Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κορίτσια μου καλησπέρα! Τι κάνετε? έχω πολλές μέρες να μπω. Έχουμε κ καινούριο θεμα κ καινουρια κορίτσια. Με το καλο λοιπόν!
Διάβασα τα νέα σας αν κ μου πήρε λιγη ώρα.
Τα δικά μου ειναι κ καλα κ άσχημα.
Μάλωσα πολύ με τον άντρα μου κ δυο μέρες ήμουν στα πατωματα. Κ ο μικρός απο δίπλα να θέλει τα δικά του. Φαντάζεστε τι γινόταν εδώ? τέλος πάντων κάπως το λυσαμε το θεμα.
Την Κυριακή βάφτισαμε το κοριτσάκι της κολλητης μου κ είχαμε κ εκεί τρεχαματα. Ολα μαζί μου ήρθαν. Περάσαμε όμως πολυ ωραία.
Κ μέσα σε όλα περιμένω κ την απόσπαση να βγει!!!!!
Αφήστε μια τρέλα αυτή η περίοδος. Σας ζαλισα?Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 6 911307 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 6 911307 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 6 911307 
Κάπου πρέπει να τα πω για να ηρεμήσω. Μου λειψατε πολύ!

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω στα γραφεία της πρωτοβάθμιας εχει κατάληψη απο αυτούς της δευτεροβάθμιας
Πάρε το αυγο και κουρευτο φίλη μου!!
Καλη επιτυχία στο πισδε

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν δεν λυθεί το θεμα με τις μεταταξεις της δευτεροβάθμιας δεν έχουμε καμία ελπίδα να βγουν οι αποσπάσεις. κ ως τοτε θα ειμαστε ομηροι των καταστάσεων.Αθάνατο ελλαδιστάν!!!

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και ολα αυτα για μισθούς της πείνας!!!
Εγω οταν ακούω τη λέξη "αιρετός" ειναι σαν το "αιμετος" που γράφει και η σταρ Μαμα του φόρουμ

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαμαγορθου που σαι και σε σκεφτομουν αφου εισαι καλα μ στεναχωριεσε καλα κανεις κ τ λες εδωτειμαστε εμεις.Κοριτσια εχει ξεφτιλιστει αυτο μ τ νηπιαγωγια κτλ εδω στ περιοχη μ να δειτε τ γινετε.ο κακος χαμος κ εχουμε κ δικιο οι μαμαδες.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια..τι κάνετε?Νατάσσα μου μπορείς να φύγεις πριν κλείσουν τα δύο χρόνια.το συμβόλαιο το κάνεις για να μην μπορούν να σε διώξουν αυτοί.έτσι ξέρω τουλάχιστον..κατερίνα μην στενοχωριεσαι για τον Λάζαρο δεν πειράζει.όπως είπαν τα κορίτσια άλλον έναν χειμώνα θα είστε παρεούλα κ μπορεί να τον πάρουν κ αργότερα που ξέρεις ?μαμα Γιώργου κουράγιο με τον άντρα σου..σε καταλαβαίνω.ο δικός μου κορίτσια παίζει το ενδεχόμενο να δουλέψει σαν οδηγός σε μια εταιρεία..αύριο πάει για συνεντεύξη.μακάρι

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οπ μόλις μπήκα και έπεσα πανω στα καλα νεα! Στέλνω θετική ενέργεια και σου εύχομαι ολόψυχα να την πάρει ο άντρας σου την δουλεια και να αλλάξει όλο το κλίμα του σπιτιού!!!
Καλη επιτυχία!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντορ3 ευχαριστω πολυ ρωτησε κ ο αντρας μου σημερα καποιον θα ρωτησει κ τν δικηγορο τ μ πε,μακαρι κ στ ευχομαιτνα τν παρουν να δεις θα αλλαξει θα ηρεμησει πιστευω

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατάσα μου συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά το θέμα σου το έχω ψάξει πολύ. Το συμβόλαιο κατοχυρώνει εσένα και μόνο και όχι τον ιδιοκτήτη. Ο ιδιοκτήτης το μόνο δικαίωμα που έχει είναι να σε πετάξει έξω σε περίπτωση που δεν έχεις πληρώσει 2 ή 3 ενοίκια. Αν θελήσεις να φύγεις, φεύγεις και δεν μπορεί να σου κάνει ΤΙΠΟΤΑ!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roodie έγραψε:Νατάσα μου συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά το θέμα σου το έχω ψάξει πολύ. Το συμβόλαιο κατοχυρώνει εσένα και μόνο και όχι τον ιδιοκτήτη. Ο ιδιοκτήτης το μόνο δικαίωμα που έχει είναι να σε πετάξει έξω σε περίπτωση που δεν έχεις πληρώσει 2 ή 3 ενοίκια. Αν θελήσεις να φύγεις, φεύγεις και δεν μπορεί να σου κάνει ΤΙΠΟΤΑ!
Αποζημίωση για τα διαφυγόντα κέρδη του δε δικαιούται να ζητήσει;

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
roodie έγραψε:Νατάσα μου συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά το θέμα σου το έχω ψάξει πολύ. Το συμβόλαιο κατοχυρώνει εσένα και μόνο και όχι τον ιδιοκτήτη. Ο ιδιοκτήτης το μόνο δικαίωμα που έχει είναι να σε πετάξει έξω σε περίπτωση που δεν έχεις πληρώσει 2 ή 3 ενοίκια. Αν θελήσεις να φύγεις, φεύγεις και δεν μπορεί να σου κάνει ΤΙΠΟΤΑ!
Αποζημίωση για τα διαφυγόντα κέρδη του δε δικαιούται να ζητήσει;
Ευχαριστω πολυ κοριτσια κ εγω τν ιδια απορια μ τ ρουντι εχω

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:
roodie έγραψε:Νατάσα μου συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά το θέμα σου το έχω ψάξει πολύ. Το συμβόλαιο κατοχυρώνει εσένα και μόνο και όχι τον ιδιοκτήτη. Ο ιδιοκτήτης το μόνο δικαίωμα που έχει είναι να σε πετάξει έξω σε περίπτωση που δεν έχεις πληρώσει 2 ή 3 ενοίκια. Αν θελήσεις να φύγεις, φεύγεις και δεν μπορεί να σου κάνει ΤΙΠΟΤΑ!
Αποζημίωση για τα διαφυγόντα κέρδη του δε δικαιούται να ζητήσει;
Φυσικά και μπορεί αλλά δύσκολα μπαίνουν σ' αυτή τη διαδικασία γιατί τα έξοδα δικαστηρίου είναι πάρα πολλά.Αυτό το κάνουν όταν τα συμβόλαια είναι πολύ μεγάλα και για περισσότερα χρόνια!!!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roodie έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
roodie έγραψε:Νατάσα μου συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά το θέμα σου το έχω ψάξει πολύ. Το συμβόλαιο κατοχυρώνει εσένα και μόνο και όχι τον ιδιοκτήτη. Ο ιδιοκτήτης το μόνο δικαίωμα που έχει είναι να σε πετάξει έξω σε περίπτωση που δεν έχεις πληρώσει 2 ή 3 ενοίκια. Αν θελήσεις να φύγεις, φεύγεις και δεν μπορεί να σου κάνει ΤΙΠΟΤΑ!
Αποζημίωση για τα διαφυγόντα κέρδη του δε δικαιούται να ζητήσει;
Φυσικά και μπορεί αλλά δύσκολα μπαίνουν σ' αυτή τη διαδικασία γιατί τα έξοδα δικαστηρίου είναι πάρα πολλά.Αυτό το κάνουν όταν τα συμβόλαια είναι πολύ μεγάλα και για περισσότερα χρόνια!!!
Εγώ έχω τέτοια υπόθεση σε ένα μήνα πάντως. Τα έξοδα για υο γραμμάτιο μου είναι περίπου 600 ευρώ, ενώ αυτά που ζητά ο πελάτηΣ μου είναι 15 φορές πάνω.
ΚορίτσιΑ, μια συμβουλή: ΠΟΤΕ μη φεύγετε από σπίτι ή μαγαζί χωρίς συμφωνητικό λύσης της μίσθωσης για να έχετε το κεφάλι σας 100% ήσυχο.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εννοεις ακριβως?εγω εχω κανει 2ετιας

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Catty έγραψε:Και ολα αυτα για μισθούς της πείνας!!!
Εγω οταν ακούω τη λέξη "αιρετός" ειναι σαν το "αιμετος" που γράφει και η σταρ Μαμα του φόρουμ
Οταν θα πάω για 1-2 μήνες στην οργανική μου να δεις αιμαιτός που θα με πιάσει κ όχι απλός αιμετος!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamagoriou29 έγραψε:
Catty έγραψε:Και ολα αυτα για μισθούς της πείνας!!!
Εγω οταν ακούω τη λέξη "αιρετός" ειναι σαν το "αιμετος" που γράφει και η σταρ Μαμα του φόρουμ
Οταν θα πάω για 1-2 μήνες στην οργανική μου να δεις αιμαιτός που θα με πιάσει κ όχι απλός αιμετος!!!
ωχ κουραγιο κ π σε εχουν?αν επιτρεπετε.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νατασσα έγραψε:Μαμαγορθου που σαι και σε  σκεφτομουν αφου εισαι καλα μ στεναχωριεσε καλα κανεις κ τ λες εδωτειμαστε εμεις.Κοριτσια εχει ξεφτιλιστει αυτο μ τ νηπιαγωγια κτλ εδω στ περιοχη μ να δειτε τ γινετε.ο κακος χαμος κ εχουμε κ δικιο οι μαμαδες.
Νατασσα μου τι κάνει η μικρη σου?
Ευτυχώς που έχω κ εσάς, καμία φορά έχω υπερβολικές προσδοκίες κ απογοητευομαι εύκολα. Περιμένω πολλά κ εγω δίνω πολλά. Ο άντρας μου ειναι τα πάντα για μένα κ ειμαι τρελά ερωτευμένη μαζί του.Οταν όμως δεν μπορεί ο άλλος να ανταποκριθεί, νιώθω να καταρρέει ο κόσμος μου!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
adore3 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια..τι κάνετε?Νατάσσα μου μπορείς να φύγεις πριν κλείσουν τα δύο χρόνια.το συμβόλαιο το κάνεις για να μην μπορούν να σε διώξουν αυτοί.έτσι ξέρω τουλάχιστον..κατερίνα μην στενοχωριεσαι για τον Λάζαρο δεν πειράζει.όπως είπαν τα κορίτσια άλλον έναν χειμώνα θα είστε παρεούλα κ μπορεί να τον πάρουν κ αργότερα που ξέρεις ?μαμα Γιώργου κουράγιο με τον άντρα σου..σε καταλαβαίνω.ο δικός μου κορίτσια παίζει το ενδεχόμενο να δουλέψει σαν οδηγός σε μια εταιρεία..αύριο πάει για συνεντεύξη.μακάρι
Σου εύχομαι όλα να πανε καλά. Οταν τσακωθηκα με τον άντρα μου εσένα σκεφτηκα! Λέω στην ομάδα θα έχω μια να με καταλαβαίνει! Πραγματικά μας εύχομαι να τα ξεπερασουμε όλα!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασσα έχω νοικιάσει μέχρι στιγμής 8 διαφορετικά σπίτια κ τα πράγματα ειναι όπως σου λένε τα κορίτσια. Η δέσμευση ειναι μόνο για τον ιδιοκτήτη κ όχι για τον ενοικιαστή.

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερίνα ο μεγάλος μας δάσκαλος ο χρίστος τσολάκης μας έλεγε ότι τα παιδιά έχω ανάγκη το οικογενειακό περιβάλλον μέχρι τα 3-4 χρόνια. Αρκεί βέβαια να ειναι ισορροπημένο κ να υπάρχει διάθεση για δημιουργική απασχόληση του παιδιού. Μετά τα 3-4 εχει όλο το χρόνο να αναπτύξει όλα αυτά που έχεις στο μυαλό σου κ θέλεις να τον στείλεις. Σου προτείνω να μην σκάσεις κιόλας που θα μείνει σπίτι, να ευχαριστηθείς αγκαλιές κ χάδια γιατι ο καιρός που θα το χάσεις πλησιάζει επικίνδυνα! Δώσ´ του κ ενα φιλί απο μένα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamagoriou29 έγραψε:
νατασσα έγραψε:Μαμαγορθου που σαι και σε  σκεφτομουν αφου εισαι καλα μ στεναχωριεσε καλα κανεις κ τ λες εδωτειμαστε εμεις.Κοριτσια εχει ξεφτιλιστει αυτο μ τ νηπιαγωγια κτλ εδω στ περιοχη μ να δειτε τ γινετε.ο κακος χαμος κ εχουμε κ δικιο οι μαμαδες.
Νατασσα μου τι κάνει η μικρη σου?
Ευτυχώς που έχω κ εσάς, καμία φορά έχω υπερβολικές προσδοκίες κ απογοητευομαι εύκολα. Περιμένω πολλά κ εγω δίνω πολλά. Ο άντρας μου ειναι τα πάντα για μένα κ ειμαι τρελά ερωτευμένη μαζί του.Οταν όμως δεν μπορεί ο άλλος να ανταποκριθεί, νιώθω να καταρρέει ο κκόσμος μου!
Μπορω να πω σας καταλαβαινω γιατι κ εγω φετος εφτασα κοντα στ χωρισμο πριν κανα μηνη ηταν στν κοσμο τ αλλα τν ταρακουνησα για τ καλα αυτη τ φορα τν δικο μ.κ εγω πολυ λαμαρινα εχω δαγκωσει,τωρα ειμαστε κομπλε.Κ αυτος μαγαπαει πολυ απλα οπως μ πε κ καταλαβα κ γενικα πιστευω οτι οι αντρες ψυχολογικα πιεζονται πιο πολυ απο μας αλλα δν τ δειχνουν,γιατι τ παιζουν ηγετες

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamagoriou29 έγραψε:
νατασσα έγραψε:Μαμαγορθου που σαι και σε  σκεφτομουν αφου εισαι καλα μ στεναχωριεσε καλα κανεις κ τ λες εδωτειμαστε εμεις.Κοριτσια εχει ξεφτιλιστει αυτο μ τ νηπιαγωγια κτλ εδω στ περιοχη μ να δειτε τ γινετε.ο κακος χαμος κ εχουμε κ δικιο οι μαμαδες.
Νατασσα μου τι κάνει η μικρη σου?
Ευτυχώς που έχω κ εσάς, καμία φορά έχω υπερβολικές προσδοκίες κ απογοητευομαι εύκολα. Περιμένω πολλά κ εγω δίνω πολλά. Ο άντρας μου ειναι τα πάντα για μένα κ ειμαι τρελά ερωτευμένη μαζί του.Οταν όμως δεν μπορεί ο άλλος να ανταποκριθεί, νιώθω να καταρρέει ο κκόσμος μου!
Μπορω να πω σας καταλαβαινω γιατι κ εγω φετος εφτασα κοντα στ χωρισμο πριν κανα μηνη ηταν στν κοσμο τ αλλα τν ταρακουνησα για τ καλα αυτη τ φορα τν δικο μ.κ εγω πολυ λαμαρινα εχω δαγκωσει,τωρα ειμαστε κομπλε.Κ αυτος μαγαπαει πολυ απλα οπως μ πε κ καταλαβα κ γενικα πιστευω οτι οι αντρες ψυχολογικα πιεζονται πιο πολυ απο μας αλλα δν τ δειχνουν,γιατι τ παιζουν ηγετες

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ειναι κ η μικρη μαμάγοριου τν κοψαμε τν πανα μονο τ βραδυ τ φοραμε ησυχασαμε απο αυτο

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα έρθω να συμφωνήσω μαζί σου! Κ ο δικός μου το παίζει άνετος κ στον κόσμο του αλλά απο μέσα του τον τρώει.
Η θέση μου ειναι σε ενα σχολείο στην Καβάλα.

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamagoriou29 έγραψε:Κατερίνα ο μεγάλος μας δάσκαλος ο χρίστος τσολάκης μας έλεγε ότι τα παιδιά έχω ανάγκη το οικογενειακό περιβάλλον μέχρι τα 3-4 χρόνια. Αρκεί βέβαια να ειναι ισορροπημένο κ να υπάρχει διάθεση για δημιουργική απασχόληση του παιδιού. Μετά τα 3-4 εχει όλο το χρόνο να αναπτύξει όλα αυτά που έχεις στο μυαλό σου κ θέλεις να τον στείλεις. Σου προτείνω να μην σκάσεις κιόλας που θα μείνει σπίτι, να ευχαριστηθείς αγκαλιές κ χάδια γιατι ο καιρός που θα το χάσεις πλησιάζει επικίνδυνα! Δώσ´ του κ ενα φιλί απο μένα!

Πραγματικα μεγάλος δάσκαλος ο Τσολάκης, με συγκινησες τώρα. Νομίζω είχες γράψει στο παρελθόν ότι και ο άντρας σου ψάχνεται επαγγελματικά. Δύσκολες δοκιμασίες για τα ζευγάρια και δεν υπαρχει και κράτος να αποταθεις.
Επίσης μου είχες πει να μη διαβάζω χαζά κειμενα αλλα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις