Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! Δευ Σεπ 06, 2010 12:35 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταρχην σευχαριστω που με παρεπεμψες κατευθειαν!!!!!! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 417472

πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα κ δεν εχει κατι παθολογικο!!!!
παρτε το σιροπακι σας κ ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!κ οπως ειπε κ ο γιατρος μπορει απο τη μια μερα στην αλλη να κοπουν μαχαιρι!!!!!!
φιλια στα μαγουλακια του!!!!!!! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 417472

27ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! Δευ Σεπ 06, 2010 12:41 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι, πώς το λένε το σιρόπι?
Εμένα το έλεγαν CILROTON και απ'ότι θυμάμαι είχε ωραία γεύση...
Αλλά μου είχε δώσει και χαπάκια NEXIUM.
Για παλινδρόμηση μιλάμε πάντα, έτσι?

28ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! Δευ Σεπ 06, 2010 12:53 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:καταρχην σευχαριστω που με παρεπεμψες κατευθειαν!!!!!! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 417472

πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα κ δεν εχει κατι παθολογικο!!!!
παρτε το σιροπακι σας κ ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!κ οπως ειπε κ ο γιατρος μπορει απο τη μια μερα στην αλλη να κοπουν μαχαιρι!!!!!!
φιλια στα μαγουλακια του!!!!!!! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 417472


θα του δώσω πολλά φιλάκια και σε ευχαριστώ και εγώ Σοφάκι μου πάρα πολύ!


Tziz έγραψε:Μαράκι, πώς το λένε το σιρόπι?
Εμένα το έλεγαν CILROTON και απ'ότι θυμάμαι είχε ωραία γεύση...
Αλλά μου είχε δώσει και χαπάκια NEXIUM.
Για παλινδρόμηση μιλάμε πάντα, έτσι?

το cilroton μου το είχε δώσει παλιά για λίγο η παιδίατρός μας για τον λόγο ότι έκανε συνέχεια εμετούς πάλι αλλά δεν είχα δει και κανένα αποτέλεσμα!
μου έδωσε το epadoren το οποίο ενδείκνυται για πολινδρόμιση, για έλκος δωδεκαδακτύλου και για γαστρικά υγρά, από ότι κατάλαβα μας το έδωσε για γαστρικά υγρά γιατί παλινδρόμηση δεν είχε ποτέ, εννοώ σαν μωρό δεν είχε καθόλου!
Rolling Eyes είδωμεν!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επαντορεν περναμε και εμεις θεωρειται καλο για παλινδρομηση και ολα αυτα που λες αλλα ναι εχει απαισια γευση το ειχα δοκιμασει απο περιεργεια να δω τι σκατα νιωθει η μικρη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπίζω να του περάσουν του ζουζουνακίου οι εμετοί. Πρέπει να υποφέρει το καημένο. Περαστικά του!!! Φιλάκια

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:επαντορεν περναμε και εμεις θεωρειται καλο για παλινδρομηση και ολα αυτα που λες αλλα ναι εχει απαισια γευση το ειχα δοκιμασει απο περιεργεια να δω τι σκατα νιωθει η μικρη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ναι βρε Μαρίτσα, πες και εσύ, γιατί νόμιζα ότι μόνο εμένα και του μικρού μας φαίνονται έτσι! και αυτή η καούρα που αφήνει μετά στον ουρανίσκο είναι ανατριχιαστική! αλλά άμα είναι να μας κάνει καλά, θα το υποστεί με το ζόρι!


florentiab έγραψε:Ελπίζω να του περάσουν του ζουζουνακίου οι εμετοί. Πρέπει να υποφέρει το καημένο. Περαστικά του!!! Φιλάκια


ευχαριστώ florentiab μου! και εγώ το ίδιο ελπίζω!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σου μυριζει σαν γλυκια γευση αλλα τελικα αφηνει πολυ πικριλα στο στομα μιλαμε, εγω με την γλωσσα δοκιμασα μωρε δεν το καταπια για να ξερω για μετα, αλλα μπλιαχ ητανε

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:σου μυριζει σαν γλυκια γευση αλλα τελικα αφηνει πολυ πικριλα στο στομα μιλαμε, εγω με την γλωσσα δοκιμασα μωρε δεν το καταπια για να ξερω για μετα, αλλα μπλιαχ ητανε

ναι μόλις το μύρισα και εγώ είπα αααα ωραία γλυκιά γεύση που θα έχει, άλλο μόλις έκανα να δοκιμάσω, κατάπια ελάχιστο, δεν ήξερα τι να κάνω για να βγάλω την πικρίλα από το στόμα μου, ευτυχώς είναι 2,5 cc μόνο, ε φτύνει και λίγο εδώ που τα λέμε αλλά τα 2 cc τα πίνει με το ζόρι πάντα και με κεφαλοκλείδωμα από τον πατέρα του! Wink

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστιχως δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι εμενα ηταν 3 μηνων και το επινε μια χαρα δεν καταλαβαινε και πολλα τοτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:δυστιχως δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι εμενα ηταν 3 μηνων και το επινε μια χαρα δεν καταλαβαινε και πολλα τοτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


πω πω και αυτό το καημένο να πίνει αυτήν την αηδία! αλλά εντάξει αφού δεν καταλάβαινε, κάτι είναι και αυτό! Wink
όσο για τον δικό μου, αν είναι να δούμε αποτελέσματα, και από τη μύτη θα του το δώσω όχι μόνο από το στόμα! Razz

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μήπως πιέστηκε να βγάλει την πάνα; Η δυσκοιλιότητα λένε ότι οφείλεται σε αυτό και μήπως ψυχολογικά κάνει και τους εμετούς.Τι ηλικία έχει το παιδάκι σου;
Η δική μας παιδίατρος λέει καλύτερα να αργήσει να βγάλει την πάνα και να το δεχτεί καλά,παρά νωρίς και να του στοιχίζει!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANGEL έγραψε:Μήπως πιέστηκε να βγάλει την πάνα; Η δυσκοιλιότητα λένε ότι οφείλεται σε αυτό και μήπως ψυχολογικά κάνει και τους εμετούς.Τι ηλικία έχει το παιδάκι σου;
Η δική μας παιδίατρος λέει καλύτερα να αργήσει να βγάλει την πάνα και να το δεχτεί καλά,παρά νωρίς και να του στοιχίζει!

ότι τον πιέζω και ότι έχει αργήσει να την βγάλει είναι γεγονός, γιατί είναι 4ων χρόνων, αλλά τους εμετούς τους κάνει από ενός και κάτι σχεδόν, οπότε σε καμία περίπτωση δεν είναι κάτι τέτοιο! Rolling Eyes

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:αν είναι να δούμε αποτελέσματα, και από τη μύτη θα του το δώσω όχι μόνο από το στόμα! Razz

Είσαι όμως.... ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 534787
Με το κουταλάκι του δίνεις το σιρόπι;Αν ναι γιατί δεν το δίνεις με σύριγγα όπως στα πολύ μωρά;Σε συνδυασμό με το κεφαλoκλείδωμα δε θα χάνει ούτε το μισό cc.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:αν είναι να δούμε αποτελέσματα, και από τη μύτη θα του το δώσω όχι μόνο από το στόμα! Razz

Είσαι όμως.... ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!  - Σελίδα 2 534787
Με το κουταλάκι του δίνεις το σιρόπι;Αν ναι γιατί δεν το δίνεις με σύριγγα όπως στα πολύ μωρά;Σε συνδυασμό με το κεφαλoκλείδωμα δε θα χάνει ούτε το μισό cc.


α δεν τον ξέρεις καλά τον γιο μου γι'αυτό το λες! Razz καλέ με την σύριγγα του το δίνω και μόλις τη βάζω στο στόμα του και παρόλο το κεφαλοκλείδωμα και το ότι του κλείνω το στόμα(όχι με χίλια φιλιά, με τα χέρια μου!) μου κάνει ένα tongue και βγάζει λίγο! το παιδί κουμπί!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις