Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η εμπειρια δεν ηταν κατι τραγικο! συντομη και ανωδυνη.
η αληθεια ειναι οτι ο προφεσορ δεν μας εδωσε και πολλες ελπιδες λογω πολυ κακου σπερμοδιαγραμματος αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια.
παιρνω σαλοσπιρ και ουτροτζεσταν και βλεπουμε!

ευαγγελια δεν ξερω τι να σου πω πραγματικα. η χωριακη σπανια λανθανει αλλα ποτε δεν ξερεις. λειπει και η λιλλυμπελ να σου πει μια πιο εμπεριστατωμενη γνωμη!!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
ευαγγελια μηπως παιρνεις utrogestan???
γιατι?φερνουν καθυστερηση αυτα?

evagelia_81 έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
Αυτό θα κάνω και σίγουρα θα σας ενημερώσω για να έχουμε όλοι μας μια ιδέα σε μια παρόμοια περίπτωση. Πάντως μικροτσιμπηματάκια χαμηλά δεξιά έχω αλλά δεν θυμίζουν τα μικροπονάκια που πάντα έχω πριν την περίοδο
μακαρι να πανε ολα καλα και σε λιγες μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!!!μακαρι!!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:η εμπειρια δεν ηταν κατι τραγικο! συντομη και ανωδυνη.
η αληθεια ειναι οτι ο προφεσορ δεν μας εδωσε και πολλες ελπιδες λογω πολυ κακου σπερμοδιαγραμματος αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια.
παιρνω σαλοσπιρ και ουτροτζεσταν και βλεπουμε!
ναι οντως ανωδυνη εμπειρια!!!!
ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει!!!εναν κολυμβητη ντουρο θελουμε,εναν!!!!οποτε αμα ειναι καλος αυτος ο ενας...παμε για χοροοοοο!!!!!!
σαλοσπιρ?αυτα δεν ειναι για να μην πηζει το αιμα?θυμαμαι η μαμμυ μου επαιρνε τετοια!!!!τα ουτρο κλασικαααααα!!!!!μακαρι νταρσελακι μου να μας πεις ευχαριστα την παρασκευη!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
darsel έγραψε:
ευαγγελια μηπως παιρνεις utrogestan???
γιατι?φερνουν καθυστερηση αυτα?

evagelia_81 έγραψε:Αυτό θα κάνω και σίγουρα θα σας ενημερώσω για να έχουμε όλοι μας μια ιδέα σε μια παρόμοια περίπτωση. Πάντως μικροτσιμπηματάκια χαμηλά δεξιά έχω αλλά δεν θυμίζουν τα μικροπονάκια που πάντα έχω πριν την περίοδο
μακαρι να πανε ολα καλα και σε λιγες μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!!!μακαρι!!!!
απο οτι μου ειπε η Λιλλυμπελ ναι φερνουν. συμφωνα με τον κυκλο μου επρεπε να εχω αδιαθετησει απο τις 25/26 κι ακομη τιποτα. αυτα ειναι καθαρη προγεστερονη που μακραινουν την ωχρινικη φαση και ετοιμαζουν το ενδομητριο σε περιπτωση εγκυμοσυνης. οποτε εξ ου και η καθυστερηση!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φερνουν τα σκασμενα????πφφφφφ
τι καθεσαι?βουρ για χωριακη.....ετσι δεν ειναι?

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:φερνουν τα σκασμενα????πφφφφφ
τι καθεσαι?βουρ για χωριακη.....ετσι δεν ειναι?
κοιτα για να μην το παιζω και ανετη και κουλ η αληθεια ειναι οτι εκανα χτες ενα τεστ αρνητικο βεβαια οποτε δεν αγχωνομαι για την χωριακη! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
κοιτα για να μην το παιζω και ανετη και κουλ η αληθεια ειναι οτι εκανα χτες ενα τεστ αρνητικο βεβαια οποτε δεν αγχωνομαι για την χωριακη! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 
περιμενε...ποτε δεν ξερεις.......Mad Rolling Eyes Mad Rolling Eyes μην σε παρει απο κατω.....υπαρχουν πολλες περιπτωσεις με αρνητικα τεστ και θετικες χωριακες...οποτε οσο δεν εμφανιζεται η κιουρια εχουμε ελπιδες!!!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
darsel έγραψε:κοιτα για να μην το παιζω και ανετη και κουλ η αληθεια ειναι οτι εκανα χτες ενα τεστ αρνητικο βεβαια οποτε δεν αγχωνομαι για την χωριακη! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 4872 
περιμενε...ποτε δεν ξερεις.......Mad Rolling Eyes Mad Rolling Eyes μην σε παρει απο κατω.....υπαρχουν πολλες περιπτωσεις με αρνητικα τεστ και θετικες χωριακες...οποτε οσο δεν εμφανιζεται η κιουρια εχουμε ελπιδες!!!!
ναι λες και δεν με ξερεις! ποτε με πηρε απο κατω ρε για να με παρει και τωρα?????
ολα καλα θα πανε ισως οχι αυτη τη φορα αλλα καποια αλλη σιγουρα!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατερινακι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 850933 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 850933 

εχει εγερτηριο το πρωι! φιλακια πολλα τα λεμε αυριο!

ευαγγελια καλη επιτυχια και μην χανεσαι να μας λες τα νεα σου!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:ναι λες και δεν με ξερεις! ποτε με πηρε απο κατω ρε για να με παρει και τωρα?????
ολα καλα θα πανε ισως οχι αυτη τη φορα αλλα καποια αλλη σιγουρα!
ετσι μπραβο νταρσελακι μου,επειδη σε ξερω γιαυτο το λεω Laughing !!!!!
με τι δουλεια τι λεει?χαλαρωσατε καθολου?μπηκες σε μουντ χριστουγεννων?



καληνυχτα νταρσελακι μου!!!!θα τα πουμε αυριο φιλακια πολλα!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 

evagelia_81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σε όλες σας!! Αν και δεν έχουν περάσει και πολλές ώρες απο χθες που τα λέγαμε, η περίοδος ακόμα άφαντη. Ακόμα και με αυτόν τον τρόπο οτι να ναι είναι ο οργανισμός μου. Αφού μετά την ένεση σε 36 ώρες σπάει το ωοθυλάκιο. Εμένα πότε στο καλό έσπασε μετά απο 3 -4 μέρες? Έλα Χριστέ και Παναγία. Σκέφτομαι να πάρω τηλ. τη γυναικολόγο μου και να την ενημερώσω.
Μωρε κορίτσια είμαι να σκάσω. Πώς γίνεται με προγραμματισμένη ωορηξία να αγνοείται η περίοδος μου!!!! Θα μάθουμε σύντομα. Πάντως ευτυχώς που έκανα προχθές χοριακή και ας ήταν αρνητική. Με τρεις μέρες καθυστέρηση θα ήμουν 100% σίγουρη πως έχουμε μπεμπε και θα πετούσα στα σύννεφα άδικα.

evagelia_81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
darsel έγραψε:κατερινακι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 850933 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 850933 

εχει εγερτηριο το πρωι! φιλακια πολλα τα λεμε αυριο!

ευαγγελια καλη επιτυχια και μην χανεσαι να μας λες τα νεα σου!
όχι κορίτσι μου, δεν θα ξαναχαθώ. Θα τα λέμε συνέχεια απο δω και πέρα. Να γνωριστούμε εστω και απο εδω μέσα, να λέμε τα νέα μας και να δίνουμε θάρρος η μία στην άλλη.

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σας!!!!
πως ξυπνήσατε?
Darsel, αν θέλετε, μπορεί ο σύζυγός σου να πάρει βασιλικό πολτό, που δυναμώνει τον οργανισμό, και γενικά κάνει ανάπλαση κυττάρων. Πού ξέρεις, μπορεί να βοηθήσει!Θα πάρω κι εγώ για το μικράκι, αφου σιγουρευτώ από τον γιατρό.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!
ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΦΗΧΘΗ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΡΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥΕΙΔΑ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΟΥΛΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ:
ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7-8 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΖΑΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΥΠΝΗΛΙΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΗΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ. ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΥΠΝΟΣ!
ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΖΑΛΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΓΚΕΚΕΡΙΜΕΝΗ ΩΡΑ;;;;ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ......ΛΙΛΛΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΑΝ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!!!

flower flower flower flower flower 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!!!flower flower 

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΝΕΥΡΑ...ΚΛΑΣΙΚΑ..Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

ΠΟΠΑΚΙ Μ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ???

ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ??Ε???Very Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!!!flower flower 

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΝΕΥΡΑ...ΚΛΑΣΙΚΑ..Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

ΠΟΠΑΚΙ Μ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ???

ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ??Ε???Very Happy 


καλημερα καλλια μου.
ναι εχω ζαλαδες και υπνηλια, αλλα περισσοτερο το απογευμα.
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 534787 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!!!flower flower 

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΝΕΥΡΑ...ΚΛΑΣΙΚΑ..Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

ΠΟΠΑΚΙ Μ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ???

ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ??Ε???Very Happy 

καλημερα καλλια μου.
ναι εχω ζαλαδες και υπνηλια, αλλα περισσοτερο το απογευμα.
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 534787 
ΠΟΠΑΚΙ Μ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ Σ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ!!I love you 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!!!flower flower 

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΝΕΥΡΑ...ΚΛΑΣΙΚΑ..Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

ΠΟΠΑΚΙ Μ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ???

ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ??Ε???Very Happy 
καλημερα καλλια μου.
ναι εχω ζαλαδες και υπνηλια, αλλα περισσοτερο το απογευμα.
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 534787 
ΠΟΠΑΚΙ Μ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ Σ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ!!I love you 


εντωμεταξυ εφαγα μια μπανανα το πρωι για να παρω το χαπακι μου και μαλλον μου επεσε βαρια. μου θερισε το στομαχι. καιρο ειχα να πονεσω τοσο.
λοιπον σας αφηνω γιατι δεν την παλευω. θα κοιμηθω μαλλον.....

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!!!flower flower 

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΝΕΥΡΑ...ΚΛΑΣΙΚΑ..Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

ΠΟΠΑΚΙ Μ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ???

ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ??Ε???Very Happy 
καλημερα καλλια μου.
ναι εχω ζαλαδες και υπνηλια, αλλα περισσοτερο το απογευμα.
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 534787 
ΠΟΠΑΚΙ Μ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ Σ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ!!I love you 

εντωμεταξυ εφαγα μια μπανανα το πρωι για να παρω το χαπακι μου και μαλλον μου επεσε βαρια. μου θερισε το στομαχι. καιρο ειχα να πονεσω τοσο.
λοιπον σας αφηνω γιατι δεν την παλευω. θα κοιμηθω μαλλον.....
ποπακι μ σε ταλαιπωρει το σπορακι...κανε υπομονη μετα το πρωτο τριμηνο θα σαι μια χαρα!!
καλη ξεκουραση!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 

evagelia_81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λοιπόν.....τα νέα έχουν ως εξής:

Πήρα τη γυναικολόγο μου τηλέφωνο και αφού της εξήγησα τι ακριβώς έχει γίνει μου πρότεινε να περιμένω ως αύριο που θα ήταν έτσι και αλλιώς η αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου μου. Αν και πάλι δεν μου έρθει η περίοδος αύριο ή αν θέλω τη Δευτέρα ξαναπάω για χοριακή μήπως και έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη. Μωρε λέτε να έχει γίνει το θαυματάκι? Very Happy 
Και μια άλλη κουλή σύμπτωση. Προχθές ο άντρας μου καθώς γυρνούσε απο τη δουλειά βρήκε στο δρόμο μια μικρή εικονίτσα του Αγίου Στυλιανού οπου απεικονίζεται να κρατάει ένα μωρό. Δεν ήξερα λεπτομέρειες για τον συγκεκριμένο Άγιο και έψαξα στο ίντερνετ. Θεωρείται προστάτης των βρεφών, των άτεκνων γυναικών και των άρρωστων παιδιών.

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evagelia_81 έγραψε:Λοιπόν.....τα νέα έχουν ως εξής:

Πήρα τη γυναικολόγο μου τηλέφωνο και αφού της εξήγησα τι ακριβώς έχει γίνει μου πρότεινε να περιμένω ως αύριο που θα ήταν έτσι και αλλιώς η αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου μου. Αν και πάλι δεν μου έρθει η περίοδος αύριο ή αν θέλω τη Δευτέρα ξαναπάω για χοριακή μήπως και έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη. Μωρε λέτε να έχει γίνει το θαυματάκι? Very Happy 
Και μια άλλη κουλή σύμπτωση. Προχθές ο άντρας μου καθώς γυρνούσε απο τη δουλειά βρήκε στο δρόμο μια μικρή εικονίτσα του Αγίου Στυλιανού οπου απεικονίζεται να κρατάει ένα μωρό. Δεν ήξερα λεπτομέρειες για τον συγκεκριμένο Άγιο και έψαξα στο ίντερνετ. Θεωρείται προστάτης των βρεφών, των άτεκνων γυναικών και των άρρωστων παιδιών.
τέλεια!!
μακάρι να είσαι εγκυούλα!!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες μου....τι μου κανετε;;;;;
βασουλα μου μπραβο κοριτσακι μου.....θα ξεσκασεις και με την δουλιτσα....οσο για την ακατανομαστη τον αλλο μηνα...δεν χρειαζεται αγχος κοριτσακι μου.....
μαρακι μου θα περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρο...μην μας ξεχασεις......
darselaki μου μακαρι κοριτσακι μου να εισαι εγκυουλα....στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου......
ποπακι μου αρχισαν τα συμπτωματα για τα καλα.....υπομονη το πρωτο τριμηνο θα ταλαιπωρηθεις λιγο αλλα μετα δεν θα καταλαβαινεις τπτ...
καλλια μου γιατι παλι νευρα;;;;
οι υπολοιπες κοριτσια μου τι κανετε;;;;

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βικακυ μου με τον γλυκο μπεμπακο σου!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 

γτ χαλασαν οι φορτιστες τον λαπτοπ και φορτιζουν οποτε τους ερθει και χθες δν φορτιζαν ολη μερα κ δν ειχα ιντερνετ κ εγω δν μπορω ολη μερα καθομαι και μπαινω ιντερνετ κ περνα η ωρα μ..σημερα φορτιζουν το βραδυ παλι θα μπλοκαρουν κ δεν...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:καλημερα βικακυ μου με τον γλυκο μπεμπακο σου!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 

γτ χαλασαν οι φορτιστες τον λαπτοπ και φορτιζουν οποτε τους ερθει και χθες δν φορτιζαν ολη μερα κ δν ειχα ιντερνετ κ εγω δν μπορω ολη μερα καθομαι και μπαινω ιντερνετ κ περνα η ωρα μ..σημερα φορτιζουν το βραδυ παλι θα μπλοκαρουν κ δεν...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
χαλαρωσε μικρο μου.....ειναι η ηλικια τωρα που νευριαζεις με το παραμικρο.....παντως καθε φορα που γραφεις οτι εχεις νευρα με κανεις και γελαω με την καλη εννοια...μου θυμιζεις τον εαυτο μου πριν απο μερικα χρονια......
για πες κανενα αλλο νεο....τι καιρο εχετε κατω στην Κρητη;;;

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
kallia24 έγραψε:καλημερα βικακυ μου με τον γλυκο μπεμπακο σου!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 31 417472 

γτ χαλασαν οι φορτιστες τον λαπτοπ και φορτιζουν οποτε τους ερθει και χθες δν φορτιζαν ολη μερα κ δν ειχα ιντερνετ κ εγω δν μπορω ολη μερα καθομαι και μπαινω ιντερνετ κ περνα η ωρα μ..σημερα φορτιζουν το βραδυ παλι θα μπλοκαρουν κ δεν...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
χαλαρωσε μικρο μου.....ειναι η ηλικια τωρα που νευριαζεις με το παραμικρο.....παντως καθε φορα που γραφεις οτι εχεις νευρα με κανεις και γελαω με την καλη εννοια...μου θυμιζεις τον εαυτο μου πριν απο μερικα χρονια......
για πες κανενα αλλο νεο....τι καιρο εχετε κατω στην Κρητη;;;
χαχαχα μην νομιζεις κ εγω γελαω με τον εαυτο μ!!Laughing Laughing Laughing 

μμμ εχουμε συννεφια ψιχαλισε κ λιγο...εσεις εκει??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις