Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαζι τους θα παίζουμε και εμείς! !
Μάλιστα κύριε μου γαλοπούλα παρακαλώ! Τι σας χρωσταω?

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα μια μερα πηρε το κινητο και φώναζε "ελαααα δε σε ακούω δεν εχει σήμα. Άμα δεν εχει σήμα μην τα παρειιιιιις"Shocked Shocked Shocked 

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καττυ συντονιστηκαμε; Βάζουμε γαμοφωτογραφια;

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα έχει πολύ κόσμο το βράδυ που δεν εχει...
Θα σε περιμένω οτι ωρα μπεις

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οκ το.βράδυ.

Ο Γιώργος δε τρώει...δε τον πιεζω αλλα ανησυχώ!! Τελοσπαντων φάση είναι θα περάσει ελπίζω.


Μέσα σε όλα πρέπει να μαγειρέψω κ για αύριο!!

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΚΑΣΩ....ΑΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΩ ΜΟΥ ΕΛΛΕΙΠΕ ΤΡΕΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΛΟΓΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΧΑΛΙΑ Μς ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΟΤΟΜΗ ΚΑΙ ΦΩΝΑΚΛΟΥ ΑΛΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΥΨΕΙΣ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ...

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελιτσα σε διάβασα θα βγω έξω και σε καμμια ωρα θα γυρίσω και θα σου γράψω
Απλα θελω να ξέρεις οτι σε διάβασα...

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελιτσα μας! Να σου ζήσει! Γερή και καλότυχη!
Η καττυ , εσυ κ εγω είμαστε οι διπλομαμαδες αυτης της ομαδας.
Με βεβαιότητα σου λεω οτι εισαι φυσιολογικός άνθρωπος.
Αυτο πρόσφατα το περασαμε κ εμείς λιγο ως πολύ!
Θα νιώσεις πολλά ακόμα. Τυψεις που θα ασχολείσαι με το ενα κ οχι με το αλλο.νευρα με το μεγάλο για λόγους συμπεριφοράς , με το μικρο κούραση με το ξενυχτι .ολα στο πρόγραμμα. Θα φανείς όμως δυνατή . εμείς στο θεμα μανούλες Μαΐου αν μας διάβαζες πριν 3 μηνες θα έκοβες φλεβα.κι όμως ολη αυτη η κατάσταση ειναι παροδική. Εντελώς τυχαία πριν πατησα στην ομάδα σας κ έπεσα στο κείμενο που έγραφες ότι έκανες καισαρική. Έχεις κτην ταλαιπωρία της εγχείρησης. Αν έχεις άτομα για βοήθεια ισως στην αρχή θα σε κάνει να πάρεις τα πάνω σου κ εκμεταλευσου το επίσης εγω αν δεν ειχα το φόρουμ θα ειχα τρελαθεί. Γραφε μαςμ είμαστε εδω για σένα!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παιδαγωγικά σε συμβουλευω να συγκρατεισαι οσο γίνεται γιατι ο μικρός θα εισπράξει αρνητικά την έλευση του μωρού και θα σου βγει σε κακό μελλοντικά. Μετρα ως το 10 μεσα σου να ηρεμείς.η μάνα εχει τον δύσκολο ρολο να κρατά ισορροπίες!
Θα νιώσει την διαφορετικη συμπεριφορά προς εκείνον κ θα αντιδράσει με ζηλειες! Κουράγιο υπομονή! ΕΙΝΑΙ ΖΉΤΗΜΑ ΧΡΟΝΟΥ,! Ειναι παροδικό!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλιτσα μου να σου ζησει να ναι γερο αι καλοτυχο.Οσο γιαυτο που ειπες αν και εχω 1 πιστευω οτι οφειλετε σε κουραση πιο πολυ θα σε συμβουλεψουν οι διπλομαμαδες που λεει και η κατριν.Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 31 325318 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 31 325318 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΡΑΩΑ ΕΔΩ ΓΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΕΤΑΙ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ???ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορει να ζηλευει ο μικρουλης ελιτσα μου και να θελει χρονο και αυτος.Δεν μου λες και οι κοπελες οι αλλες ισως να ξερουν καλυτερα υπαρχει περιπτωση να εχεις επιλοχεια καταθλιψη?Χωρις παρεξηγηση τυχαινει καμια φορα.Παλι καλα που εχεις και αυτη την βοηθεια.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν ελιτσα σκέφτηκα τι να σου γράψω και κατέληξα στην ιδέα να σου γράψω όπως θα έγραφα στον εαυτο μου ξέροντας αύτα που ξέρω τωρα, τρεις μήνες πριν
Η μερα με τη νύχτα δεν θα έχουν διαφορα, θα βλέπεις απο το παράθυρο το φως και θα καταλαβαίνεις περίπου τι ωρα ειναι. Την μερα θα σου φαινεται οτι ασχολείσαι μόνο με το μεγάλο, τη νύχτα θα ασχολείσαι μόνο με το μωρο
Το σώμα σου το νιώθεις βαρύ οχι το στήθος τα πόδια και τη μέση σαν να είσαι διαρκώς πιασμενη. Μερικές φορες θα νιώθεις οτι η αναισθησια σου άφησε κουσουρι
Το μεγάλο σου παιδι που φυσικά υπερλατρευεις ξαφνικά θα σου φαινεται σπαστικο και κακομαθημενο. Θα υπάρχουν και στιγμές που δεν θα το θέλεις και σπίτι (εννοώ να παει καμμια βόλτα με τον μπαμπα) τα μεσημερια θα εύχεσαι να κοιμηθεί γρήγορα και για κανά πενταωρο αλλα αυτο φυσικα δεν θα συμβαίνει
Το να φας γινεται μια βασανιστικά διαδικασία αν δεν έχεις κάποιον να στα φέρνει στο δίσκο θα ξεκινάς να ψιλό κόβεις τα κρεμμύδια στις 10.00 και το φαγητο θα εχει γίνει κατα τις 17.00 μέχρι να κανεις ολα τα βήματα
Η τουαλεττα επίσης πρόβλημα
Οταν το μεγάλο κανει κακα και πρεπει να το πλυνεις και να το ντυσεις εκείνη τη στιγμη το μωρο θα αρχίσει να κλαίει αλλα και το μεγάλο θα σε δυσκολεύει να το ντυσεις για να μην πας στο μωρο
Την ωρα που θηλαζεις το νήπιο θα ρίξει την πορτοκαλαδα και θα πατάει πανω στους χυμούς
Τα τηλέφωνα θα βάσανα συνεχώς και θα παρεξηγουνται που δεν το σηκώνεις και δεν τους καλείς για επίσκεψη
Οταν κοιτάς τον καθρέφτη θα βλέπεις μια απίστευτα ταλαιπωρημένο γυναικα
Αυτα πρεπει να τα ξέρεις

Eleen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Catty έγραψε:Λοιπόν ελιτσα σκέφτηκα τι να σου γράψω και κατέληξα στην ιδέα να σου γράψω όπως θα έγραφα στον εαυτο μου ξέροντας αύτα που ξέρω τωρα, τρεις μήνες πριν
Η μερα με τη νύχτα δεν θα έχουν διαφορα, θα βλέπεις απο το παράθυρο το φως και θα καταλαβαίνεις περίπου τι ωρα ειναι. Την μερα θα σου φαινεται οτι ασχολείσαι μόνο με το μεγάλο, τη νύχτα θα ασχολείσαι μόνο με το μωρο
Το σώμα σου το νιώθεις βαρύ οχι το στήθος τα πόδια και τη μέση σαν να είσαι διαρκώς πιασμενη. Μερικές φορες θα νιώθεις οτι η αναισθησια σου άφησε κουσουρι
Το μεγάλο σου παιδι που φυσικά υπερλατρευεις ξαφνικά θα σου φαινεται σπαστικο και κακομαθημενο. Θα υπάρχουν και στιγμές που δεν θα το θέλεις και σπίτι (εννοώ να παει καμμια βόλτα με τον μπαμπα) τα μεσημερια θα εύχεσαι να κοιμηθεί γρήγορα και για κανά πενταωρο αλλα αυτο φυσικα δεν θα συμβαίνει
Το να φας γινεται μια βασανιστικά διαδικασία αν δεν έχεις κάποιον να στα φέρνει στο δίσκο θα ξεκινάς να ψιλό κόβεις  τα κρεμμύδια στις 10.00 και το φαγητο θα εχει γίνει κατα τις 17.00 μέχρι να κανεις ολα τα βήματα
Η τουαλεττα επίσης πρόβλημα
Οταν το μεγάλο κανει κακα και πρεπει να το πλυνεις και να το ντυσεις εκείνη τη στιγμη το μωρο θα αρχίσει να κλαίει αλλα και το μεγάλο θα σε δυσκολεύει να το ντυσεις για να μην πας στο μωρο
Την ωρα που θηλαζεις το νήπιο θα ρίξει την πορτοκαλαδα και θα πατάει πανω στους χυμούς
Τα τηλέφωνα θα βάσανα συνεχώς και θα παρεξηγουνται που δεν το σηκώνεις και δεν τους καλείς για επίσκεψη
Οταν κοιτάς τον καθρέφτη θα βλέπεις μια απίστευτα ταλαιπωρημένο γυναικα
Αυτα πρεπει να τα ξέρεις
Την τσάκισες την κοπέλα....

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
... Σε ολα ομως αυτά έρχεται κ ενα τελος !
στρώνει ο ύπνο ς του μωρού κ ξεκουραζεσαι περισσότερο. Τα υπολοιπα θα υπάρχουν άλλα ως τοτε θα εχεις παρει τον αέρα τους κ θα σου φαίνεται παιχνιδάκι,
κ τωρα η αποκάλυψη του μήνα! Αν κ περνάω ολα τα παραπάνω σκέφτομαι ήδη οτι θέλω να κάνω και ένα ακομα...είναι μαζοχισμός? Τρέλα? Δε ξέρω

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω ψιλοσκιαχτηκα αλλα ενταξει θελει υπομονη πιστευω,Εσυ καατριν κατσε στα αυγα σου εχουμε σειρα η μαμαγοριου η κατλαζ και φυσικα εγωωω περιμενε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βάλτε το μηχάνημα να δουλέψει γιατί θα σας προλάβω! Σήμερα η αγορομαμα ξεκίνησε κ δουλειά. Αντε να βγει η απόσπαση της! Μακάρι!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:Βάλτε το μηχάνημα να δουλέψει γιατί θα σας προλάβω! Σήμερα η αγορομαμα ξεκίνησε κ δουλειά. Αντε να βγει η απόσπαση της! Μακάρι!
Χαχαχαχ θα μας προλαβεις το πιστευω και εγω.Ναι ξεκινησε αντε να δουμε.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elitsa καταρχήν να σου ζήσει το μωράκι σου!! Να είναι ευτυχισμένα και καλότυχα και τα δυο σου παιδάκια. Νομίζω πως είναι αρχή ακόμα και "έχεις φοβηθεί". Όλα θα μπουν στην σειρά τους και θα βρείτε και τους ρυθμούς σας. Φυσικά η Κατριν και η Κατυ από εμπειρία ξέρουν να σου πουν παραπάνω...

Κατρίν Παναγιά μου!! Αλήθεια το σκέφτεσαι??? Μακάρι αν το θες πολύ να σου ρθει και το τρίτο..

Κάτυ με ανατρίχιασες... Ταραντίνο μου θύμισες.... affraid 


Νατάσσα με φόβισε η Κάτυ... Άρχισα να το σκέφτομαι....... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.yupiii.gr/gossip/c55562/Fwteinh_Darra_-_Giwrgos_Papaxristoydhs-H.html

λύθηκε το μυστήριο για την φωτεινή δαρρα! Ο πατέρας του παιδιού ηταν ο γαμπρός.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατάσσα με φόβισε η Κάτυ... Άρχισα να το σκέφτομαι....... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Και εμνα με φοβισε αλλα εχουμε μεχρι να κανω θα χειμ εγαλωσει κιαλλο η δικια μου.Ταραντινο που τον θυμηθηκες ρε συ?Rolling Eyes Rolling Eyes 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:http://www.yupiii.gr/gossip/c55562/Fwteinh_Darra_-_Giwrgos_Papaxristoydhs-H.html

λύθηκε το μυστήριο για την φωτεινή δαρρα! Ο πατέρας του παιδιού ηταν ο γαμπρός.
Χαχχα θα σκαγες ετσι

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.gossip-tv.gr/showbiz/story/218275/gennise-i-foteini-darra

ίντριγκα ααααααα! Οταν ανακοινώθηκε η γέννηση πατέρας εθεωρείτο ο παπαδημητριου. Τι κόλλημα έφαγα τώρα εγω με αυτό το θέμα?

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει και συνεχεια
Τρεις μήνες μετα λοιπόν εγώ που έγραψα το παραπάνω κείμενο νιώθω απίστευτη χαρα και πληροτητα που εχω δυο παιδια. Οταν φεύγω απο το σπιτι υποφερω μέχρι να ξαναγυρισω στα παιδια μου
Σχεδόν λυπάμαι όσες έχουν μόνο ενα παιδι
Κοιτούσα περσινές φωτογραφίες που ήμασταν οι τρεις μας και δεν μου άρεσε να τις βλέπω γιατι έλειπε το μωρο
Το μεγάλο μου παιδι έγινε πάλι η κολλητη μου. Οταν χωνονται και τα δυο στην αγκαλια μου δεν μπορω να πιστέψω οτι ειναι δικά μου παιδια
Τρεις μήνες μετα απο αυτα που σου έγραψα και νιώθω χαρούμενη με τόσες δυσκολίες τόση κούραση
Η κατάσταση δεν θα ειναι η ίδια
γιατι εσυ δεν θα είσαι πια η ίδια γυναικα

Eleen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kaatrin έγραψε:... Σε ολα ομως αυτά έρχεται κ ενα τελος !
στρώνει ο ύπνο ς  του μωρού κ ξεκουραζεσαι περισσότερο. Τα υπολοιπα θα υπάρχουν άλλα ως τοτε θα εχεις παρει τον αέρα τους κ θα σου φαίνεται παιχνιδάκι,
κ τωρα η αποκάλυψη του μήνα! Αν κ περνάω ολα τα παραπάνω σκέφτομαι ήδη οτι θέλω να κάνω και ένα ακομα...είναι μαζοχισμός? Τρέλα?  Δε ξέρω
Μην παίρνεις πρωτοβουλίες....οπότε σε πιάνουν αυτα, ζητά βοήθεια εμεις είμαστε εδω!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις