Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

11η περίοδος μετά από απόξεση Empty 1η περίοδος μετά από απόξεση Τετ Ιουλ 24, 2013 9:39 pm

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μου ήρθε χθες περίοδος μετά από απόξεση στον 5ο μήνα και το αίμα που έχω δεν περιγράφεται.
Δεν πονάω αλλά έχω πάρα πολύ αίμα.
Εχει τύχει σε καμία κοπέλα μετά από απόξεση να έχει τόσο πολύ?Ανησυχώ λιγάκι και σκέφτομαι να πάρω και τον γιατρό να τον ρωτήσω..

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα Mariza. Εμένα δεν μου έχει έρθει κανονική περίοδος ακόμη (πριν από 2 εβδομάδες έκανα την απόξεση) αλλά σχεδόν καθημερινά έχω λίγο αιματάκι και για 2 μέρες, -1 εβδομάδα μετά την απόξεση- είχα πολύ αίμα. Πολύ περισσότερο και από την πρώτη μέρα περιόδου. Ο γιατρός μου, μου είπε να μην ανησυχώ και ότι είναι και αυτό στο πρόγραμμα. Βέβαια κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Εάν συνεχιστεί πάρε ένα τηλεφ. τον γιατρό σου. Είναι ο πλέον κατάλληλος να σε καθοδηγήσει και να σε διαβεβαιώσει πως όλα είναι οκ.

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama@36 έγραψε:Καλημέρα Mariza. Εμένα δεν μου έχει έρθει κανονική περίοδος ακόμη (πριν από 2 εβδομάδες έκανα την απόξεση) αλλά σχεδόν καθημερινά έχω λίγο αιματάκι και για 2 μέρες, -1 εβδομάδα μετά την απόξεση- είχα πολύ αίμα. Πολύ περισσότερο και από την πρώτη μέρα περιόδου. Ο γιατρός μου, μου είπε να μην ανησυχώ και ότι είναι και αυτό στο πρόγραμμα. Βέβαια κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Εάν συνεχιστεί πάρε ένα τηλεφ. τον γιατρό σου. Είναι ο πλέον κατάλληλος να σε καθοδηγήσει και να σε διαβεβαιώσει πως όλα είναι οκ.

Καλημέρα γλυκιά μου μαμά!Εγώ την έκανα την απόξεση πριν 24 μέρες και στην αρχή όπως λες είχα πολύ αίμα και μέχρι και πριν μου ρθει περίοδος είχα αυτά τα καφέ τα τελειώματα που λέμε. Από χθες όμως πλημμύρα το αίμα καμία σχέση με την περίοδο που είχα πριν την εγκυμοσύνη..
Θα πάρω τον γιατρό αν συνεχιστεί έχεις δίκιο, σ ευχαριστώ πολύ!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα...εμενα μου ηρθε 40 μερες μετα την αποξηση και ηταν πολυ μειωμενη ροη...κρατησε περισσοτερες μερες αλλα χαμηλη ροη...αλλα οταν τελειωσα πηγα στη γιατρο και μου ειπε οτι ηταν καθαρη η μητρα...εχω ακουσει και κοπελες ομως που εχουν πολλη αιμα...εγω θα ελεγα να παρεις το γιατρο σου ενα τηλ...

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marilena29 έγραψε:Καλημερα...εμενα μου ηρθε 40 μερες μετα την αποξηση και ηταν πολυ μειωμενη ροη...κρατησε περισσοτερες μερες αλλα χαμηλη ροη...αλλα οταν τελειωσα πηγα στη γιατρο και μου ειπε οτι ηταν καθαρη η μητρα...εχω ακουσει και κοπελες ομως που εχουν πολλη αιμα...εγω θα ελεγα να παρεις το γιατρο σου ενα τηλ...

Μαριλένα μου καλημέρα κ σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!Εμένα το ακριβώς αντίθετο μου συνέβη με σένα και σε 24 μέρες μου ήρθε και πολύ..
Λέω να τον πάρω αν και τον έχω ζαλίσει ρε γαμώτο Crying or Very sad 
Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω Μαριζα μου...Να τον παρεις και μην σκεφτεσε τιποτα...να σημειωσω οτι εμενα και οι περιοδοι μου ηταν με χαμηλη ροη...στην 5η μερα ημουν καθαρη...οποτε μπορει να παιζει κιαυτο ρολο...μην ανησυχεις απλα παρτον ενα τηλ..

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μην ανησυχείς πως τον έχεις ζαλίσει τον γιατρό σου! Ειδικά για τέτοια θέματα που αφορούν απώλεια αίματος κλπ κλπ. Εάν δεν τον συμβουλευτείς τώρα, πότε θα τον συμβουλευτείς?
Marilena μου, με το καλό το παιδάκι σου να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου! Το πρώτο σου είναι? Κατάλαβα από το κειμενάκι σου πως είχες και εσύ την ατυχία να βρεθείς στην θέση μας έχοντας και εσύ στο ιστορικό σου μια παλίνδρομη κύηση. Βλέπω την κοιλίτσα σου στη foto και παίρνω κουράγιο! Αλήθεια! Very Happy Very Happy

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω Μαμα 36...Ναι το πρωτο μου ειναι!!! εχει ο Θεος για ολες μας φτανει να το πιστεψεις!!! Εγω εμεινα εγκυος μετα απο σχεδον 3 μηνες..και δοξα το Θεο πανε ολα καλα...εσενα ποτε σου ειπε ο γιατρος να προσπαθησεις?

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Marilena29 έγραψε:Ευχαριστω Μαμα 36...Ναι το πρωτο μου ειναι!!! εχει ο Θεος για ολες μας φτανει να το πιστεψεις!!! Εγω εμεινα εγκυος μετα απο σχεδον 3 μηνες..και δοξα το Θεο πανε ολα καλα...εσενα ποτε σου ειπε ο γιατρος να προσπαθησεις?

Από Σεπτέμβριο μου έδωσε ο γιατρός και πάλι το πράσινο φως. Φοβάμαι αρκετά βέβαια... Ξέρω πως είναι τελείως χαζά παιχνίδια του μυαλού μου αυτά αλλά φοβάμαι. Εσύ πως ένιωσες αλήθεια όταν έμαθες ξανά πως ήσουν έγκυος?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην φοβασαι τιποτα και μην αχωνεσε!!!

Εγω καταρχας δεν περιμενα καν οτι θα ημουν εγκυος....επειδη η γιατρος μου ειπε να προσπαθησω απο τον επομενο κυκλο..προσεχα τις "επικυνδυνες μερες" και μετα καθολου...ο κυκλος ομως δεν ηταν 28 μερες...οποτε η μπεμπα τρυπωσε!!περιμενα περιοδο..τιποτα...κανω τεστ αρνητικο...περιμενω περιμενω..και μετα ειδα ενα Θετικό τεστ!!  και ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ...ετρεξα στον αντρα μου που κοιμοτανε και εγινε χαμος...δεν το πιστευα...δεν περιμενα οτι θα εμενα ετσι ευκολα!!!δε σου κρυβω οτι μεχρι να περασει το πρωτο τριμηνο ημουν πολυυυυ αγχωμενη...αλλα επειδη εκανα συνεχεια εμετους (την πρωτη φορα καθολου) ηταν μια παρηγορια οτι ολα ηταν καλα...σου ευχομαι κι εσυ να μεινεις τοσο ευκολα οσο εγω και να πανε ολα καλα...σε ποια βδομαδα το εχασες?

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Marilena29 έγραψε:Μην φοβασαι τιποτα και μην αχωνεσε!!!

σε ποια βδομαδα το εχασες?

Ήμουν 9,5 εβδομάδων όταν καταλάβαμε πως ήταν παλίνδρομη. Στις 6 εβδομάδες είχαμε ακούσει καρδούλα κανονικά και στις 10 εβδομάδες θα πηγαίναμε να δει ο γιατρός όλες τις εξετάσεις που είχα κάνει και με την ευκαιρία θα το ξαναβλέπαμε στον υπέρηχο. Επισκεφτήκαμε τον γιατρό εσπευσμένα λίγες μέρες νωρίτερα από το καθορισμένο ραντεβού διότι εμφανίστηκαν σταγόνες καφέ αίματος στο εσώρουχο. Το είδαμε στην οθόνη εμφανώς μεγαλύτερο αλλά πουθενά ήχος καρδιάς....Sad Sad Το σοκ της στιγμής εκείνης δεν περιγράφεται και δεν ξεχνιέται επίσης.... Δεν σου πέρασε στην αρχή της εγκυμοσύνης από το μυαλό σου καθόλου η σκέψη «και αν ξανασυμβεί? Και αν παλινδρομήσει πάλι?» Εσύ σε ποια εβδομάδα το έχασες?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα ηταν 9μισι βδομαδων...ειχαμε ακουσει καρδουλα...μετα ειχα αιμα...πηγα αλλα ολα ηταν καλα και μου εδωσε χαπια...μετα ομως το αιμα ηταν πιο πολλη...οποτε ξαναπηγα (ημουν λιγο προετοιμασμενη να σου πω την αληθεια)...και δεν ειχαμε καρδουλα...

Εννοειτε οτι περνουσαν ολες αυτες οι σκεψεις..Και πριν μεινω εγκυος σκεφτομουνα "θα κανω ποτε μωρο? επηρεαστηκε η γονιμοτητα μου?"....το πρωτο τριμηνο περασε σαν αιωνας μεχρι την αυχενικη...οπου μου ειπε ολα καλα...ενα αγχος το ειχα συνεχεια...μεχρι και την β επιπεδου...μετα χαλαρωσα να σου πω την αληθεια και τωρα πια ειμαι χαλαρη...απλα εγω απο την πρωτη στιγμη ειπα οτι ηταν ατυχια και δεν μπηκα σε διαδικασια εξετασεων...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριζα εμένα κράτησε 9 μέρες!πολύ αίμα!μην αγχώνεσαι.ενημέρωσε τον γιατρό σου και ξεκουράσου...

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω είχα μια παλίνδρομη στις 10 εβδομάδες κύησης, ενώ ήδη είχαμε ακουσει καρδούλα.Εκανα απόξεση και μετά κάναμε προληπτικά εξετάσεις και εγώ και ο άντρας μου απλά για να μην έχουμε οποιοδήποτε άγχος, αμφιβολία ή φόβο σε επόμενη εγκυμοσύνη!Τελικά δόξα τω Θεώ ήταν όλα καλά (εκτός απο την ψυχολογία μου που με βασάνιζαν σκέψεις όπως οτι δε θα ξαναμπορέσω να μείνω έγκυος ή οτι και να ξαναέμενα έγκυος θα μου συνέβαινε το ίδιο!
Η γυναικολόγος μου μου είπε να ξαναρχίσουμε τις προσπάθειες μετά απο 2 ολοκληρωμένους κύκλους. Φοβόμουν πάρα πολύ και αυτούς τους 2 μηνες έλεγα συνέχεια στον άντρα μου οτι δεν ήθελα να ξαναπροσπαθήσουμε!!Ευτυχώς μετά απο πολλη δική του στήριξη και υπομονή στις φοβίες μου, ακολουθήσαμε τις οδηγίες της γυναικολόγου και έτσι τώρα κρατάμε στην αγκαλιά μας τον γιο μας και τώρα περιμένουμε και την νεραιδούλα μας!!!

Μαμα36 ειναι δυστυχώς πολύ σύνηθες φαινόμενο η παλινδρομη κύηση στις μέρες μας...αποδέξου οτι ήταν ένα τυχαίο συμβάν και απο Σεπτέμβρη που σου έδωσε το πράσινο φως ο γιατρος σου, με θετική ψυχολογία ξεκίνα τη προσπάθεια!!!θα δεις πως όλα καλά θα πάνε!!!Κοίτα πόσες απο εμάς περάσαμε το ίδιο και τωρα κρατάμε αγκαλιά τα παιδάκια μας!!!παρε ελπίδα και προχώρα!!!

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Marilena και εγώ νομίζω πως εάν με το καλό μείνω ξανά έγκυος ώσπου να περάσει το πρώτο τρίμηνο θα μου φανεί αιώνας!
Julie85 αυτό ακριβώς λέω και εγώ! Πως φοβάμαι να ξαναπροσπαθήσω! Θα δω πως θα είμαι από Σεπτέμβριο...
Πάντως μου έκανε καλό το forum γιατί ήρθα σε επαφή με κοπέλες που πέρασαν ακριβώς το ίδιο ταυτόχρονα με εμένα και μοιραστήκαμε σκέψεις και ανησυχίες ΚΑΙ το κυριότερο: μίλησα με όλες εσάς που βρέθηκαν κάποια στιγμή ατυχώς στην θέση μου και παρόλα αυτά τώρα κρατάτε στην αγκαλιά σας τα αγγελούδια σας! Να ξέρατε πόση δύναμη δίνετε, από τις foto σας και μόνο, με τις κοιλίτσες και τα πατουσάκια σε πρώτο πλάνο! Αλλά και με τις ίδιες τις εμπειρίες σας! Κρέμομαι από τα χείλη σας να ακούσω, πως όλα αυτά που μου συμβαίνουν τώρα είναι περαστικά και αγύριστα!


Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου, μου είπε πως δεν είναι ανησυχητικό που έχω τόσο αίμα...Ταλαιπωρήθηκε λέει ο οργανισμός μου γι αυτό συμβαίνει αυτό..
Μου είπε να πάω να με δει μόλις τελειώσει η περίοδος και μακάρι όλα να είναι καλά τότε και να είμαι καθαρή από κάτω..

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαμα36 εγω δεν ειχα ιδεα για το φορουμ πριν την αποξηση...απλα μετα το εψαχνα το θεμα και βρηκα πολλες συζητησεις για την παλινδρομη...και μπορω να σου πω οτι η μεγαλυτερη μου δυναμη ηταν το φορουμ...οι περισσοτερες δεν εκαναν καν εξετασεις και σε λιγο καιρο εμενα εγκυες κατευθειαν...παρολο που η γιατρος μου μου ειπε να μην το ψαξω εμενα με ετρωγε κατι...μετα που διαβασα στο φορουμ αποφασισα οτι δεν προκειτε να το ψαξω...και να που βγηκε σε καλο!!!Και να θυμασαι οτι μετα την αποξηση ειναι πιο ευκολο να συλλαβεις...καλη επιτυχια και εδω θα ειμαστε να μας τα λες τα νεα σου!!!Αν επιτρεπεται ποτε εκανες αποξηση?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριζα μου ολα καλα θα ειναι!!!αλλα να πας μετα την περιοδο να σε δει...κι εγω πηγα

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είδες Mariza?? Μια χαρά. Άντε να σου φύγει και η ιδέα... Όλες είχαμε τελικά λίγο πολύ μια αιμορραγία. Καθαρίζει το σύστημα που λένε...
Marilena πριν από 2 εβδομάδες έκανα την απόξεση.

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α προσφατο μαμα36...δηλαδη σου ειπε να περασουν 2 κυκλοι ετσι? κι εμενα αυτο μου ειπε η γιατρος...Αντε σου ευχομαι με το καλο τον Οκτωβρη να κρατας ενα Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!  στα χερια σου και να πανε ολα τελεια!!!

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Marilena29 έγραψε:Α προσφατο μαμα36...δηλαδη σου ειπε να περασουν 2 κυκλοι ετσι? κι εμενα αυτο μου ειπε η γιατρος...Αντε σου ευχομαι με το καλο τον Οκτωβρη να κρατας ενα Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!  στα χερια σου και να πανε ολα τελεια!!!

Ναι, μετά την περίοδο του Σεπτεμβρίου μπορώ να ξεκινήσω...

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!!Εννοείται πως θα πάω να με δει!!
Μαμά μου εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις τα πιο ευχάριστα νέα και αυτά να κρατήσουν μέχρι το τέλος και τους 9 αυτούς μήνες!!!
Μετά την περίοδο του Σεπτεμβρίου μπορώ κι εγώ να ξεκινήσω!!Εύχομαι όλα να μας πάνε καλά!!
Μαριλένα μου με το καλό κοπελίτσα μου να έρθει το κοριτσάκι σου στον κόσμο και όλα να πάνε καλά!!Το αξίζεις!Very Happy 1η περίοδος μετά από απόξεση 215994 

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mariza_30 έγραψε:Μετά την περίοδο του Σεπτεμβρίου μπορώ κι εγώ να ξεκινήσω!!Εύχομαι όλα να μας πάνε καλά!!
 

Άντε, να ξεκινήσουμε μαζί την νέα ομάδα "Μανούλες Ιουλίου '14" 1η περίοδος μετά από απόξεση 654316

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama@36 έγραψε:
Mariza_30 έγραψε:Μετά την περίοδο του Σεπτεμβρίου μπορώ κι εγώ να ξεκινήσω!!Εύχομαι όλα να μας πάνε καλά!!
 

Άντε, να ξεκινήσουμε μαζί την νέα ομάδα "Μανούλες Ιουλίου '14" 1η περίοδος μετά από απόξεση 654316

Αυτή μαμά θα την εγκαινιάσουμε εμείς!!Μας ανήκει!!!

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ 7Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟΞΕΣΗ (Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΗΝ 5Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΧΡΩΜΟΣΩΜΙΚΗ ΑΝΩΜΑΛΙΑ (ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΛΔ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ), 24 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ..ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ,ΛΙΓΟΣ ΠΟΝΟΣ,ΟΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΓΕΝΙΚΩΣ (ΙΣΩΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΜΠΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ, ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΜΠΑΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ)..ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΤΩΡΑ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ..ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΓΕΝΙΚΑ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΚΡΑΤΗΣΕ ΜΟΛΙΣ 24 ΜΕΡΕΣ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ?ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΕΠΑΦΕΣ..ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΞΕΣΗ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ, ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΠΙΑΣΑ ΣΤΟ 2 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις