Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι27 έγραψε:Δυστυχώς ροξάν το χρειάζομαι...τουλάχιστον κατα την εγκυμοσύνη πολύ χαμηλό αιματοκρίτη και σίδηρο...την Δευτέρα πάω για εξετάσεις και θα δώ τι θα κάνω! Διάβασα ότι θα κάνει το μικρό σου εγχείρηση βουβουνοκίλης...περαστικά σας! Πως προέκυψε ρε κορίτσι???

Μαρακι ειναι εκ γενετης αυτο. Απλα ειναι πολυ κριμα που μας βγηκε τοσο μα τοσο νωρις....

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά ε, εμένα ο σίδηρος είχε αντίθετα αποτελέσματα,είχε ανοίξει το έντερό μου! Ντεμάκι, 45 λεπτά;;; Λες και σου περίσσευαν για να τα επενδύσεις στην τουαλέτα!

Ροξαν τι έγινε με τον μικρό σου καλέ; Εγώ έχω σλινγκ, αλλά μας πήραν δώρο και οι κουμπάροι μας ένα μέι τάι. Δεν μας το έφεραν ακόμα, αλλά το σλινγκ που το χρησιμοποίησα με βόλεψε αρκετά. Θέλει να βρεις τα κουμπιά του, αλλά βάζεις μέσα το μωρό και γίνεσαι καπνός. Αν περιμένεις μερικές μέρες, θα σου πω και γα το μέι τάι, αύριο-μεθαύριο θα μας το φέρουν.

Αχ βρε κορίτσια, πάλι γκρίνια η δικιά μου σήμερα. Την άφησα τελικά στον πατέρα της να πάω να κάνω κάτι δουλίτσες (και -μεταξύ μας- να ξελαμπικάρω κ λίγο). Ε, 1,5 ώρα έκλαιγε απαηγόρητη! Ταϊσμένη, αλλαγμένη, αγκαλιτσα, αλλά αυτη ήθελε την μάνα της! Γύρισα σπίτι τρέχοντας, είχαν πρηστεί τα μάτια του παιδιού από το κλάμα. Ούτε που έφαγε, ξεράθηκε στην αγκαλιά μου (και άνοιγε τακτικά τα μάτια να δει αν είναι ακόμα εκεί!) Και να πω ότι δεν τα βρίσκει με τον πατέρα της...στα μάτια τον κοιτάει. Καταγχώθηκα, σε 2 εβδομάδες παντρεύεται η κολλητή μου και έχουμε τον γάμο συν το μπάσελορ. Τι θα κάνω; Πώς θα φύγω; Ειδικά για τον γάμο που θα την κρατησει η πεθερά μου, μου ρχεται να πεθάνω όσο το σκέφτομαι ότι εγώ θα λείπω και αυτη θα κλαίει με μαύρο δάκρυ. Μου ρχεται να την κάνω πακέτο, να την ξαναβάλω στην κοιλιά μου, να την παίρνω παντού μαζί χωρίς προβληματα!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="nafs"]Καλά ε, εμένα ο σίδηρος είχε αντίθετα αποτελέσματα,είχε ανοίξει το έντερό μου! Ντεμάκι, 45 λεπτά;;; Λες και σου περίσσευαν για να τα επενδύσεις στην τουαλέτα!

ε μα αυτο σκεφτηκα κ εγω κ τα σταματησα!!!γινετε τωρα αυτη η δουλεια???οι δουλειες του σπιτιου με περημεναν τα νηπια και τι δεν καναν μες στο σπιτι σε λιγο θα κρεμοντε και απο τα πολυφωτα σαν τις τσιτες και εγω θα καθομαι μεσα στην τουαλετα περημενοντας?????τραγικο!!!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ροξαν εμενα δεν με βολεψε ποτε ο μαρσιπος.με πεθανε η πλατη οταν τον εβαλα για να παω εδω κοντα.και στη μιση διαδρομη εδωσα την μικρη με τον μαρσιπο στον αντρα μου!!η αδερφη μου ειχε αυτο που ειναι χιαστη(δεν ξερω πως λεγοντε)και την βολεψε,ενω εγω ειχα αυτο που μπαινει σαν σακιδιο πλατης αλλα μπροστα.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roxanne87 έγραψε:
Μαρακι ειναι εκ γενετης αυτο. Απλα ειναι πολυ κριμα που μας βγηκε τοσο μα τοσο νωρις....
Εκ γενετής??? Πρώτη φορά το ακούω...Περαστικά σας ροξάν μου...εύχομαι να πάνε όλα καλά&να μην χρειαστεί το μικρό σου να περάσει ποτέ ξανά τπτ!!!

Ναφς δ ξερώ πως&γτ αλλά&μένα ο μικρός μου όταν έχει γκρίνια τις περισσότερες φορές μόνο σε μένα ηρεμεί!!! Δ νομίζω ότι πλέον μπορούμε να πάμε κάπου μόνες μας αμέριμνες&χαλαρές...παλιές καλές εποχές!!!Α!μόλις δοκιμάσεις το mei tai πες μας εντυπώσεις! Εγώ παράγγειλα σλινγκ&το περιμένω πως&πως για να δω αν θα με βολέψει μπας&λυθούν τα χέρια μου!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατα τους τελευταιους μηνες της εγκυμοσυνης οταν κατεβαινουν οι ορχεις στην θεση τους, τα καναλια διοδου πρεπει να κλεισουν.Εμας το δεξι εμεινε ανοιχτο κ επικοινωνουν με το στομαχι κ βγαινει το γρουμπουλακι.

περιμενω κ εγω εντυπωσεις για τον μαρσιππο, μπας κ μου λυθουν τα χερια.
παντως κ ο δικος μου μονο σε εμενα ηρεμει κ να σας πω την αληθεια το απολαμβανω τρελα που με ζηταει Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roxanne87 έγραψε:κατα τους τελευταιους μηνες της εγκυμοσυνης οταν κατεβαινουν οι ορχεις στην θεση τους, τα καναλια διοδου πρεπει να κλεισουν.Εμας το δεξι εμεινε ανοιχτο κ επικοινωνουν με το στομαχι κ βγαινει το γρουμπουλακι.

περιμενω κ εγω εντυπωσεις για τον μαρσιππο, μπας κ μου λυθουν τα χερια.
παντως κ ο δικος μου μονο σε εμενα ηρεμει κ να σας πω την αληθεια το απολαμβανω τρελα που με ζηταει Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ροξαν του δικου μου ο ενας ο ορχης δεν εχει κατεβει δηλαδη μπορει να παθει το ιδιο;;

958 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Παρ Δεκ 20, 2013 11:18 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki, δεν εχω ιδεα. Το ποσοστο ειναι 5 στους 100, κ στα προωρα αυξανεται στο 20. Οπως μας λενε δεν ειναι κατι τραγικο κ περισσοτερο θα λαχταρησουμε εμεις, ο μικρος θα το περασει ανωδυνα (κ μακαρι να ειναι ετσι), απλα ο,τι κ να μας πουν δεν μπορουμε να ησυχασουμε... Τελικα κανονισαμε για Δευτερα πρωι. Εχω τρομερο αγχος.

959 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Παρ Δεκ 20, 2013 11:25 pm

Koproskylo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
roxanne87 έγραψε:κατα τους τελευταιους μηνες της εγκυμοσυνης οταν κατεβαινουν οι ορχεις στην θεση τους, τα καναλια διοδου πρεπει να κλεισουν.Εμας το δεξι εμεινε ανοιχτο κ επικοινωνουν με το στομαχι κ βγαινει το γρουμπουλακι.
Δεν είναι τίποτα απλά θέλει λίγο προσοχή μην έχεις άλλα κόλπα .... . Κάνε την επέμβαση σε όποιο δημόσιο νοσοκομείο σε βολεύει και μη χώσεις φράγκα σε φρου φρου και αρώματα !

960 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Παρ Δεκ 20, 2013 11:28 pm

Koproskylo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
demaki88 έγραψε:ροξαν του δικου μου ο ενας ο ορχης δεν εχει κατεβει δηλαδη μπορει να παθει το ιδιο;;
Το δικό σου είναι άλλο πράγμα και θέλει ψάξιμο !! Για να πάρεις μια ιδέα ρίξε μια ματιά εδώ : http://epapandreou.gr/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B8%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CF%83%CF%8D%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1.html .

961 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Σαβ Δεκ 21, 2013 12:19 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!koproskylo σε ευχαριστω πολυ!
Το διαβασα αλλα δεν καταλαβα τι ειναι η συστροφη που μπορει να παθει.
βασικα η παιδιατρος ηταν πυ καθησυχαστικη κ μου ειπε οτι στην ψυλαφιση τον επιασε κ οτι συντομα θα κατεβει.δεν ξερω κι ολας αν εχει ηδη κατεβει αλλο τωρα αγχωθικα ειναι η αληθεια!


Τωρα σηκωθηκαμε
μανουλες εγω κ το σπουργι
τι με διακοπες για να τον αλλαξω κ θηλασω.
ολο το βραδυ αν εβγαλε γουλιες δηλαδη ελεος!!τι πανακια λερωσε τι φορμακια κ 2 ζευγαρια δικες μου πιτζαμες!!!
κ ολο το βραδυ ειχα τον νου μου για να τον αλλαζω.απο τις 8 ομως μεχρι πριν λιγο κοιμηθικαμε ησυχα.τωρα τρωει το πουλακι μου κοιμησμενο!!
οι γκιοσες ειναι στο σαλονι με τον πατερα τους εδω κ ωρα ξυπνιες κ πολυ φοβαμαι πως θα αντικρισω το σαλονι.πολυ φοβαμαι οτι θα μετανιωσω που κοιμηθικα!!!!ο θεος βοηθος!

962 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Σαβ Δεκ 21, 2013 12:31 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ντεμακι, κ εμεις μια απο τα ιδια σημερα. ειχε αερια κ ζοριζοταν ο καημενουλης μου. κ εβγαζε κ γουλιτσες γτ τρωει λαιμαργα κ γρηγορα!τι διπλα μου, τι πανω μου τον κοιμισα, αγκομαχουσε διαρκως!θα του αλλαξω το γαλα σε aptamil comfort μπας κ ηρεμησει καθολου...


κοπροσκυλο(ωραιο nick) Very Happy  , φοβαμαι για δημοσιο. ισως ειναι ολα στο μυαλο κ ειμαι υπερβολικη, αλλα ειναι τοσο βρεφουδι που προτιμω να μην κανω γιορτες κ ψωνια κλπ κ να τα δωσω εκει. η αληθεια ειναι μιλησα κ με δημοσιο μα ο αλλος γιατρος μου εκανε κλικ. ο του δημοσιου μου τα μασουσε καπως.

963 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Σαβ Δεκ 21, 2013 12:37 am

Koproskylo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="demaki88"Το διαβασα αλλα δεν καταλαβα τι ειναι η συστροφη που μπορει να παθει.[/quote]
Καλημέρα , αν ψηλάφισε το <μπαλάκι> ο γιατρός εμπιστέψου αυτά που σου λέει και μην ανησυχείς . Η συστροφή μπορεί να συμβεί στη βουβωνοκήλη .

964 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Σαβ Δεκ 21, 2013 12:39 am

Koproskylo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
roxanne87 έγραψε:κοπροσκυλο(ωραιο nick) Very Happy  , φοβαμαι για δημοσιο. ισως ειναι ολα στο μυαλο κ ειμαι υπερβολικη, αλλα ειναι τοσο βρεφουδι που προτιμω να μην κανω γιορτες κ ψωνια κλπ κ να τα δωσω εκει. η αληθεια ειναι μιλησα κ με δημοσιο μα ο αλλος γιατρος μου εκανε κλικ. ο του δημοσιου μου τα μασουσε καπως.
Καλημέρα , να πας και σε άλλο δημόσιο και να μην μασάς . Τα λεφτά κράτα τα να πάρεις κάτι για σένα ή για το αγγελούδι σου

965 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Σαβ Δεκ 21, 2013 12:49 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια! Και νόμιζα πως μόνο ο δικός μου πονάει&κλαίει στα αέρια!!! Ρε κορίτσια αυτό πόσο θα διαρκέσει??? Θέλω να πώ ότι κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει&να κάνουν αέρια&κακάκια φυσιολογικά και ανώδυνα!!! Άντε να δούμε...

Πριν λίγο τον έβαλα για ύπνο...γουλίτσες που λέτε εμένα ο δικός μου το πολύ να έχει βγάλει 6-7 φορές αυτούς τους 2 μήνες!

Ντεμάκι το ξαναλέω...είσαι υπόδειγμα μητέρας&γυναίκας...σου βγάζω το καπέλο που τα βγάζεις πέρα με όλα αυτά!!!

Ροξάν θα συμφωνήσω μαζί σου...χίλιες φορές να τα δώσεις&να κοιμάσαι ήσυχη παρά να μην είσαι σίγουρη για αυτό! Δ παίζουμε με την υγεία μας, πόσο μάλλον των μικρών μας αγγέλων...όπου νιώθεις εσύ ασφάλεια!!!

966 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Σαβ Δεκ 21, 2013 12:57 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ρε Μαρακι, ολοι μου λενε πως υπερβαλλω, πεθερα, μανα, ο πατερας μου... οταν ομως ηταν η δικη τους ωρα ολοι σε κλινικες μου τρεχανε, οχι στα νοσοκομεια! καλα η μανα μου επηρεαζεται απο τον περιγυρο κ την καραμελα πως οποιο περιστατικο παει στραβα το μεταφερουν στο νοσοκομειο....για μενα αυτα ειναι μπουρδες! Ασφαλεια ενιωσα στην κλινικη, που την ξερω κ απο πρωτο χερι, αφου εκει γεννησα κ εκει θα παω!

βρε κοριτσια, ο μικρουλης μου ειναι ολοι την ωρα ηχους, κραυγουλες, γουργουρισματα, γρυλισματα κλπ. τεντωνεται διαρκως κ ξαναμαζευεται κ βγαζει ηχους σαν μεγαλος ανθρωπος. εσας κανουν ετσι?πρωτη φορα το βλεπω εγω!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ροξάν μου απο προσωπική εμπειρία σου μιλάω...ο άντρας μου έχει πρόβλημα υγείας&όταν διαγνώσθηκε η ασθένεια περάσαμε απο γιατρούς σε δημόσιο νοσοκομείο αλλά&ιδιώτες...το βασικότερο είναι να νιώθεις ασφάλεια με το γιατρό! Ασε τους αλλους να λένε...είναι κτ που αφορά μόνο εσένα&τον άντρα σου!
roxanne87 έγραψε:
βρε κοριτσια, ο μικρουλης μου ειναι ολοι την ωρα ηχους, κραυγουλες, γουργουρισματα, γρυλισματα κλπ. τεντωνεται διαρκως κ ξαναμαζευεται κ βγαζει ηχους σαν μεγαλος ανθρωπος. εσας κανουν ετσι?πρωτη φορα το βλεπω εγω!
Είναι που αρχίζουν&μεγαλώνουν...κάθε μέρα θα είναι&διαφορετικός&θα τον χαίρεσαι όλο και περισσότερο!
Εμένα κοντεύει2μηνών&όταν έχει όρεξη μου λέει κουβεντούλες, μου γελάει&γενικά με τρελαίνει!!!!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αρα ειναι φυσιολογικο? πολυ βαρβατιλα ο μικρος σου λεω, αφου λεω θα μας γινει πολυ μπρουταλ αντρας! κ εμενα μου σκαει κανα χαμογελο αραια κ που, ειναι νωρις ακομα, αντε να περασει ο καιρος, να περασει κ ο γολγοθας μας να τον χαρω οπως λες περισσοτερο. τωρα τον εχω σαν κρυσταλλο, μην ζοριστει, μην κλαψει, μην ,μην, μην! μετα θα τον στρωσω τον κυριο, θα τον τρελανω στα ζουπηγματα!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα κ απο μας!Κ εμεις στο κλαμπ με τα αερια, βασανιζονται τα πουλάκια μας. Χθες τυραννιοταν ως τις 11 η μικρη, μετα την πήρε ο υπνος κ χτυπιοταν κ στον υπνο του το σκατούλι. Όσο για τους ηχους που κανουν, η μικρη ειναι ομιλητική κ στον υπνο της. Αφου μου ρχεται να της φωναξω ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσσσσσσσσσσσσσσσσσσ, μπας κ σταματησει!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koproskylo έγραψε:[quote="demaki88"Το διαβασα αλλα δεν καταλαβα τι ειναι η συστροφη που μπορει να παθει.
Καλημέρα , αν ψηλάφισε το <μπαλάκι> ο γιατρός εμπιστέψου αυτά που σου λέει και μην ανησυχείς . Η συστροφή μπορεί να συμβεί στη βουβωνοκήλη .[/quote]ναι αυτο εννοω,ετσι μου ειπε.να'σαι καλα για την βοηθεια σου!!!!

μαρακι27 έγραψε:Καλημερούδια! Και νόμιζα πως μόνο ο δικός μου πονάει&κλαίει στα αέρια!!! Ρε κορίτσια αυτό πόσο θα διαρκέσει??? Θέλω να πώ ότι κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει&να κάνουν αέρια&κακάκια φυσιολογικά και ανώδυνα!!! Άντε να δούμε...




μαρακι εμενα μονο η πρωτη μου κορη περασε πονακια αλλα και παλι δεν ειχα αυτο που περιγραφετε που δεν ηρεμουν με τιποτα.ηρεμουσε αρκετα,απλα καποιες φορες(μπορει και οχι καθε μερα)την επιανε ενας παροξυσμος κα εκλαιγε ασταματητα.δεν κρατησε πολυ ομως.η δευτερη δεν περασε καθολου και το μωρο τωρα ευχομαι να μην περασει.συνηθως τα μωρα που θηλαζουν αποκλεστικα δεν εχουν κολικους,οποτε μπορει να την γλιτωσω και με τον μπεμπη.μαρακι νομιζω πως μεχρι τον 3ο μηνα σταματανε.με επιφυλαξη σου το λεω.

roxanne87 έγραψε:

βρε κοριτσια, ο μικρουλης μου ειναι ολοι την ωρα ηχους, κραυγουλες, γουργουρισματα, γρυλισματα κλπ. τεντωνεται διαρκως κ ξαναμαζευεται κ βγαζει ηχους σαν μεγαλος ανθρωπος. εσας κανουν ετσι?πρωτη φορα το βλεπω εγω!
ροξαν μου αυτα που μαζευετε και ξανατεντωνετε ισως ειναι απο τα πονακια!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντεμάκι δυστυχώς δ είναι στάνταρ αυτό με τον αποκλειστικό θηλασμό&τους κολικούς! Είμαστε η εξαίρεση στον κανόνα...δ μπορείς να φανταστείς πως ταλαιπωρείται το μικράκι μου κάθε μέρα Sad Sad

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ροξαν μου αυτα που μαζευετε και ξανατεντωνετε ισως ειναι απο τα πονακια!!

το θεμα ειναι οτι δεν κλαιει, ουτε μαζευει τα ποδαρακι στην κοιλια τ, αλλα μαζευεται κ τεντωνεται οπως κανουμε εμεις οταν ειμαστε απο τον υπνο. κολικους δοξα το θεο δεν ειχαμε ακομα.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι27 έγραψε:Ντεμάκι δυστυχώς δ είναι στάνταρ αυτό με τον αποκλειστικό θηλασμό&τους κολικούς! Είμαστε η εξαίρεση στον κανόνα...δ μπορείς να φανταστείς πως ταλαιπωρείται το μικράκι μου κάθε μέρα Sad Sad
ναι μαρακι το ξερω αυτο γιαυτο ειπα συνηθως κ οχι παντα.κ η πρωτη μου κορη ενω θηλαζα περνουσε κολικους.

ουφ σημερα νοιωθω μια ατονια κ νυστα!!κλεινουν τα ματια μου!!

974 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 Σαβ Δεκ 21, 2013 10:34 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα....σκουντουφλαω απο τη νυστα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 850933 ολο το βραδυ ειχε γκρινια&οχι ξυπνιος...ειτε για τον υπνο του, ειτε για τα αερια....δ ηξερα αν πρεπει να τον ξυπνησω η οχι!!! Κατεληξα να προσπαθω ολο το βραδυ να κραταω τα ματια μου για να τον ελεγχω&αυτη τη στιγμη να θελω να ξεραθω πανω απο τον μπεμπη που τρωει...ποτε θα ηρεμησει ρε κοριτσια, μου λετε;;;τα'χω παιξει...  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 911307 

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι27 έγραψε:Καλημερα....σκουντουφλαω απο τη νυστα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 850933 ολο το βραδυ ειχε γκρινια&οχι ξυπνιος...ειτε για τον υπνο του, ειτε για τα αερια....δ ηξερα αν πρεπει να τον ξυπνησω η οχι!!! Κατεληξα να προσπαθω ολο το βραδυ να κραταω τα ματια μου για να τον ελεγχω&αυτη τη στιγμη να θελω να ξεραθω πανω απο τον μπεμπη που τρωει...ποτε θα ηρεμησει ρε κοριτσια, μου λετε;;;τα'χω παιξει...  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 5 - Σελίδα 39 911307 
πω πω πικρα βρε μαρακι! εμεις ενα σχετικο προγραμμα το εχουμε εκτος απροοπτων. οταν εχει ενοχλησεις η σφθγγεται για τουαλετα ειναι τα ζορικα που κ μες τον υπνο του γκρινιαζει κ αν δεν νιωσει χαδια ξεσηκωνει τον τοπο! την ημερα κοιμασαι καθολου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις