Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

alexia32


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαιρετω ολες τις γλυκιες μανουλες του forum.ειπα να γραψω κι εγω την δικια μου ιστορια ζωης!με τον αντρα μου ειμαστε 10 χρονια μαζι τα τελευταια 4 χρονια μειναμε μαζι και περσι καναμε και το πρωτο μας παιδακι που τωρα κοντευει να χρονισει.ο αντρας μου παντα ηταν δυσκολος ανθρωπος διοτι εχει πολλα νευρα.αλλα παντα κανω πισω γιατι δεν μπόρω τις φωνες.του αρεσει να βγαινει και γενικα η καλη ζωη.μια ζωη με θυμαμαι να τρεχω απο πισω του να τον ψαχνω(σαν καμια κυρα κατινα!)μια ζωη με θυμαμαι να με εξευτελιζει και να με μειωνει κι εγω εκει.βεβαια υπηρξαν και καλες στιγμες αλλα οι κακες μενουν πιο εντονες στο μυαλο.οταν καναμε το αγορακι μας ειπα θα συμαζευτει .συμαζευτηκε τον πρωτο μηνα μετα παλι τα ιδια.καθε μερα σχεδον
βγαινει το πρωι δουλευει οταν σχολαει ερχεται κοιμαται και βγαινει.το μωρο θα το παιξει 10 λεπτα γιατι μετα πρεπει να παιξει στοιχηματα στον υπολογιστη και μετα βγαινει και γυρναει 4-5.το σεξ το χουμε ξεχασει.1 φορα στο διμηνο.οταν βγουμε μαζι μια φορα στο τοσο με μειωνει μπροστα στους φιλους του.σκεφτηκα πολλες φορες να χωρισω αλλα περα το οτι τον αγαπω δεν δουλευω και δεν εχω μια για να μεγαλωσω το παιδι μας.και που να παω να μεινω?οι γονεις μου ισα ισα που τα βγαζουν περα γιαυτους.κλαιω καθε μερα και νιωθω τοσο χαλια.πώς ο ανθρωπος που λατρευω μπορει να μου συμπεριφερεται ετσι και πως γινεται να τον λατρευω αφου μου συμπεριφερεται ετσι?

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
e tote afou den exeis enallaktiki giati zorizesai???kai rwtas edw mesa poios 8a sou pei kai ti??

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!δυο επιλογες εχεις!
η μενεις και ανεχεσαι συμβιβαζεσαι η πας για δουλεια εχεις τα λεφτακια σου οσα ειναι χωριζεις διατροφη θα εχεις και μενεις με το παιδακι σου σε ενα σπιτι.σε γονεις εγω προσωπικα και να μπορουσαν να με συντηρισουν δεν θα γυρνουσα ποτε μα ποτε για κανεναν λογο!

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάζευε λεφτάκια και παράτα τον.
Αφού σου αρέσει όμως ποιο το πρόβλημά σου?

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι βρε κοπέλα μου!το μοιρολόι σε μια νεα γυναικα δεν ταιριαζει!βρες δουλεια, μαζεψε χρηματα,κ παρατα τον!η ζωή ειναι μικρη για να ειναι θλιβερη κ ο ανθρωπος Δυσκολα αλλάζει!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βγες στην αγορα εργασιας οσο πιο συντομα μπορεις!

Ομως προσωπικα δεν καταλαβαινω, τι ακριβως λατρευεις σε αυτον τον ανθρωπο που σου φερεται με αυτον τον τροπο? Πέρα απο το παιδι που σου χαρισε, τι αλλο σου προσφερει? Κ τελος πως αποφασισες να κανεις ενα τοσο μεγαλο βημα με εναν ανθρωπο που σε ωθουσε σε συμπεριφορες που χαρακτηριζεις κατινιστικες κλπ?

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλες οι συμβουλες σας περι δουλειάς κτλ αλλα ας μην ονειροβατουμε.το να βρει μια δουλεια ειναι πολυ δυσκολο αλλα οκ οχι κ ακατορθωτο.ο μισθος της ομως δε θα της φτανει καν να νοικιασει ενα σπιτι κ να συντηρει τον εαυτο της κ ενα μωρο.εγω θα σ ελεγα να βρεις φυσικα δουλειά αλλα να σκεφτεις σοβαρα την πιθανότητα να γυρισεις τους γονείς σ που τουλ δε θα πληρωνεις διαμονη

Tinkerbell10


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα κορίτσια έχουν δίκιο. Σίγουρα όλα αυτά σου φαίνονται βουνό και αδιανόητα. Όμως όσο περνούν τα χρόνια πιθανότατα τα πράγματα μόνο χειρότερα θα γίνονται κι έτσι για το καλό και των δύο σας θα πρέπει να κάνεις κάτι τώρα. Πάρε μια βαθειά ανάσα, σκέψου το καλά και πάρε τη σωστή απόφαση.
Καλή δύναμη! Απ' έξω από το χορό είναι αλλιώς τα πράγματα!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Διαβαζοντας αυτην την ιστορια θα ξαναπω κατι που ελεγα παντα στηνζωη μου. Ποτε μα ποτε μια γυναικα να μην μενει χωρις δουλεια. Μα ποτε ομως. Αν μου συνεβαινε κατι τετοιο θα ειχα πεθανει την επομενη στιγμη. Ειναι ασχημη η ελλειψη επιλογης. Και επειδη εχω ακουσει απο πολλες κοπελες τουλαχιστον προ κρισης αυτο το περιβοητο ''''να παντρευτω να κατσω''''' λεω: ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ. Ναι κουραζομαστε διπλα γιατι εχουμε και το σπιτι ναι τρεχουμε ναι δεν ξυπναμε και κοιμομαστε οποτε θελουμε αλλα και ο αλλος ξερει πως δεν μπορει να μας μειωσει ουτε να μας προσβαλει μπροστα σε φιλους ουτε θα συρθουμε ποτε απο πισω του. Γιατι ολα αυτα???? Για να εχουμε να φαμε??? Ε οχι ρε αγορια αξιες ειμαστε και απο μονες μας να ζησουμε. Ευχαριστω τον Θεο την τυχη μου και το μυαλο μου για τον αντρα που εχω που ως τωρα ειναι ενα κομματι μαλαμα. Λετε αν πιασει τα 60+ να τον κυνηγαω με καμια μαγκουρα πισω απο 25αρες???????νιωθω την ψυχολογια μου να φτανει στο παΤΩΜΑ και η αιτια ειναι ο αντρας μου!... 4872 

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν θα μπω στην διαδικασία να καταλάβω γιατί έκανες παιδί μ αυτο τον άνθρωπο
θα σου πω οτι θα έλεγα σε μια γυναίκα που την χτυπάει ο άντρας της φύγε χθες.
Μπορεί να μην το καταλαβαίνει αλλά σε κακοποιεί ψυχολογικά , δεν τον αγαπάς αλλά όπως όλα τα θύματα δεν μπορείς να ανεξαρτητοποιηθείς απο τον θύτη.
Όσο περισσότερο μένεις θα μειώνεται η αυτοεκτίμηση σου και θα δυσκολευεσε ακόμα περισσότερο να χωρίσεις.
Καλή δύναμη

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anabela έγραψε:Διαβαζοντας αυτην την ιστορια θα ξαναπω κατι που ελεγα παντα στηνζωη μου. Ποτε μα ποτε μια γυναικα να μην μενει χωρις δουλεια. Μα ποτε ομως. Αν μου συνεβαινε κατι τετοιο θα ειχα πεθανει την επομενη στιγμη. Ειναι ασχημη η ελλειψη επιλογης. Και επειδη εχω ακουσει απο πολλες κοπελες τουλαχιστον προ κρισης αυτο το περιβοητο ''''να παντρευτω να κατσω''''' λεω: ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ. Ναι κουραζομαστε διπλα γιατι εχουμε και το σπιτι ναι τρεχουμε ναι δεν ξυπναμε και κοιμομαστε οποτε θελουμε αλλα και ο αλλος ξερει πως δεν μπορει να μας μειωσει ουτε να μας προσβαλει μπροστα σε φιλους ουτε θα συρθουμε ποτε απο πισω του. Γιατι ολα αυτα???? Για να εχουμε να φαμε??? Ε οχι ρε αγορια αξιες ειμαστε και απο μονες μας να ζησουμε. Ευχαριστω τον Θεο την τυχη μου και το μυαλο μου για τον αντρα που εχω που ως τωρα ειναι ενα κομματι μαλαμα. Λετε αν πιασει τα 60+ να τον κυνηγαω με καμια μαγκουρα πισω απο 25αρες???????νιωθω την ψυχολογια μου να φτανει στο παΤΩΜΑ και η αιτια ειναι ο αντρας μου!... 4872 
Μακράν το πιο σημαντικό πράγμα που μου έμαθε η μητέρα μου κ όσο μεγαλώνω βλέπω πόσο μα πόσο δίκιο είχε!

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιατι δεν μιλας μαζι του και πες του τα παραπωνα σου οταν λες πως σε προσβαλει και σε μειωνει μπροστα στους φιλους του τιεννοεις οταν λες οτι κοιμαται μετα τη δουλεια και σηκωνεται και φευγει και αργει να γυρισει πως το επιτρεπεις τι του λες δηλαδη στο καλο αγαπη μου???γιατι το αφησες να συμβει επρεπε να το ειχες κοψει απο την πρωτη μερα κιολας αλλο να παει για ενα καφε μια φορα την βδομαδα και αλλο καθε μερα να λειπει και εσυ τι εισαι δηλαδη η παραδουλευτρα που τον πλενει και το σιδερωνει μιλα τωρα μην το αφηνεις αλλο

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολλες γυναίκες επειδή δε δουλευουν και εξαρτώνται από τον άντρα τους, τον κουβαλητή τους, πιστευουν λαθεμένα κατ' εμέ, ότι δεν έχουν δικαιωμα να έχουν απαιτησεις, να ζητήσουν καινουρια παπουτσια ας πουμε, ενα καινουριο φορεμα και το χειρότερο,,,αισθανονται υποχρεωμενες και υπομένουν τις προσβολές και την κακή συμπεριφορά του αντρουλη τους. Πρέπι να καταλάβουν ότι το ότι δεν δουλευουν δεν σημείνει ότι δεν προσφέρουν!! η δουλειές στο σπίτι και το μεγαλωμα των παιδιών είναι πιο σημαντικές δουλειές και οφείλει να τις σεβεται!κακώς που τον άφησες να πιστευει το αντιθετο! πατα ποδι!β(γ)άλε φωνή!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασικα εμεις καλα τα λεμε! Η θεματοθετρια που ειναι οεο?

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
drunken drunken drunken scratch scratch scratch

bebaki

bebaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχεις δοκιμασει να το συζητησεις μαζι του?

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
2 μηνες μετα? το συζητησε, χωρισε και τωρα εχει και εναν κανούριο γκομενο.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

bebaki

bebaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σοβαρα??? Μα ποτε θα βρω ενα θεμα σε εξελιξη να συζητησω ολο στα παλια πεφτω κι εγω ο μπουφος  tongue 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις