Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
478 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 478 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ μένα το δευτερο Μ αρέσει.
Για να βάλουν φουστανακια πρεπει να βάλουν κ καλσον κ παπούτσια;για Σεπτέμβρη εννοώ .
Εγω έλεγα εσωρουχακι,φουστανακια,καλτσακια.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Κ μένα το δευτερο Μ αρέσει.
Για να βάλουν φουστανακια πρεπει να βάλουν κ καλσον κ παπούτσια;για Σεπτέμβρη εννοώ .
Εγω έλεγα εσωρουχακι,φουστανακια,καλτσακια.
Τι ωραία πλάνα Very Happy 

Μπήκε και η eva evaki και έγραψε στο θεματάκι του Νοεμβρίου στις 7:55
"Kalhspera koritsares m ti kanete pws pernate ta mwrakia sas m exete leipsei...emeis pame kala k prospathw n eimai aisiodoxh..." Smile 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Κ μένα το δευτερο Μ αρέσει.
Για να βάλουν φουστανακια πρεπει να βάλουν κ καλσον κ παπούτσια;για Σεπτέμβρη εννοώ .
Εγω έλεγα εσωρουχακι,φουστανακια,καλτσακια.
Τι ωραία πλάνα Very Happy 

Μπήκε και η eva evaki και έγραψε στο θεματάκι του Νοεμβρίου στις 7:55
"Kalhspera koritsares m ti kanete pws pernate ta mwrakia sas m exete leipsei...emeis pame kala k prospathw n eimai aisiodoxh..." Smile 
Μια χαρα!
Ειναι το κουνιαδουλι εδω κ έχω αλλάξει ωράρια,αυριο έχω παλι γυναίκα για το υπόλοιπο καθάρισμα!εδω η ζέστη δεν παλευεται ,το air contrition εχει πάρει φωτιά!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με γειά σας τα ροζουλια Julie! Χαχα ροζ ροζ και πάλι ροζ ε?Χαχα

Κορίτσια εγώ τον πρωτο καιρό δεν της έβαζα φουστανακια! Είναι κουτσικα μωρέ τι φόρεμα να βάλουν τα σκατουλια ! Ε και εγώ λόγικα φορμακι κ κουβερτουλα λόγω Νοέμβρη, Λόγικα χοντρό μπουφάν δεν θα χρειαστεί!

Το δεύτερο ψηφίζω και εγώ :-)

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!
Τι ζέ'τη είναι αυτή, ω ρε!
Ζω στο Μαρούσι από το Νοέμβρη, κοντά στο Σισμανόγλειο που έχει ρέματα και περιβόλια κλπ και το πρωί πάντα έχει ωραία δροσούλα.
Εδώ και 2 μέρες το πρωί έχει βρωμόζεστα! Αφού είπα να ανοίξω το σπίτι τώρα το πρωί και κοντεύω να σκάσω! Και πάλι τυχερές ήμασταν και έχει κάνει καλό/ήπιο καλοκαίρι!

Κορίτσια, άρχισαν να μπαίνουν και σε μένα τα κιλάκια αβέρτα-κουβέρτα! Από 27 Ιουλίου και έχω πάρει μισό κιλό Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 534787 

sophia,
αλήθεια τα φορμάκια τα χειμερινά είναι πετσετέ; Ή χοντρό βαμβακερό; (πωπωωω, τίποτα δεν ξέρω!!!!! Embarassed  )

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!
Πως είστε σημερα;σαν να μου φαινεται πως δεν εχει τόσο ζέστη οσο χθες.
Ιωάννα τα χειμωνιάτικα που είδα εγω ηταν κ πετσετε κ χοντρά βαμβακερα. για Σεπτέμβρη Οκτώβρη που δεν εχει κρύο πήρα κατι λεπτά βαμβακερα.

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Αδύνατο να σας προλάβω, πόσο γρηγορα προχωράτε?Shocked 

Με γεια τα δωματιάκια σας, τα ρουχαλάκια κ γενικά τα καινούρια πραγματάκια σας!!!
Εγώ μέχρι στιγμής δεν έχω αγοράσει τίποτα κ αρχίζω κ ζηλεύω λιγάκι.

Paramythenia κ εγώ θα συμφωνίσω με τα κορίτσια, θα προτιμήσω το 2ο, αν όμως ήταν να το πάρω εγώ μπορεί να έπαιρνα κ το καφέ απο άποψη πρακτικότητας. Καλά λέμε τι μας αρέσει κ τι όχι, σε λίγο καιρό όμως που θα τρέχουμε κ δε θα φτάνουμε θα μας νοιάζουν πιο πρακτικά θέματα. Κ εντάξει καφέ με ροζ δεν είναι κακός συνδιασμός, στρώνεις κ μια πάνα σε άλλο χρώμα κ αλλάζει όλο το καρότσι.

Εμείς είμαστε Νοέμβριο οπότε μάλλον με φορμάκι, φόρμα εξόδου κ κουβέρτα θα πάρουμε εξιτήριο. 

Ιωάννα εμείς εδώ έχουμε τεράστια αλλαγή θερμοκρασίας απο χθές, λες κ είναι Χειμώνας. Τσακίστηκα να σηκωθώ στις 7 να απλώσω ρούχα για να μην καούν απο τον ήλιο κ βλέπω μαυρίλα κ παγωμένο αέρα. Έκανα κ γεμιστά, σε μισή ωρίτσα θα είναι έτοιμα.

Ζυγίστηκα κ εγώ, είμαι +2 κιλά απο τα κανονικά μου, αγχώνομαι λίγο γιατί μέχρι το τέλος μπορώ να βάλω άλλα 4 περίπου.

Τις τελευταίες μέρες ότι κ να κάνω κουράζομαι κ δεν αντέχω με τίποτα την ορθοστασία, ειδικά αν είναι να είμαι ακίνητη, π.χ. για να πλύνω τα πιάτα.
Έχω κ εγώ ταχυκαρδίες κ τα παίζω γιατί δεν ξέρω αν είναι λόγω εγκυμοσύνης ή απο την καρδιά κ να αρχίσω να ανησυχώ..

Άρχισε κ για μας η αντίστροφη μέτρηση,   99 + σήμερα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερούδια κοριτσάκια!!!

Πολύ ζέστη και σήμερα! Πήγα νωρίς νωρίς και έκανα τις δουλίτσες μου (ΙΚΑ για βεβαίωση κυοφορίας, φαρμακείο, ψωμάκι) και επέστρεψα στο σπιτάκι.
Βρε κορίτσια μου τι φουστανάκια να τους φορέσουμε έτσι τοσοδούλικα που θα είναι;;; Εγώ με φορμάκι θα τη βγάλω. Όσο για τα χειμωνιάτικα είναι τα βελουτέ, έτσι δεν είναι; Στα μεγάλα καταστήματα δε βρήκα, θα φέρουν μετά το 15αύγουστο μου είπαν. Πήρε όμως η πεθερούλα μου 3, το ένα εκ των οποίων, το μικρότερο, ίσως το βάλει στην έξοδο. Έχω πάρει μόνο βαμβακερά και λέω να πάω τέλος Αυγούστου και σε ένα μαγαζί εδώ να κοιτάξω για πιο χοντρά ή να πω στη μαμά μου να μου φέρει από το Mothercare. Το βαμβακερό θα είναι καλό για τέλη Σεπτέμβρη-αρχές Οκτώβρη ή θέλει πιο χοντρό; Γιατί κάποιες μου είπαν ότι την πρώτη ημέρα θέλει βελουτέ φορμάκι που είναι πιο ζεστό.
Αυτά που γράψατε με τις πάνες δεν τα κατάλαβα... Υπάρχουν διαφορετικών ειδών πάνες;Embarassed

Με το καρότσι έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας! Ίσως η πιο δύσκολη αγορά! Βρε κορίτσια μου το μπεζάκι δε θα γίνει χάλια; Μόνο αυτό μας αποθαρρύνει από το να παραγγείλουμε το συγκεκριμενο... Το καφέ είναι πιο πρακτικό σα χρώμα, δε χρειάζεται να το πλένεις συνεχώς... Ουφ δε μπορώ να αποφασίσω...Sad 

Βινάκι καλή επιτυχία σήμερα με την εξέταση!!!Very Happy

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!

Αδύνατο να σας προλάβω, πόσο γρηγορα προχωράτε?Shocked 

Με γεια τα δωματιάκια σας, τα ρουχαλάκια κ γενικά τα καινούρια πραγματάκια σας!!!
Εγώ μέχρι στιγμής δεν έχω αγοράσει τίποτα κ αρχίζω κ ζηλεύω λιγάκι.

Paramythenia κ εγώ θα συμφωνίσω με τα κορίτσια, θα προτιμήσω το 2ο, αν όμως ήταν να το πάρω εγώ μπορεί να έπαιρνα κ το καφέ απο άποψη πρακτικότητας. Καλά λέμε τι μας αρέσει κ τι όχι, σε λίγο καιρό όμως που θα τρέχουμε κ δε θα φτάνουμε θα μας νοιάζουν πιο πρακτικά θέματα. Κ εντάξει καφέ με ροζ δεν είναι κακός συνδιασμός, στρώνεις κ μια πάνα σε άλλο χρώμα κ αλλάζει όλο το καρότσι.

Εμείς είμαστε Νοέμβριο οπότε μάλλον με φορμάκι, φόρμα εξόδου κ κουβέρτα θα πάρουμε εξιτήριο. 

Ιωάννα εμείς εδώ έχουμε τεράστια αλλαγή θερμοκρασίας απο χθές, λες κ είναι Χειμώνας. Τσακίστηκα να σηκωθώ στις 7 να απλώσω ρούχα για να μην καούν απο τον ήλιο κ βλέπω μαυρίλα κ παγωμένο αέρα. Έκανα κ γεμιστά, σε μισή ωρίτσα θα είναι έτοιμα.

Ζυγίστηκα κ εγώ, είμαι +2 κιλά απο τα κανονικά μου, αγχώνομαι λίγο γιατί μέχρι το τέλος μπορώ να βάλω άλλα 4 περίπου.

Τις τελευταίες μέρες ότι κ να κάνω κουράζομαι κ δεν αντέχω με τίποτα την ορθοστασία, ειδικά αν είναι να είμαι ακίνητη, π.χ. για να πλύνω τα πιάτα.
Έχω κ εγώ ταχυκαρδίες κ τα παίζω γιατί δεν ξέρω αν είναι λόγω εγκυμοσύνης ή απο την καρδιά κ να αρχίσω να ανησυχώ..

Άρχισε κ για μας η αντίστροφη μέτρηση,   99 + σήμερα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109
ifi,
με το καλό να τις φας τις μερουλες μία-μία.

Μην ανησυχείς για την καρδιά σου, ω ρε! Αφού σε τσεκάρουν συνεχώς οι γιατροί. Όλες ημι-ψοφίμια αισθανόμαστε!

Ξεκίνα να χαζεύεις στο ιντερνέ και κάνεις ένα ντου και τα αγοράζεις όλα μαζί! Ρώτα και τα Λαρισσαίϊκα κορίτσια μας από που ψώνισαν να πας καρφωτή, να γλιτώσεις το τρέξιμο Wink 

Όσο για τα κιλά, μερικές φορές δεν φταίει το τι τρως. Έγκυος είσαι και θα παχύνεις. (τα λέω για να τα ακούω)

Paramythenia έγραψε:Kαλημερούδια κοριτσάκια!!!

Πολύ ζέστη και σήμερα! Πήγα νωρίς νωρίς και έκανα τις δουλίτσες μου (ΙΚΑ για βεβαίωση κυοφορίας, φαρμακείο, ψωμάκι) και επέστρεψα στο σπιτάκι.
Βρε κορίτσια μου τι φουστανάκια να τους φορέσουμε έτσι τοσοδούλικα που θα είναι;;; Εγώ με φορμάκι θα τη βγάλω. Όσο για τα χειμωνιάτικα είναι τα βελουτέ, έτσι δεν είναι; Στα μεγάλα καταστήματα δε βρήκα, θα φέρουν μετά το 15αύγουστο μου είπαν. Πήρε όμως η πεθερούλα μου 3, το ένα εκ των οποίων, το μικρότερο, ίσως το βάλει στην έξοδο. Έχω πάρει μόνο βαμβακερά και λέω να πάω τέλος Αυγούστου και σε ένα μαγαζί εδώ να κοιτάξω για πιο χοντρά ή να πω στη μαμά μου να μου φέρει από το Mothercare. Το βαμβακερό θα είναι καλό για τέλη Σεπτέμβρη-αρχές Οκτώβρη ή θέλει πιο χοντρό; Γιατί κάποιες μου είπαν ότι την πρώτη ημέρα θέλει βελουτέ φορμάκι που είναι πιο ζεστό.
Αυτά που γράψατε με τις πάνες δεν τα κατάλαβα... Υπάρχουν διαφορετικών ειδών πάνες;Embarassed

Με το καρότσι έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας! Ίσως η πιο δύσκολη αγορά! Βρε κορίτσια μου το μπεζάκι δε θα γίνει χάλια; Μόνο αυτό μας αποθαρρύνει από το να παραγγείλουμε το συγκεκριμενο... Το καφέ είναι πιο πρακτικό σα χρώμα, δε χρειάζεται να το πλένεις συνεχώς... Ουφ δε μπορώ να αποφασίσω...Sad 

Βινάκι καλή επιτυχία σήμερα με την εξέταση!!!Very Happy
Βελουτέ αρχές Οκτώβρη; Χοντρό δεν είναι; Θα σου έλεγα να πάρεις ένα χοντρό βαμβακερό μαζί σου και ένα βελουτέ και βλέπεις τον καιρό και αποφασίζεις.

Πάνες εννοούσαμε πάνες αγκαλιάς, όχι σκατουλήθρας Very Happy 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Εμένα με ξεπαγιασε ο Κωστικος όλο το βράδυ με το aircondition ! Ξυπνησα το έκλεισα κ ανοιξα το σπίτι! Χτύπησα κ ένα κρουασανακι άλλα μη βγει παρα έξωWink 

Όπως το είπε η μαιμου έχει κ πετσετε κ χονδρα βαμβακερα κ βελουτε . Να πάρεις κ κάποια λεπτά όμως! Θα χρειαστούν! Ωραία λεπτά πιτζαμακια είδα έχει στο h&m συσκευασίες των 2! Μόλις τελειώσω με τα πλυσίματα από εκεί θα παω να πάρω πιτζαμακια φανελακια.

Julie βαλε μας φωτό από τα φορμάκια που πήρες από το orchestra ! :-)

Ιφι μου 99 ε? Μπράβο κορίτσι μου!!! Με το καλό μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης!

Βρε κορίτσια Νοέμβρη νωρίς δε θα είναι για φόρμα εξόδου? Είναι πολύ ζεστα αυτα!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Καλημέρα! Εμένα με ξεπαγιασε ο Κωστικος όλο το βράδυ με το aircondition ! Ξυπνησα το έκλεισα κ ανοιξα το σπίτι! Χτύπησα κ ένα κρουασανακι άλλα μη βγει παρα έξωWink 
Εγώ τον ξεσκεπάζω τον δικό μου που μου το βάζει στους 26 βαθμούς το αρκουδίσιο Twisted Evil 

sophia έγραψε:Βρε κορίτσια Νοέμβρη νωρίς δε θα είναι για φόρμα εξόδου? Είναι πολύ ζεστα αυτα!
Δεν ξέρουμε! Για αυτό έχουμε εσάς τις δευτερομάνες να μας ξεστραβώνετε! Laughing 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Όλες ημι-ψοφίμια αισθανόμαστε!

Πάνες εννοούσαμε πάνες αγκαλιάς, όχι σκατουλήθρας Very Happy 

Το πρώτο ξαναπέστο!!! Ανέβηκα κάποιες σκαλίτσες στο ΙΚΑ και μου βγήκε η γλώσσα!!! Α ρε που είναι οι καιροί που ανέβαινα 3-3 τα σκαλιά;Laughing 

Μωρέ το κατάλαβα ότι εννοείτε πάνες αγκαλιάς. Μου πήρε κάποιες οι πεθερά μου, άσπρες με ένα σχεδιάκι στην άκρη και μου είπε θα μου πάρει και η μαμά μου. Εγώ ξέρω μόνο τις γνωστές λεύκες. Υπάρχουν και άλλα είδη;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν θα ειναι πολυ χαριτωμένα με τα τοσοδουλικα φουστανακια;εγω θα τα ντυσω ή οι μαιες γιατι αν ειναι να τα ντυσω εγω καλύτερα φορμακια Laughing 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sophia έγραψε:Καλημέρα! Εμένα με ξεπαγιασε ο Κωστικος όλο το βράδυ με το aircondition ! Ξυπνησα το έκλεισα κ ανοιξα το σπίτι! Χτύπησα κ ένα κρουασανακι άλλα μη βγει παρα έξωWink 

όχι ρε γαμώτο, ΤΩΡΑ θέλω κρουασάν......

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia,
τα είδη πάνας έχουν σχέση με την ποιότητα του υφάσματος. Πιο χοντρό, πιο λεπτό κλπ (από αυτά που είπαν οι δευτερομανούλες)

Maimou2009 έγραψε:Δεν θα ειναι πολυ χαριτωμένα με τα τοσοδουλικα φουστανακια;εγω θα τα ντυσω ή οι μαιες γιατι αν ειναι να τα ντυσω εγω καλύτερα φορμακια Laughing 
χαχαχαχα
Έχουμε να μάθουμε πολλές οδηγίες χρήσης!

ifi έγραψε:
sophia έγραψε:Καλημέρα! Εμένα με ξεπαγιασε ο Κωστικος όλο το βράδυ με το aircondition ! Ξυπνησα το έκλεισα κ ανοιξα το σπίτι! Χτύπησα κ ένα κρουασανακι άλλα μη βγει παρα έξωWink 

όχι ρε γαμώτο, ΤΩΡΑ θέλω κρουασάν......
Μαζέψς!!!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:Καλημέρα! Εμένα με ξεπαγιασε ο Κωστικος όλο το βράδυ με το aircondition ! Ξυπνησα το έκλεισα κ ανοιξα το σπίτι! Χτύπησα κ ένα κρουασανακι άλλα μη βγει παρα έξωWink 
Εγώ τον ξεσκεπάζω τον δικό μου που μου το βάζει στους 26 βαθμούς το αρκουδίσιο Twisted Evil 

sophia έγραψε:Βρε κορίτσια Νοέμβρη νωρίς δε θα είναι για φόρμα εξόδου? Είναι πολύ ζεστα αυτα!
Δεν ξέρουμε! Για αυτό έχουμε εσάς τις δευτερομάνες να μας ξεστραβώνετε! Laughing 

Ε νομίζω πως θα είναι υπέρβολή! Εγώ έβαλα τέτοιο στην Αλεξ που γεννήθηκε 22.01 κ είχε 1 βαθμό κ χιόνι στο Ν.Ψυχικό!

Τώρα Νοέμβρη δύσκολο......

Θα σας ανεβάσω κ εγώ φωτό μετα με αυτα που εχω ετοιμάσει!
Να σιδερωσω κ τις πετσέτες πρώτα :-)

Ιφι μου συγνώμη ......εχω κι άλλο άλλα πως να στο πετάξω Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 328109 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εντάξει πήρα το βάζο με τη μερέντα αγκαλιά κ μου πέρασε λίγο.
Έφαγα νωρίτερα κ 3 δαμάσκηνα, θα κάνουν αυτά την προεργασία, τίποτα δε θα μείνει απο τις θερμίδες της μερέντας... χαχαχαχα!!!!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:
ifi έγραψε:
sophia έγραψε:Καλημέρα! Εμένα με ξεπαγιασε ο Κωστικος όλο το βράδυ με το aircondition ! Ξυπνησα το έκλεισα κ ανοιξα το σπίτι! Χτύπησα κ ένα κρουασανακι άλλα μη βγει παρα έξωWink 

όχι ρε γαμώτο, ΤΩΡΑ θέλω κρουασάν......
Μαζέψς!!!!!


Δε μπορώ ακούω για σοκολάτα κ παθαίνω παράκρουση....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Εντάξει πήρα το βάζο με τη μερέντα αγκαλιά κ μου πέρασε λίγο.
Έφαγα νωρίτερα κ 3 δαμάσκηνα, θα κάνουν αυτά την προεργασία, τίποτα δε θα μείνει απο τις θερμίδες της μερέντας... χαχαχαχα!!!!
Πες το ρε κορίτσι οτι τα δαμάσκηνα κανουν τέτοια δουλεια Laughing 
Τσάμπα εκοψα τα παγωτά!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 912791 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maimou2009 έγραψε:
ifi έγραψε:Εντάξει πήρα το βάζο με τη μερέντα αγκαλιά κ μου πέρασε λίγο.
Έφαγα νωρίτερα κ 3 δαμάσκηνα, θα κάνουν αυτά την προεργασία, τίποτα δε θα μείνει απο τις θερμίδες της μερέντας... χαχαχαχα!!!!
Πες το ρε κορίτσι οτι τα δαμάσκηνα κανουν τέτοια δουλεια Laughing 
Τσάμπα εκοψα τα παγωτά!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 912791 

Ναι, ναι 2-3 πρωι- πρωί κ μετά απο κανένα μετά τα γεύματα.
Είμαστε κ << λίγο κωλόφαρδες να το πω>> γιατί αυτήν την εποχή έχουμε αρκετά φρούτα!!!

Sophia περιμένω να ακούσω, για να δω τι άλλο θα φάω για πρωινό....Laughing

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα
Maimou και ifi, δεν παίζεστε!

Βρήκα ένα site που σου λέει τη φυσιολογική πρόσληψη βάρους της μαμάς ανά 2 εβδομάδες κύησης....
Σε καλή φάση είμαι....
http://www.kidspot.com.au/weightgain/pregnancyweightgain.asp

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:χαχαχαχαχα
Maimou και ifi, δεν παίζεστε!

Βρήκα ένα site που σου λέει τη φυσιολογική πρόσληψη βάρους της μαμάς ανά 2 εβδομάδες κύησης....
Σε καλή φάση είμαι....
http://www.kidspot.com.au/weightgain/pregnancyweightgain.asp
Τωρα αληθεια είχες αμφιβολία;Laughing 
Κ επιτέλους βάλε μια νέα φωτο του κοιλικιτσονιου

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:χαχαχαχαχα
Maimou και ifi, δεν παίζεστε!

Βρήκα ένα site που σου λέει τη φυσιολογική πρόσληψη βάρους της μαμάς ανά 2 εβδομάδες κύησης....
Σε καλή φάση είμαι....
http://www.kidspot.com.au/weightgain/pregnancyweightgain.asp
Τωρα αληθεια είχες αμφιβολία;Laughing 
Κ επιτέλους βάλε μια νέα φωτο του κοιλικιτσονιου
Ρε συ, ξεκίνησα νταρντάνα την εγκυμοσύνη! Δε θέλω να γίνω χάλι μαύρο Embarassed 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:χαχαχαχαχα
Maimou και ifi, δεν παίζεστε!

Βρήκα ένα site που σου λέει τη φυσιολογική πρόσληψη βάρους της μαμάς ανά 2 εβδομάδες κύησης....
Σε καλή φάση είμαι....
http://www.kidspot.com.au/weightgain/pregnancyweightgain.asp
Τωρα αληθεια είχες αμφιβολία;Laughing 
Κ επιτέλους βάλε μια νέα φωτο του κοιλικιτσονιου
Ρε συ, ξεκίνησα νταρντάνα την εγκυμοσύνη! Δε θέλω να γίνω χάλι μαύρο Embarassed 
Ναι μωρε πλάκα κανω,οπως νιώθει η καθε μια καλύτερα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 7 417472 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εντάξει κάτω απο το minimum είμαι.

Εβδομάδα κ μισό κιλό πάει περίπου.
Δηλαδή 14 εβδομάδες περίπου ακόμα, άρα 7 κιλάκια στο νερό..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις