Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:12 am

bublesoaps

bublesoaps
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
http://www.mothersblog.gr/o-kosmos-toy-paidioy/item/9250-gennise-sto-spiti-parousia-syssomis-tis-oikogeneias-tis-vinteo

Ας γέννησα 2 φορές όσες φορές όμως βλέπω φυσιολογική γέννα δεν το αντέχω πόσο μάλλον με αυτό τον τροπο!!!
Γραψτε τις εντυπωσεις σας

2ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:29 am

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bublesoaps έγραψε:http://www.mothersblog.gr/o-kosmos-toy-paidioy/item/9250-gennise-sto-spiti-parousia-syssomis-tis-oikogeneias-tis-vinteo

Ας γέννησα 2 φορές όσες φορές όμως βλέπω φυσιολογική γέννα δεν το αντέχω πόσο μάλλον με αυτό τον τροπο!!!
Γραψτε τις εντυπωσεις σας

xriste moy.....sok......

3ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:30 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα αντιαισθητικό θεάμα με 2 ηλιθιους γονείς. τιποτ αλλο. Γιατι να δουν τα παιδια απο αυτη την ηλικια την μανα τους να σφαδαζει γυμνη, να ειναι τα ιδια γυμνα, να υπάρχει όλο αυτό το συφερτό, μια τοσο προσωπική και μαγική στιγμή να ανέβει στο διαδίκτυο, να μην τηρούνται καν οι κανόνες υγιεινής. Ενα τραγικό θέμα που έγινε για λόγους εντυπωσιασμου. Το ειχε κανει αλλη μια σε κατι ρυακια. Αλλο πραγμα η φυσική γεννα και αλλο αυτό το καραγκιοζιλικι. Τρατζικ.

4ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:33 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι το τοσο ωραιο και ανεπαναληπτο οπως ο φυσιολογικος τοκετος παρουσιαζεται ως μια τραγικη πραξη με τραγικους πρωταγωνιστες.

5ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:41 am

bublesoaps

bublesoaps
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γι αυτο μ'αρεσει αυτο το φορουμ....... πιστεψτε με αν τα γραφατε αυτα σε ένα άλλο φορουμ (ονομα δεν θα πω αν και τους χρειαζεται!!) η λογοκρισία θα έπεφτε σύννεφο!!!!! χώρια ότι θα σας απάνταγαν ότι δεν αξίζατε να γίνετε μάνες ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! 679259 

6ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:46 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bublesoaps έγραψε:Γι αυτο μ'αρεσει αυτο το φορουμ....... πιστεψτε με αν τα γραφατε αυτα σε ένα άλλο φορουμ (ονομα δεν θα πω αν και τους χρειαζεται!!) η λογοκρισία θα έπεφτε σύννεφο!!!!! χώρια ότι θα σας απάνταγαν ότι δεν αξίζατε να γίνετε μάνες ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! 679259 
Ε καλα μην βιαζεσαι. κατσε να το δουν ολοι και θα δεις τι θα γινει.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Γιατι και εδώ απο οτι βλεπω την δεχόμαστε πολύ ευκολα την αλλη γνωμη. Δεν εχει σημασια το φορουμ. Το κεφαλι του καθενος πως τα αντιλαμβανεται. Εγω μια φορα αυτην και τον αντρα της τους βλεπω ως 2 μεγαλα νούμερα.

7ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:49 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πριν λιγο καιρο εβαλε η ολιβια ενα αναλογο βιντεο σε κατι ρυακια. Ειχε ενθουσιαστει κιολας ήταν ....ριαλ θινκ. Εκει να δεις τι εγινε. Οι μισες ελεγαν ''μαγικο''Shocked  οι αλλες τραγικό. Μαχη σου λεω.
Το οτι κατι μυγες εκαναν βολτα στο κεφαλι του νεογεννητου πριν ακομα βγει ολοκληρο δεν ενοχλησε καμια.Shocked Shocked Shocked 

8ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:51 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι και ΣΟΚ! Έχω διαβάσει και δεί πολλές μ@@@κίες (κατά την δική μου γνώμη πάντα) από τότε που έμεινα έγκυος! Τίποτα δεν με σοκάρει πιά...δυστυχώς. Απλά δεν μπορώ να κλαίγονται μετά από χρόνια κάποιες μανάδες! Η κάθε μία ας κάνει τις επιλογές της κι ας πορευτεί μ' αυτές. Εγώ προτιμώ να γεννήσω στο παγερό-ψυχρό και αποστειρωμένο περιβάλλον ενός τρισάθλιου νοσοκομείου, μ' έναν άγνωστο γιατρό.

9ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 3:57 am

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:Ενα αντιαισθητικό θεάμα με 2 ηλιθιους γονείς. τιποτ αλλο. Γιατι να δουν τα παιδια απο αυτη την ηλικια την μανα τους να σφαδαζει γυμνη, να ειναι τα ιδια γυμνα, να υπάρχει όλο αυτό το συφερτό, μια τοσο προσωπική και μαγική στιγμή να ανέβει στο διαδίκτυο, να μην τηρούνται καν οι κανόνες υγιεινής. Ενα τραγικό θέμα που έγινε για λόγους εντυπωσιασμου. Το ειχε κανει αλλη μια σε κατι ρυακια. Αλλο πραγμα η φυσική γεννα και αλλο αυτό το καραγκιοζιλικι. Τρατζικ.

symfwnw apolyta.........

10ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 4:01 am

bublesoaps

bublesoaps
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ωχ να προετοιμάζομαι δηλαδή ειμαι σχετικα καινούργια...... πάντως εμένα σαν εικόνα με ενοχλεί να συμμετέχουν πχ οι κορες μου σε αυτο το θέαμα και να ειναι και αυτες γυμνά. Η γέννα δεν θα τους προκαλέσει ένα σοκ μετά??? εννοώ δεν θα κοιτάνε το σώμα τους περίεργα μετά ή απο κάτω τους δεν θα νοιώθουν πιο περίεργες????

11ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 4:37 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον εμενα το συγκεκριμενο βιντεο δεν μου προκαλει ουτε σοκ ουτε δεος. Μονο αμηχανια, συγκεκριμενα αισθανθικα την ιδια αμηχανια που αισθαντθικα οταν ημουν 10 χρονων και ημουν μπορσα οταν γεννουσα το σκυλακι μου. Η γεννα ειναι μια απολυτα φυσιολογικη διαδικασια οπως φυσιολογικο για μενα ειναι και το θεαμα ενος γυμνου σωματος. Αισθητικα με αποκρουει ολο αυτο γιατι δεν ειμαι συνηθισμενη σε κατι τετοιο, εχουμε μαθει οτι η γεννα πρεπει να γινεται "κεκλεισμενων των θειρων" σε ενα νοσοκομειο με εναν γιατρο και αντε να ειναι παρον και ο πατερας. ετσι γεννησα και εγω και ουτε που θα σκεφτομουν να γεννησω διαφορετικα. Οχι ομως για το αισθητικο του μερους, ουτε γιατι δεν θα ηθελα η κορη μου να με δει να γενναω (το πιο λογικο ειναι να περασει και εκεινη την ιδια διαδικασια, και πιστευω οτι φυσιολογικες διαδικασιες πρεπει να παρουσιαζονται και σαν φυσιολογικες). Η ενσταση μου σε ολο αυτο εχει καθαρα να κανει με την υγειηνη και τις επιπλοκες που μπορει να προκειψουν. Σε μια εποχη που μας δινεται η ευκαιρια να ελαχιστοποιουμαι τους οποιους κινδυνους μπορει να προκυψουν θεωρω εντελως ανευθυνο να μην το κανουμε. Γι αυτο ειμαι και αντιθετη με τη γεννα στο σπιτι η οπουδιποτε αλλου εκτος απο το νοσοκομειο με συνοδεια γιατρου.

12ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 4:48 am

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε το είδαμε κι αυτό!!!! Εγώ όταν γέννησα (με καισαρική βέβαια...) δεν ήθελα ούτε τις μαίες πόσο μάλλον να με παρακολουθούν σαν να 'μαι φάλαινα σε ενυδρείο!!!!!!!!!!!!!!!

13ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 5:32 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ μοντέρνοι ή τριτοκοσμικοί να το πω καλύτερα για τα γούστα μου. Ούτε καν θα το δω.
Στην εποχή μας που όλα είναι πιο εύκολα κάποιοι για μόδα ή καπρίτσιο (βλακεία αλλιώς) κάποιοι επιλέγουν τα δύσκολα.
Να θαυμάσω τη γυναίκα στην αφρική που γεννά έτσι ναι... όχι όμως και αυτές τις βλαμμένες.

Η εθνικότητά τους ποια είναι?

14ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 6:13 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω παλι δεν καταλαβα γιατι τα κοριτσακια της επρεπε να ειναι γυμνα (ενα εσωρουχακι για την υγιεινη βρε παιδι μου) και γιατι ανεβασε το video.Κατα τα αλλα ουτε κρυο, ουτε ζεστη.


υγ:μαλλον δεν εχει ακουσει για την αποτριχωση!

15ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 6:18 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:Εγω παλι δεν καταλαβα γιατι τα κοριτσακια της επρεπε να ειναι γυμνα (ενα εσωρουχακι για την υγιεινη βρε παιδι μου) και γιατι ανεβασε το video.Κατα τα αλλα ουτε κρυο, ουτε ζεστη.


υγ:μαλλον δεν εχει ακουσει για την αποτριχωση!

οχι απλα η τριχα παει χερι χερι με ολο το χιπικο lifestyle.

16ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 6:50 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:Εγω παλι δεν καταλαβα γιατι τα κοριτσακια της επρεπε να ειναι γυμνα (ενα εσωρουχακι για την υγιεινη βρε παιδι μου) και γιατι ανεβασε το video.Κατα τα αλλα ουτε κρυο, ουτε ζεστη.


υγ:μαλλον δεν εχει ακουσει για την αποτριχωση!
συγκεκριμενα το ενα κοριτσακι!!τα ρουχα του μικρου κοριτσιου τους ενοχλησαν το οτι εκει ηταν η σαρα και η μαρα δεν ενοχλουσε!!!!

17ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 7:14 am

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω παλι δεν καταλαβα γιατι το εχει δάσος εκεί κάτω..... Mad 

18ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 7:16 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι του εναλλακτικού είπαμε ντε...

19ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 7:45 am

stel87

stel87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια τοσο μαγικη στιγμη ρε κοριτσια και την ισοπεδοσαν..ειναι κριμα νομιζω να βαζεις τοσο προσωπικες στιγμες να τις βλεπει ο καθενας.Εντομεταξυ ουτε γαντια ουτε τιποτα..ιουυυ
και συμφωνω με το δασος!! τραγικοοοΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! 536304 ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! 536304 ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! 536304

20ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 7:45 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roulamammy έγραψε:Εγω παλι δεν καταλαβα γιατι το εχει δάσος εκεί κάτω..... Mad 
ελα ντε!!!απορω και εγω!!!μηπως ολοι τους εκει ηταν τυφλα μεθυσμενοι(γιατι η αληθεια ειναι πως την ειδα μες στην τρελη χαρα την εγκυουσα αν και εβγαζε κοτζαμ μωρο)και λεν"τι να κανουμε σημερα????ας γεννησουμε!!!!

21ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Πεμ Ιουλ 25, 2013 11:59 pm

sp1978


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δυο ηλίθιοι πρωτόγονοι που αναγκάζουν και τα 2 μεγαλύτερα παιδιά τους να περάσουν όλο αυτό...εδώ εγώ που είμαι έγκυος στον 8ο και φοβάμαι που το βλέπω.τι ψυχικά τραύματα θα κουβαλάνε...φαντάζομαι και η σύλληψη του παιδιού θα έγινε επίσης παρουσία όλης της οικογένειας??? χιχιχιχιχιχ

22ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Παρ Ιουλ 26, 2013 12:52 am

popi_dim


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα πάντως δεν μπορώ να πω ότι με σόκαρε και τόσο πολύ.Αν και δε μπορώ να καταλάβω γιατί έπρεπε να είναι γυμνά τα κοριτσάκια ούτε γιατί από τη στιγμή που θα τραβάγανε βίντεο και θα το ανεβάζανε στο ίντερνετ δεν μπορούσε η γυναίκα να κάνει μια αποτρίχωση!
Αφήστε που φαίνεται σχεδόν σαν να το απολαμβάνει.Εγώ δηλαδή γιατί πονούσα???

23ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Παρ Ιουλ 26, 2013 11:08 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα ο χριστος και η παναγια δεν αντεχα να το δω ολο ελεος.. ειναι πολυ φρικιαστικο.. και το παιδακια καθετε αναμεσα στο τετοιο της και κοιταει καλα παμε καλα? και το αλλο ολογυμνο? αν ειναι δυνατον ματι ανθρωποι θεε μου.. δε λεω ειναι το θαυμα της φυσης το απολυτο φυσιολογικο αλλα οχι ρε παιδια ειμαστε εξηχρονισμενοι ανθρωποι να το καταλαβω απο μμια γυναικα στη ζιμπαμπουε που μενει σε καλυβα αλλα τωρα ετσι? γιατι? και αν καταλαβα καλα ουτε γιατρος υπαρχει? ε οχι εκτοα απο το επικυνδινο για μενα ειναι και ανεπιτρεπτο γνωμη μου παντα!

24ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Παρ Ιουλ 26, 2013 12:28 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα μου αρέσει που σκαλώσατε ολες στην αποτρίχωση και στο δάσος της άλλης.Laughing Η γυναικα αυτή βαζει σε κινδυνο την υγεια την δική της και του μωρού της. Βάζει να δουν τα παιδιά της ενα τετοιο θέαμα χωρίς να ξέρει τι θα τους προκαλέσει, μια τοσο σημαντική στιγμή την κάνει καραγκιοζιλικη για πολλούς, βγάζει τον εαυτό της και τα παιδιά της γυμνα στο διαδικτυο με το κάθε ανώμαλο μάτι που μποεί και να την ''βρίσκει'' ακόμα και με αυτό το θέαμα, βαζει τα παιδιά της μεσα στα μικρόβια, ο αντρας της με τα χερια γυμνα και με τα ρουχα που εκανε βόλτες......και μας κόλλησε η αποτρίχωση. Για εμένα δεν ειναι σοκαριστικό το θεαμα. Ειναι σοκαριστικό ο τροπος σκέψης των ανθρώπων, η μόδα που θα ακολουθήσει (δεν ειναι η μόνη ξέρετε που εκανε αυτη την ανοησία) και αυτη η δικαιολγιά ''ειναι κατι φυσικό'' .Και το χ@σιμο φυσικό ειναι θα το ανεβάσω στο γιουτιουμπ?
Και κατα τα αλλα μας ενοχλησε περυσι η μπαρμπι εγκυμονούσα και γενναγε φυσιολογικά οτι θα σοκαρει τα παιδια.Shocked Shocked 

Σοκαριστικό αλλα οχι απο αποψη θεάματος.

25ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Empty Απ: ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ! Παρ Ιουλ 26, 2013 12:32 pm

mariketi

mariketi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα η γεννα στο σπιτι δε με ενοχλει αν υπαρχει μαια η γιατρος και η επιτοκος ειναι με τον αντρα της κι οχι με ολοκληρο το σοι και μαλιστα με μικρα παιδακια. Φυσικα εγω ποτε δεν θα γεννουσα στο σπιτι αν και το τριτο κοντεψα να το κανω στο αυτοκινητο και ειχα τρομοκρατηθει. Το βιντεο ειναι το λιγοτερο απαισιο, δεν μπορω να πω τιποτα αλλο. Και σημειωνω οτι λογω επαγγελματικης ιδιοτητας εχω παρακολουθησει αρκετους τοκετους οποτε δε σοκαρομαι ευκολα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις