένα νέο γλυκό μωράκι?

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δυστυχως οχι γλυκια μου,μας προλαβαν καποια αλλα προβληματακια και χρειαστηκε να παρουμε αντιβιωσεις για πολυ πολυ καιρο κι ετσι τωρα απο Οκτωβρη παμε για εξωσωματικη,δε με παιρνει και η ηλικια για πολλες πολλες καθυστερησεις...

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melimpa έγραψε:Δυστυχως οχι γλυκια μου,μας προλαβαν καποια αλλα προβληματακια και χρειαστηκε να παρουμε αντιβιωσεις για πολυ πολυ καιρο κι ετσι τωρα απο Οκτωβρη παμε για εξωσωματικη,δε με παιρνει και η ηλικια για πολλες πολλες καθυστερησεις...

Η πρώτη σας εξωσωματική? Μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά...Ολόψυχα σας εύχομαι καλή τυχη και μέσα στο 2013 να φυτρώσει το σποράκι σου και να έχει υγεία μέχρι το τέλος!!

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η πρωτη μας θα ειναι...ευχομαι και η τελευταια!
Σε ευχαριστω κοριτσι μου,το ίδιο ευχομαι και για εσενα με ολη μου την καρδια!!!

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melimpa έγραψε:Η πρωτη μας θα ειναι...ευχομαι και η τελευταια!
Σε ευχαριστω κοριτσι μου,το ίδιο ευχομαι και για εσενα με ολη μου την καρδια!!!

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι η φορά αυτή να είναι η πρώτη και η τελευταία και ο Παντοδύναμος να σας χαρίσει ένα γλυκό και τρυφερό αγγελούδι όλο ΥΓΕΙΑ!
Σ ευχαριστώ και εγώ πάρα πολύ για τις ευχές σου..

melimpa

melimpa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mariza_30 έγραψε:
melimpa έγραψε:Η πρωτη μας θα ειναι...ευχομαι και η τελευταια!
Σε ευχαριστω κοριτσι μου,το ίδιο ευχομαι και για εσενα με ολη μου την καρδια!!!

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι η φορά αυτή να είναι η πρώτη και η τελευταία και ο Παντοδύναμος να σας χαρίσει ένα γλυκό και τρυφερό αγγελούδι όλο ΥΓΕΙΑ!
Σ ευχαριστώ και εγώ πάρα πολύ για τις ευχές σου..
Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melimpa έγραψε:
Mariza_30 έγραψε:
melimpa έγραψε:Η πρωτη μας θα ειναι...ευχομαι και η τελευταια!
Σε ευχαριστω κοριτσι μου,το ίδιο ευχομαι και για εσενα με ολη μου την καρδια!!!

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι η φορά αυτή να είναι η πρώτη και η τελευταία και ο Παντοδύναμος να σας χαρίσει ένα γλυκό και τρυφερό αγγελούδι όλο ΥΓΕΙΑ!
Σ ευχαριστώ και εγώ πάρα πολύ για τις ευχές σου..
Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 

cheers cheers Aίμα μετά από αποβολή, ερώτηση! 417472 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις