Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 39]

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα αγάπες!!!Τι ωραία κουβέντα πιάσατε!!!Ούτε εγώ την έχω φτιάξει την βαλίτσα...λέω αρχές Οκτώβρη...
Έχω πάρει παντόφλες,2 νυχτικές και θέλω μία λεπτή ρόμπα και μια πιτζάμα με κουμπιά πετσετούλες,παντόφλες για το μπάνιο,αφρόλουτρο,σαμπουάν,σουτιέν θηλασμού 2 και επιθέματα στήθους,μια κρέμα για τις θηλές,σερβιέτες always night (τις μεγάλες τις δίνουν στον Μητέρα),μαντιλάκια καθαρισμού για το πρόσωπο,εσώρουχα αρκετά...και ένα μικρό νεσεσεράκι με βασικά καλλυντικά...Της μπουμπούς μου θα μου φέρουν τα ρουχαλάκια της την μέρα που θα φύγουμε....

Νομίζω το πιο σωστό και ασφαλές είναι να βάλεις το μωρό στο καθησματάκι αυτοκινήτου πάντως....

Ευάκι στον 8ο σήμερα ε?Με το καλό και στους 9 κορίτσι γλυκό!!!Έλα να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 415870 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 415870 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 415870 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 228222 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 228222 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 228222 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 228222 NA PERNETAI NA PERNAETAI GRHGORA SEIRA ...EINAI WRAIA...NIOTHEIS POIO KONTA STO ONEIRO....!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 883208 MARAKI EPITHEMATA APO TO FARMAKEIO DEN NPERNOUME POSA NA XREIASTOYN ARAGE?APO ESWROYXA SYMFWNW THELEI POLLA! GIA TYXON APOLEIES! EMAS STO REA MAS DEINOUN TENA TIS SERVIETES POU EINAI POLY XONTRES APOROFITIKES VEVAIA STHNJ ARXH NIOTHEIS LIGO SAN NA FORAS PANA..ALLA NIOTHEIS SIGOURIA GIATI TA LOXEIA XERW EINAI POLLA ...MPIAX!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 235182 GIA TO MWRO KAI EGW LEW NA TA FEROUN TELEYTAIA MERA MHN EINAI MES THN VALITSA TOSES MERES..KAI DETTOL MARAKI OPOSDHPOTE!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εννοείται και ντετόλ!!!Τα επιθέματα τα πήρα από το φαρμακείο...έχει νομίζω 30 μέσα αλλά δεν θυμάμαι πια μάρκα πήρα...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ARA FTANEI ENA GIA TO MAIEYTHRIO? EMENA MOU EDWSAN KAPOIA DEIGMATA THS NUK KAI MOU FENONTE POLU KALA! ALLA EXW ENA THEMA PWS THA MATHOUME AN MPOROUME NA THYLASOUME...?OOOEOOO?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roxanne87 έγραψε:Καλημέρες! Πείτε κορίτσια πείτε γιατί όλο κ κάτι θα μου ξεφύγει!

Για το μωρουλινάκι μου τα ρουχαλάκια εξόδου του! Μάρσιππο δεν έχουμε πάρει.  Αλήθεια στην επιστροφή που κάθεται το μωρό, στην καλαθούνα ή στο καθισματάκι? Ρωτάω γτ έχω δει κ τα δυο όμως δεν ξέρω ποιό είναι το σωστο.
Kαλημερα κοριτσια μου!

Καθισμα απαραιτητως!!!

Με το καλο και στον 9ο Ευακι!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!

Δε θέλω ερωτήσεις:
πού βάζουμε το μωρό στο αυτοκίνητο!
Το βάζουμε εκεί που είναι ασφαλές να τα βάλουμε: στο καθισματάκι τους! (η αυστηρή της παρέας)

Μην ξεχάσετε να πάρετε μαζί σας και ένα αποσμητικό γιατί έχω την αίσθηση πως από το πάρτυ ορμονών και τη ζέστη της αγκαλιάς με το μπεμπέ θα βρωμούμε ελαφρώς. Εγώ είμαι στην αναζήτηση ενός λίγο πιο ήπιου-άοσμου αποσμητικού. Νομίζω θα ενοχλεί τη Ροζούλα αν πολυμυρίζει κάτι.... Rolling Eyes 

eva evaki,
υπολόγισε πως να έχεις παραπάνω πυτζάμες μαζί σου. Είναι εξαιρετικά πιθανό να λερωθείς.
Σε μάρσιπο αγκαλιάς (sling ή mei tai) το βάζεις από νεογέννητο Wink 

Επιθέματα έχει και στο Mothercare πολύ καλά και οικονομικά (τα δικής τους εταιρείας) (έχω κάνει έρευνα αγοράς, έχω ρωτήσει και στο fb σε κάτι γκρουπ θηλασμού). Αν σκοπεύεις να θηλάσεις θα χρειαστείς... Πάρε 1-2 κουτιά για αρχή και θα αγοράζεις συνέχεια μετά, αν θηλάζεις.

Όλες μπορούμε να θηλάσουμε, αρκεί να μας δείξουν τον τρόπο Wink Wink Wink 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
APOSMITIKO KAI AOSMO THS NIVEA..TO DIAFANO DEN NMYRIZEI! KAI EXEIS DIKIO THA PSULO MYRIZOUME KAI EXOUN KAI TA AIR COULER...STO FULL...! WRAIA THA PAW MIA VOLTA APO MOTHERCARE..NA DW KAI PRAGMATAKIA! NAI MALLON TO SLING THA PARW..GIA EXODO KAI TO KATHISMA!PW..PW ANXOTHIKA EGW ! AAA...KALA DEN PAW KALA..! SOFAKI MOU NA SAI KALA ESY MPHKES? ANTE NA TELEIWNOUME...NA DAGKWNOUME MPOUTINIA!!!!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
4-5 μερες διαφορα εχουμε Ευα μου.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξενερωσα τωρα επιασε λογγυξας τη μικρη αλλα ειναι αναποδα...και ημουν σιγουρη πριν 2-3 ειχε ποδια πανω Sad

to fasolaki mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΤΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙΑ ΣΑΣ??
ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ..ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΑΜΝΙΑΚΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΕΞΟΥ ΚΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ...ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΜΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΑΡΜΑΚΑ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ..ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φασολακι και εγω αναγκαστικα να παρω αντιβιωση λογω κυστιτιδας, δινουν αντιβιωσεις συμβατες με την εγκυμοσυνη και αντικειμενικα ειναι πολυ πιο επικυνδινο να αφησεις το μικροβιο!

to fasolaki mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΝΑΙ ΒΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ...RULID ΤΩΝ 300, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ..ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 9ο ΕΥΑΚΙ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 679259 
ΝΟΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
to fasolaki mou έγραψε:ΝΑΙ ΒΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ...RULID ΤΩΝ 300, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ..ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 9ο ΕΥΑΚΙ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 679259 
ΝΟΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...
δεν χρειαζεται να ανησυχεις καθολου, εγω ειχα ουρολοιμωξη στον πεμπτο κ επαιρνα ζιναντολ των 500 για 10 ημερες πρωι βραδυ κ ολα καλα! οσο για το ουρεοπλασμα με ταλαιπωρουσε για χρονια κ ευτυχως λιγο πριν την εγκυμοσυνη το ξεφορτωθηκα, με τεραστια προσπαθεια! Θεραπειες, αλλαζα πετσετα σε καθε μπάνιο, επλενα το σφουγγαρι μου στο πλυντηριο καθε μερα, εσωρουχο αλλαζα κ 3 φορες, κ απολυμανα την τουαλετα πριν απο καθε μου χρηση. δεν ξερω αν βοηθησαν ολα αυτα, τα εκανα πιο πολυ γιατι ειχα απηυδήσει που δεν έφευγε!κ τελικα τα καταφερα!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Ξενερωσα τωρα επιασε λογγυξας τη μικρη αλλα ειναι αναποδα...και ημουν σιγουρη πριν 2-3 ειχε ποδια πανω Sad
Σοφάκι, ειναι πολυ νωρις ακομα! ρωτησα την γιατρο μου γιατι εγω ενιωθα τα ποδαρακια του χαμηλα κ οταν τα κουνουσε με πιεζε πολυ αλλα μ ειπε να μην ανησυχω κ οτι μέχρι τότε θα φέρει απειρες τουμπες ακομα!

to fasolaki mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ROXANNE ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ...
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΜΕΝΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ...

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
to fasolaki mou έγραψε:ROXANNE ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ...
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΜΕΝΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ...
προσπαθησε να εισαι ηρεμη κ δυνατη για το μπεμπάκι σου! Κ απο δουλεια σταματα οποτε μπορεσεις χρειαζεσαι ξεκουραση! Κ εγω μολις σταματησα γιατι ειχα μεγαλα ζόρια, ακομα και να σκυψω να δεσω τα πεδιλακια μου ηθελε προσπαθεια, οχι τωρα να βγάλω κ ολοκληρη βαρδια...

to fasolaki mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΟΚΤΩΜΒΡΗ...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LOIPON FASOLAKI MOU MIKROYLAKI KAI ANXOMENO DENYPARXEI POIO EIDIKH APO MENA SE THEMA ANTIVIOSHS KAI EGKYMOSYNHS...EIXA KAI OUREOPLASMA KAI GARDINARELA KAI EXW PAREI MEXRI TWRA THN RULID THN CECLOR THN AMOXIL ZINADOL..OLES AYTES NA XEREIS POU ZOU DEINOUN OI GIATROI DEN EPIREAZOUN TO MWRO...MONO MIA POU MOU EIXE DWSEI EMENA THA STHN PW KAI AMA SOU PEI NA THN PAREIS THA THN ARNHTHEIS EINAI FLAZYL AYTH EPIREAZEI TO MWRO KAI KYRIOS TON TRAXILO..TON MALAKWNWI KATA POLY EGW UPARXEI MEGAL;H PITHANOTHTA OTI EPATHA NA TO EPATHA APO AYTHN! ALLA NOI ALLES MH STENAXWRIESAI GIA THN ROULID AKOMA PERNW ! GIA 8 MERES H GIA NDEKA STHN EDWSE? SOFAKI EINAI PANW TO NINI?Shocked 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
to fasolaki mou έγραψε:ROXANNE ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ...
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΜΕΝΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ...
DEN KATALAVAINW GT TO LES AYTO....?

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια τι κάνετε????
Εμείς χθές τελειώσαμε το βάψιμο απο το σπίτι, στήσαμε κ την κούνια κ σήμερα όλη μέρα καθαρίζουμε, το σιδέρωμα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 517142  απο τις κουρτίνες με τσάκισε σήμερα. Αρχίζω κ δυσκολεύομαι στα πάντα κ την περισσότερη ώρα νιώθω την κοιλιά μου τεντωμένη, έτοιμη να εκραγεί κ εγώ νιώθω πτώμα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 21 585182.

Εσείς τι κάνετε???

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμεις θα βάψουμε την Παρασκευή....έχουμε κ την κουνια κ την ντουλαπα να μονταρουμε κ μετα γενικη όλο το σπίτι. Κ αφού τελειώσουν όλα αυτά έχω να ετοιμάσω τα ρουχαλάκια του μωρού, να τα τακτοποιήσω κλπ..

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roxanne87 έγραψε:κ εμεις θα βάψουμε την Παρασκευή....έχουμε κ την κουνια κ την ντουλαπα να μονταρουμε κ μετα γενικη όλο το σπίτι. Κ αφού τελειώσουν όλα αυτά έχω να ετοιμάσω τα ρουχαλάκια του μωρού, να τα τακτοποιήσω κλπ..
Καλό κουράγιο, εγώ πάντως τα έφτυσα...
Δε μπορούσε να έρθει ούτε η μαμά μου, ούτε η πεθερά μου για βοήθεια κ πέσαν όλα πάνω μου, ευτυχώς το στεφάνι μου είναι απο αυτούς που πιάνεται κ βοηθάει αρκετά..!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifi έγραψε:
roxanne87 έγραψε:κ εμεις θα βάψουμε την Παρασκευή....έχουμε κ την κουνια κ την ντουλαπα να μονταρουμε κ μετα γενικη όλο το σπίτι. Κ αφού τελειώσουν όλα αυτά έχω να ετοιμάσω τα ρουχαλάκια του μωρού, να τα τακτοποιήσω κλπ..
Καλό κουράγιο, εγώ πάντως τα έφτυσα...
Δε μπορούσε να έρθει ούτε η μαμά μου, ούτε η πεθερά μου για βοήθεια κ πέσαν όλα πάνω μου, ευτυχώς το στεφάνι μου είναι απο αυτούς που πιάνεται κ βοηθάει αρκετά..!!
Μπράβο μπράβο στο στεφάνι σου! Κ εμένα με βοηθάει ευτυχώς γιατί κ εγω βοήθεια δεν θα έχω!

Τυχερούλα, ξεμπέρδεψες! Εγώ απο τη μία ανυπομονώ αλλα από την άλλη όπως λες οι αντοχές έχουν μειωθεί αρκετά κ η κοιλιά έτοιμη να εκραγεί! Βρε κορίτσια στον ένατο τι θα κάνουμε???

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roxanne87 έγραψε:
ifi έγραψε:
roxanne87 έγραψε:κ εμεις θα βάψουμε την Παρασκευή....έχουμε κ την κουνια κ την ντουλαπα να μονταρουμε κ μετα γενικη όλο το σπίτι. Κ αφού τελειώσουν όλα αυτά έχω να ετοιμάσω τα ρουχαλάκια του μωρού, να τα τακτοποιήσω κλπ..
Καλό κουράγιο, εγώ πάντως τα έφτυσα...
Δε μπορούσε να έρθει ούτε η μαμά μου, ούτε η πεθερά μου για βοήθεια κ πέσαν όλα πάνω μου, ευτυχώς το στεφάνι μου είναι απο αυτούς που πιάνεται κ βοηθάει αρκετά..!!
Μπράβο μπράβο στο στεφάνι σου! Κ εμένα με βοηθάει ευτυχώς γιατί κ εγω βοήθεια δεν θα έχω!

Τυχερούλα, ξεμπέρδεψες! Εγώ απο τη μία ανυπομονώ αλλα από την άλλη όπως λες οι αντοχές έχουν μειωθεί αρκετά κ η κοιλιά έτοιμη να εκραγεί! Βρε κορίτσια στον ένατο τι θα κάνουμε???

Εγώ νομίζω δν θα τα καταφέρω μέχρι τον 9ο, αισθάνομαι το σώμα μου να καταρρέει...
Βαθιά ανάσα κ θα περάσει κ μια συμβουλή, την κούνια να την μοντάρετε απευθείας στο δωμάτιο που θα μπεί, εμείς τη μοντάραμε στο σαλόνι κ μετά ανακαλύψαμε οτι δν χωράει να πέρασει απο τη πόρτα του δωματίου κ φτου κ απο την  αρχή μετά, χαχαχα δν ξέραμε να γελάσουμε ή να κλάψουμε...

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifi έγραψε:
roxanne87 έγραψε:
ifi έγραψε:
roxanne87 έγραψε:κ εμεις θα βάψουμε την Παρασκευή....έχουμε κ την κουνια κ την ντουλαπα να μονταρουμε κ μετα γενικη όλο το σπίτι. Κ αφού τελειώσουν όλα αυτά έχω να ετοιμάσω τα ρουχαλάκια του μωρού, να τα τακτοποιήσω κλπ..
Καλό κουράγιο, εγώ πάντως τα έφτυσα...
Δε μπορούσε να έρθει ούτε η μαμά μου, ούτε η πεθερά μου για βοήθεια κ πέσαν όλα πάνω μου, ευτυχώς το στεφάνι μου είναι απο αυτούς που πιάνεται κ βοηθάει αρκετά..!!
Μπράβο μπράβο στο στεφάνι σου! Κ εμένα με βοηθάει ευτυχώς γιατί κ εγω βοήθεια δεν θα έχω!

Τυχερούλα, ξεμπέρδεψες! Εγώ απο τη μία ανυπομονώ αλλα από την άλλη όπως λες οι αντοχές έχουν μειωθεί αρκετά κ η κοιλιά έτοιμη να εκραγεί! Βρε κορίτσια στον ένατο τι θα κάνουμε???
Εγώ νομίζω δν θα τα καταφέρω μέχρι τον 9ο, αισθάνομαι το σώμα μου να καταρρέει...
Βαθιά ανάσα κ θα περάσει κ μια συμβουλή, την κούνια να την μοντάρετε απευθείας στο δωμάτιο που θα μπεί, εμείς τη μοντάραμε στο σαλόνι κ μετά ανακαλύψαμε οτι δν χωράει να πέρασει απο τη πόρτα του δωματίου κ φτου κ απο την  αρχή μετά, χαχαχα δν ξέραμε να γελάσουμε ή να κλάψουμε...
Ετσι θα κανουμε γιατι ειναι πολυμορφικη και τεραστια! Εγω από την άλλη δεν μέτρησα κατα πόσο χωράει στο μήκος εκει που θελω να την βαλω, με το ματι μου φαινεται οκ, αλλα αν δεν ειναι? Τοτε κλάμααααα!
Το πολύ πολύ να μην μπορούμε να βγούμε στο μπαλκόνι γιατι θα μας κλεισι την πορτα!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roxanne87 έγραψε:
ifi έγραψε:
roxanne87 έγραψε:
ifi έγραψε:
roxanne87 έγραψε:κ εμεις θα βάψουμε την Παρασκευή....έχουμε κ την κουνια κ την ντουλαπα να μονταρουμε κ μετα γενικη όλο το σπίτι. Κ αφού τελειώσουν όλα αυτά έχω να ετοιμάσω τα ρουχαλάκια του μωρού, να τα τακτοποιήσω κλπ..
Καλό κουράγιο, εγώ πάντως τα έφτυσα...
Δε μπορούσε να έρθει ούτε η μαμά μου, ούτε η πεθερά μου για βοήθεια κ πέσαν όλα πάνω μου, ευτυχώς το στεφάνι μου είναι απο αυτούς που πιάνεται κ βοηθάει αρκετά..!!
Μπράβο μπράβο στο στεφάνι σου! Κ εμένα με βοηθάει ευτυχώς γιατί κ εγω βοήθεια δεν θα έχω!

Τυχερούλα, ξεμπέρδεψες! Εγώ απο τη μία ανυπομονώ αλλα από την άλλη όπως λες οι αντοχές έχουν μειωθεί αρκετά κ η κοιλιά έτοιμη να εκραγεί! Βρε κορίτσια στον ένατο τι θα κάνουμε???
Εγώ νομίζω δν θα τα καταφέρω μέχρι τον 9ο, αισθάνομαι το σώμα μου να καταρρέει...
Βαθιά ανάσα κ θα περάσει κ μια συμβουλή, την κούνια να την μοντάρετε απευθείας στο δωμάτιο που θα μπεί, εμείς τη μοντάραμε στο σαλόνι κ μετά ανακαλύψαμε οτι δν χωράει να πέρασει απο τη πόρτα του δωματίου κ φτου κ απο την  αρχή μετά, χαχαχα δν ξέραμε να γελάσουμε ή να κλάψουμε...
Ετσι θα κανουμε γιατι ειναι πολυμορφικη και τεραστια! Εγω από την άλλη δεν μέτρησα κατα πόσο χωράει στο μήκος εκει που θελω να την βαλω, με το ματι μου φαινεται οκ, αλλα αν δεν ειναι? Τοτε κλάμααααα!
Το πολύ πολύ να μην μπορούμε να βγούμε στο μπαλκόνι γιατι θα μας κλεισι την πορτα!
χαχαχα μη σκας κ εμάς πλεόν η μια πόρτα της μπαλκονόπορτας δν ανοίγει, για να μην μιλήσω για τα κομοδίνα της κρεβατοκάμαρας που πήραν πόδι..
Υπομονή μέχρι το επόμενο καλοκαίρι που θα βγούν απο το δικό μας δωμάτιο κ θα πάνε στο δικό τους.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις