Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΟΡΥΔΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!
Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!
ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΝΕΤ ΚΑΙ ΧΑΝΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΡΕΜΕΣ (ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΑΝΕΛΟΙΠΩΣ). ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΑΦΩ, ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΙΩΣ, ΝΥΧΙΑ ΟΥΤΕ, ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ!
ΧΤΕΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΡΩΜΕ. ΕΓΩ ΠΧ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΕΤΡΩΓΑ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΜΕ ΜΟΡΤΑΔΕΛΛΑ ΚΑΙ ΤΥΡΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΑΛΑΜΙΑ-ΖΑΜΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ. ΠΡΕΠΕΙ Ν' ΑΠΟΦΕΥΓΟΝΤΑΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΩΜΟ ΑΥΓΟ (ΚΟΤΟΣΟΥΠΙΤΣΑ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΔΛΔ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΓΟΚΟΒΩ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΞΩ).
ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!.
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΚΙΛΛΩΧΡΟΥΣ ΠΙΤΥΡΙΑΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΜΕ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥΕΒΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΧΤΕΣ ΠΩΣ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ,ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.....
ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕΝΤΟΝΙ ΕΓΡΑΨΑ (ΠΑΛΙ!) ΣΟΡΥEmbarassed Embarassed

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ!!!
ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΙΑ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΧΤΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!Τι κανει η γλυκιά μου εγκυούλα;;;;;;;;;;;Ετοιμάζεις τη λίστα με τις απορίες για τον ντοκ;;;Ωωωωχ να φανταστώ σε πάπυρο θα του πας τις απορίες σου γιατί αλλού δε θα χωράνε!!!Χαχαχα!Κοριτσάρα μου εσύυυυυΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 35468 !!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα!!!!Τι κανει  η γλυκιά μου εγκυούλα;;;;;;;;;;;Ετοιμάζεις τη λίστα με τις απορίες για τον ντοκ;;;Ωωωωχ να φανταστώ σε πάπυρο θα του πας τις απορίες σου γιατί αλλού δε θα χωράνε!!!Χαχαχα!Κοριτσάρα μου εσύυυυυΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 35468 !!!


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ......Embarassed Embarassed 
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ.......ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ........ΑΝΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αύριο μπαίνεις σε καινούρια εβδομάδα ναιιιιιιcheers cheers cheers cheers !!!Ελα λίγες μερούλες μείνανε!!!!Καλά θα κάνεις να ρωτήσεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!Γι'αυτό είναι οι γιατροί μας, να μας καθοδηγούν και να μας λύνουν τις απορίες, ειδικά άμα έχεις καλή σχέση με τον ντοκ ταραξε τον λεμε στις ερωτήσεις!!Εγω πάντα αυτό κάνω με τον καλό μου τον ντοκ!Αν και είναι τόσο υπέροχος που μου λύνει συνήθως τις απορίες πριν καν προλάβω να ρωτήσω!!!

Κι εγώ θέλω να περάσουν οι μέρες να έρθει η ακατανόμαστη να αρχίσουμε τη μάχη μετά λέμεεεεεε!!!Άντε Ποπάκι μου να τσουλήσουν οι μερούλες γρήγορα!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααα!!!
τι κανετε κοριτσια μου!
ποπακι μου γλυκο φανταζομαι ποσες αποριες εχεις.να τις γραφεις γτ θα τα ξεχασεις!!!

σοφααααακι παρασκευη σημερα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 328109 
πως σου φαινεται?!?!?!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΑΚΙ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟ!!
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ;;;;
ΕΔΩ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσια μου.....ποπακι μου ειναι ολα απο γιατρο σε γιατρο....εγω τοτε στο νετ ειχα διαβασει οτι νυχια δεν κανει τζελ και τετοια....τελικα τοτε που ηταν ο γαμος μου τη ρωτησα και μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα και να τα κανω...τελικα τα εκανα και ολα καλα....
επισης ποπακι μου απαγορευονται τα εντοσθια να ξερεις.....οπως επισης και το μαρουλι απ'εξω....στο σπιτι θελει πολυ καλο πλυσιμο σε περιπτωση που δεν εχεις αντισωματα στο τοξοπλασμα...οπως επισης και τα κρεατα πολυ καλα ψημενα να μην εχουν ιχνος αιματος....
οι υπολοιπες κοριτσια μου πως ειστε;;;;

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου και εδω εχει ηλιο sunny sunny sunny 
αλλα ειπε απο τεταρτη βαζει κρυο!!!

ποπακι μου εμενα μου ειχε πει οτι φρεσκω λαχανικο κ φρουτο θελω να φαω να το βαζω μιση ωρα στο ξυδι (σκοτωνει ολα τα μικροβια)
δεν ειχα αντισωμα στο τοξοπλασμα!
ηθελα να φαω μηλω..το επλενα καλα και το εβαζα σε ενα μπολ με ξυδι για μιση ωρα!

βικακι μου καλημερα!!!τι κανεις? ο μπεμπουλινος?? δωστου ενα φιλακι μωρε.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλημερουδια κοριτσια μου.....ποπακι μου ειναι ολα απο γιατρο σε γιατρο....εγω τοτε στο νετ ειχα διαβασει οτι νυχια δεν κανει τζελ και τετοια....τελικα τοτε που ηταν ο γαμος μου τη ρωτησα και μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα και να τα κανω...τελικα τα εκανα και ολα καλα....
επισης ποπακι μου απαγορευονται τα εντοσθια να ξερεις.....οπως επισης και το μαρουλι απ'εξω....στο σπιτι θελει πολυ καλο πλυσιμο σε περιπτωση που δεν εχεις αντισωματα στο τοξοπλασμα...οπως επισης και τα κρεατα πολυ καλα ψημενα να μην εχουν ιχνος αιματος....
οι υπολοιπες κοριτσια μου πως ειστε;;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΔΛΔ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟΙ, ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΧΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ.
ΓΙΑ ΜΑΡΟΥΛΙΑ, ΕΝΤΟΣΘΙΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ. ΓΙΑ ΤΑ ΣΑΛΑΜΙΑ, ΤΑ ΖΑΜΠΟΝ, ΤΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΥΡΙΑ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΨΑΡΙΑ (ΟΠΩΣ Ο ΞΙΦΙΑΣ, ΤΟ ΣΚΟΥΜΠΡΙ ΚΤΛ )ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ.......
ΓΙ' ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ......Crying or Very sad Crying or Very sad

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Βικούλα και καλημέρα και στον μπεμπούλη σου!!!
Σοφάκιιιιιιι Παρασκευήηηηηηη!!!Πόσο με καταλαβαίνεις!!!χαχαχα!!!Τι κάνεις κορίτσι;;Τα αντράκια για μεροκάματο;;;!
Ποπάκι μου ρώτα τα όλα και άκου ό,τι σου πει ο γιατρός σου γιατί άμα ψάχνεις αναλυτικά στο ιντερνετ θα αποτρελαθείς!
ΤρελοΚατερινιώωωωω πού είσαι;;;

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σοφακι μου....του το εδωσα ηδη γλυκια μου...εσυ τι κανεις;;;;ο μικρος σου;;;;;
ποπακι αυτη ειναι η αληθεια...αν και εμενα η γιατρος ειναι πολυ ψειρας στο θεμα νυχιων και μαλλιων δεν ειχε θεμα απο αρχη.....
οσο για τα σαλαμια και αυτα εγω να σου πω την αληθεια τρωω αλλα γαλοπουλα η οποια απ'οτι λενε δεν εχει προβλημα...ουτε και εγω το ηξερα στην αρχη γι'αυτα οπως ουτε για τα εντοσθια δεν ηξερα....καλο ειναι να προσεχουμε οσο πιο πολυ μπορουμε....αλλα οτι ζηταει ο οργανισμος να φαμε να το τρωμε γιατι πλεον ειναι και το μπεμπε....

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια σοφακι 83 και σε σενα.....τι κανεις κοριτσι μου;;;;;;
σε αυτο που λες εχεις απολυτο δικιο.....το νετ παραπληροφορει πολλες φορες σε πολλα πραγματα...εγω οταν ξεκινησα να πινω σιδηρο τα κοπραναΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 667478 ηταν μαυρα και συνεχιζουν να ειναι....εγω δεν το ηξερα οτι αυτο το προκαλει ο σιδηρος...μπαινω στο νετ διαβαζω και εγραφε για εσωτερικες αιμοραγιες και οτι κακο υπαρχει...παιρνω τη γιατρο μου της το λεω και μου ειπε οτι ειναι απο το σιδηρο....της ειπα οτι μπηκα στο νετ και διαβασα και με εκραξε.....

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ.
ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΑ PRETTY BRA.
ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΡΟΥΧΑ-ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΦΙΓΓΟΥΝ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΠΤ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙ.
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΣΑ SKINNY JEANS ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ......ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ. ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑ ΕΥΑΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ. ΛΕΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΜΙΤΣΑ, ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΥΤΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑΤΑ ΜΕ ΚΟΛΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΑ!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι είναι Βικάκι μου!Πάντα μπαίνουμε στον πειρασμό και ψάχνουμε στο ιντερνετ το οτιδήποτε μας συμβαίνει, αλλά τουλάχιστον να ρωτάμε τον γιατρό και να μην τρελαινόμαστε!!

Ποπάκι pretty bra;;!!!Είσαι θεά!!Τα πήρε και μία γνωστή μου και είπε ότι τα βολεύτηκε πολύ!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλημερα σοφακι μου....του το εδωσα ηδη γλυκια μου...εσυ τι κανεις;;;;ο μικρος σου;;;;;
ποπακι αυτη ειναι η αληθεια...αν και εμενα η γιατρος ειναι πολυ ψειρας στο θεμα νυχιων και μαλλιων δεν ειχε θεμα απο αρχη.....
οσο για τα σαλαμια και αυτα εγω να σου πω την αληθεια τρωω αλλα γαλοπουλα η οποια απ'οτι λενε δεν εχει προβλημα...ουτε και εγω το ηξερα στην αρχη γι'αυτα οπως ουτε για τα εντοσθια δεν ηξερα....καλο ειναι να προσεχουμε οσο πιο πολυ μπορουμε....αλλα οτι ζηταει ο οργανισμος να φαμε να το τρωμε γιατι πλεον ειναι και το μπεμπε....


ΣΥΜΦΩΝΩ ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!
ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΤΟΣΤΑΚΙ ΜΟΥ (ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΥΡΑΚΙ) ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΑ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΠΛΕ.
ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΠΗΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ, ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ, ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ....Smile 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Έτσι είναι Βικάκι μου!Πάντα μπαίνουμε στον πειρασμό και ψάχνουμε στο ιντερνετ το οτιδήποτε μας συμβαίνει, αλλά τουλάχιστον να ρωτάμε τον γιατρό και να μην τρελαινόμαστε!!

Ποπάκι pretty bra;;!!!Είσαι θεά!!Τα πήρε και μία γνωστή μου και είπε ότι τα βολεύτηκε πολύ!


ΣΟΦΑΚΙ ΟΣΟ ΞΕΝΕΡΟΥΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΕΞΟΥΑΛ Ν' ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΦΟΒΕΡΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΙΣ ΜΠΑΝΕΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΥΣΤΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΟ ΠΡΙΤΙ ΜΠΡΑ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ Τ' ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο ειναι καλο ποπακι μου...εγω ειναι κατι φορες που ξεχναω τον δευτερο σιδηρο...πολυ σπανια μεν αλλα το ξεχναω....και το κακο ειναι οτι θελει διαφορα μεταξυ του φαγητου....
ποπακι μου και εγω τα pretty bra φοραω και ειναι πολυ βολικα πραγματικα....δεν σφιγγουν καθολου...κρατανε το στηθος αλλα ταυτοχρονα ειναι σαν να μη φορας τπτ.....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναιιι,οι αντρες πανε για μεροκαματο!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

αχ ποπακι μου τις φορμες κ τα κολαν θα τα ευχαριστηθεις!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 16 328109 
φαντασου εγω οταν ημουν εγκυος το φιλιππακο δεν πηρα καθολου ρουχα εγκυμοσυνης παρα ενα παντελονι (για πιο καλο) ,νομιζω απο τα τζαμπο!
οσο για τα pretty bra ,τα εχω ειναι πολυ καλα ποπακι!!παρε παρε!

σε καταλαβαινω σοφακι μου!!!I love you I love you 

βικακι μου πως περασε ο καιρος  και εφτασες στις 31 εβδομαδες!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αα ποπακι μου να ξερεις οτι κανουν πολυ καιρο να στα στειλουν (εως και 1 μηνα) εκτος αν πας να τα παρει απο το καταστημα τους!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα καλημερα καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΛΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
τι κανετε????με ψαχνει το σοφακι για καψουροσυζητησεις?????!!!!!Razz Razz Razz Razz 
ειμαι καλα,δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ (δεν ξερω τι επαθα),θελω να κανω ενα σορο δουλειες αλλα τεμπελιαζω κιολας!!!!!τωρα θα απολαυσω τον καφε μου!!!!!
pretty bra ακουω!!!!μια χαρα ειναι για οσες εχουν φυσιολογικο μεγεθος μπυζιον!!!εγω που τα εχω πλουσια τα ελεη δεν μπορω να βαλω γκρρρρρ!!!!!!αν δεν εχω μπανελα δεν μπορω!!!!Very Happy 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerina1983 στις Παρ Νοε 22, 2013 12:32 am, 1 φορά

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:αα ποπακι μου να ξερεις οτι κανουν πολυ καιρο να στα στειλουν (εως και 1 μηνα) εκτος αν πας να τα παρει απο το καταστημα τους!

ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗ. ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΠΕΖ-ΜΑΥΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΠΕΖ-ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ. ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΦΟΡΑΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΑ ΡΟΥΧΑ!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα κοριτσια μου μου τα εδωσε η πεθερα μου...τα ειχε παραγγειλει και δεν της εκαναν και μου τα δωσε.....
οσο για τα ρουχα και εγω δεν εχω παρει τπτ...με κολαν και μπλουζοφορεματα που ειχα τη βγαζω οπως επισης και με κατι φουστανακια...αλλα εσυ ποπακι μου θα φουσκωσεις τους μηνες που θα αρχισουμε να φοραμε ανοιξιατικα τα οποια ειναι και αερινα...
εγω τωρα θελω να παρω ενα παλτουδακι μονο γιατι δεν μου κουμπωνει κανενα απο αυτα που εχω.....
πραγματι σοφακι ο καιρος περναει σαν νερο.....για το ποτε κρατας θετικο τεστακι για το ποτε κοντευει ο καιρος να το κρατησεις στην αγκαλια σου ουτε που το καταλαβαινεις......

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:καλημερα καλημερα καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΛΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
τι κανετε????με ψαχνει το σοφακι για καψουροσυζητησεις?????!!!!!Razz Razz Razz Razz 
ειμαι καλα,δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ (δεν ξερω τι επαθα),θελω να κανω ενα σορο δουλειες αλλα τεμπελιαζω κιολας!!!!!τωρα θα απολαυσω τον καφε μου!!!!!
pretty bra ακουω!!!!μια χαρα ειναι για οσες εχουν φυσιολογικο μεγεθος μπυζιον!!!εγω που τα εχω πλουσια τα ελεη δεν μπορω να βαλω γκρρρρρ!!!!!!αν δεν εχω μπανελα δεν μπορω!!!!Very Happy 


ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!
Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟ ΕΥΡΟΒΙΖΙΟΝ. ΕΓΩ ΣΠΥΡΑΚΙΑ!!ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΗΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΥΖΙΑ!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:καλημερα καλημερα καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΛΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
τι κανετε????με ψαχνει το σοφακι για καψουροσυζητησεις?????!!!!!Razz Razz Razz Razz 
ειμαι καλα,δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ (δεν ξερω τι επαθα),θελω να κανω ενα σορο δουλειες αλλα τεμπελιαζω κιολας!!!!!τωρα θα απολαυσω τον καφε μου!!!!!
pretty bra ακουω!!!!μια χαρα ειναι για οσες εχουν φυσιολογικο μεγεθος μπυζιον!!!εγω που τα εχω πλουσια τα ελεη δεν μπορω να βαλω γκρρρρρ!!!!!!
καλημερα κατερινακι μου!!!τι κανεις?
ναι ναι ηλιος αλλα δε θελω να σε στεναχωρησω ειπε σ/κ βροχες σε ολη την ελλαδα και απο δευτερα πτωση θερμοκρασιας 10 βαθμους!!! Shocked 

γτ καλε δε μπορεις? Rolling Eyes  εχεις δοκιμασει γτ και εγω τα εχω πλουσια κ πολυ μαλιστα αλλα μια χρα τα φοραω!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις