Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
114 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 114 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1κλινικη σε θεσσαλονικη Empty κλινικη σε θεσσαλονικη Τετ Ιουλ 31, 2013 1:22 pm

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια!Ηθελα να ρωτησω κατι!Εχω ενα προβλημα γυναικολογικο.Δεν ειμαι ομως εγκυος και επειδη ο γιατρος μου λειπει λογω αδειας θελω να παω σε καποια κλινικη να με εξετασουν καλυτερα( στα νοσοκομεια γινεται χαμος και θελω να το αποφυγω). Εχετε να μου προτεινετε καμια κλινικη στην Θεσσαλονικη???κλινικη σε θεσσαλονικη 215994 

2κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Τετ Ιουλ 31, 2013 11:47 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν εννοεις κλινικες οπου γεννανε και εχει μαιευτικη μια πολυ καλη ειναι η γενικη το γεννεσις αλλα εχει δηλαδη γυναικολογους.. ο γιατρος σου δεν συνεργαζεται με καμια κλινικη? πως θα πας ετσι στα κουτουρου ?? δεν ξερω ρωτα τον ιδιο η καλυτερη λυση

3κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:02 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
επειδη λειπει ο γιατρος αυτο το διαστημα θελω να παω σημερα για μια εξεταση!αυτο εννοω!Οχι δεν ειμαι εγγυος απλα ξερεις και για να κλεισω σε αλλο γιατρο εχει πολλη αναμονη και δεν θελω να μπλεξω με τα επειγοντα των νοσοκομειων οπου γινεται χαμος!

4κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:11 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!ξερεις τι σκεφτομαι ομως;οτι σε κλινικη δεν ειναι σιγουρο οτι οταν θα πας θα βρεις γυναικολογο..οι γυναικολογοι συνηθως στις κλινικες πηγαινουν περα απο την γεννα η χειρουργιο,για να δουνε τις γυναικες που αυτοι παρακολουθουν και φευγουν για τα ιατρια τους..αυτο γινεται συνηθως..στις κλινικες θα βρεις μαιες ολη την μερα αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα σε βοηθησει..

5κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:14 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λες να μην εχει γυναικολογο???πφφφ δεν ξερω τι να κανω!ταλαιπωρουμαι παρα πολυ με μια μυκητιαση που δεν λεει να περασει,ενα σωρο θεραπειες και καλλιεργειες και ολο τα ιδια.Καιγομαιιιι σας λεω.Δεν μπορω ουτε να κατσω!Για αυτο δεν ξερω τι πρεπει να κανω.Ομως στην κλινικη αφου πληρωνεις δεν ειναι υποχρεωμενοι να φερουν γιατρο κ μαλιστα να με εξετασει πολυ καλα?

6κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:16 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στις κλινικες δεν νομιζω να υπαρχουν γιατροι συνεχεια, γιατι δε πας στο ιπποκρατειο?

7κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:21 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα επειδδη εχω θεια μεσα σε γυναικολογικη κλινικη ξερω οτι ο γιατρος σου (αν συνεργαζεται με κλινικη)σε στελνει στην κλινικη,δεν πας απο μονη σου στα κουτουρου..εγω να φανταστεις στο πρωτο μου παιδι ειχα παει νυχτα με συσπασεις και μου ειπαν να περημενω εξω απο την κλινικη να δουν αν οντως εχω γιατρο που ξεγεννναει εκει και αν οντως με εχει αναλαβει και ετσι με βαλαν μεσα!!μπορεις ομως να παρεις και ενα τηλ να ρωτησεις πως λειτουργουν σε αυτην που σκεφτεσαι να πας!!γιατι δεν παιρνεις και τον γιατρο να τον ενημερωσεις για το προβλημα σου;;θα σε κατατοπεισει καλυτερα υποθετω!!!

8κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:25 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια στο ιπποκρατειο εχει τυχει 2 φορες να με διωξουν κ να λενε ειναι ασημαντος λογος που πηγα κ τετοια!γιαυτο σκεφτομουν κλινικη γιατι εφημερευουν ολο το 24ωρο και αφου θα τους πληρωσεις δεν παιζει να μην σε προσεξουν κιολας.Θα παρω τηλ τον γιατρο μαλλον,αν κ με αυτον δεν ειμαι τοσο ευχαριστημενη να σας πω την αληθεια.εχω κ προβλημα στον τραχηλο κ αυτος ολο με εχει στο θα δουμε...

9κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:29 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η αληθεια ειναι οτι οταν ενα νοσοκομειο εχει εφημερια καλο ειναι να μην πηγαινουμε για ασημαντο λογο, τωρα ειναι και θεμα συγκυριων τι επειγοντα θα εχει δηλ. εκεινη την ημερα
παρε τηλ. σε μια κλινικη ή κλεισε ραντεβου στα εξωτερικα απογευματινα ιατρεια στι ιπποκρατειο ή κατευθειαν σε αλλο γιατρο

10κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:32 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλα τα λες!ειναι σχετικο βεβαια το ποσο ασημαντος ειναι ο λογος!απο τη στιγμη που καιγομαι κ δεν μπορω να ηρεμησω με τιποτα δεν ειναι κ τοσο ασημαντος αλλα δεν εξυπηρετουν ευκολα αν δεν εισαι εγκυος τελικα!Εχεις κανενα γιατρο να μου προτεινεις να παρω τωρα ενα τηλ?

11κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 2:34 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γινεται διαλογη περιστατικων αναγκαστικα!

σου στελνω πμ με αυτον που παω εγω

12κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 3:09 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ βρε κοπελα μου τι μπλεξιμο;;ξερεις τι να κανεις τοτε;;παρε την στην κλινικη που σκεφτεσαι ννα πας να σου συστησουν γυναικολογο που να συνεργαζεται γιατι ετσι μονο θα μπορεσουν να σε εξυπηρετησουν!!!

13κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 3:13 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μαλλον αυτο θα κανω επειδη σκεφτομαι να παω στη γενικη κλινικη θα παρω ενα τηλ εκει θα τους εξηγησω τι εχω κ ελπιζω να βγαλουμε μια ακρη.Οχι τιποτε αλλο περιμενω κ τον δικο μου να γυρισει απο τη δουλεια για να με παει...Δυσκολα τελικα να παθαινεις κατι καλοκαιριατικα...

14κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 3:19 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καμμια κρεμουλα δεν εβαλες για να σε ανακουφισει λιγο??

15κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 3:22 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κολπικη εννοεις?Οχι γιατι περιμενω να δω αν θα μου πουνε κ για καλλιεργεια φανταζομαι.Την Δευτερα τελειωσα τα χαπια αλλα τα υποθετα τελειωσαν την προηγουμενη Πεμπτη και μου ειπε ο γιατρος αν επιμενουν τα συμπτωματα παλι καλλιεργεια σε 4-5 μερες.Ελα μου ντε που μολις τελειωσα τα χαπια της θεραπειας να το παλι κ το καψιμο...Ουτε επαφες εχω ουτε τιποτα να πω οτι επηρρεαστηκε.ισως χρειαζοταν πιο μακροπροθεσμη θεραπεια τι να πω.

16κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 3:33 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπορει να ειναι και πιο ανθεκτικο μικροβιο,

λοιπον, εγω θα προτεινα να πας τωρα σε ενα φαρμακειο να σου δωσουν μια κρεμουλα για να σε ανακουφισει και να ηρεμησεις λιγο,

17κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 3:43 am

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι αδύνατον να μην υπάρχει γυναικολογος εφημεριας στην κλινική! Εγω στο διαβαλκανικο που χρειάστηκα έκτακτα κ φυσικά υπήρχε! 
Θα σου πρότεινα να πας στο διαβαλκανικο εχει τα πάντα κ ότι ειδικότητα θέλεις 24 ώρες το24 ωρο.
Στο κατω κατω οι γυναικολόγοι δεν ειναι μόνο για τις γέννες, υπάρχουν τόσα αλλά σοβαρά προβλήματα.

18κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 4:34 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamagoriou29 έγραψε:Ειναι αδύνατον να μην υπάρχει γυναικολογος εφημεριας στην κλινική! Εγω στο διαβαλκανικο που χρειάστηκα έκτακτα κ φυσικά υπήρχε! 
Θα σου πρότεινα να πας στο διαβαλκανικο εχει τα πάντα κ ότι ειδικότητα θέλεις 24 ώρες το24 ωρο.
Στο κατω κατω οι γυναικολόγοι δεν ειναι μόνο για τις γέννες, υπάρχουν τόσα αλλά σοβαρά προβλήματα.

 να ρωτησω κατι? σου καλυπτει κατι η ασφαλεια σε αυτην την περιπτωση?

19κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Πεμ Αυγ 01, 2013 8:44 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τωρα θα ερθει ο αντρουλης μου κ θα παμε διαβαλκανικο.κ εγω δεν ξερω τι παιζει απο τιμες.παντως πιστευω θα με εξετασουν καλυτερα κ πιο προσεκτικα απο τα δημοσια νοσοκομεια.Θα σας πω τι εγινε το βραδυ ή αυριο το πρωι.δεν γινεται να παρακαλαμε ενα γιατρο.αφου πηρα τηλ σε αυτον που με παρακολουθει κ μου ειπε τωρα να κανω υπομονη και να μην γκρινιαζω κ τετοια διαφορα!!!λες κ ξερει απο το τηλ πως ειμαι εγω τι περναω!δεν ξαναπαω σε αυτον για κανενα λογο!

20κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Παρ Αυγ 02, 2013 2:03 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια πηγα χθες διαβαλκανικο και μου εκαναν μια απλη κολπικη εξεταση πηραν κ 40 ευρω μου εδωσαν 2 κολπικες κρεμες αλλα ουτε μου τις εγραψαν που εχω βιβλιαριο του ικα.και στο ικα της περιοχης μου που πηγα δεν δεχτηκαν να τα γραψουν γιατι ειναι απο κλινικη η συνταγη κ τωρα θα τα πληρωσω,αντε να δω αν θα περασει τωρα επιτελους!πφφφ πολλη ταλαιπωρια για το τιποτα!

21κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Παρ Αυγ 02, 2013 2:23 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsathess22 έγραψε:Κοριτσια πηγα χθες διαβαλκανικο και μου εκαναν μια απλη κολπικη εξεταση πηραν κ 40 ευρω μου εδωσαν 2 κολπικες κρεμες αλλα ουτε μου τις εγραψαν που εχω βιβλιαριο του ικα.και στο ικα της περιοχης μου που πηγα δεν δεχτηκαν να τα γραψουν γιατι ειναι απο κλινικη η συνταγη κ τωρα θα τα πληρωσω,αντε να δω αν θα περασει τωρα επιτελους!πφφφ πολλη ταλαιπωρια για το τιποτα!
κρατα τα κουπονια μηπως μπορεσει να σου τις γραψει ο γιατρος σου οταν γυρισει..

22κλινικη σε θεσσαλονικη Empty Απ: κλινικη σε θεσσαλονικη Παρ Αυγ 02, 2013 2:42 am

elenitsathess22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι αυτο θα κανω την τριτη θα παω απο το ιατρειο του κ θα του πω οτι αφου ελειπε καπου επρεπε να παω κ εγω κ πιστευω να μου τα γραψει.Smile παντως κ απο την κλινικη δεν ειμαι 100% ευχαριστημενη.ισως η γιατρο ς που πετυχα να μην μου εκανε κλικ!δεν ξερω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις