Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
550 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 550 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 39]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΙΡΙΤΡΙ 1 ΚΙΛΟ ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟ???
ΤΙ ΝΑ ΠΩ???
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΘΕΜΑ?
ΧΑΧΑΧΑ...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα μπιμπερο για τους κολικους εχουν μια τρυπουλα για να βγαινει ο αερας και να μη τον "καταπινει" το μωρο!

Λενε ειναι πολυ καλυτερα απο τα αλλα!

Κιλα θα δουμε αρχες του μηνος που εχω ραντεβου!Μεχρι τοτε ελπιζω η αποχη απο το αλατι να κανει κατι...εστω να μην εχω παρει 2700 οπως τον προηγουμενο μηνα λογω κατακρατησης!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tsiritri, καλα δεν καθομουν; Τι ρωτάς κι εσυ για κιλά; Οριστε, ζυγιστηκα... Και τι είδα;
+11!!!! Ε, το περίμενα, τα γλυκά μόνο που τρώω κάθε μέρα....
Πάντως τρομακτικό το νούμερο στη ζυγαριά, πριν μεινω εγκυος, δεν περίμενα ποτε να το δώ.
Τα μπιμπερο dr. Brown λέτε; Εγω έχω 2 τετοια συν ποσα αλλα, ολα δώρο φυσικα...
Ούτε ξέρω τι και πως θα χρησιμοποιήσω....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γύρισα από το super market!
Δεν ξαναπάω μόνη μου. Θα πηγαίνω απόγευμα με τον μαγειρούλη. Γιατί καλά το ψώνισμα, το κουβάλημα;;;; Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 606100 

tsiritri,
εσύ λείπεις, εμείς γράφουμε μανιωδώς!
+5 εγώ σύνολο.
1,8 πήρα στις διακοπές.
Καλά με κόβω. Μου είχε πει η γιατρός πως τους 2 τελευταίους μήνες μπαίνουν 5-6 κιλά χωρίς να το καταλάβεις.
Αύριο έχω γιατρουλίνι και ραντεβού με την κόρη Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 893968 

Μπιμπερό θα πάρω 2-3 για όταν αρχίσω να αντλώ και μάλλον θα πάρω απλά chicco (θα συμβουλευθώ τη φίλη διαιτολόγο που και στα 2 παιδιά της από 20 ημερών γύρισε στη δουλειά της και αντλούσε και της τα τάιζαν). Αν δεν έχεις όντως πρόβλημα με κολικούς, νομίζω κρίμα να δώσεις τόσα λεφτά να πάρεις ειδικά για κολικούς.

Για το πλαστικό - γυάλινο, εξαρτάται πόσο τα χρησιμοποιείς. Υπάρχουν πλαστικά που είναι ασφαλή (bpa free νομίζω). Το θέμα είναι πως αν ταΐζεις μόνο με μπιμπερό και είσαι άτσαλη, θα σπάσεις σίγουρα μπιμπερό γυάλινο. Δείτε και τι λένε οι γιατροί σας. Rolling Eyes 

evini,
να δεις που εγώ που είμαι γκαμήλα και νταρντάνοβα ξεκίνησα την εγκυμοσύνη από 83,4 κιλά.... Αν αφεθώ θα δω το τριψήφιο για πλάκα! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 585182 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και ένα ανεκδοτάκι:

- Έχετε έλλειψη σιδήρου.
- Είναι μεγάλη, γιατρέ μου;
- Παντελής...
- Είναι μεγάλη, Παντελή μου;

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως κοριτσάκια μου τα κιλάκια μας σε γενικές γραμμές καλά τα ακούω!
Δεν έχουμε εξεφύγει κ τρελά!

Ποπάκι μου εσύ όπου να ναι γεννάς με το καλό, συν το ότι είναι και δεύτερο μωράκι και πάλι λογικά τα ακούω!
Το 1 κιλό ήταν στις 2βδομάδες των διακοπών ε?
Εεε μα και τι να φάω η χριστιανή? Αφού φοβόμουν να φάω πολλά πολλά έξω με τις διακοπές που γινόντουσαν στο ρεύμα μην τρέχω και δε φτάνω!

Καλά της Ιωάννας δε θα τα σχολιάσω καν Laughing  δεν υπάρχεις σου το έχω πει?

Εvinaki μου έλααα μη μου στεναχωριέσαι μια χαρά είναι! Ο γιατρός τι λέει?

Μαράκια κ εσείς σούπερ είστε εε???
Πω πω...φιτ μαμάδες!!!!

Σας ζηλεύω που έχετε ραντεβού να δείτε να μωράκια σας!
Θέλω κι εγώωωωωωωω....αλλά αργεί ακόμα....την άλλη Πέμπτη.
Καλή αντάμωση με τα μωρουλίνια σας εύχομαι!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βάλε και ένα κοιλικοιτσόνι καινούριο, μπρε tsiritri!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τρωω μακαρονακια με αναλατη παρμεζανα και γιαουρτακι light!!!

Tσιμπαει και ο σπορος μεχρι να βγει το ψαρι της και ταυτοχρονα εχει απλωσει Ραπουνζελ Γιουτζιν Τινκερμπελλ σε κατι ταψια και τους ψηνει (επηρεασμενη απο τις φανουροπιτες).

Ευη Ξανθη εισαι?Σου εχω πει οτι εχω μια λατρεμενη φιλη εκει???Λες να την ξερεις?

edit: Ιωαννα εγω το εγραψα διπλα....πηρα καροτσακι σα τις γιαγιαδεςEmbarassed Embarassed Embarassed 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Τρωω μακαρονακια με αναλατη παρμεζανα και γιαουρτακι light!!!

Tσιμπαει και ο σπορος μεχρι να βγει το ψαρι της και ταυτοχρονα εχει απλωσει Ραπουνζελ Γιουτζιν Τινκερμπελλ σε κατι ταψια και τους ψηνει (επηρεασμενη απο τις φανουροπιτες).

Ευη Ξανθη εισαι?Σου εχω πει οτι εχω μια λατρεμενη φιλη εκει???Λες να την ξερεις?

edit: Ιωαννα εγω το εγραψα διπλα....πηρα καροτσακι σα τις γιαγιαδεςEmbarassed Embarassed Embarassed 
Το είδα, γιαγιά-Σοφία. Razz Razz Razz 

Απλά εγώ μου κάνω και ένα μάθημα: να μάθω πως μπορούν να με βοηθάνε και οι άλλοι και δεν είναι ανάγκη να τα κάνω όλα μόνη μου. Αυτή η ανεξαρτησία μου θα με φάει.....
Ε και αφού έχει χρόνο ο αγάπης μου, ας πάμε και μαζί super market. Wink 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρακι27 έγραψε:ο άντρας μου έχασε 6 κιλά και εγώ είμαι στα +9...Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 534787 
Μάλλον το βράδυ που κοιμόμαστε έρχονται σε μέναMad Mad 
xaxaxxax ιδιο στρωμα πρεπει να εχουμε μαρακι γτ και μενα κατι τετοιο πρεπει να συμβαινει κάθε βράδυ και αυτός ξυπναει το πρωι πιο αδυνατος και εγω πιο φουσκαTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
εγω ημουν στα +12...αρνουμαι να ξαναανεβω στη ζυγαρια εως την αλλη Τριτη που εχω ραντεβου με το γιατρο...για συγχυσεις ειμαστε??? 


μαρακι27 έγραψε: κατα πόσο χρήσιμα είναι τα αντι-κολικ(δ ξέρω αν τα λέω καλα)μπουκάλια??? Ξέρω πως είναι πλαστικά και κομματάκι τσουχτερά στην τιμή...αξίζει η αγορά τους????
εγω εχω τα chicco κατά των κολικών (εχουν μια τρυπιτσα και βγαινει ο αερας την ωρα που πινει το μωρο).εχουν 7 ευρω. ειναι γυαλινα (ειμαι εντελως ΚΑΤΑ των πλαστικών ειδικά για αρχη ακομη κι αν ειναι bpa free).εμενα πάντως ο Κων/νος με αυτά δεν εκανε κολικούς καθολου..(δε ξερω αν οφειλεται στο μπιμπερο, στο γάλα ή στο παιδι)

μαρακι27 έγραψε:Και εγώ την ίδια εντύπωση έχω μαράκι αλλά μια γνωστή μου που γέννησε πριν 7 μήνες, χτες άρχισε να μου λέει ότι είναι πάρα πολύ καλή αγορά, και ότι είναι πιο εύχρηστα καθώς είναι πλαστικά και δ σπάνε, και άλλα τέτοια...
ΕΙΝΑΙ πολυ καλη αγορά, αλλα όχι για νεογεννητο.... για νεογεννητο μόνο γυαλινα. απο τον 8ο κ μετα που εκοψα αποστειρωση, τοτε χρησιμοποιησα πλαστικά.. εμενα παντως που πασχω απο βαριας μορφης ατσουμπαλίτιδα μου έσπασαν 2 γυαλινα μπιμπερο τον προηγούμενο μηνα, αλλα μεχρι τότε ποτέ... (μόνο 4 γυαλινα θερμός που σπάνε για την πλάκα τουςEmbarassed )
παρεπιπτοντως...κοψαμε τα μπιμπερόοοοοο
εχει εδω και καμια βδομάδα που ακομα και το γαλα πρωι-βραδυ το πινουμε σε ποτηρι με καλαμάκι σα μεγάλα παιδιά SmileΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 328109 


Popisofia έγραψε:ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ +19 ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...
ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΥΣΕΙΣ... ΠΩΣ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΑΠΛΑ ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ... ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...
popaki υποκλινομαι Respect και απλά ακολουθω...θα σου πω σε μια βδομαδα το δικό μου διψηφιο Smile 

Popisofia έγραψε:ΤΣΙΡΙΤΡΙ 1 ΚΙΛΟ ΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟ???
ΤΙ ΝΑ ΠΩ???
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΘΕΜΑ?
ΧΑΧΑΧΑ...
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Ν ΑΛΛΑΞΟΥΜΕΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 4872 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 4872 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα έχεις δίκιο έχω ακόμη το μικρούλι κοιλουτσόνι....θα αλλαχθεί λίαν συντόμως!

Σοφία ανάλατη παρμεζάνα???
Που τη βρήκες ω ρε?
Έχουν στα σούπερ?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Ιωάννα έχεις δίκιο έχω ακόμη το μικρούλι κοιλουτσόνι....θα αλλαχθεί λίαν συντόμως!

Σοφία ανάλατη παρμεζάνα???
Που τη βρήκες ω ρε?
Έχουν στα σούπερ?
Μοτσαρελλα εννοουσα βεβαια αλλα υπαρχει και παρμεζανα!!!

Ανάλατη παρμεζάνα 63 mg 28 mg
Ανάλατο τσένταρ 21 mg 11 mg
Ανάλατη μοτσαρέλα 16 mg 11 mg
Ανάλατο κότατζ 13 mg 36 mg

και οχι μονο...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως, γιαγιά-Σοφία, Razz 
επειδή είμαι μοτσαρελο-λάτρης, η ωραιότερη φρέσκια μοτσαρέλα είναι αυτή του Lidl!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:
tsiritri έγραψε:Ιωάννα έχεις δίκιο έχω ακόμη το μικρούλι κοιλουτσόνι....θα αλλαχθεί λίαν συντόμως!

Σοφία ανάλατη παρμεζάνα???
Που τη βρήκες ω ρε?
Έχουν στα σούπερ?
Μοτσαρελλα εννοουσα βεβαια αλλα υπαρχει και παρμεζανα!!!

Ανάλατη παρμεζάνα     63 mg                           28 mg
Ανάλατο τσένταρ        21 mg                           11 mg
Ανάλατη μοτσαρέλα    16 mg                            11 mg
Ανάλατο κότατζ          13 mg                           36 mg

και οχι μονο...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
διατροφολόγε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι η μονη απολαυση που επιτρεπω στο ευατο μου ...ολα τα αλλα κομμενα!

Φυσικα ειναι "υπεροχη" η γευση της.....


Να τα...να τα και τα γιαγια....το ηξεραΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307


Μαρια ειμαι τυπος του αλμυρου....γλυκα ας μου εκοβε ουτε που με ενοιαζε , κρεας ας μου εκοψε, ψαρι το ιδιο ....εν ολιγοις οτι μου αρεσει να τρωω ειναι αυτα που δεν κανει!!!

Ειπα μολις γεννησω με το καλο θα φαω μια τεραστια κασεροπιτα!!!!!!!Γιαμι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:Ειναι η μονη απολαυση που επιτρεπω στο ευατο μου ...ολα τα αλλα κομμενα!

Φυσικα ειναι "υπεροχη" η γευση της.....


Να τα...να τα και τα γιαγια....το ηξεραΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 911307


Μαρια ειμαι τυπος του αλμυρου....γλυκα ας μου εκοβε ουτε που με ενοιαζε , κρεας ας μου εκοψε, ψαρι το ιδιο ....εν ολιγοις οτι μου αρεσει να τρωω ειναι αυτα που δεν κανει!!!

Ειπα μολις γεννησω με το καλο θα φαω μια τεραστια κασεροπιτα!!!!!!!Γιαμι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αχ σε καταλαβαίνω. Εγώ πάλι είμαι του γλυκού και λόγω σακχάρου τα έκοψα. Άσε. Τελικά ότι μας αρέσει πρέπει να το κόβουμε.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ... ΕΙΧΑ ΩΣ ΜΕΓΙΣΤΟ ΤΑ 18 ΚΙΛΑ Κ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ... + ΟΤΙ ΒΑΛΩ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ...
Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΑΔΕΣ ΟΚ ΑΝ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΚΟΠΩΝ...

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΚΕΙΚ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΜΕ ΕΞΤΡΑ ΕΞΤΡΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ...
ΜΜΜΜΜΜ........ ΜΟΥ ΤΟ ΧΤΩΣΤΑΩ...

ΙΩΑΝΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ 83 ΚΙΛΑ???
ΟΚ ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΝ Κ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟ ΥΨΟΥΣ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ + 19 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 78 ΚΙΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ... ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ 59 ΚΙΛΑ...
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΛΟΓΟ ΥΨΟΥΣ... ΕΙΜΑΙ 1,70...

JULAKI ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΖΥΓΙΣΜΑ...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΑΚΟΥΩ, ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΕ...ΟΛΑ ΟΚ ΛΟΙΠΟΝ!ΕΜΕΝΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ!ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΜΑΞΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Και ένα ανεκδοτάκι:

- Έχετε έλλειψη σιδήρου.
- Είναι μεγάλη, γιατρέ μου;
- Παντελής...
- Είναι μεγάλη, Παντελή μου;

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing 
Αντε με το καλο να γεννησετε όλες κ μετα να λέμε τα κιλα που χάνουμε!
Οι ζαργανες μεγαλώνουν,1540 η μικρη 1650 η μεγαλη! Κ τρώνε τρώνε τρώνε κ κοιμούνται κοιμούνται !το απογευμα μάλλον θα πάρω αγκαλιτσα τη μικρη!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 7 328109 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η γιατρός tsiritri, δεν ξέρει τα κιλά μου, πρώτον γιατι την τελευταία φορά δεν με ζυγισε συν το οτι ξεκίνησα σε αυτήν απο τον 4ο μήνα και όσο να'ναι δεν ξέρει ακριβώς με ποσα ξεκίνησα!!! Χαχα!
Ας ειναι, μόλις γεννησω, ράψιμο κι ολα θα γίνουν. Το θηλασμο φοβάμαι λίγο αλλα θα δούμε.
Μόλις τελείωσα ακόμη ένα σίδερο. Οποια έχει άντρα που φορά κάθε μέρα κοστούμια, πουκάμισα κτλ θα με καταλάβει. Οι υπόλοιπες είστε απλα τυχερες.

Αύριο έχω γενέθλια κ ο καλός μου θα με βγάλει, κάπου καλα μου είπε! Για να δούμε ρε κορίτσια, ελπίζω να μη με ξεχάσει οπως έκανε στα δικά του.

Κι όχι τίποτε αλλο, πήρα φόρεμα, παπούτσια, κανονισα μαλλί κ νύχια να κάνω αύριο μέσα στον καύσωνα....

Πω πω παρλαπιπας έγινα!!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhspera...oti xypnhsame..me mpolikes lygoyres mporw na pw! egw apo kila den exw parei alla exw xasei kiolas...alla den xerw mporei na mou ta skasei sto telos...! kai ayta ta mpimperakia emena mou exoyn dwsei dyo gualina dwro o giatroylhs mou fysika!exoyn mia polu polu mikrh tripoula..gia ton aera..kai einai kai gia to thylasmo...!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

ΠΩ ΠΩ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ...
ΕΒΑΛΑ ΔΥΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ...

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Τρωω μακαρονακια με αναλατη παρμεζανα και γιαουρτακι light!!!

Tσιμπαει και ο σπορος μεχρι να βγει το ψαρι της και ταυτοχρονα εχει απλωσει Ραπουνζελ Γιουτζιν Τινκερμπελλ σε κατι ταψια και τους ψηνει (επηρεασμενη απο τις φανουροπιτες).

Ευη Ξανθη εισαι?Σου εχω πει οτι εχω μια λατρεμενη φιλη εκει???Λες να την ξερεις?

edit: Ιωαννα εγω το εγραψα διπλα....πηρα καροτσακι σα τις γιαγιαδεςEmbarassed Embarassed Embarassed 
Σοφακι εμένα ρωτάς αν είμαι απο Ξάνθη;;;
Εγω ούτε καν έχω παει...
Αθηνα είμαι, νότια προάστια, κοντα στη θαλασσιτσα!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και από μένα κορίτσια!!!Καλή βδομάδα να έχουμε!!!
Πάλι για κιλά και φαγητά μιλάτε βρε?
Εγώ χτες το βράδυ τσάκισα μια πίτα γύρο πάντως!!!

Καπως έτσι φαντάζομαι την γοργονίτσα μου!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Γεια σας και από μένα κορίτσια!!!Καλή βδομάδα να έχουμε!!!
Πάλι για κιλά και φαγητά μιλάτε βρε?
Εγώ χτες το βράδυ τσάκισα μια πίτα γύρο πάντως!!!

Καπως έτσι φαντάζομαι την γοργονίτσα μου!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις