Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι συλλυπητήρια κ από εδώ!

Έχασα κ εγώ τον παππού πριν 2 χρόνια σχεδόν!
Αυτό που κάνω είναι να τον θυμάμαι όπως ήταν παλιά στα παιδικά μου χρόνια, που τρέχαμε στα λούνα παρκ, στα θέατρα, για διακοπές κ έτσι κρατάω μέσα μου την πιο γλυκιά ανάμνηση του .

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eva evaki έγραψε:
griniaroula έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!Τι μου κανετε???Οπως καταλαβαινετε χαθηκα γιατι χθες κοιμομουν ολη την ημερα!!!Το bachelor το Σαββατο ηταν τελειο γυρισαμε στις 7 το πρωι να φανταστειτε!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 604962 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 604962 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 604962 
Το παραξενο ηταν οτι δεν κουραστηκα πολυ!!!Η μπεμπα χορεψε κατι τσιφτετελια!!!!!!χαχαχαχαχαχα THA THN KANEIS XOREYTAROY DHLADH YTHN MPOUMPOU?????ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 604962 PW..PW...POIOS SAS PIANEI...META!!!

Βρε iazon εγω και μονο που τα διαβασα ολαααααααα αυτα κουραστηκα, εσυ πως θα τα κανεις????χαχαχαχα...και να μην σου πω οτι πιο πολυ κουραστηκα με το σιδερωμα που εχεις να κανεις μετα!!!Το σιχαινομαι... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 679259 MH TO FOVASAI TO SVOURONI...AN DEN TA KANEI OLA AYTA NA ANYSIXHSETE....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 417472 

maraki iraklio τα θερμα μου συλληπητηρια, να ζησετε να την θυμοσαστε την γιαγιακα σας!!!Σε καταλαβαινω απολυτα αλλα καλυτερα να μην πας γιατι σιγουρα με την ολη ατμοσφαιρα θα στεναχωρεθεις παραπανω!

Αν μοιασει σε μενα μιλαμε για πολυ χορευταρου...αν μοιασει στον μπαμπα της...καηκαμε!!!Very Happy Very Happy Very Happy 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki, ζωή σε σας. Να είσαι καλά να την θυμάσαι την γιαγιάκα σου και να διηγείσαι στα παιδάκια σου ιστορίες με αυτην.

gkriniaroula, το κάψατε ε??? Μπράβο, η ώρα η καλή στην φιλενάδα σου! Αυτά είναι, να μαθαίνει το παιδί!


Σήμερα έχει πήξει το κεφάλι μου, έψαχνα πληροφορίες για τις υφασμάτινες πάνες και τελικά κατέληξα ότι θέλω να πάω και σε ένα μαγαζί να με ενημερώσουν και εκεί, αλλά και να τις δω από κοντά. Ουφ, πάλι θα πρέπει να περιμένω να πάω Πάτρα, όλο κάτι προκύπτει και καθυστερούμεεεεεεεεε! Επίσης έψαχνα για μπανάκι, αυτά που στέκονται πάνω στην μπανιέρα, αλλά δεν βρήκα μεγάλη ποικιλία και μου φαίνεται ότι θα είναι και μεγάλο για την μπανιέρα μας. Ουφ ουφ!

Αύριο έχουμε ραντεβού με την μπουμπού μας, εμείς θα την βλέπουμε και αυτη θα μας κρύβεται!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως η βαμβακερή πάνα έμένα μου φαίνεται τελείως "ίουουου" pale 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι, ιιιιιιιιιιιιιιιιου θα είναι το περιεχόμενο σε κάθε πάνα, ανεξαρτήτως υλικού!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nafs έγραψε:χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι, ιιιιιιιιιιιιιιιιου θα είναι το περιεχόμενο σε κάθε πάνα, ανεξαρτήτως υλικού!
Ναι, αλλά τουλάχιστον με τη μιας χρήσης δεν χρειάζεται να το συναναστρέφεσαι και πολύ (το περιεχόμενο) Laughing 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάποια στιγμή ζητήσατε και τη λίστα μας! Ιδού!


Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ! 

maraki27 3/11 αγοράκι ΠΓΝΛάρισας
ΜΑΡΙΑ20 4/11 κοριτσάκι Γ.Ν.Δράμας
eva evaki  6/11 κοριτσάκι Λητώ
triritri  8/11 αγοράκι  ΙΑΣΩ
ifi 8/11 ΓΝ κοριτσάκι Γ.Ν. Λάρισας 
tomaraki 10/11 αγοράκι 
sophia 11/11 κοριτσάκι ΡΕΑ
maroula 11/11 κοριτσάκι Γενική (Θεσ/νικη)
maraki-iraklio 12/11 κοριτσάκι
roxanne87 15/11 αγοράκι
tonia28 16/11 κοριτσάκι
siliaki 18/11  αγοράκι Γένεσις (Θεσ/νίκη)
despoinario 19/11 κοριτσάκι  Αλεξάνδρα
vivaki 21/11 αγοράκι  Λητώ
nafs  22/11 κοριτσάκι Ολύμπιον (Πάτρα)
mammatwo 22/11 κοριτσάκι  ΡΕΑ
ioazon 23/11 κοριτσάκι Μητέρα
mpele 26/11 
Έρση 25/11 διδυμάκια: αγοράκι και ?????  Ιασώ 
nantiag 27/11 αγοράκι Μητέρα
demaki88 27/11 αγοράκι  ΑΚΕΣΩ (Βόλος)
griniaroula 28/11 κοριτσάκι Έλενα
maria86 28/11 κοριτσάκι μάλλον Γένεσις (Θεσ/νίκη)
to fasolaki mou 30/11 αγοράκι  Νοσοκομείο Χανίων

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσακια!!!

Πηγα πρωι πρωι για αιματολογικες και τωρα τσακιζω πρωινο με χυμουλη Smile

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα στις τουμπανοκοιλίτσες!

Ροζ η λιστούλα μας κορίτσια! Ποιός την χάρη μας, θα έχουμε να διαλέξουμε νύφες!!!Very Happy Wink 

Απο το πρωί σκέφτομαι τυρόπιτα Todaylicious αλλα βαριέμαι τόοοοοοσο να βγω! Πεινάω!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα!!!!
Σας ευχαριστώ και πάλι όλες για την συμπαράσταση!!!

Σήμερα έκλεισα την 32 και τρώω την 33!!!Τα αυτοκόλλητα στο δωμάτια βγήκαν φανταστικά!!!Αμέσως έδωσαν χρώμα στο δωμάτιο!!!Προσεχώς θα πέσουν φωτό!!!

Αλήθεια Σβουρίτα εσύ τα δικά σου τα κόλλησες???

Σοφάκι χρόνια πολλά και σε αυτό το θέμα!!!Και μένα γιορτάζει η αδερφούλα μου!!!Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!!!Εγώ θα πάω την Παρασκευή για αιματολογικές!

Ροξάν μου φιλάκια πολλά,πολλά!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι με το καλόοοο κ στις 40!!! Με γεια τα αυτοκολλητάκια σας!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσαρες...σημερα αν και εγω ξυπνησει απο τις 6.30 εχω πολυ καλη διαθεση!!!Εχω βαλει μουσικη τερμα και κανω δουλιτσες!!!Εφτιαξα και τους λαχανοντολμαδες μου οποτε ειμαστε κομπλε!!!

iazon καιρο ειχαμε να δουμε την λιστα μας!!!Μολις την ειδα κατι μ επιασε ρε κοριτσια!!!Θα γινουμε μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 

sophia μου καλα αποτελεσματα με τις αιματολογικες!!!Τα γνωστα εκανες ε?Αιματος και ουρων?

maraki iraklio με το καλο και στις 40!!!Ωραια τα αυτοκολλητακια?Απο που τα παρηγγειλες?Εχω δει και εγω καποια στο stick it αλλα ακομα το σκεφτομαι!!!

to fasolaki mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KALHMERA....TI KANETE???EMEIS EIMASTE STHN DOYLEIA KAI DEN THN PALEYOUME...KANAME KAI THN KAMPYLH ZAKXAROY..OLA OK..H TELEYTEA METRHSH LIGO ORIAKA...ME BLEPW GIA DIAITA...AYRIO THA PAW STO GIATRO...TI KANETE ESEIS??

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο fasolaki!!!Ποσο σου βγηκε δηλ? Εμενα με οριο το125 βγηκε 110 την δευτερη ωρα, μου ειπε οτι ειναι παρα πολυ καλα απλα να προσεχω την διατροφη μου και να τρωω 5 γευματα απο λιγο...καλα για γλυκα ουτε λογος!!!Αχ βρε μπεμπα χαλαλι σου!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από μένα όμορφες!

Γυρίσαμε από την γιατρό, η μπέμπα μας έφτασε το 1,5 κιλό, και εγώ τσίμπησα το πρώτο κιλάκι της εγκυμοσύνης. Ένα κιλό σε 2 εβδομάδες πολύ δεν είναι;;;; Ουφ, αγχώθηκα, φοβάμαι μην κάνω ζεμπρέ την κοιλίτσα μου.

Η κούκλα μας ήταν ήρεμη σήμερα, έχει κουλουριαστεί και η γιατρός μας είπε ότι μάλλον προσπαθεί να γυρίσει για να πάρει θέση. Αχ μωρέ το μπεμπάκι μου, δεν το πιστεύω ότι θα είναι εδώ σε λιγότερο από 10 εβδομάδες...

Griniaroula, μια χαρά το ζάχαρό σου, μπράβο, να μείνει και κάποια που τρώει! Γιατί σου απαγόρεψε τα γλυκά, είχες θέμα νωρίτερα;

Πάντως με την λίστα όντως παθαίνεις ένα κάτι...

to fasolaki mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
AYRIO THA PAV NA PARV TA APOTELESMATA POY THA PAV STO GIATRO ALLA APO TO THL MOY EIPE I MIKROBIOLOGOS GIA THN ORIAKI TIMH...ANYPOMONW RE KORITSIA NA TON PARW AGKALIA...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ σας ευχαριστώ πολύ ζουζούνες μου!!!Με το καλό να γεννήσουμε όλες μας και να αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας!!!

Γκρινιαρούλα και δουλειές και λαχανοντολμάδες???affraid affraid Μπράβο βρε θηρίο!!!Respect Respect 
Ένα από τα αγαπημένα μου φαγητά!Έβαλες και κιμά ή ορφανά?Στείλε ένα ταπεράκι προς Ηράκλειο!!!Αν έχεις βρει σχεδιάκι που σου αρέσει από το στικ ιτ πάρε το...πολύ καλή ποιότητα!!Λίγο τσιμπιμένα στην τιμή κατά την γνώμη μου αλλά αξίζει!


Φασολάκι μου μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!!!Τι καιρό έχετε στα Χανιά???Εμείς εδώ ακόμα πολύ ζέστη βρε παιδί μου!!!

Ναφς μου 1,5 κιλό το κορίτσι σας ε?Μπράβο της!!!
Όταν λες πήρες το πρώτο κιλό τι εννοείς???Σύνολο κιλών μέχρι τώρα????θα φάω τις κοτσίδες μου!!!!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο nafs...τελειο το μπεμπακι!!!Παιρνει θεση ε???Αχ θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 
Αχ εμενα απο την αρχη ηταν αυστηρος ο γιατρος μου με τα κιλα, χωρις να εχω τιποτα...απτην αλλη με βοηθησε βεβαια γιατι ειμαι και λιγο στρουμπουλουλα οποτε καλο μου εκανε.Βεβαια ο,τι απαγορευμενο το θες ολο και πιο πολυ αλλα τι να κανουμε?Υπομονη... οπως λες και εσυ 10 βδομαδουλες μεινανε...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 

Fasolaki moy αυριο θα τα παρεις?Καλα αποτελεσματα...μια χαρουλα θα ειναι ολα!!!

to fasolaki mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="maraki_iraklio"]Αχ σας ευχαριστώ πολύ ζουζούνες μου!!!Με το καλό να γεννήσουμε όλες μας και να αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας!!!

Γκρινιαρούλα και δουλειές και λαχανοντολμάδες???affraid affraid Μπράβο βρε θηρίο!!!Respect Respect 
Ένα από τα αγαπημένα μου φαγητά!Έβαλες και κιμά ή ορφανά?Στείλε ένα ταπεράκι προς Ηράκλειο!!!Αν έχεις βρει σχεδιάκι που σου αρέσει από το στικ ιτ πάρε το...πολύ καλή ποιότητα!!Λίγο τσιμπιμένα στην τιμή κατά την γνώμη μου αλλά αξίζει!


Φασολάκι μου μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!!!Τι καιρό έχετε στα Χανιά???Εμείς εδώ ακόμα πολύ ζέστη βρε παιδί μου!!!

Ναφς μου 1,5 κιλό το κορίτσι σας ε?Μπράβο της!!!
Όταν λες πήρες το πρώτο κιλό τι εννοείς???Σύνολο κιλών μέχρι τώρα????θα φάω τις κοτσίδες μου!!!![/quo
ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΖΕΣΤΗ ΜΑΡΑΚΙ..ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ ΕΡΙΞΕ ΜΙΑ ΒΡΟΧΗ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki_iraklio έγραψε:Αχ σας ευχαριστώ πολύ ζουζούνες μου!!!Με το καλό να γεννήσουμε όλες μας και να αγκαλιάσουμε τα μωράκια μας!!!

Γκρινιαρούλα και δουλειές και λαχανοντολμάδες???affraid affraid Μπράβο βρε θηρίο!!!Respect Respect 
Ένα από τα αγαπημένα μου φαγητά!Έβαλες και κιμά ή ορφανά?Στείλε ένα ταπεράκι προς Ηράκλειο!!!Αν έχεις βρει σχεδιάκι που σου αρέσει από το στικ ιτ πάρε το...πολύ καλή ποιότητα!!Λίγο τσιμπιμένα στην τιμή κατά την γνώμη μου αλλά αξίζει!


Φασολάκι μου μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!!!Τι καιρό έχετε στα Χανιά???Εμείς εδώ ακόμα πολύ ζέστη βρε παιδί μου!!!

Ναφς μου 1,5 κιλό το κορίτσι σας ε?Μπράβο της!!!
Όταν λες πήρες το πρώτο κιλό τι εννοείς???Σύνολο κιλών μέχρι τώρα????θα φάω τις κοτσίδες μου!!!!
Με κιμα τα φτιαχνω maraki...ασε σημερα ειμαι ντουρασελ...πολυ ενεργεια ρε παιδι μου...και ετσι ειπα να την εκμεταλλευτω!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε το ταπερακι...περιποιημενο κιολας για σενα και το μπεμπακι!!!!!!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 564595 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 564595 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 564595 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαράκι, αυτό που καταλαβαίνεις, στο λέω με τρόπο! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 328109 Επειδή είχα τάση για ζάχαρο από την αρχή μου είχαν απαγορέψει πολλά πράγματα, οπότε από 60 που ξεκίνησα, κάποια στιγμή έφτασα στα 55. Ε, σήμερα με μέτρησε 61 κιλά.

Αν περισσεύει κανά ντολμαδάκι, και από δω κορίτσια, και εγώ τα λατρεύω. Σήμερα φτιάχνω μπακαλιάρο αλά πολίτα, αλλά αυριο θα κάνω ντολμαδάκια γιαλατζί, τώρα που μου τα θύμησες!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω για τις ευχες κοριτσια μουΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 415870 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 415870 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 29 415870 

Καλα Ναφς θες να τρελαθω να πεσω απο κανενα μπαλκονι 1κιλο ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ??????

Μαρακι περιμενουμε φωτο!!!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nafs το επαθα το πολλαπλο εγκεφαλικοοοοοοοοοοοοοοοο!!!Shocked Shocked Shocked Shocked 
Εγω παντως κοριτσια εχω παρει 11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed 

Ντολμαδακια delivery σε ολη την Ελλαδα για τις εγκυουλες και τα μπεμπακια τους!!!!!Εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εντάξει είναι και με κιμά...ξελιγώθηκα....μου φαίνεται θα πάρω την πεθερά να μου τα φτιάξει!!!


Ναφς μετά από αυτή την δήλωση θα το σκεφτώ αν σου ξαναμιλήσω....και μετά ανησυχεί για ραγάδες!!!Με συν 1 κιλό ραγάδα χλωμό το βλέπω!!!Και 5 να πάρεις ακόμα πάλι χλωμό το βλέπω!!!Πέρα από την πλάκα μπράβο ρε κορίτσι...πρέπει να έχεις σούπερ αυτοσυγκράτηση!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφία, καλέ γιορτάζεις; Δεν ευχήθηκα! ΠΟλύχρονη και με το καλό το μπεμπί! Έεεεεεεεελα, μην πέσεις τέτοια μέρα από το μπαλκόνι, κρίμα είναι... Τι να κάνω, νομίζεις ότι είμαι καμία από αυτές με καλό μεταβολισμό ή που συγκρατιούνται; Καμία σχέση, απλά ψωμολύσσαξα, εξού και το 1 κιλό.

Οι θυσίες της μάνας... (έχω ήδη αρχίσει να τις καταγράφω για να τις χρησιμοποιήσω όταν έρθει η ώρα και μου αντιμιλήσει η σκατούλα!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις