Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 42]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:Κοπέλες μου σας χαιρετώ από την όμορφη Κύπρο και συγκεκριμένα τη Λεμεσό !

Ονομάζομαι Αννίτα, μπήκα σήμερα στην 23η εβδομάδα και έχω ΠΗΤ 2/12/13 ! Θα κάνω ένα γλυκό αγοράκι !

Θέλω να πω σε όλες σας υπομονή και όλα έχουν την ώρα τους
Μην αγχώνεστε για τίποτε γιατί μόνο ο Θεός μας ξέρει πότε θα έρθει το μικρό μας θαυματάκι.
Αν έχετε οποιεσδήποτε απορίες για το θέμα εγκυμοσύνη μπορείτε να με ρωτήσετε,είμαι διαθέσιμη να σας βοηθήσω

Σας στέλνω πολλές πολλές ευχές και πολλή εγκυόσκονη !

Το αξίζει η κάθε μια από σας !!!


Καλημέρα Αννίτα καλώς όρισες στην παρέα μας!Είμαι η Βάσω και προσπαθούμε για παιδάκι με τον άντρα μου εδώ και 7 μήνες

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποια αιθέρια ύπαρξη θα ανοίξει το καινούριο μας θεματάκι??

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σου Βάσω μου,σε ευχαριστώ !
Μην ανησυχείς, οι προσπάθειες σας σύντομα θα λάβουν τέλος και θα μετατραπούν σε ένα γλυκό θαυματάκι !

Αυτό σου εύχομαι !! Να χαίρεσαι διότι τα καλύτερα έρχονται πίστεψε με !
Αισθάνομαι ότι αυτό το μήνα θα μας πεις τα ευχάριστα !!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:Όλα θα πάνε καλά Βίκυ μου !!! Πίστη να έχουμε και τίποτε άλλο
Το φύλο δεν έχει καμία σημασία,γερά αρτιμελή παιδάκια να είναι και φτάνει !!!
Η β επιπέδου σου πότε είναι; για μένα ήταν αξέχαστη εμπειρία ! μετράνε και τα γραμμαρια την έκανα 30-7
οπως τα λες ειναι αννιτακι μου γερα να ειναι και οτι να 'ναι.....
δεν εχω ρωτησει τη γιατρο μου γιατι αυτη κλεινει τα ραντεβου.....αν και απο οτι μου ειχε πει μεση με τελη Σεπτεμβρη θα την κανω.....ελπιζω να πανε ολα καλα και με αυτην την εξεταση.....

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:Γεια σου Βάσω μου,σε ευχαριστώ !
Μην ανησυχείς, οι προσπάθειες σας σύντομα θα λάβουν τέλος και θα μετατραπούν σε ένα γλυκό θαυματάκι !

Αυτό σου εύχομαι !! Να χαίρεσαι διότι τα καλύτερα έρχονται πίστεψε με !
Αισθάνομαι ότι αυτό το μήνα θα μας πεις τα ευχάριστα !!


Μακάρι Αννίτα μου μακάρι!!Αν και έχω μια ερώτηση..Εδώ και μερικές μέρες έχω κάτι κραμπίτσες δεξιά χαμηλά και προχτές είδα μια σταγονίτσα αίμα σαν ροζ

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
όλα θα είναι εντάξει,μη φοβάσαι !!!

Θα έχεις την ευκαιρία να δεις αρκετά μέρη από το μωράκι σου και θα είσαι πολύ χαρούμενη

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:όλα θα είναι εντάξει,μη φοβάσαι !!!

Θα έχεις την ευκαιρία να δεις αρκετά μέρη από το μωράκι σου και θα είσαι πολύ χαρούμενη
μακαρι αννιτακι μου μακαρι....απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι....παντα πριν απο καθε εξεταση λιγο αγχος το εχω....
τι τελεια...θα το δειχνει και αρκετα μεγαλο λογικα ε;;;;;

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:

Καλά έκανες Βικάκι μου και γω θα πιάσω τώρα να καθαρίσω τα παράθυρα πριν με πιάσει η πολλή ζέστη!!
βασουλινακι μουυυυυυ............χαλαρα με τις δουλιτσες....σιγα σιγα αν εχεις την παραμικρη υποψια οτι εισαι....ok?????

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ναι φαίνεται αρκετά μεγάλο Βίκυ μου είναι σκέτη γλυκά !! Θα δεις και εσύ και θα μου πεις !! Θα μάθεις και γραμμάρια,εμένα ήταν 470 γραμμάρια Smile 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:

Καλά έκανες Βικάκι μου και γω θα πιάσω τώρα να καθαρίσω τα παράθυρα πριν με πιάσει η πολλή ζέστη!!
βασουλινακι μουυυυυυ............χαλαρα με τις δουλιτσες....σιγα σιγα αν εχεις την παραμικρη υποψια οτι εισαι....ok?????


Βρε την έχω και την παραέχω γιατί έχω διαφορετικά συμπτώματα από τις άλλες φορές αλλά έλα που πρέπει να τα κάνω!Σιγά σιγά τα κάνω κάνω ένα κάθομαι λίγο..

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:Ναι φαίνεται αρκετά μεγάλο Βίκυ μου είναι σκέτη γλυκά !! Θα δεις και εσύ και θα μου πεις !! Θα μάθεις και γραμμάρια,εμένα ήταν 470 γραμμάρια Smile 
αχ τι τελεια αννιτακι μου...εννοειται οτι θα σου πω οταν με το καλο την κανω...αν και αργω ακομα...πωπω 470 γραμμαρια;;;;απιστευτο....εμενα προχθες που εκανε κατι μετρησεις η γιατρος μου το εβγαλε γυρω στα 80 γραμμαρια...με τι γρηγορους ρυθμους μεγαλωνουν;;;;Smile Smile Smile Smile Smile 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Βρε την έχω και την παραέχω γιατί έχω διαφορετικά συμπτώματα από τις άλλες φορές αλλά έλα που πρέπει να τα κάνω!Σιγά σιγά τα κάνω κάνω ένα κάθομαι λίγο..
το σπιτι δεν παθαινει τπτ...τωρα αν με το καλο εισαι βασουλα μου ειναι ο πρωτος καιρος και θελει πολυ προσοχη....μην σηκωνεις βαρη μην κανεις αποτομες κινησεις....καταλαβες;;;;;
τον εαυτο σου τον ξερεις οποτε μαλλον θα εχουμε ευχαριστα.....μακαρι!!!!!!!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 41 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι # 124 - Σελίδα 41 215994 
τι κανετε???

καλα κοριτσια μου επρεπε να δειτε τη φατσα του αντρα μου το πρωι που ειδε οτι ολα τα σκυλακια ειναι καλα...!!!!
οσο μεγαλωνει γινετε ολο και πιο πολυ ευαισθητος!!!I love you 

γεια σου αννιτακι!!!
με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ασε Βίκυ μου με πολύ γρήγορους ρυθμούς ειδικά από ένα σημείο και μετά αυξάνεται το βάρος ραγδαία...
Και μέχρι την 20 εβδομάδα λογικά θα πρέπει να το νιώσεις Εγώ το ένιωσα πρώτη φορά 17/7 και από τότε είναι τρέλλα νομίζω έχω ένα ψαράκι στην κοιλιά μου που κολυμπάει από όταν το νιώσεις και μετά ειλικρινά αρχίζουν τα ωραία της εγκυμοσύνης εκεί καταλαμβαίνεις ότι είσαι έγκυος και έχεις μια ψυχούλα μέσα σου

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευχαριστώ πολύ Σοφία μου και εσύ ότι επιθυμείς !

Βάσω μου αυτό με τις κράμπες που ένιωσες και στη δεξιά πλευρά από όσα έχω διαβάσει λένε ότι συμβαίνει σε κάποιες γυναίκες και σημαίνει πιθανότατα ότι έγινε εμφύτευση και ειδικά που είδες και ροζ αιματάκι αυξάνονται τα ποσοστά !
αχ μου μυρίζει ότι 'έρχεταιιιιιιιιι !!

όμως σαν συμβουλή παράτα και δουλειές και σπίτια και καθαριότητες και ότι άλλο κουράζει μέχρι να δούμε τι συμβαίνει μην το ριψοκινδυνευεις
πρέπει να είσαι ήρεμη και χαλαρή ακούς;

εΝΤωμεταξύ πότε ΔΕΝ περιμένεις καλή μου;

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Βρε την έχω και την παραέχω γιατί έχω διαφορετικά συμπτώματα από τις άλλες φορές αλλά έλα που πρέπει να τα κάνω!Σιγά σιγά τα κάνω κάνω ένα κάθομαι λίγο..
το σπιτι δεν παθαινει τπτ...τωρα αν με το καλο εισαι βασουλα μου ειναι ο πρωτος καιρος και θελει πολυ προσοχη....μην σηκωνεις βαρη μην κανεις αποτομες κινησεις....καταλαβες;;;;;
τον εαυτο σου τον ξερεις οποτε μαλλον θα εχουμε ευχαριστα.....μακαρι!!!!!!!!!!


Αχ δεν θέλω να απογοητευτώ.....Θα πέσω και το ξέρω..Έχω στο μυαλό μου και τον γιατρό που μου έδειξε τα αυγουλάκια μου και τρελλαίνομαι!!

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Διάβασα επίσης ότι αν νιώσεις την κράμπα δεξιά ή αριστερά μπορεί να είναι και η μεριά που έγινε η σύλληψη και η εμφύτευση

άκου με που σου λέω δεν υπάρχει πρέπει στις δουλειές πιο μεγάλη αξία έχει το αν είσαι έγκυος το πρώτο τρίμηνο πρέπει να είμαστε προσεχτικές να ξεκουράζεσαι και να περιμένουμε

και τη μέρα που περιμένεις ή την επόμενη που περιμένεις αν δεν δεις τότε πήγαινε για χοριακή

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:Ασε Βίκυ μου με πολύ γρήγορους ρυθμούς ειδικά από ένα σημείο και μετά αυξάνεται το βάρος ραγδαία...
Και μέχρι την 20 εβδομάδα λογικά θα πρέπει να το νιώσεις Εγώ το ένιωσα πρώτη φορά 17/7 και από τότε είναι τρέλλα νομίζω έχω ένα ψαράκι στην κοιλιά μου που κολυμπάει από όταν το νιώσεις και μετά ειλικρινά αρχίζουν τα ωραία της εγκυμοσύνης εκεί καταλαμβαίνεις ότι είσαι έγκυος και έχεις μια ψυχούλα μέσα σου
ναι αυτο που λες το πιστευω αννιτακι μου...αυτο κουβεντιαζαμε προχθες και με τη γιατρο μου "οτι απο τη στιγμη που θα το νιωσω δεν θα την εχω αναγκη"...μου το ελεγε στα αστεια φυσικα....αλλα τωρα θελω να πηγαινω να κανω τον υπερηχο να βλεπω οτι ειναι καλα ενω οταν θα το νιωσω θα ειναι διαφορετικα....αχ σαν ψαρακι το αισθανεσαι;;;;ωραια αισθηση......Smile Smile Smile Smile Smile 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!
ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ 51 ΣΕΛΙΔΑ......

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:Ευχαριστώ πολύ Σοφία μου και εσύ ότι επιθυμείς !

Βάσω μου αυτό με τις κράμπες που ένιωσες και στη δεξιά πλευρά από όσα έχω διαβάσει λένε ότι συμβαίνει σε κάποιες γυναίκες και σημαίνει πιθανότατα ότι έγινε εμφύτευση και ειδικά που είδες και ροζ αιματάκι αυξάνονται τα ποσοστά !
αχ μου μυρίζει ότι 'έρχεταιιιιιιιιι !!

όμως σαν συμβουλή παράτα και δουλειές και σπίτια και καθαριότητες και ότι άλλο κουράζει μέχρι να δούμε τι συμβαίνει μην το ριψοκινδυνευεις
πρέπει να είσαι ήρεμη και χαλαρή ακούς;

εΝΤωμεταξύ πότε ΔΕΝ περιμένεις καλή μου;


Δεν περιμένω σε 3 με 4 μερούλες δηλαδή 8 με 9 αυγούστου.Αλλά από πρήξιμο μηδέν στο στήθος..Μόνο την κοιλιά μου βλέπω να πρήζεται!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:Διάβασα επίσης ότι αν νιώσεις την κράμπα δεξιά ή αριστερά μπορεί να είναι και η μεριά που έγινε η σύλληψη και η εμφύτευση

άκου με που σου λέω δεν υπάρχει πρέπει στις δουλειές πιο μεγάλη αξία έχει το αν είσαι έγκυος το πρώτο τρίμηνο πρέπει να είμαστε προσεχτικές να ξεκουράζεσαι και να περιμένουμε

και τη μέρα που περιμένεις ή την επόμενη που περιμένεις αν δεν δεις τότε πήγαινε για χοριακή


Θα κάνω το τελευταίο προσεκτικά και θα καθήσω..Το ξέρω ότι θέλει πολύ προσοχή!Και γω αυτό σκέφτομαι αν δεν έρθει μέχρι την πέμπτη να κάνω μια χωριακή..Αρχές του κύκλου είχα πάει για τεστ παπ και είδαμε στην δεξιά πλευρά 3 αυγουλάκια

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Αχ δεν θέλω να απογοητευτώ.....Θα πέσω και το ξέρω..Έχω στο μυαλό μου και τον γιατρό που μου έδειξε τα αυγουλάκια μου και τρελλαίνομαι!!
σου ευχομαι βασουλα μου μεσα απο την καρδια μου να εισαι....αλλα οπως σου γραφει και η αννιτα το σπιτι δεν παθαινει τπτ ενω ο πρωτος καιρος την εγκυμοσυνης και ειδικα το πρωτο τριμηνο θελουν προσοχη και πολυ πολυ ξεκουραση...ειναι που λενε μεχρι να δεσει το παιδι....

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και ποιος είπε ότι απαραίτητα πρέπει να έχουμε πρήξιμο στο στήθος κλπ;

εγω δεν είχα τιποτα από όλα αυτά, μόνο καθυστέρηση περιόδου
η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική
μην απογοητεύεσαι καλή μου Βάσω, να έχεις θετικό πνεύμα και ότι είναι θα γίνει

Μόνο ο Θεός ξέρει το πότε

Εγώ πάντως σου εύχομαι μόνο θετικά να έχεις και πάλι σου ξαναστέλνω εγκυόσκονη και πολλές ευχές !! Σου στέλνω λίγη από την αύρα της εγκυμοσύνης μου !!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου.....τι μου κανετε;;;
ειρηνακι μου περαστικουλια σου κοριτσι μου....τι ηταν αυτο που επαθες;;;;
κατερινακι μου θα ερθω και εγω στο κλουβι....σημερα ειδα το μηνυμα.....
βασουλα μου καλως ηρθες......πως τα περασες;;;;;πως εισαι;;;;

καλημερα γλυκια μου βικουλα!!!!
τι κανεις??
το φασολακι σου???

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:και ποιος είπε ότι απαραίτητα πρέπει να έχουμε πρήξιμο στο στήθος κλπ;

εγω δεν είχα τιποτα από όλα αυτά, μόνο καθυστέρηση περιόδου
η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική
μην απογοητεύεσαι καλή μου Βάσω, να έχεις θετικό πνεύμα και ότι είναι θα γίνει

Μόνο ο Θεός ξέρει το πότε

Εγώ πάντως σου εύχομαι μόνο θετικά να έχεις και πάλι σου ξαναστέλνω εγκυόσκονη και πολλές ευχές !! Σου στέλνω λίγη από την αύρα της εγκυμοσύνης μου !!

Με συγκινείς κοριτσάκι μου πάρα πολύ!!Σε ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου!!Με το καλό να κρατήσεις το παιδάκι σου αγκαλιά!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις