Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Γιατί να πονάς αφόρητα, ω ρε;;;;

Να σου βάλω κανένα βιντεάκι με τοκετούς στο σπίτι, χωρίς καθόλου αναλγητικά φάρμακα να σε πείσω; Very Happy 
Δεν εχω δει ουτε μισο!  pale pale pale πιστευω πως αν δω, θα παρακαλαω το μωρο να μεινει στην κοιλουμπα για παντα!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roxanne87 έγραψε:
ioazon έγραψε:Γιατί να πονάς αφόρητα, ω ρε;;;;

Να σου βάλω κανένα βιντεάκι με τοκετούς στο σπίτι, χωρίς καθόλου αναλγητικά φάρμακα να σε πείσω; Very Happy 
Δεν εχω δει ουτε μισο!  pale pale pale πιστευω πως αν δω, θα παρακαλαω το μωρο να μεινει στην κοιλουμπα για παντα!
ΟΚ, μην δεις.
Αλλά σου λέω δεν είναι τόσο φρικτό όσο παρουσιάζεται στο Hollywood. Έβλεπα ένα χθες και πάνω που έλεγα "πω πωωωω, και είναι μόνο στην αρχή....", γεννήθηκε το μπεμπέ! Μας έχουν κάνει πολύ κακό οι ταινίες!


Edit:
Ιδού και η είδηση για την προσωρινή διακοπή των συμβάσεων με τον ΕΟΠΥΥ
Επίσχεση παροχής υπηρεσιών υγείας προς τον ΕΟΠΥΥ από τις ιδιωτικές κλινικές

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια!!!Πολλά ραντεβού σήμερα ε???Γιούπιιιι!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 215994 
Όλες με τέλεια νέα να γυρίσουμε!!!Εμείς έχουμε 17:30 ραντεβού!
Σήμερα μπήκα στη 39η!!!!Γοργονάκι ακριβώς μια βδομάδα μας έμεινε (Εκτός απροόπτου βεβαίως,βεβαίως!) για να συναντηθούμε!!!ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 328109 
Και γω δεν κοιμήθηκα καλά χτες...πονούσε η μέση μου και ήμουν πολύ ανήσυχη...

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από μένα! Περιμένω να περάσει η ώρα να τηλ στην γιατρό μου να δω τι ώρα θα πάμε! Χθες βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου ότι μου σπάσαν τα νερά... Δεν θέλωωωωωωωωωωωω!

Σιλιάκι, εγώ τις ενέσεις τις έκανα στην κλινική, αλλά μάλλον μπορεί να στις κάνει και η γιατρός στο χώρο της, τίποτα δεν είναι, δεν έμεινα πχ για παρακολουθηση.

Ροξαν, κι εμένα για προπαρασκευαστικές μου ακούγονται... Τι καλά!

Κι εγώ από προχθες νιώθω λίγο δυσάρεστα, μάλλον έχει κατεβει κι άλλο η μικρή και με ενοχλεί στο έντερο. Και γενικά την νιώθω πιο ξεκάθαρα πλέον, την ακουμπάω και ξέρω πού ακριβώς είναι και τι κάνει. Πάντως θέση δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει το χαζοβιόλικο παιδί μου (μαρή θα την σφάξουν την μάνα σουυυυυυυυυυυυυυυυυ)! Δεν μπορώ να πω ότι έχω βαρύνει πολύ, αλλά το σήκωμα από το κρεβάτι είναι λίγο ζόρικο. Και δεν αντέχω άλλο πιπι ρουμ ρε παιδιά, από την αρχή της εγκυμοσύνης έχω κατ*ρησει έναν Βόσπορο!!!!

Ιάζον, γέλασα πολύ με την περιγραφή που δεν μπορείς να βάλεις εσώρουχο όρθιο, γιατί είναι κάτι που παρατήρησα κι εγώ την τελευταία εβδομάδα!!! Χθες τα καταφερα όμως στηριζόμενη στο κρεβάτι, όχι ότι είναι καμιά ικανότητα συγκλονιστική, αλλά εγώ θέλω να ντύνομαι όρθια, ας το κάνω τουλάχιστον αυτό!

Λοιπόν, πάω να ετοιμάζομαι σιγά σιγά, έχω να πάρω και τις μηνιαίες εξετάσεις μου... Θα επιστρέψω αργότερα, χωρίς ιδιαίτερα νέα ελπίζω!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στο καλό Ναφσάκι!!!Περιμένουμε νέα σου!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 531909  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 531909  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 531909 

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
roxanne87 έγραψε:
ioazon έγραψε:Γιατί να πονάς αφόρητα, ω ρε;;;;

Να σου βάλω κανένα βιντεάκι με τοκετούς στο σπίτι, χωρίς καθόλου αναλγητικά φάρμακα να σε πείσω; Very Happy 
Δεν εχω δει ουτε μισο!  pale pale pale πιστευω πως αν δω, θα παρακαλαω το μωρο να μεινει στην κοιλουμπα για παντα!
ΟΚ, μην δεις.
Αλλά σου λέω δεν είναι τόσο φρικτό όσο παρουσιάζεται στο Hollywood. Έβλεπα ένα χθες και πάνω που έλεγα "πω πωωωω, και είναι μόνο στην αρχή....", γεννήθηκε το μπεμπέ! Μας έχουν κάνει πολύ κακό οι ταινίες!
ειμαι λιγο χεστρου με τις εικονες! προτιμω να μην ξερω τι θα γινει εκει κατω!!!Very Happy

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναφς καλη προβολη κ καλα αποτελεσματα! περιμενουμε νεακια!!

Μαρακι Ηρακλειο, εφτασες στην πηγη!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roxanne87 έγραψε:ναφς καλη προβολη κ καλα αποτελεσματα! περιμενουμε νεακια!!

Μαρακι Ηρακλειο, εφτασες στην πηγη!!!

Έφτασα και δεν το πιστεύω!!!!
Νιώθεις καλύτερα???

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξερω κ εγω? δεν ποναω οπως χθες, εχω συσπασουλες κ νιωθω πολυ περιεργα....μπορει να ειναι επειδη αγχωθηκαRolling Eyes

Πιστεψε το μανα!!! Σε λιγες μερουλες ΜΟΝΟ!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!
ροξαν και εμενα για προπαρασκευαστικες μου κανουν αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορει να ειναι και μια αρχη!!οταν το νοιωθεις κανε ενα ντουζακι,αλλαξε θεση ισως ετσι νοιωσεις καλυτερα!!εγω τις εχω συνεχεια και με αυτα με περνανε!!
iazon δηλαδη με ολες τις ιδιοτικες κλινικες διακοπτει ο εοπυυ????

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:καλημερα!!!!
ροξαν και εμενα για προπαρασκευαστικες μου κανουν αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορει να ειναι και μια αρχη!!οταν το νοιωθεις κανε ενα ντουζακι,αλλαξε θεση ισως ετσι νοιωσεις καλυτερα!!εγω τις εχω συνεχεια και με αυτα με περνανε!!
iazon δηλαδη με ολες τις ιδιοτικες κλινικες διακοπτει ο εοπυυ????
Κατά περίπτωση!
Μητέρα και ΙΑΣΩ σίγουρα. Για τις άλλες δεν ξέρω.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
demaki88 έγραψε:καλημερα!!!!
ροξαν και εμενα για προπαρασκευαστικες μου κανουν αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορει να ειναι και μια αρχη!!οταν το νοιωθεις κανε ενα ντουζακι,αλλαξε θεση ισως ετσι νοιωσεις καλυτερα!!εγω τις εχω συνεχεια και με αυτα με περνανε!!
iazon δηλαδη με ολες τις ιδιοτικες κλινικες διακοπτει ο εοπυυ????
Κατά περίπτωση!
Μητέρα και ΙΑΣΩ σίγουρα. Για τις άλλες δεν ξέρω.
αχ αγχωθηκα!!το καλοκαιρι ειχε διακοψει παλι και τοτε ηταν και η κλινικη που θα γεννησω!!και μολις πριν μια βδομαδα μου καναν καλυτερη τιμη μιας και ειναι τριτο!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εδω Θεσσαλονικη, ειναι καποιες κλινικες που συμμετεχουν. Ξερω οτι ισχυει μεχρι την Κυριακη 03/11.

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
roxanne87 έγραψε:Κι εδω Θεσσαλονικη, ειναι καποιες κλινικες που συμμετεχουν. Ξερω οτι ισχυει μεχρι την Κυριακη 03/11.

Καλημερα.Ρωτησες και στην γενικη και το ξεκινησαν?Παντως οπου το ξεκινησαν απ οτι διαβασα δε θα ναι μεχρι την Κυριακη αλλα μεχρι να τους πληρωσουν...
Την κατσαμε δηλαδη...







roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στην κλινικη δεν εχω ρωτησει, μου το ειπε η γυναικολογος μου που συνεργαζεται μαζι τους. Αν ειναι ετσι οντως την κατσαμε! Ουτε εσυ μιλησες μαζι τους?

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
roxanne87 έγραψε:Στην κλινικη δεν εχω ρωτησει, μου το ειπε η γυναικολογος μου που συνεργαζεται μαζι τους. Αν ειναι ετσι οντως την κατσαμε! Ουτε εσυ μιλησες μαζι τους?
Οχι δεν πηρα τηλ...Ετσι κι αλλιως οτι ειναι να γινει θα γινει.Θα το διαπιστωσουμε θελοντας και μη...






demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηρα τηλ για το ακεσω στον βολο και δεν εχουν διακοψει!!ουφ μου εφυγε ενα βαρος!!!!Laughing Laughing 

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οπως μου τα ειπε η γιατρος μου, μεχρι την Κυριακη ισχυει για την κλινικη οπου θα γεννησω εγω. Ας ελπισουμε το ζουζουνι να κρατηθει λιγο ακομα!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρεα το ιδιο δεν συμμετεχει για την ωρα!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια επέστρεψα και είμαι ιδιαιτέρως ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ! Καλέ γεννάω και δεν το είχα καταλάβει!

Λοιπόν, το αμνιακό μας μειώθηκε κι άλλο, η μπέμπα δεν έχει γυρίσει, έχει φτάσει περίπου 2500 κιλά και τα πράγματα δείχνουν ότι Παρασκευή ή Σάββατο μας έρχεται ο μικρός Βούδας... Ιάζον, θυμάσαι που λέγαμε ότι εμείς έεεεεεεεεεχουμε καιρό;;; Ε, εγώ δεν έχω!

Θα ξαναπάω αύριο να με ξαναδει, μπας και κερδίσουμε καμιά μέρα και από την 37η εβδομάδα, αλλά έχω πάθει τέτοιο σοκ που δεν φαντάζεστε! Καλέ, δεν είμαι έτοιμη να γίνω μάνα ωρέ παιδιάααααααα!

Όσο για την κλινική, την Κυριακή μας είχαν πει ότι δεν έχουν τέτοια ενημέρωση για την δική τους κλινική. Ούτε η γιατρός μας είπε τίποτα σήμερα. Αύριο όμως θα το ξεκαθαρίσουμε και αυτό, ελπίζω να την γλιτώσουμε.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφς.....εκανες την εκπληξη!!!!


Ερχεται η κουκλιτσα σου η ομορφη;;;;;;



ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ λοιπον!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 379767  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 379767  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 379767 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nafs με το καλο!!!ετοιμη εισαι βρε μην ανησυχεις για τιποτα!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 215994 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio,
φτάνει η ώρα! Φτάνει η στιγμή!

nafs,
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!
ΡΕ, ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΑ ΜΑΝΤΑΤΟ ΤΕΤΟΙΟ;;;;
Πώς θα φορέσω το βελουτέ φορμάκι-παπάκι στο χταπόδι; Δεν είναι ώρα για βελουτέ ακόμα!!! (σοβαρά προβλήματα πάντα)
Laughing Laughing Laughing 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έκπληξη;;; Μόνο έκπληξη;;; Σοφία, έχω φύγει μπροστά μιλάμε και με βλέπετε ως κουκίδα!!!! ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 585182  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 585182  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 585182  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 911307  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 911307  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 911307

Ευχαριστώ πολύ Σοφία μου, ελπίζω να προλάβει να γεννήσει καμία ενδιάμεσα βρε παιδιά, δεν θα αντέξω να ξεκινήσω εγώ τον Νοέμβρη, χαχαχαχαχαχαχα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 3 654316

ιαζον, μην με προβληματίζεις κι άλλο, διότι μόνο βελουτέ έχω πάρει, πού να υπολογίσω τέτοιον καιρό λίγο πριν μπει ο Νοέμβρης! χαχαχαχαχα! Ελπίζω πάντως εσύ να την γλιτώσεις, όχι και από τελευταίες να βρεθούμε πρώτες!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α, εγώ είχα υπολογίσει έξοδο με φορμάκι παπάκι!
Δεν μπορούμε να βγούμε με ότι κι ότι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις