Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. Empty Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. Πεμ Αυγ 15, 2013 11:39 pm

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημερα σας!!
Θα ηθελα να ρωτησω κατι σε περιπτωση που μια κοπελα εχει παρομοια εμπειρια...
Σε 2 μηνες ξεκιναω εξωσωματικη.Την προηγουμενη εβδομαδα εκανα ορμονολογικες εξετασεις και η fsh δεν ηταν και τοσο καλη.Συγκεκριμενα 10,3 (ΦΤ 3,5 - 12,5).Εχω στεναχωρηθει παρα πολυSad Sad 
Ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει να μην ανταποκριθει ο οργανισμος μου στην διεγερση ή και να ανταποκριθει μπορει να μην ειναι καλης ποιοτητας τα ωαρια...
Ειμαι 29 χρονων.
Εχω κανει 2 φορες διεγερση με serpafar και αλλες 2 με menopur.Tις 3 φορες εβγαζα 4 ωαρια μονο απο την αριστερη ωοθηκη.Μια φορα που τα εβγαλα δεξια ηταν 3, απο τα οποια τα 2 προχωρησαν(το ενα 16 χιλ και το αλλο 23....)
Ειμαι πολυ χαλια ψυχολογικα...
Περιμενω την Πεμπτη που εχω ραντεβου με τον γυναικολογο να δω τι θα μου πει κι αυτος...
Συγνωμη για το μεγαλο post:roll: Rolling Eyes 

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κατερινα! μην στεναχωριεσε και ανγχονεσε για κατι που δεν ειναι σιγουρο! και η τιμη που εγραψες ειναι μεσα στις φισιολογικες τιμες!!!!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 522194 θα εχεις πολυ χρονο να στεναχωριθεις οταν οντος δεν γινει η διεγερσει!!! θετικη σκεψη, πιστη και καλη προετοιμασια!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 2963 
εγω περασα απο επιτροπη, πηρα την εγκριση και τωρα κανω καποιες εξετασεις πιο ειδικες για να αυξεισω τα ποσοστα επιτυχιας! τελος αυγουστου θα εχω τα αποτελεσματα!
αν πανε ολα καλα προχαραω τον σεπτεμβρη για εξωσωματικη, αλλιως κανω πρωτα την θεραπεια!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 893968 

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα freedom τι κανεις;;Εχεις δικιο, απλα και ο εξωσωματικος και ο γυναικολογος μου ειπαν οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο...Τελοσπαντων!Υπομονη και θα δειξει!Εγω εχω ραντεβου στις 18 Σεπτεμβριου, αν και θα λειτουργησει επιτροπη στην Κρητη σε λιγες μερες οποτε με βλεπω να κλεινω εκ νεου ραντεβου..
Τι επιπλεον εξετασεις εκανες;
Περασες ευκολα απο την επιτροπη;

vabill


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
freedom78 έγραψε:καλημερα κατερινα! μην στεναχωριεσε και ανγχονεσε για κατι που δεν ειναι σιγουρο! και η τιμη που εγραψες ειναι μεσα στις φισιολογικες τιμες!!!!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 522194 θα εχεις πολυ χρονο να στεναχωριθεις οταν οντος δεν γινει η διεγερσει!!! θετικη σκεψη, πιστη και καλη προετοιμασια!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 2963 
εγω περασα απο επιτροπη, πηρα την εγκριση και τωρα κανω καποιες εξετασεις πιο ειδικες για να αυξεισω τα ποσοστα επιτυχιας! τελος αυγουστου θα εχω τα αποτελεσματα!
αν πανε ολα καλα προχαραω τον σεπτεμβρη για εξωσωματικη, αλλιως κανω πρωτα την θεραπεια!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 893968 
μπαινω σφηνα στη συζητηση σας και ζητω συγνωμη.απλα ηθελα να σε ρωτησω τι εξετασεις ειναι αυτες που αυξανουν τα ποσοστα επιτυχίας?ειμαι και εγω στο club της εξωσωματικης γι αυτο ρωτάω.απάντησε με αν μπορέσεις...αν θες και με πμ καλυτερα

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια!!! κατερινα μου, η επιτροπη ειναι πολυ ευκολη υποθεση. αν εχεις τα δικαιολογητικα που ζηταν, δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα! τζαμπα ανγχονομαστε!!!!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 4872 
λοιπον οι εξετασεις που κανω ειναι για τα νκ κυτταρα, χλαμυδια,θρομβοφιλια και καποιες αλλες! και θα κανει και ο σηζηγος εξετασεις!afro 

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα freedom, σου εχω στειλει pm!!Smile 

freedom78


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κατερινα μου, προσπαθω να ανοιξω το πμ που μου εστειλες και δεν ανοιγει!!!confused 

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
freedom78 έγραψε:κατερινα μου, προσπαθω να ανοιξω το πμ που μου εστειλες και δεν ανοιγει!!!confused 
Το ξαναεστειλα!!Rolling Eyes 

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα Κατερινα!Αν ειχα fsh θα εκανα παρτυ...Laughing Τι ακριβως ρωτας δεν εχω καταλαβει Embarassed Εγω 2 φορες εχω κανει διεγερση και τις 2 φορες ειχα 6 ωοθυλακια και γονιμοποιηθηκαν την πρωτη φορα ολα και τη δευτερη τα μισα.Βεβαια πηγαμε με δοτη γι αυτο και γονιμοποιηθηκαν τοσα.

10Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. Empty Απ: Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. Κυρ Αυγ 25, 2013 12:12 am

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gia έγραψε:Καλησπερα Κατερινα!Αν ειχα fsh θα εκανα παρτυ...Laughing Τι ακριβως ρωτας δεν εχω καταλαβει Embarassed Εγω 2 φορες εχω κανει διεγερση και τις 2 φορες ειχα 6 ωοθυλακια και γονιμοποιηθηκαν την πρωτη φορα ολα και τη δευτερη τα μισα.Βεβαια πηγαμε με δοτη γι αυτο και γονιμοποιηθηκαν τοσα.
Καλημερα Gia!!!Ο γιατρος μου ειπε οτι επειδη εχω σχετικα τζιμπιμενη fsh, πιθανον να μην ανταποκριθει ο οργανισμος μου στην διεγερση...δηλαδη να μην βγαλω (και τοσα πολλα) ωοθηλακια ή να ειναι κακης ποιοτητας...
βεβαια εγω εχω κανει 4 φορες διεγερση για σπερματεγχυση το προηγουμενο διαστημα και πηγε καλα.Τι να πω δεν ξερω;;Θα δειξει!
Οταν λες καθολου fsh, τι εννοεις;;παρα πολυ υψηλη;;

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κατερινα αν ειχα fsh 10 ηθελα να γραψω.Αντε να βγαλεις νοημα μετα οπως τα εγραψα χαχαχα ειμαι απο κινητο και δεν βλεπω τι γραφω...Εγω ειχα fsh απο 12 - 33. Πρεπει να μετρησεις τρεις συνεχομενους κυκλους για να βγει συμπερασμα.Εσυ αν με ηπια διεγερση ειχες τεσσερα ωοθυλακια με μεγαλυτερη δοση μπορει να εχεις 10 πχ.Ο εμβρυολογος μου ειχε πει οτι δεκα ειναι καλος αριθμος για εξωσωματικη.Ενταξει δεν θα κανεις και 30 αλλα αυτο μου φαινεται υπερβολη.Εχω ακουσει και για 50...

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gia έγραψε:Κατερινα αν ειχα fsh 10 ηθελα να γραψω.Αντε να βγαλεις νοημα μετα οπως τα εγραψα χαχαχα ειμαι απο κινητο και δεν βλεπω τι γραφω...Εγω ειχα fsh απο 12 - 33.  Πρεπει να μετρησεις τρεις συνεχομενους κυκλους για να βγει συμπερασμα.Εσυ αν με ηπια διεγερση ειχες τεσσερα ωοθυλακια με μεγαλυτερη δοση μπορει να εχεις 10 πχ.Ο εμβρυολογος μου ειχε πει οτι δεκα ειναι καλος αριθμος για εξωσωματικη.Ενταξει δεν θα κανεις και 30 αλλα αυτο μου φαινεται υπερβολη.Εχω ακουσει και για 50...


θα ξαναμετρησω την fsh στον επομενο κυκλο!!ετσι μου ειπε ο γιατρος...
αν βγαλω 10 θα ειμαι πολυ ικανοποιημενη!πιστεψε με!!
Very Happy 
σιγουρα 30 ειναι υπερβολη!!και μακαρι βεβαια να ειναι και ποιοτικα!!
Εχω αρχισει να κανω σκεψεις οτι ουτε με εξωσωματικη θα τα καταφερω...αλλα συνερχομαι γρηγορα ευτυχως!ποτε δεν φανταζομουν οτι θα ηταν τοσο δυσκολο.Sad Sad Sad 
Μακαρι να πανε ολα καλα σε ολες μας!!!
Εσυ εισαι στην προσπαθεια;;
Μου δινεις δυναμη παντως που με τετοιες τιμες εχεις ανταποκριθει στην διεγερση!!

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katerina 28 έγραψε:
Gia έγραψε:Κατερινα αν ειχα fsh 10 ηθελα να γραψω.Αντε να βγαλεις νοημα μετα οπως τα εγραψα χαχαχα ειμαι απο κινητο και δεν βλεπω τι γραφω...Εγω ειχα fsh απο 12 - 33.  Πρεπει να μετρησεις τρεις συνεχομενους κυκλους για να βγει συμπερασμα.Εσυ αν με ηπια διεγερση ειχες τεσσερα ωοθυλακια με μεγαλυτερη δοση μπορει να εχεις 10 πχ.Ο εμβρυολογος μου ειχε πει οτι δεκα ειναι καλος αριθμος για εξωσωματικη.Ενταξει δεν θα κανεις και 30 αλλα αυτο μου φαινεται υπερβολη.Εχω ακουσει και για 50...

θα ξαναμετρησω την fsh στον επομενο κυκλο!!ετσι μου ειπε ο γιατρος...
αν βγαλω 10 θα ειμαι πολυ ικανοποιημενη!πιστεψε με!!
Very Happy 
σιγουρα 30 ειναι υπερβολη!!και μακαρι βεβαια να ειναι και ποιοτικα!!
Εχω αρχισει να κανω σκεψεις οτι ουτε με εξωσωματικη θα τα καταφερω...αλλα συνερχομαι γρηγορα ευτυχως!ποτε δεν φανταζομουν οτι θα ηταν τοσο δυσκολο.Sad Sad Sad 
Μακαρι να πανε ολα καλα σε ολες μας!!!
Εσυ εισαι στην προσπαθεια;;
Μου δινεις δυναμη παντως που με τετοιες τιμες εχεις ανταποκριθει στην διεγερση!!
Κι εμενα πρεπει να μου δινω δυναμη γιατι τελος Σεπτεμβριου ξεκιναω παλι.Κοιτα εξι ωαρια δεν τα λες και καλη ανταποκριση αλλα απο το τιποτα καλα ειναι.Πιστευω πως αν εισαι τυχερη και πετυχεις καλο κυκλο μια χαρα θα πας.
Το κακο ειναι οτι τοσο ψηλη fsh οπως η δικη μου οπως μου ειπαν μαλλον φταει για την κακη ποιοτητα ωαριων μου.Εσυ ως να μην ανυσηχεις γι αυτο.Η καθε μια ειναι διαφορετικη.Πιστευω οτι ο γιατρος σου προβληματιστηκε επειδη στην ηλικια σου περιμενε να εχεις μικροτερο νουμερο στην εξεταση σου.Για μενα θα επρεπε να στα ειχε μετρησει ολα πριν τη σπερματεγχυση...
Τι δοσεις εκανες μενοπουρ;Εγω και τις δυο φορες τεσσερις σκονες και δυο υγρα.

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στην ουσια σπερματεγχυση εκανα μια φορα γιατι τις υπολοιπες 3 τα ωαρια εβγαιναν απο την αριστερη ωοθηκη, οπου η σαλπιγγα ειναι κλειστηΥψηλη FSH και εξωσωματικη.. 679259 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 679259 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 679259 
τζαμπα δηλαδη φορτωθηκα με ορμονες, αλλα δυστυχως αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε νωριτερα...
εκανα στην ουσια ενα κουτι και μισο menopur 75.Οταν βλεπαμε οτι ηταν απο την κλειστη σαλπιγγα σταματουσαμε...
εσυ τι δοσεις παιρνεις;;
Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!και να ειναι η τυχερη σου προσπαθεια!!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 417472 

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katerina 28 έγραψε:στην ουσια σπερματεγχυση εκανα μια φορα γιατι τις υπολοιπες 3 τα ωαρια εβγαιναν απο την αριστερη ωοθηκη, οπου η σαλπιγγα ειναι κλειστηΥψηλη FSH και εξωσωματικη.. 679259 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 679259 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 679259 
τζαμπα δηλαδη φορτωθηκα με ορμονες, αλλα δυστυχως αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε νωριτερα...
εκανα στην ουσια ενα κουτι και μισο menopur 75.Οταν βλεπαμε οτι ηταν απο την κλειστη σαλπιγγα σταματουσαμε...
εσυ τι δοσεις παιρνεις;;
Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!και να ειναι η τυχερη σου προσπαθεια!!Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 417472 
Ωωχ καταλαβα.Ομως θα μπορουσαν να ηταν αποο την αλλη μερια οποτε το ρισκαρατε.Ε και αν σας πηγαινε κατευθειαν για εξωσωματικη παλι θα ειχες τις αμφιβολιες σου οτι μπορει να γινοταν και με σπερματεγχυση...Αυτο ειναι το προβλημα η σαλπιγγα;Εμεις κατευθειαν με εξωσωματικη πηγαμε αλλα δεν υπηρχε και αλλος τροπος.Ηδη χρησιμοποιουμε δοτη και πολυ φοβαμαι και δοτρια αν δεν πετυχουμε συντομα....Σ ευχαριστω για τις ευχες σου!
Οταν λες ενα κουτι και μισο εννοεις μενοπουρ;ή ενα σερπαφαρ και μισο κουτι μενοπουρ;Μπερδευτικα αλλα εναμιση κουτι μενοπουρ πολυ μου φαινεται...

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χμμμ υποθετω οτι εννοουσες συνολικα οποτε εκανες ενα μπουκαλακι τη μερα ς;

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gia έγραψε:Χμμμ υποθετω οτι εννοουσες συνολικα οποτε εκανες ενα μπουκαλακι τη μερα ς;
ναι ενα μπουκαλακι την μερα εκανα!
περυσι δεν ημουν ετοιμη για εξωσωματικη...και μονο στην ιδεα με επιανε φρικη.Τωρα μετανοιωνω που δεν ξεκινησα ενα χρονο νωριτερα...
Ολα θα πανε καλα!!Πιστη και ολα θα γινουν!ειναι λογικο που απογοητευομαστε μερικες φορες...\εν τω μεταξυ τωρα εψαξα και βρηκα περισυνες εξετασεις και fsh ειχα 11, αλλα μαλλον κανεις δεν ειχε δωσει σημασιαMad Mad Mad Mad 

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katerina 28 έγραψε:
Gia έγραψε:Χμμμ υποθετω οτι εννοουσες συνολικα οποτε εκανες ενα μπουκαλακι τη μερα ς;
ναι ενα μπουκαλακι την μερα εκανα!
περυσι δεν ημουν ετοιμη για εξωσωματικη...και μονο στην ιδεα με επιανε φρικη.Τωρα μετανοιωνω που δεν ξεκινησα ενα χρονο νωριτερα...
Ολα θα πανε καλα!!Πιστη και ολα θα γινουν!ειναι λογικο που απογοητευομαστε μερικες φορες...\εν τω μεταξυ τωρα εψαξα και βρηκα περισυνες εξετασεις και fsh ειχα 11, αλλα μαλλον κανεις δεν ειχε δωσει σημασιαMad Mad Mad Mad 
Κι εμενα το ιδιο.3 νγιατροι που ειχα παει με τις εξετασεις μου ολοι μου ελεγαν τι ωραιες που ειναι οι εξετασεις μου και μου εδειχναν και το ωοθυλακιο στον υπερηχο (και καλα κανεις ωορηξια κανονικα).Και ποιος ηξερε αν ηταν τζουφιο;;;Rolling Eyes Επρεπε να παει η fsh 30 για να μου πουνε μετα για δοτριες και βλακειες απο τη μια μερα στην αλλη.Τη μια ολα ηταν τελεια και την αλλη μερα ολα ηταν χαλιαΥψηλη FSH και εξωσωματικη.. 654655 

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι να πεις;;Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σε 2 μηνες ξεκιναω κι εγω..περιμενω τωρα να περασω απο επιτροπη..
Εχω μεγαλη αγωνιαShocked Shocked 

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katerina 28 έγραψε:τι να πεις;;Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σε 2 μηνες ξεκιναω κι εγω..περιμενω τωρα να περασω απο επιτροπη..
Εχω μεγαλη αγωνιαShocked Shocked 
Οσες ξερω εχω ακουσει οτι δεν κοβουν παρα μονο οταν δεν εχεις ολα τα δικαιολογητικα.Εμεις δεν εχουμε ασφαλιση...Rolling Eyes 

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:τι να πεις;;Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σε 2 μηνες ξεκιναω κι εγω..περιμενω τωρα να περασω απο επιτροπη..
Εχω μεγαλη αγωνιαShocked Shocked 
Οσες ξερω εχω ακουσει οτι δεν κοβουν παρα μονο οταν δεν εχεις ολα τα δικαιολογητικα.Εμεις δεν εχουμε ασφαλιση...Rolling Eyes 
λιγα χαρτια θελω ακομα.
ωχ καταλαβα...Crying or Very sad Crying or Very sad πρεπει να τα πληρωνεις δηλαδη...ειδα οτι ψαχνεις φαρμακακια..κατι θα βρεθει!μην αγχωνεσαι!!σου στελνω pm

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katerina 28 έγραψε:
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:τι να πεις;;Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σε 2 μηνες ξεκιναω κι εγω..περιμενω τωρα να περασω απο επιτροπη..
Εχω μεγαλη αγωνιαShocked Shocked 
Οσες ξερω εχω ακουσει οτι δεν κοβουν παρα μονο οταν δεν εχεις ολα τα δικαιολογητικα.Εμεις δεν εχουμε ασφαλιση...Rolling Eyes 
λιγα χαρτια θελω ακομα.
ωχ καταλαβα...Crying or Very sad Crying or Very sad πρεπει να τα πληρωνεις δηλαδη...ειδα οτι ψαχνεις φαρμακακια..κατι θα βρεθει!μην αγχωνεσαι!!σου στελνω pm
Στο τελος θα πουληθουμε κιολας ασε...Sad 

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:τι να πεις;;Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σε 2 μηνες ξεκιναω κι εγω..περιμενω τωρα να περασω απο επιτροπη..
Εχω μεγαλη αγωνιαShocked Shocked 
Οσες ξερω εχω ακουσει οτι δεν κοβουν παρα μονο οταν δεν εχεις ολα τα δικαιολογητικα.Εμεις δεν εχουμε ασφαλιση...Rolling Eyes 
λιγα χαρτια θελω ακομα.
ωχ καταλαβα...Crying or Very sad Crying or Very sad πρεπει να τα πληρωνεις δηλαδη...ειδα οτι ψαχνεις φαρμακακια..κατι θα βρεθει!μην αγχωνεσαι!!σου στελνω pm
Στο τελος θα πουληθουμε κιολας ασε...Sad 
ειναι δυσβασταχτο το κοστος, ειναι και οι γενικοτερες οικονομικες συνθηκες χαλια...οποτε δυσκολευει ακομα περισσοτερο το πραγμαΥψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 

Gia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
katerina 28 έγραψε:
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:τι να πεις;;Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σε 2 μηνες ξεκιναω κι εγω..περιμενω τωρα να περασω απο επιτροπη..
Εχω μεγαλη αγωνιαShocked Shocked 
Οσες ξερω εχω ακουσει οτι δεν κοβουν παρα μονο οταν δεν εχεις ολα τα δικαιολογητικα.Εμεις δεν εχουμε ασφαλιση...Rolling Eyes 
λιγα χαρτια θελω ακομα.
ωχ καταλαβα...Crying or Very sad Crying or Very sad πρεπει να τα πληρωνεις δηλαδη...ειδα οτι ψαχνεις φαρμακακια..κατι θα βρεθει!μην αγχωνεσαι!!σου στελνω pm
Στο τελος θα πουληθουμε κιολας ασε...Sad 
ειναι δυσβασταχτο το κοστος, ειναι και οι γενικοτερες οικονομικες συνθηκες χαλια...οποτε δυσκολευει ακομα περισσοτερο το πραγμαΥψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 
Το προβλημα μας ειναι οτι οσο περναει ο καιρος θα εχω και λιγοτερα και χειροτερης ποιοτητας ωαρια.Δεν μπορουμε να περιμενουμε 1 χρονο παλι για να ξανακανουμε.Ειναι κριμα να παμε ΚΑΙ με δοτρια επειδη απλα δεν μας εφταναν τα χρηματα για να κανουμε πιο γρηγορα...Καταλαβαινεις οτι για να μην εχουμε ασφαλιση εγω ειμαι 2μιση χρονια ανεργη και ολες οι οικονομιες εφυγαν στις εξωσωματικες...Τωρα με δοσεις θα ξεπληρωσουμε.Ενα χρονο θα πληρωνουμε οποτε αν δεν πετυχει δεν ξερω ποτε θα μπορεσουμε ξαναΥψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:
Gia έγραψε:
katerina 28 έγραψε:τι να πεις;;Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σε 2 μηνες ξεκιναω κι εγω..περιμενω τωρα να περασω απο επιτροπη..
Εχω μεγαλη αγωνιαShocked Shocked 
Οσες ξερω εχω ακουσει οτι δεν κοβουν παρα μονο οταν δεν εχεις ολα τα δικαιολογητικα.Εμεις δεν εχουμε ασφαλιση...Rolling Eyes 
λιγα χαρτια θελω ακομα.
ωχ καταλαβα...Crying or Very sad Crying or Very sad πρεπει να τα πληρωνεις δηλαδη...ειδα οτι ψαχνεις φαρμακακια..κατι θα βρεθει!μην αγχωνεσαι!!σου στελνω pm
Στο τελος θα πουληθουμε κιολας ασε...Sad 
ειναι δυσβασταχτο το κοστος, ειναι και οι γενικοτερες οικονομικες συνθηκες χαλια...οποτε δυσκολευει ακομα περισσοτερο το πραγμαΥψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 
Το προβλημα μας ειναι οτι οσο περναει ο καιρος θα εχω και λιγοτερα και χειροτερης ποιοτητας ωαρια.Δεν μπορουμε να περιμενουμε 1 χρονο παλι για να ξανακανουμε.Ειναι κριμα να παμε ΚΑΙ με δοτρια επειδη απλα δεν μας εφταναν τα χρηματα για να κανουμε πιο γρηγορα...Καταλαβαινεις οτι για να μην εχουμε ασφαλιση εγω ειμαι 2μιση χρονια ανεργη και ολες οι οικονομιες εφυγαν στις εξωσωματικες...Τωρα με δοσεις θα ξεπληρωσουμε.Ενα χρονο θα πληρωνουμε οποτε αν δεν πετυχει δεν ξερω ποτε θα μπορεσουμε ξαναΥψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 Υψηλη FSH και εξωσωματικη.. 534787 
θα πετυχει αυτη την φορα!!!!!!!!!
αυτο να σκεφτεσαι!!Ολες θα γινουμε μανουλες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις