Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
564 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 564 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα! Ε, την μπουμπού! Όσο για την τρίχα σε καταλαβαίνω, έτσι ήμουν πριν, αλλά ευτυχώς με το σίδηρο μάλλον έχουν γίνει θαύματα! Ελπίζω να παραμείνει έτσι και αφού γεννήσω, πριν μείνω φαλακρή!
Ελιζάκι, εγώ τρώω μόνο αλμυρές κρέπες, με ότι μου έρθει εκείνη την ώρα!
Κορίτσια, πάω να τη πέσω λίγο και θα ξαναμπώ μετά! Φιλιά σε όλες!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε ελισακι μου τα συζηταγαν κατι καινουριες μανουλες στο fb.... και πολυ νεες.... προσπαθουσαν να τρομαξουν μια κοπελα που εβγαλε στις 23 μερες το παιδακι βολτα με μιση ευχη λεει ενω επρεπε να περιμενει να παρει ολοκληρη και κατι τετοια.. και μετα ανταλασσαν πληροφοριες για τα λιβανια και ποιες μαρκες και κατι για τα ρουχα τα απλωμενα στο μπαλκονι γραφανε και τρομαξα.... βγηκα κατ'ευθειαν. ειλικρινα δεν τα εχω ξανακουσει ολα αυτα και μου φαινεται τοσο περιεργο να εχεις τις φρικες σου τα αγχη σου την κουραση σου και να σου προσθετουν και τετοια βαρη.... τεσπα. κατεβαινω μια κατω να παρω μια κρεπουλα απο την παντανασης και ερχομαι!!! ορεο ε? λες να παρω μια αλμυρη και μια γλυκια για επιδορπειο?

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια συγνώμη που χάθηκα,συνεχώς χτυπά το τηλ.
Και εγώ βαριέμαι σήμερα για δουλειές και έχω αρκετές!!!

Εγώ τα πιστεύω αυτά με την ευχή στις 40 μέρες και έτσι έχω σκοπό να το κάνω.Τα περισσότερα από αυτά είναι για πρακτικούς λόγους και έχουν κάποιο νόημα.Π.χ αυτό με τα ρούχα είναι να μην τα απλώνεις την νύχτα έξω,γιατί λογικό είναι να τα αφήσεις εκεί όλο το βράδυ και να σκονιστούν και πάει τζάμπα το πλύσιμο με ειδικά σαπούνια.Ενώ την ημέρα τα ελέγχεις συνεχώς και τα μαζεύεις αμέσως.

Βέβαια όλα αυτά είναι επιλογή της κάθε μητέρας.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιαστηκα στο τηλ με τη μαμα!νατασσα μου καλη ξεκουραση!!αχ τι μου κανετε βρε κοριτσια με τις κρεπες!!!Razz Razz Razz Razz δεν μπορω κ να βγω να παω στο ιταλικο να παρω!!Very Happy

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο?συσπαση με πονο σαν να θες να πας τουαλετα απο κοψιμο γινεται?????κ μετα μαζι με τη συσπαση να φευγει η επιθυμια για τουαλετα?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα η μαμα μου με εβγαλε βολτιτσα στις 16 ημερες.. πηγαμε τσουκου τσουκου μεχρι το σπιτι της γιαγιας μου.. και στις 30 μερες πηγαμε κ Αθηνα να με δει κ η αλλη μου η γιαγια..
Ειναι πως το επιλεγει η καθε μητερα..
Αυτα που εχουν νοημα για καθαριοτητα, δεν το συζητω, σιγουρα πρεπει να χουμε το νου μας.. αλλα πχ για 40 μερες να μη σε επισκεφθει μια κοπελα που εχει περιοδο? Αυτο για ποιο λογο?
Μερικοι βεβαια θεωρουν κ το αντιστροφο. Οτι δηλαδη η λεχωνα δεν θελουν να ερθει επισκεψη σπιτι τους.. Εγω αυτο θα το λαβω υποψη, γιανα μη παρεξηγηθω με κανεναν, γιαυτο..
Που εισαι βρε Αλεξ?!?! Ειχες κανενα νεο απο τη Γιωτα?

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορει να γινει.. εκτος αν απλα ηταν κολικος εντερου.. κ δεν ειχε πχ να κανει με τη μητρα..

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλες!!!!!! Πώς είμαστε σήμερα;;;;;;;

Εμείς φασίνα!!!! Η αδερφή μου δηλαδή...κάνε αυτό και κάνε εκείνο είμαι και νιώθω λίγο κάπως ρε κορίτσια να δίνω διαταγές!!

πάντως για αποζημίωση έφτιαξα παστίτσιο!!!Wink Wink Wink 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω ειμαι ελισακι μου,πιαστηκα στα τηλ..!οχι δεν εχω κανενα νεο!!ειχε πει θα με ειδοποιησει αν γεννησει!ρωταω ελισα μου γιατι πολλες κοπελες λενε οτι στα συμπτωματα τοκετου πονουσαν σαν να ηθελαν τουαλετα...καλως το πελακι μας!παστιτσιο ε?μμμμRazz Razz Razz Razz Razz 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πελακι καλημερα!!!! Την εχεις βαλει την αδελφουλα σου να κανει τη σταχτοπουτα?!?! Razz Razz Razz Razz Razz 
Αλεξ τωρα καταλαβα γιατι ρωτας..!!! Αχ σε λιγο καιρο θα τα δουμε ολα!!!!!!!!!!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 654316  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 654316 
Κοριτσακια βγαινω κ εγω, να ετοιμαστω γιατι θα παμε εξω να φαμε.. Σας φιλω γλυκα γλυκα...
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα να περασετε ελισακι μου!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472 

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλεξ και εγώ έχω αυτόν τον πόνο μερικές φορές αλλά θεωρούσα πως είναι το έντερο μου.

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματινακι μου εννοειται πως ειναι επιλογες της καθε μανουλας αυτα! εγω φρικαρα με τον πολεμο που καναν στο κοριτσακι που δεν ειχε καταλαβει οτι η μιση ευχη ειναι μονο για την 20η μερα η κατι τετοιο και βγηκε την 23η... γενικα δεν μου αρεσει να κατακρινουμε αυτον που κανει κατι διαφορετηκο. ολες μανες θα γινουμε και η καθε μια θα κανει αυτο που θεωρει καλυτερο για το μωρο της. ουτε αυτο που λεει η ελιζα για τις επισκεψεις το ηξερα.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαζι με συσπαση ματινα μου?

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις όμορφες ευχές!

Άντε να παίρνετε σειρά μία μία κ με χαρά να σας καλωσορίζω στον νέο αυτό υπέροχο κόσμο που σε πολύ λίγο θα ανήκουν όλα τα κοριτσάκια αυτής της ομάδας!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 328109  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 328109 

Μην ακούτε τίποτα για προλήψεις κ χαζομάρες. Ό,τι πιστεύει η καθεμία θα κάνει. Κ μην επιτρέψετε κανέναν να προσπαθήσει να σας πείσει για το αντίθετο.
Θα χρειαστείτε πολύ ψυχικό κουράγιο κ δύναμη μετά την γέννα κ πρέπει να διοχετεύσετε την ενέργεια σας αλλού, όχι σε παλαιοληθικές προκαταλήψεις!!

Δεν θέλω να ακουστώ σαν θείτσα, απλά να σας πω πώς νιώθω κ πώς το βιώνω ΕΓΩ προσωπικά χωρίς να σημαίνει κάτι αυτό κ χωρίς να συγκρίνομαι με καμία που γέννησε ή θα γεννήσει.
Λοιπόν, συναισθηματικά είναι πολύ πολύ περίεργο! Πολλά αντιφατικά συναισθήματα, που εναλάσσονται με ταχύτητα φωτός!
Εννοείται πολύ πολύ πολύ χαρά κ μία αγαλλίαση που κατακλύζει όλο μου το σώμα, την ψυχή κ το είναι μου. Κοιτάω το μικροσκοπικό μου Θαυματάκι κ από την μία δεν μπορώ να το πιστέψω πως είναι το ΔΙΚΟ ΜΟΥ μωρό κ από την άλλη νιώθω λες κ ΑΥΤΟ το μωρό το είχα από πάντα. ΑΥΤΟ το συγκεκριμένο μωρό όμως ε!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 328109 

Νιώθω όπως είχα πει πριν φύγω για την κλινική, πως πλέον η καρδιά μου χτυπάει στο κορμάκι του παιδιού μου. Μόνο αυτό!

Επίσης έχω καψουρευτεί στο έπακρο τον άντρα μου!!! Ομολογώ πως αυτό δεν το περίμενα να γίνει σε τέτοιο βαθμό!! Καλά όσο για εκείνον δεν το συζητώ, ΘΕΑ είμαι στα μάτια του!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 328109 

Βέβαια με πιάνουν κ κάποιες μικροκρίσεις κλάμματος. Όταν εστιάσω στον εαυτό μου κ προσπαθήσω για λίγο να μην σκέφτομαι το μωρό, την χαρά κ όλα αυτά, αλλά να δω λίγο τι γίνεται με μένα. Εκεί με πιάνει κάτι...Είναι περίεργο που επι 9 μήνες μέρα με την μέρα φουσκώνεις, δημιουργείς έναν άνθρωπο μέσα σου κ μετά ξαφνικά, μέσα σε λίγα λεπτά, έχεις αδειάσει! (άλλο που έχει γεμίσει η ζωή σου με επιπλέον ζωή, αλλά είπαμε κάνω φόκους στον ευατό μου τώρα ε!). Κ κάτι τέτοιες στιγμές θυμάμαι πως ψιλοπονάει το στήθος μου κ με τραβάνε λίγο τα ράμματα στην τομή. Κ νιώθω ξαφνικά πως έχω μεγαλώσει πολύ. Πως πλέον δεν είμαι το μικρό κοριτσάκι του μπαμπά μου κ του άντρα μου. Κ κάτι τέτοιες στιγμές θέλω λίγο ντάντεμα κ κανάκεμα από τον καλό μου κ τα ξεχνάω όλα στο λεπτό. Κ ξαφνικά η ψυχή μου πλημμυρίζει πάλι αγαλλίαση για το μικρό μου μπεμπουλίνι!!!

Από πρακτικής άποψης τώρα, σίγουρα θέλει υπομονή κ χρόνο. Προσπαθούμε να βρούμε ρυθμούς.
Χρειάζεται πολύ συνεργασία από τους γονείς κ βοήθεια πρακτική από μαμά, πεθερά, αδερφή, μια φίλη, μια ξαδέρφη, κάποιον τέλοςπάντων που διατίθεται να βάλει κανα πλυντήριο κ να φέρει κανα τάπερ φαι!

Με τον θηλασμό τα πάω τέλεια, μέχρι στιγμής δεν έδωσα ξένο γάλα. Δίνω όμως πολύ τσάι γιατί το μικρουλίνι μου έχει ίκτερο κ πρέπει να κάνει πολλά πολλά τσισάκια για να κατέβει. Πήγαμε στο νοσοκομείο προχτές για να μετρήσουμε τον ίκτερο κ την τρύπησαν λίγο στην φτέρνα για να πάρουν αίμα. Περιττό να σας πω πως με το που ακούστηκε η φωνή της εγώ πλάνταξα στο κλάμα! Μου φάνηκε τραγικο να προκαλεί κάποιος πόνο στο παιδί ΜΟΥ!

Αχ δεν ξέρω τι γράφω τόση ώρα, νιώθω σαν να γράφω στο ημερολόγιο μου!!

Ξύπνησε η σκατουλίνα μου, τρέχω να προσφέρω βυζί!!!!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλησπερα ειμαι απο χτες στο νοσκομειο..................και περιμενω να γεννησω με προκλησει αλλα θα δουμε σε λιγο ποτε γιατι ο μικρος δεν ειναι και τοσο υπερκινητικος περιμενω να ερθει η γιατρος να μηλισουμε ο αντρας μου μου εφερε τον υπολογιστη και βρηκα και ιντερνετ και ειποα να σας γραψω απο μονη μου

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και δε παραπονιέται καθόλου μωρέ το καημένο...

Γεια σου Ελίζα μου!! καλά να περάσετε!!

Αλεξ σε θέλω με ηθικό ακμαιότατο σήμερα!!!!η φαγούρα περνάει;;;

Νατάσα μου τι κάνεις;;;

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εντάξει Νατς τα είπες όλα!!!!!!! τι συγκίνηση θεέ μου!!!!
Να είναι γερή η μπουμπού σου και να την δεις όπως ποθείς!!!!!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νατς πραγματικά με συγκίνησες και μου έδωσες και δύναμη για αυτό που θα ζήσω...
Να είστε πάντα καλά και εσύ και ο άντρα σου και το μπεμπίνι σου!!!!

Αλεξάνδρα πετρώνει ταυτόχρονα η κοιλιά μου αλλά όχι ολόκληρη,σαν να μαζεύετε η μπέμπα σε μια πλευρά.Και πονάει αρκετά γιατί είναι σαν διάρροια.

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ματίνα μου κι εγώ σκέφτομαι να ακολουθήσω το ''πρωτόκολλο'' για το σαραντισμό....βέβαια σύντομα με την επιστροφή στο σπίτι θα βγούμε για να πάμε παιδίατρο οπότε ο μπέμπης θα κανει νωρίς την πρώτη του βολτα!!! Παρόλα αυτά εγώ σίγουρα θα βγω από το σπίτι διαφορετικά θα σαλτάρω 40 μέρες μέσα!!! Νομίζω θα κρατήσω τελικά όσα με βολευουν!!! χιχιχι Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 328109 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατς συγκινηθηκα......!!!!!! Να σας ζησει!!!! Κ παλι να σας ζησει!!!!!!!!!
Γιωτα με το καλο κοπελα μου!! Με εναν πονο!!
Μπηκα απο το κινητο χιιχι

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επιτέλους Γιώτα μου!!! Με το καλό να ανακουφιστείς κι εσύ!!!!!!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα αυτό είναι το σημαντικό να κάνουμε τον πρώτο καιρό ότι μας βολεύει αλλιώς δεν θα την παλέψουμε.Εγώ έχω την μαμά μου που με ενημερώνει για αυτά τα θέματα,αλλά δεν με πιέζει να τα κάνω.

Καλώς την Γιώτα,άντε με το καλό...

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 50580 αχ νατς μου τι υπεροχα που το ζεις ολο αυτο! πωπω μου φαινεται περιεργο εκει που μιλαγαμε για πονακια και συσπασεις μπαινουν στην κουβεντα και ο θηλασμος και τα τσαγακια!!!! παλι με εκανες να κλαιω... πωωω αυτες οι ορμονες...
Γιωτα μου δλδ θα γεννησεις παει και τελειωσε ετσι??? αντε κοπελα μου με εναν πονο και να κανεις και εσυ ενα γερο μωρο!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472 
Αλεξανδρα μου και εγω το εντερο μου νομιζα πως ηταν τοσο καιρο. τωρα τι να σου πω? αν σε φοβιζει παρε τηλ τον γιατρο σου! πελακι μην νοιωθεις ασχημα... οσο εχεις ανθρωπους που θελουν να σε βοηθησουν απολαυσε το!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
georginach έγραψε: Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 50580 αχ νατς μου τι υπεροχα που το ζεις ολο αυτο! πωπω μου φαινεται περιεργο εκει που μιλαγαμε για πονακια και συσπασεις μπαινουν στην κουβεντα και ο θηλασμος και τα τσαγακια!!!! παλι με εκανες να κλαιω... πωωω αυτες οι ορμονες...
Γιωτα μου δλδ θα γεννησεις παει και τελειωσε ετσι??? αντε κοπελα μου με εναν πονο και να κανεις και εσυ ενα γερο μωρο!  Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.24 - Σελίδα 2 417472 
Αλεξανδρα μου και εγω το εντερο μου νομιζα πως ηταν τοσο καιρο. τωρα τι να σου πω? αν σε φοβιζει παρε τηλ τον γιατρο σου! πελακι μην νοιωθεις ασχημα... οσο εχεις ανθρωπους που θελουν να σε βοηθησουν απολαυσε το!!


Απλά δεν το είχα ποτέ αυτό να βασίζομαι στους άλλους! Έχω τη λόξα να θέλω να τα κάνω μόνη μου(και μετά καμιά φορά να γκρινιάζω στον άντρα μου κυρίως ότι δε με βοηθά!!!)τρελοκομείο, τι να πεις....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις