Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 39]

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια και στις 40 με το καλό!

Μαρούλα τραγικός ο γιατρός και το χειρότερο είναι ότι είναι οι περισσότεροι έτσι πια!!!Ότι μακακία τους έρθει σου βρίσκουν δικαιολογία για να μην θηλάσεις!!!Αν δεν επιτρέπουν το μωρό στο δωμάτιο να απαιτείς από τις μαίες να στο φέρνουν ανά 2 ώρες...είναι υποχρεωμένες!!!
Φούντωσα πάλι!!!!Mad Mad Mad 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κανει ποοοοοολυ νυστα μανες......ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 850933 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Καλημερα κοριτσια. Ioazon μια χαρα ειναι τα κιλα σου.
Evaki, εμμονή όντως το μέτρημα. Δεν είχα αυξημένο αμνιακό υγρό, ουτε έβγαλα μωρά τεράστια. Εξ άλλου γι' αυτο είναι η ινσουλίνη. Η μεγάλη μου γεννήθηκε 2700γρ και ο μικρος 3350γρ. Χωρίς ινσουλίνη θα έβγαιναν πάνω από 4500γρ. Μπράβο σου για τα κιλά. Κυλάει πιο άνετα μια εγκυμοσύνη με λίγα κιλά και όλα είναι ευκολότερα.
KALHSPERA......!EGW DEN EPERNA APO THN ARXH INSOULINH KAI EIXA POLY AMNIAKO TWRA ERXOYME ARXISEI KAI TO KONTROLAREI DHLADH THN TRITH POU MAS EIDE HTAN MIA XARA KAI EDEIXNE LIGO MEGALH H MIKRH FANTASOY OTI THN TRITH HTANE 2.632gr MOU EIPE OTI THA THN BGALW MEXRI 3.500 APO 3.300 - 3.500gr! EGW FOVAMAI GIA TO MWRAKI MOU ME TO KOLOZAXARO POU MPLEXAME..Mad 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ZOUZOUNES MOU TI KANETE?????????Razz PW..PW...KONTEYOUME E? 3ERETE TI SKEFTOMAI TELEYTAIA MH ME LINTSARETE.."KALYTERA NA THN AFHSW MESA STHN KOILITSA "APO THN MIA THELW NA GENNHSW APO THN ALLH OXI...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes DEN XERW TI ME EXEI PIASEI!PERITO NA SAS PW OTO MOLOIS XYPNHSA....Razz Razz Razz 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:
markella_p έγραψε:Καλημερα κοριτσια. Ioazon μια χαρα ειναι τα κιλα σου.
Evaki, εμμονή όντως το μέτρημα. Δεν είχα αυξημένο αμνιακό υγρό, ουτε έβγαλα μωρά τεράστια. Εξ άλλου γι' αυτο είναι η ινσουλίνη. Η μεγάλη μου γεννήθηκε 2700γρ και ο μικρος 3350γρ. Χωρίς ινσουλίνη θα έβγαιναν πάνω από 4500γρ. Μπράβο σου για τα κιλά. Κυλάει πιο άνετα μια εγκυμοσύνη με λίγα κιλά και όλα είναι ευκολότερα.
KALHSPERA......!EGW DEN EPERNA APO THN ARXH INSOULINH KAI EIXA POLY AMNIAKO TWRA ERXOYME ARXISEI KAI TO KONTROLAREI DHLADH THN TRITH POU MAS EIDE HTAN MIA XARA KAI EDEIXNE LIGO MEGALH H MIKRH FANTASOY OTI THN TRITH HTANE 2.632gr MOU EIPE OTI THA THN BGALW MEXRI 3.500 APO 3.300 - 3.500gr! EGW FOVAMAI GIA TO MWRAKI MOU ME TO KOLOZAXARO POU MPLEXAME..Mad 
Να μην φοβασαι καθολου. Δεν υπαρχει κανενας λογος ανησυχιας απο τη στιγμη που ελεγχεται το σακχαρο μεχρι την 38η βδομαδα.
Μολις ξύπνησες? Ζηλεύωωωωωωωωωωωωωω

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:
eva evaki έγραψε:
markella_p έγραψε:Καλημερα κοριτσια. Ioazon μια χαρα ειναι τα κιλα σου.
Evaki, εμμονή όντως το μέτρημα. Δεν είχα αυξημένο αμνιακό υγρό, ουτε έβγαλα μωρά τεράστια. Εξ άλλου γι' αυτο είναι η ινσουλίνη. Η μεγάλη μου γεννήθηκε 2700γρ και ο μικρος 3350γρ. Χωρίς ινσουλίνη θα έβγαιναν πάνω από 4500γρ. Μπράβο σου για τα κιλά. Κυλάει πιο άνετα μια εγκυμοσύνη με λίγα κιλά και όλα είναι ευκολότερα.
KALHSPERA......!EGW DEN EPERNA APO THN ARXH INSOULINH KAI EIXA POLY AMNIAKO TWRA ERXOYME ARXISEI KAI TO KONTROLAREI DHLADH THN TRITH POU MAS EIDE HTAN MIA XARA KAI EDEIXNE LIGO MEGALH H MIKRH FANTASOY OTI THN TRITH HTANE 2.632gr MOU EIPE OTI THA THN BGALW MEXRI 3.500 APO 3.300 - 3.500gr! EGW FOVAMAI GIA TO MWRAKI MOU ME TO KOLOZAXARO POU MPLEXAME..Mad 
Να μην φοβασαι καθολου. Δεν υπαρχει κανενας λογος ανησυχιας απο τη στιγμη που ελεγχεται το σακχαρο μεχρι την 38η βδομαδα.
Μολις ξύπνησες? Ζηλεύωωωωωωωωωωωωωω
anypomwnw na teleiwsei o efialths toy zaxaroy alhtheia poio poly gi ato mwraki! nai xypnhsa ekeinh thn wra alla xereis th wra koimhthika h dolia????06.30 parakalw..ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 534787 den mporw na koimhthw tis nyxtes katholou...!esy me ta mikra poy na koimitheis e?

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ κ μόνο που τον αισθανομαι να σβουριζει στην κοιλιά μου τρελαινομαι! Τρελαινομαι γιατι μας χωρίζει ουσιαστικά λιγο δερμα! Θελω να τον δω, να τον μυρίσω να τον αγκαλιάσω....Ααααααα θα τσιριξω!!

Ευάκι χαλαρωσε, τελειωσανε τα βασανα σας! τι εμεινε? αν κατασταλαξες και στον τροπο τοκετου, δουλεψε το μεσα σου κ χαλαρωσε περιμενοντας, δεν αργεις!!! Τα ρουχαλάκια της κοριτσαρας σου τα ετοιμασες?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα βρε Evaki, γιατί εφιάλτης? Δεν είναι τίποτα. Εξάλλου 4 βδομάδες έμειναν μόνο ε? Νεράκι θα περάσουν. Οι πιο γρήγορες εβδομάδες της εγκυμοσύνης. Με τις υποχρεώσεις που έχεις, βαλίτσα, τελευταίες αγορές και ετοιμασίες, ούτε που θα το καταλάβεις.
Εγώ όντως δεν κοιμάμαι αρκετά. Με ένα 6χρονο στην Α' Δημοτικού και ένα μωρό 10 μηνών που ακόμα δεν έχει σταθεροποιηθεί ο ύπνος του...... καταρρέω. Είναι και τα δύο απαιτητικά παιδιά σε απαιτητικές ηλικίες. Γερά να είναι και εγώ θα επιζήσω όπως όλες μας.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EXETE DIKIO....! APO ROYXALAKIA EIMASTE SXEDON ETOIMES...POLY ROZ EPESE..KAI THA FEROYN KI ALLA..ESEIS? NAI STHN KAISARIKH KATELIXA KAI PROSPATHW NA TO EMPEDOSW... DEN YPARXEI LOGOS NA TO KOURAZW...APLA ME EXEI KOURASEI H AGWNIA KAI TO ANXOS KATHE MERA APO THN PERIDESH KAI META OOOLA STRAVA...KALA OTI ANYPOMONW NATHN DW MH LEW MALAKIES ANYPOMWNW...!ALLA EINAIO POIO ASFALHS EKEI MESA TO NINI..MOU...!PW..PW..MARKELA NOMIZW OTI SE KATALAVAINW....EXEI KOURASEI E?AKOMA O MPEMPHS NA KANONISEI TON YPNO TOY?
ROXANNE TELEIWNOUME SIGA SIGA ..E?ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 534787 ESEIS OLA ETOIMA H OXI

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, ειναι δυσκολο παιδι. Τωρα εχουμε δοντια. Μια το ενα, μια το αλλο. Καμμια σχεση με την κορη μου. Αλλα χαλαλι του.

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ετοιμάστηκα ακόμα, όμως απο Δευτέρα θα βάλω μπροστά! Ηθελα τα ρουχαλακια μας να ειναι φρεσκοπλυμμένα αλλά όσο το σκέφτομαι λέω καλύτερα να είναι όλα έτοιμα πριν μπω στον μήνα μου, άλλωστε μρ το που θα έρθει το μωράκι μου θα ξαναπλυθούν όλα σε χρόνο ντε-τε, θέλω δεν θέλω!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
to kathe paidaki exei to xarakthra toy entaxei upomonh...1 roxanne mou kai egw ayto eipa ta exw plhnei ooola..kai me to kalo molis gennhsw tha ta xanafreskarw...poio aporipantiko tha xrhsimopoihseis..? egw exw etoimasei thn valitsoyla mono epithemata mou loipoun na paw na parw.. tpy mwrou mou eipane na mhn parw kati oti tha feroun royxalakia teleytaia mera gia na mhn tsalakononte mesa sth valitsa alla exw mia aporia pou mallon tha mas thn lusoun oi deyteromanes... apo pampers tha prepei na parw egw sto maieythrio?h tha dwsei ?

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Good morning darlings! ευακι αν γεννας σε ιδιωτικό σου δίνουν σίγουρα! εκτός του οτι σου αλλάζουν το μωρό οι μαίες, σου κάνουνε δώρο κ κάποιο καλαθάκι με πάμπερς, απορρυπαντικά κ κάτι ψιλολόγια ακόμα! αυτό ξέρω απο φίλες μου που γεννησαν σε ιδιωτικα.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHMEROUDIA...MANES PHNAW PARA POLY SHMERA PARA POLY.....Razz Razz Razz Razz TI NA EXW?????Laughing Laughing Laughing Laughing ALHTHEIA DEINOUN KAI TO KATI TIS TOYS ..MPRAVO TOYS !VASIKA EGW NA PARW NA MAI SIGOYRI?GT DEN XERW KAI KAMIA NA EXEI GENNHSEI STO LHTO MPAS KAI ALAZEI KATI...!!!!!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα !!!!!

Πως είστε σήμερα????
Evaki που πονάς? Μηπως να έπαιρνες τον γιατρό τηλ??

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaki sorry αλλά διάβασα πονάω αντι για πειναω κ κόπηκαν τα πόδια, τρομαξα.
Αντε να γεννήσω να αρχίσω να πίνω κανένα καφέ γιατί δε με βλέπω καθόλου καλα...

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ιφακι, δεν πινεις καφε? Shocked Shocked Shocked 

Εγώ μέχρι τον 5ο ουτε να τον μυρίσω, μετά άρχισα με καπουτσίνο δειλά δειλά κ τώρα πια πίνω καθε μέρα. η γιατρός μου επιτρέπει 1 την ημέρα κ πια δεν τον χανω!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roxanne87 έγραψε:ιφακι, δεν πινεις καφε? Shocked Shocked Shocked 

Εγώ μέχρι τον 5ο ουτε να τον μυρίσω, μετά άρχισα με καπουτσίνο δειλά δειλά κ τώρα πια πίνω καθε μέρα. η γιατρός μου επιτρέπει 1 την  ημέρα κ πια δεν τον χανω!
Προσπαθώ να τον αποφεύγω, μέχρι τον 5ο δεν είχα πιεί καθόλου, μετά ξεκίνησα να πίνω έναν στις 2 εβδομάδες περιπου.
Το πρόβλημα είναι οτι γενικά οι μόνοι καφέδες που πίνω είναι ελληνικός κ φίτρου  τίποτα άλλο. Κ οι δυό έχουν αρκετή καφεινη. Ο ελληνικός δεν φιλτράρεται, ο φίλτρου διάβασα έχει τη μεγαλύτερη ποσότητα απο όλους..
Μόλις γεννήσω όμως κ τελειώσω κ με τον θηλασμό, θα πιώ κουβάδες καφέ κ κουβάδες αλκοόλ!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααααχ αλκοόλ! Λοιπόν, έχω ένα μαρτινοπότηρο 1 μέτρο περίπου (ναι σαν αυτά που πίνουν οι τουρίστες), μόλις τελειώσω με τον θηλασμό (ας αρχίσω με το καλόLaughing ) θα κάνω ένα λίτρο μαργαρίτα και θα πίνωωωωω!

Πάντως και μπυρίτσα πίνω αραιά κ που η κακούργα μάνα!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roxanne87 έγραψε:ααααχ αλκοόλ! Λοιπόν, έχω ένα μαρτινοπότηρο 1 μέτρο περίπου (ναι σαν αυτά που πίνουν οι τουρίστες), μόλις τελειώσω με τον θηλασμό (ας αρχίσω με το καλόLaughing ) θα κάνω ένα λίτρο μαργαρίτα και θα πίνωωωωω!

Πάντως και μπυρίτσα πίνω αραιά κ που η κακούργα μάνα!
Μπύρα εχω πιεί χωρίς αλκοόλ, κρασί έχω πιεί κανα δυό φορές μετα τον 5ο, σε κάτι μικρούλικα ποτηράκια αλλά δεν το ευχαριστηθηκα.
Δε με νοιάζει αν θα είναι μαρτινι, ουίσκι, βότκα ή τζιν, για μια εβδομάδα θα είμαι τελείως μεθυσμένη!!!
Οχι οτι θα γίνει αλλά τα λέω για να παρηγοριέμαι...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!
Ευάκι και γω πεινάω κάποιες μέρες πολύ!!Τίποτα ορμονικό θα είναι και αυτό!!!

Καφεδάκι κορίτσια και γω δεν έπινα μέχρι τον 5ο αν και μου είχε πει πως ένας την ημέρα είναι οκ...τώρα όμως πίνω έναν μέρα παρά μέρα γιατί δεν την παλεύω!!!Νυστάζω όλη μέρα διαφορετικά!!!
Μπυρίτσα έχω πιει και γω χωρίς αλκοολ και την καινουργια την Αμστελ Ράντλερ με το λεμόνι.Αλλά μου έλειψαν το καλοκαίρι πολύ τα κοκτέιλ....μοχίτο και ντάκιουρι που λατρεύω!!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 525820 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 525820 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 525820 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από μένα!

Κορίτσια, η καθεμιά μας κάτι άλλο ονειρεύεται για όταν γεννήσει, χαχαχαχαχα! Εσείς καφέ και αλκοόλ, εγώ με το ευάκι γλυκά! Εγώ από πριν καφέ δεν έπινα, και το κρασάκι που μου αρέσει απλά δεν το έχω λιγουρευτεί καθόλου. Αλλά όταν γεννήσω θα πάω σε ένα περίπτερο και θα πάρω ό,τι σκατολοείδι υπάρχει, μαλτέζερς, κιτ κατ, πουράκια, και θα τα τσακίσω! Τιμής ένεκεν στους 9 μήνες αφαγίας!

Σήμερα η μικρή ξύπνησε με λόξυγκα, χιχιχιχι! Θα πάρω την κοιλίτσα μου και πάω να κοιτάξω για εσώρουχα, πυτζαμάκια για την βαλιτσούλα μου και κανένα παντελόνι φόρμας με ζωνούλα, για το μαιευτήριο. Ο καλός μου αγχώθηκε χθες που μπήκαμε στην 33η εβδομάδα και είπε ότι πρέπει να την έχουμε έτοιμη την βαλίτσα (λές και αν γεννήσω νωρίτερα δεν θα βρεθεί ένα χριστιανός να μου φέρει 2 ρούχα!)

Όσο για τα ρούχα της μικρής, εγώ έλεγα να τα κάνω μέσα Οκτώβρη, πριν μπω στον μήνα μου, να είναι φρέσκα. Ίσως αρχίσω να καθαρίζω τα γυρω γυρω, καρότσια, καρέκλες, συρταριέρες και να αφήσω τα ρούχα για τότε....

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nafs έγραψε:Καλημέρα και από μένα!

Κορίτσια, η καθεμιά μας κάτι άλλο ονειρεύεται για όταν γεννήσει, χαχαχαχαχα! Εσείς καφέ και αλκοόλ, εγώ με το ευάκι γλυκά! Εγώ από πριν καφέ δεν έπινα, και το κρασάκι που μου αρέσει απλά δεν το έχω λιγουρευτεί καθόλου. Αλλά όταν γεννήσω θα πάω σε ένα περίπτερο και θα πάρω ό,τι σκατολοείδι υπάρχει, μαλτέζερς, κιτ κατ, πουράκια, και θα τα τσακίσω! Τιμής ένεκεν στους 9 μήνες αφαγίας!

Σήμερα η μικρή ξύπνησε με λόξυγκα, χιχιχιχι! Θα πάρω την κοιλίτσα μου και πάω να κοιτάξω για εσώρουχα, πυτζαμάκια για την βαλιτσούλα μου και κανένα παντελόνι φόρμας με ζωνούλα, για το μαιευτήριο. Ο καλός μου αγχώθηκε χθες που μπήκαμε στην 33η εβδομάδα και είπε ότι πρέπει να την έχουμε έτοιμη την βαλίτσα (λές και αν γεννήσω νωρίτερα δεν θα βρεθεί ένα χριστιανός να μου φέρει 2 ρούχα!)

Όσο για τα ρούχα της μικρής, εγώ έλεγα να τα κάνω μέσα Οκτώβρη, πριν μπω στον μήνα μου, να είναι φρέσκα. Ίσως αρχίσω να καθαρίζω τα γυρω γυρω, καρότσια, καρέκλες, συρταριέρες και να αφήσω τα ρούχα για τότε....

Καλώς την!!!Τα γλυκά δεν τα ανέφερα καν γιατί τα λιγουρεύομαι κάθε.μα κάθε μέρα και φαντάσου ότι τρώω κιόλας!!!

Θέλω και γω κάποια τελευταία ψώνια για το μαιευτήριο...ίσως από Δευτέρα να κατέβω...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!!!

Εσεις γλυκα και καφεδες...εγω πιτσες κασεροπιτες...κεφαλογραβιερα αμφιλοχιαςΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 334589 

Πω πω εξαντλουμαι πολυ ευκολα!!!2-3 δουλειες και πεφτω ανασκελα!!!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!!!Ειχαμε βγει για ψωνια το πρωι, φαγαμε και τωρα ειπα να σας γραψω!!!Βλεπω καλομελετατε τα πραγματα που θα φατε μετα ε? Αχ εμενα τελικα ειναι πολυ αυστηρος ο γιατρος, μονο ντεκαφεινε καφεδες και αυτους 1 φορα την εβδομαδα!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked 
Οσο για αλκοολ ηπια ενα ποτηρακι στον γαμο που εγινα κουμπαρα και αυτο ηταν ολο!!!Για την μπυρα ουτε κουβεντα αφου και αυτες χωρις αλκοολ εχουν ανθρακικο!!! Sad Sad Sad 
Παντως ουτε καφεδες ουτε αλκοολ δεν λιμπιζομαι...την ελλειψη των γλυκων βρε κοριτσια δεν την αντεχω!!!Μου τρεχουν τα σαλια!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 12978 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 12978 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο "3"... - Σελίδα 38 12978 
Μολις γεννησω ειπα στον αντρα μου  μια τουρτα αποκλειστικα για μενα και 1 1/2  λιτρο κοκα κολα!!!Laughing Laughing Laughing Laughing

Χθες μας εδωσε και η κουμπαρα μας ενα ριλαξ και ρουχαλακια για την μπεμπα μας!!!Τα εβλεπα, τα ξεναεβλεπα και δεν μπορουσα να το πιστεψω οτι το πολυ σε 2 μηνες θα τα φοραει το δικο μας μπεμπακι!!!Ρε κοριτσια ειναι τοσο μικρα τα ρουχαλακια...Very Happy Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις