Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
135 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 135 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειάαααα!!!!Κλαλά με ξεπατώσατε...μα 4 σελίδες;;;;Τι κουτσομπόλες....
Βίβιαν και Βασούλα περαστικούλια σας (αν και δεν είναι αρρώστια οπότε καλύτερα κολλάει το υπομονή)
Κοτοπουλάκι χρόνια πολλά στον αντράκο σου!!!
Αθηνά(25) χρόνια πολλά για χτες!και μην παραπονιέσαι για τα έργα...κάαααποια στιγμή θα τελειώσουν...
Ευχαριστώ όσες δεν τους είπα για τις ευχές!
Μαράκι μην πηδήξεις καλέ,σκέψου τα νιάτα σου και την ομορφιά ΜΟΥ (εεε ομορφιά ΣΟΥ εννοούσα)
Δήμητρα κι εγώ forthnet και πριν κανα μήνα νομίζω είχαμε εμείς πρόβλημα για μια εβδομάδα και ήταν απο τον ΟΤΕ και μας.
ΟΥΦ με κουράσατε!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:εγω τοτε ειμαι μπαμπογρια που ειμαι 31 αλλα δεν μου φαινεται!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΧΑ καλό άβαταρ γιαγιά...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η παλινδρομηση θελει υπερυχο στομαχου για παλινδρομηση η γαστροσκοπηση ειναι αλλο πραγμα για ελκος και τετοια πραγματα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μιλουπακι στις Πεμ Σεπ 02, 2010 3:42 am, 1 φορά

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:εγω τοτε ειμαι μπαμπογρια που ειμαι 31 αλλα δεν μου φαινεται!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αλήθεια δε σου φαίνεται!
Σε έκανα πολυυυυυυυύ μικρότερη!
Τώρα βέβαια δε σας έχω δει από κοντά και στις φωτό ίσως ξεγελάει λίγο, αλλά όντως, μην το πεις ούτε του παπά!
Και 25 να πεις θα σε πιστέψουν!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη μου βαζεις ιδεες τωρα και γινω 25αρα χαχαχα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσο καλό είναι να σε περνάνε για μικρή;Εμένα σε μια μέρα στη Λαμία μία κοπέλα σε ένα μαγαζί μου είπε οτι με πέρασε για 19-20 και ένας άλλος κύριος σε ένα άλλο με ρώτησε με τι ασχολούμαι και αν έχω τελειώσει το σχολείο.
Νομίζω οτι το παραχ*σανε λίγο βέβαια αλλά ενώ μπορεί να ακούγεται κολακευτικό λέω όταν κυκλοφορώ με τον άντρα μου με περνάνε για ανιψάκι του;

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:η παλινδρομηση θελει υπερυχο στομαχου για παλινδρομηση η γαστροσκοπηση ειναι αλλο πραγμα για ελκος και τετοια πραγματα

Εγώ το έπαθα παραμονή Χριστουγέννων.
Με έτρεχε ο καλός μου στο νοσοκομείο...
Δεν έκανα εμετό, αλλά ένιωσα το φαΐ να ανεβαίνει, να ξανακατεβαίνει και μετά να ξανανεβαίνει μέχρι τα μισά και να ξανακατεβαίνει - με κόπο έτσι? Σα γάτα που ετοιμάζεται να κάνει εμετό έκανα!
Δηλαδή προσπαθούσα να καταπιώ για να μη μου βγει γιατί ήμασταν και σε εστιατόριο...
Λοιπόν μακρηγορώ. Ο γιατρός στο νοσοκομείο μου έδωσε κάτι σιρόπια, μου είπε ποιες τροφές να αποφεύγω και μου είπε ότι αν δεν υποχωρήσει, να πάω να μου κάνουν γαστροσκόπηση. Ίσως βέβαια επειδή είμαι ενήλικη. Στα παιδάκια μπορεί να αποκλείουν το έλκος ή άλλους παθολογικούς παράγοντες ή να ακολουθούν πιο "ήπιες" μεθόδους.
Τι να σου πω. Ότι άκουσα λέω κι εγώ. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Μαράκι μήπως -ο πιο απλός λόγος που μπορώ να σκεφτώ- δεν του αρέσει το φαγητό? Δηλαδή, κάνει κάθε μέρα εμετό?
Κι απ'την άλλη, μήπως έχει παλινδρόμηση? Έχετε κάνει γαστροσκόπηση (αν το γράφω σωστά)?


έχουμε κάνει υπέρηχο για παλινδρόμηση αλλά ήταν όλα οκ!
κάνει εύκολα εμετό γενικά ακόμα και όταν δεν του αρέσει το φαγητό, αλλά κάνει και στα καλά καθούμενα, εκεί που κάθεται και παίζει του έρχεται, ακόμα και όταν είναι τελείως νηστικός μπορεί να του έρθει, ή και στον ύπνο καμιά φορά ή ακόμα και όταν στραβοκαταπιεί και τον πιάσει βήχας μπορεί να το κάνει!
μπορεί μια μέρα να μην κάνει καθόλου και άλλη μέρα να κάνει 3-4 φορές!
σήμερα έχει κάνει 2 προς το παρόν!έλεοοοοοοοοοοοοος!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Πόσο καλό είναι να σε περνάνε για μικρή;
Νομίζω οτι το παραχ*σανε λίγο βέβαια αλλά ενώ μπορεί να ακούγεται κολακευτικό λέω όταν κυκλοφορώ με τον άντρα μου με περνάνε για ανιψάκι του;

Το παθαίνω κι εγώ αυτό.
Και ειδικά με τον άντρα μου αυτό που λες κι εσύ, σκέψου ότι έτσι κι αλλιώς μου ρίχνει 10χρονάκια κοντά, έχει και γκρίζα μαλλιά... άστα να πάνε...
Γκαρσόνια σε καφετέριες τον κοιτάνε στη μούρη, μπας και καταλάβουν πόσο χρονών είναι. Σου λέει πού την πάει την πιτσιρίκα? Χαχαχα!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:κάνει εύκολα εμετό γενικά ακόμα και όταν δεν του αρέσει το φαγητό, αλλά κάνει και στα καλά καθούμενα, εκεί που κάθεται και παίζει του έρχεται, ακόμα και όταν είναι τελείως νηστικός μπορεί να του έρθει, ή και στον ύπνο καμιά φορά ή ακόμα και όταν στραβοκαταπιεί και τον πιάσει βήχας μπορεί να το κάνει!
μπορεί μια μέρα να μην κάνει καθόλου και άλλη μέρα να κάνει 3-4 φορές!
σήμερα έχει κάνει 2 προς το παρόν!έλεοοοοοοοοοοοοος!

καλά έχει τέτοιο θέμα και δεν του βρίσκουν τίποτα;;;

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzizi μου η μικρη ειχε παλινδρομηση καναμε υπερυχου στομαχου, εγω οταν ποναγε το στομαχι μου εκανα γαστροσκοπηση, επισης ο γαστρεντερολογος μου ειχε πει αν δεν βρει αλεργεια στο αγελαδινο με αιματολογικες να εχει η μικρη και αν δεν εχει παλινδρομιση να κανουμε γαστροσκοπηση στο τελος πραγμα που ηθελε να αποφυγει γιατι ειναι πολυ ταλαιπωρια, ευτιχως την γλιτωσαμε

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:σήμερα έχει κάνει 2 προς το παρόν!έλεοοοοοοοοοοοοος!

Το λυπάμαι μωρέ το μικράκι σου!
Ο οισοφάγος δεν έχει πάθει ζημιά με τα οξέα του στομαχιού?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι δεν παει αλλο αυτη η δουλεια κατι πρεπει να γινει θα παθει ο λαιμος του παιδιου στο τελος, ψαχτω μακαρι να βρεις ενα γιατρο να σου δωσει λυση ρε παιδι μου

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:tzizi μου η μικρη ειχε παλινδρομηση καναμε υπερυχου στομαχου, εγω οταν ποναγε το στομαχι μου εκανα γαστροσκοπηση, επισης ο γαστρεντερολογος μου ειχε πει αν δεν βρει αλεργεια στο αγελαδινο με αιματολογικες να εχει η μικρη και αν δεν εχει παλινδρομιση να κανουμε γαστροσκοπηση στο τελος πραγμα που ηθελε να αποφυγει γιατι ειναι πολυ ταλαιπωρια, ευτιχως την γλιτωσαμε

Κατάλαβα.
Πάντως κι εγώ τη γλίτωσα. Δε με έχει ξαναπιάσει από τότε...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Ο οισοφάγος δεν έχει πάθει ζημιά με τα οξέα του στομαχιού?

Φανταστείτε οτι αυτό το έπαθε ο άντρας μου γιατί έχει παλλινδρόμηση και του ανεβαίνουν συνέχεια υγρά,πόσο μάλλον το μικρούλι...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:κάνει εύκολα εμετό γενικά ακόμα και όταν δεν του αρέσει το φαγητό, αλλά κάνει και στα καλά καθούμενα, εκεί που κάθεται και παίζει του έρχεται, ακόμα και όταν είναι τελείως νηστικός μπορεί να του έρθει, ή και στον ύπνο καμιά φορά ή ακόμα και όταν στραβοκαταπιεί και τον πιάσει βήχας μπορεί να το κάνει!
μπορεί μια μέρα να μην κάνει καθόλου και άλλη μέρα να κάνει 3-4 φορές!
σήμερα έχει κάνει 2 προς το παρόν!έλεοοοοοοοοοοοοος!

καλά έχει τέτοιο θέμα και δεν του βρίσκουν τίποτα;;;


ναι ρε athin μου δεν είναι τρομερό?! ένας γιατρός στην Αθήνα μου έλεγε να τον ξεκωλήσω από πάνω μου και να κάνω άλλο παιδί! όταν ο μικρός ήταν ακόμα 2 χρονών!!!!!!!!!!!!! να σκίσω τα διπλώματα δηλαδή! τα δικά του συγκεκριμένα!
η δικιά μου λέει ότι θα περάσει κάποια στιγμή μόνο του! αλλά το παιδί δεν μπορεί να χαρεί τίποτα, δεν πονάει, γιατί μόλις ξερνάει, σόρυ κιόλας, μετά χοροπηδάει και είναι μες την τρελή χαρά, αλλά όπου πάμε τον έχω από κοντά γιατι φοβάμαι μην του έρθει, και τώρα που θα πάει προνήπιο δηλαδή τι θα κάνω! θα κάθετε και θα κάνει εμετό το παιδάκι μου μέσα στο σχολείο? και άντε να πείσεις τις άλλες μαμάδες ότι δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ κολλητικό και το κάνει άνευ λόγου και αιτίας! ΤΡΑΓΙΚΟ
όπου πάμε κουβαλάμε σακούλες μαζί για να κάνει εμετό ο Νίκος!!!!!!!!!
σας έπρηξα μεσημεριάτικα με τα δικά μου! Embarassed


και εγώ φοβάμαι για τον εισοφάγο του! θα καεί το παιδί με τόσα χρόνια καθημερινό εμετό!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι θα πω βλακεια τωρα αλλα δεν χανεις τιποτα να κοιταξεις και αυτο αν και δεν νομιζω να πω οτι εχει αδελφακι και ζηλευε αλλα τεσπα, να τον πας και σε εναν παιδοψυχολογο η παιδονευρολογο μηπως απο την ενταση απο κατι που δεν θα του αρεσει αυτος ξεσπα ετσι με εμετο, σαν εκτονωση, αλλα χτυπανε το κεφαλι τους ας πουμε, μπορει να εκανε στην αρχη και επειδη ενιωθε καλυτερα να το εχει δει σαν εκτονωση, υπαρχουν και παιδακια που κανουν εμετο απο νευρα, δεν το νομιζω προσωπικα αλλα δεν χανεις τιποτα σε τοσους εχεις παει

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάποια απο αυτές τις μέρες θα έρθει ο γιατρός μας.Θα πάρω κι απο αυτόν μία "θεωρητική" γνώμη.Αντε να δούμε τι θα σου πει και ο άλλος αύριο.Και το ψυχολογικό που κολλάει;Να είχες κι άλλο και να ζήλευε να πω, αλλά ειδικά αν είστε κολλημένοι...τι στο καλό κουλαμάρες λένε ρε γμτ...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:να πω οτι εχει αδελφακι και ζηλευε

Μπορείς να μην κρυφοκοιτάς όταν γράφω;;; Razz Razz Razz

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα σε προλαβα αρα εσυ κρυφοκοιταξες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω με το μιλουπακι και δεν ειναι αναγκη να παρει τρελα φαρμακα το παιδι,υπαρχει και η ομοιοπαθητικη!!!ο κωνσταντινος μου περυσι πριν γεννησω ειχε αγχος ο καημενος και εγινε δυσκοιλιος!μιλαμε ετρεχε το ποπουδακι του αιμα,εγω πρωτη ρωτησα την γιατρο μου μηπως ειναι ψυχολογικο και μου ειπε πηγαινε τον σε ομοιοπαθητικο,πηρε 2 χαπακια σε 2 μερες και σε 10 μερες το ειχαμε ξεχασει το θεμα!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:μαρακι θα πω βλακεια τωρα αλλα δεν χανεις τιποτα να κοιταξεις και αυτο αν και δεν νομιζω να πω οτι εχει αδελφακι και ζηλευε αλλα τεσπα, να τον πας και σε εναν παιδοψυχολογο η παιδονευρολογο μηπως απο την ενταση απο κατι που δεν θα του αρεσει αυτος ξεσπα ετσι με εμετο, σαν εκτονωση, αλλα χτυπανε το κεφαλι τους ας πουμε, μπορει να εκανε στην αρχη και επειδη ενιωθε καλυτερα να το εχει δει σαν εκτονωση, υπαρχουν και παιδακια που κανουν εμετο απο νευρα, δεν το νομιζω προσωπικα αλλα δεν χανεις τιποτα σε τοσους εχεις παει


αχχχχχχχχχχ! θα δω και αύριο τι θα μας πουν! αν και το μόνο που πιστεύω εγώ είναι ότι το παιδάκι μου έχει βλένες και το πνίγουν, κάτι σαν ιγμορίτιδα, γιατί βγάζει πολλές βλένες στο τέλος αφού έχει... τέλος πάντων, να μην σας συχάνω άλλο!
να πω ότι το κάνει από νεύρα, αλλά εκεί που κάθεται ωραία και καλά και παίζει? ή εκεί που περπατάμε ωραία και καλά στο δρόμο ή που ψωνίζουμε? ή στον ύπνο? καλά όταν κλαίει, μετά?
εγώ τα ρίχνω όλα στο διάφραγμα της μύτης, αλλά γιατρός δεν είμαι!
ένα είναι το σίγουρο ότι αυτή η κατάσταση υπάρχει 3 χρόνια ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ


Ευάκι έχουμε πάει ΚΑΙ σε ομοιοπαθητικό 2 χαπάκια του είχε δώσει και κάτι ανθοιάματα, αλλά όταν άρχισα να του δίνω τα ανθοιάματα το παιδί αντί να ηρεμήσει, έκανε σαν υστερικό! να δω τι άλλο θα δοκιμάσω! πειραματόζωο το έχω κάνει!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:μαρακι θα πω βλακεια τωρα αλλα δεν χανεις τιποτα να κοιταξεις και αυτο αν και δεν νομιζω να πω οτι εχει αδελφακι και ζηλευε αλλα τεσπα, να τον πας και σε εναν παιδοψυχολογο η παιδονευρολογο μηπως απο την ενταση απο κατι που δεν θα του αρεσει αυτος ξεσπα ετσι με εμετο, σαν εκτονωση, αλλα χτυπανε το κεφαλι τους ας πουμε, μπορει να εκανε στην αρχη και επειδη ενιωθε καλυτερα να το εχει δει σαν εκτονωση, υπαρχουν και παιδακια που κανουν εμετο απο νευρα, δεν το νομιζω προσωπικα αλλα δεν χανεις τιποτα σε τοσους εχεις παει


αχχχχχχχχχχ! θα δω και αύριο τι θα μας πουν! αν και το μόνο που πιστεύω εγώ είναι ότι το παιδάκι μου έχει βλένες και το πνίγουν, κάτι σαν ιγμορίτιδα, γιατί βγάζει πολλές βλένες στο τέλος αφού έχει... τέλος πάντων, να μην σας συχάνω άλλο!
να πω ότι το κάνει από νεύρα, αλλά εκεί που κάθεται ωραία και καλά και παίζει? ή εκεί που περπατάμε ωραία και καλά στο δρόμο ή που ψωνίζουμε? ή στον ύπνο? καλά όταν κλαίει, μετά?
εγώ τα ρίχνω όλα στο διάφραγμα της μύτης, αλλά γιατρός δεν είμαι!
ένα είναι το σίγουρο ότι αυτή η κατάσταση υπάρχει 3 χρόνια ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ


Ευάκι έχουμε πάει ΚΑΙ σε ομοιοπαθητικό 2 χαπάκια του είχε δώσει και κάτι ανθοιάματα, αλλά όταν άρχισα να του δίνω τα ανθοιάματα το παιδί αντί να ηρεμήσει, έκανε σαν υστερικό! να δω τι άλλο θα δοκιμάσω! πειραματόζωο το έχω κάνει!

η μανα μαρακι μου ξερει παντα καλυτερα!οπως πχ εγω καταλαβα οτι ετσι βγαζει το αγχος του ετσι κι εσυ αν νομιζεις οτι ειναι απο το διαφραγμα μη χανεις το χρονο σου με παιδιατρους πηγαινε τον κατευθειαν σε ΩΡΛ!!!αυριο πρωι θα πατε?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
η μανα μαρακι μου ξερει παντα καλυτερα!οπως πχ εγω καταλαβα οτι ετσι βγαζει το αγχος του ετσι κι εσυ αν νομιζεις οτι ειναι απο το διαφραγμα μη χανεις το χρονο σου με παιδιατρους πηγαινε τον κατευθειαν σε ΩΡΛ!!!αυριο πρωι θα πατε?


αύριο το απόγευμα θα πάμε στον παιδίατρο! το είχα πει τότε το θέμα του διαφράγματος στην δικιά μας παιδίατρο και μου είχε πει ότι με έναν απλό υπέρηχο μπορούμε να το δούμε αλλά και πάλι δεν θα μπορούμε να κάνουμε τίποτα μέχρι 18 χρονών που θα μπορεί να χειρουργήσει το διάφραγμα!
Rolling Eyes
έχω εγώ και πάντα υπάρχει κάτι ανάμεσα στο λαιμό μου που ανεβοκατεβαίνει, μόνιμο πρόβλημα έτσι λοιπόν φαντάζομαι μήπως έχει το ίδιο! θα δείξει, αρκεί όλο αυτό θέμα να μην δημιουργήσει τίποτα χειρότερο στο αγγελουδάκι μου! Sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα περιμενουμε αυριο λοιπον να μαθουμε την γνωμη κι αυτου!ελπιζω να ξερει κατι παραπανω απο τους συναδελφους του!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις