Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1espasa to donti mou Empty espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:08 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vre koritsia tha trellathw...etrwga rodakino kai esoase to mprostino mou donti katw deksia....twra ti na pw;eimai mes tin stenaxwria....eimai ena vima prin gennisw opote lew na paw meta tin genna sto giatro...alla fovamai min spasei perissotero...s autes tis periptwseis ti ginetai;;;iparxei lisi;o giatros mporei na kanei kati i etsi tha meinw gia panta;;; espasa to donti mou 679259 espasa to donti mou 679259 No No espasa to donti mou 534787 espasa to donti mou 534787

2espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:10 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε κοιτα πηγαινε να στο δει να σου πει απλα αν θα σπασει και αλλο και τι γινεται μπορει να στο τροχισει λιγο να στο ισιωσει δεν εχεις προβλημα σε αυτο, αλλα ενα σπασμενο δοντι αν δεν κουτσοφτιαχνεται εστω με τροχισμα κοστιζει πολυ μετα για να το φτιαξεις και εννοειτε μετα τη γεννα θα το κοιταξεις

3espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:13 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα συμφωνησω με την Μαριτσα . Αν δεν εχει σπασει πολυ θα στο τροχισει απλα λιγο . Αλλα αν εχει σπασει πολυ θα στο τροχισει απλα για να μην σε ενοχλει πολυ και θα σου πει μετα τι εναλλακτικες εχεις.

4espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:19 am

katerinaki84

katerinaki84
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
to oti ftiaxnetai ftiaxnetai kai kala tha itan na pas na sou pei ti prepei na kaneis akoma kai na sto xtisei apo panw mporei xwris na poneseis.autos tha to deis kai tha sou pei.

5espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:19 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ligo espase koritsia alla kai mono pou to niwthw rellainomai.....exw kai neura ap tin egkimosini kai oute pou miliemai.. Sad Sad

6espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:22 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dinalala έγραψε:ligo espase koritsia alla kai mono pou to niwthw rellainomai.....exw kai neura ap tin egkimosini kai oute pou miliemai.. Sad Sad
αν ειναι λιγο και δεν φαινεται θα σου το τροχισει μονο. Και εμενα μου ειχε σπασει απο τα πανω μπροστα ενα δοντι, οχι τα μεγαλα αλλα τα διπλα, και το μονο που εκανε ηταν να μου το τροχισει γιατι δεν φαινοταν πολυ .

7espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:53 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω μαστερ στα σπασμενα δοντια καθως σε ενα τροχαιο εσπασε ολη η κατω γναθος και 5 δοντια!οι 4 κατω κοπτηρες και ο 1 επανω κοπτηρας!!!αυτο εγινε οταν ημουν 7-8 χρονων και ολοι οι οδοντιατροι λεγαν πρεπει να γινω 21 τουλαχιστον για να τα φτιαξω!οταν λοιπον εγινα 21 τα εφτιαξα!τα 4 εγιναν μια ωραιοτατη γεφυρα 6 δοντιων και το 1 θηκη πορσελανη!το συνολο 2.700,00 ευρω πριν 6 χρονια!!!!!!!!!!!!!!οποιος με απαγαγει να ξερει κοστιζω πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Razz Razz

8espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:54 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω εχω μαστερ στα σπασμενα δοντια καθως σε ενα τροχαιο εσπασε ολη η κατω γναθος και 5 δοντια!οι 4 κατω κοπτηρες και ο 1 επανω κοπτηρας!!!αυτο εγινε οταν ημουν 7-8 χρονων και ολοι οι οδοντιατροι λεγαν πρεπει να γινω 21 τουλαχιστον για να τα φτιαξω!οταν λοιπον εγινα 21 τα εφτιαξα!τα 4 εγιναν μια ωραιοτατη γεφυρα 6 δοντιων και το 1 θηκη πορσελανη!το συνολο 2.700,00 ευρω πριν 6 χρονια!!!!!!!!!!!!!!οποιος με απαγαγει να ξερει κοστιζω πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Razz Razz

εισαι τρελλη σε εγκυο ετοιμογεννη απευθυνεσαι θες να σπασουν τα νερα εδω και τωρα; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

9espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 12:00 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω εχω μαστερ στα σπασμενα δοντια καθως σε ενα τροχαιο εσπασε ολη η κατω γναθος και 5 δοντια!οι 4 κατω κοπτηρες και ο 1 επανω κοπτηρας!!!αυτο εγινε οταν ημουν 7-8 χρονων και ολοι οι οδοντιατροι λεγαν πρεπει να γινω 21 τουλαχιστον για να τα φτιαξω!οταν λοιπον εγινα 21 τα εφτιαξα!τα 4 εγιναν μια ωραιοτατη γεφυρα 6 δοντιων και το 1 θηκη πορσελανη!το συνολο 2.700,00 ευρω πριν 6 χρονια!!!!!!!!!!!!!!οποιος με απαγαγει να ξερει κοστιζω πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Razz Razz

εισαι τρελλη σε εγκυο ετοιμογεννη απευθυνεσαι θες να σπασουν τα νερα εδω και τωρα; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλε εγω ηθελα να πω οτι δεν ειναι και τιποτα τραγικο!!!αφου εγω ειχα τοσο μεγαλο προβλημα και δες με!!!!!!!ειμαι μεσα στην καλη χαρα!!!βεβαια αν ειχα και τα 2700 θα ημουν ακομη καλυτερα αλλα τι να κανουμε!!!λες γι'αυτο να ειμαι ετσι στον κοσμο μου?απ'το πολυ τροχισμα!?!?!?!?!?!

10espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 12:04 pm

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ego vre koritsia mou molis simera anakalupsa oti exei petaxtei ligo o epano aristeros fronimitis! eleos eimai toso gkantemo pou mporei na gennao kai na xo kai ton fronimiti kai na me pethainei Mad

11espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 12:10 pm

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πριν 5 χρονια ειμαστε στο πατρικο του αντρα μου,αραχτοι βλεπουμε ξαπλωμενοι τηλεοραση.Ξαφνικα γυριζει να με γαργαλησει ξερει οτι φρικαρω με αυτο γιατι δεν το αντεχω καθολου προσπαθω να αντισταθω...προσπαθει να μου δωσει και ενα φιλακι κρατσ...! pale μου εμεινε το μισο πανω δοντι στη γλωσσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι απο την συγκρουση των δοντιων μας confused
Επαθα νευρικο κλωνισμο!!!πηγα την αλλη μερα στον οδοντιατρο χωρις ραντεβου,εκλαιγα και μου εβαλε στο σπασμενο δοντι ενα κομματακι πορσελανι και μου το τροχισε!!ειναι σαν καινουργιο,τρωω τα παντα και τοτε εδωσα 50ευρω! espasa to donti mou 328109

12espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 12:15 pm

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω εχω μαστερ στα σπασμενα δοντια καθως σε ενα τροχαιο εσπασε ολη η κατω γναθος και 5 δοντια!οι 4 κατω κοπτηρες και ο 1 επανω κοπτηρας!!!αυτο εγινε οταν ημουν 7-8 χρονων και ολοι οι οδοντιατροι λεγαν πρεπει να γινω 21 τουλαχιστον για να τα φτιαξω!οταν λοιπον εγινα 21 τα εφτιαξα!τα 4 εγιναν μια ωραιοτατη γεφυρα 6 δοντιων και το 1 θηκη πορσελανη!το συνολο 2.700,00 ευρω πριν 6 χρονια!!!!!!!!!!!!!!οποιος με απαγαγει να ξερει κοστιζω πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Razz Razz

εισαι τρελλη σε εγκυο ετοιμογεννη απευθυνεσαι θες να σπασουν τα νερα εδω και τωρα; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ksle tosa liga edwses;;;;kala eiste trelles;;;;;;;;;kala leei to miloupaki....vlepw na gennaw edw kai twra....kai oxi tipota allo alla variemai na ksirizomai vradiatika Razz Razz

13espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 3:33 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω εχω μαστερ στα σπασμενα δοντια καθως σε ενα τροχαιο εσπασε ολη η κατω γναθος και 5 δοντια!οι 4 κατω κοπτηρες και ο 1 επανω κοπτηρας!!!αυτο εγινε οταν ημουν 7-8 χρονων και ολοι οι οδοντιατροι λεγαν πρεπει να γινω 21 τουλαχιστον για να τα φτιαξω!οταν λοιπον εγινα 21 τα εφτιαξα!τα 4 εγιναν μια ωραιοτατη γεφυρα 6 δοντιων και το 1 θηκη πορσελανη!το συνολο 2.700,00 ευρω πριν 6 χρονια!!!!!!!!!!!!!!οποιος με απαγαγει να ξερει κοστιζω πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Razz Razz

Σώωωωπα ρε πολλά λεφτά!!!!!!!Θα σε απαγάγω και θα σε ξεδοντιάσω... Very Happy Very Happy
Άμα δεν ξέρετε να χτυπάτε τι το κάνετε;Εγώ στο ατύχημά μου στα 21 δεν έσπασα ούτε ένα δόντι,την ξεκόλλησα όλη την κάτω γνάθο και κόντεψα να πνιγώ με αυτή.Τι ωραία που τα λέω βραδιάτικα Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy ΑΑΑΑΑ όλα κι όλα...δόντι δεν έσπασα!!!

14espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 9:35 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω εχω μαστερ στα σπασμενα δοντια καθως σε ενα τροχαιο εσπασε ολη η κατω γναθος και 5 δοντια!οι 4 κατω κοπτηρες και ο 1 επανω κοπτηρας!!!αυτο εγινε οταν ημουν 7-8 χρονων και ολοι οι οδοντιατροι λεγαν πρεπει να γινω 21 τουλαχιστον για να τα φτιαξω!οταν λοιπον εγινα 21 τα εφτιαξα!τα 4 εγιναν μια ωραιοτατη γεφυρα 6 δοντιων και το 1 θηκη πορσελανη!το συνολο 2.700,00 ευρω πριν 6 χρονια!!!!!!!!!!!!!!οποιος με απαγαγει να ξερει κοστιζω πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Razz Razz

Σώωωωπα ρε πολλά λεφτά!!!!!!!Θα σε απαγάγω και θα σε ξεδοντιάσω... Very Happy Very Happy
Άμα δεν ξέρετε να χτυπάτε τι το κάνετε;Εγώ στο ατύχημά μου στα 21 δεν έσπασα ούτε ένα δόντι,την ξεκόλλησα όλη την κάτω γνάθο και κόντεψα να πνιγώ με αυτή.Τι ωραία που τα λέω βραδιάτικα Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy ΑΑΑΑΑ όλα κι όλα...δόντι δεν έσπασα!!!

αν ησουν κι εσυ 7 χρονων θα εσπαγες!!! Razz Razz Razz
εγω ημουν μωρο οχι μπαμπογρια οταν τρακαρα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing

15espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Σαβ Σεπ 04, 2010 11:12 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν το αντεχω αυτο με τα δοντια δνε ξερω ειναι ψυχολογικο επειδη λογο του ραδενεργουωδου που ειχα παρει εχουν χαλασει .Λοιον ημουν 20 οταν ετρωγα σε μια θεια φυστικια Αιγινης πηγα λοιπον να το ανοιξω με τα οντια και εσπασε το μπροστινο τη να κανω κλαμα επειδη 3 μερες μετα ειχα ενα γαμο και σε ενα μηνα θα βαφτιζε και ηα δερη μου το μωρο τη να κανω επειγοντως οδοντατρο ειπα οτι γινομουν κουμπαρα μου το κακο ηαν οτι θα χρειαζοταν απονευρωση μου βαλε μια προχειρη θηκη πηγαινα καθε δυο μερες μου εβαζε το φαρμακο και μετα απο ενα διαστμα εβαλα θηκη αλλα γενικοτερα ειναιτα δοντα χαλι μεγαλο χαλι αλλα θελουν πολλα λεφτα και δυναμη και εγω δνε χω τιποτα απο τα δυο Embarassed

16espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 12:32 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν είναι τίποτα φτιάχνετε σε πολύ γρήγορα! είχα σπάσει και εγώ το μπροστινό πάνω δόντι, στην κάτω μεριά του. λοιπόν το είχα έτσι για χρόνια γιατί δεν ήξερα ότι φτιάχνετε και νόμιζα ότι θα πόναγε κιόλας!
τελικά όταν πήγα να βγάλω φρονημίτη (αυτό ναι, είναι ΠΟΝΟΣ) μου έφτιαξε και το μπροστινό, θα σου το τροχίσει, η αλήθεια είναι ότι αν λείπει κομματάκι θα στο τροχίσει αρκετά το δόντι, εμένα το μισό μου άφησε σχεδόν και θα του κάνει ένα ωραιότατο σφράγισμα με ριτίνη, νομίζω έτσι τη λένε και ούτε γάτα ούτε ζημιά! και δεν κοστίζει!

17espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 3:10 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
αν ησουν κι εσυ 7 χρονων θα εσπαγες!!! Razz Razz Razz
εγω ημουν μωρο οχι μπαμπογρια οταν τρακαρα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing

Τώρα το είδα αυτό Very Happy Very Happy Very Happy
Καλή κυρία αν ήμουνα 7 χρονών δεν θα ανέβαινα σε μηχανή και μάλιστα χωρίς κράνος οπότε δε θα έσπαγα τίποτα,επίσης αν ήμουνα μπαμπόγρια δε θα με ανέβαζε ο άλλος οπότε πάλι δε θα έσπαγα τίποτα...ακούς εκεί Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz

18espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 3:44 am

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία έγραψε:δεν είναι τίποτα φτιάχνετε σε πολύ γρήγορα! είχα σπάσει και εγώ το μπροστινό πάνω δόντι, στην κάτω μεριά του. λοιπόν το είχα έτσι για χρόνια γιατί δεν ήξερα ότι φτιάχνετε και νόμιζα ότι θα πόναγε κιόλας!
τελικά όταν πήγα να βγάλω φρονημίτη (αυτό ναι, είναι ΠΟΝΟΣ) μου έφτιαξε και το μπροστινό, θα σου το τροχίσει, η αλήθεια είναι ότι αν λείπει κομματάκι θα στο τροχίσει αρκετά το δόντι, εμένα το μισό μου άφησε σχεδόν και θα του κάνει ένα ωραιότατο σφράγισμα με ριτίνη, νομίζω έτσι τη λένε και ούτε γάτα ούτε ζημιά! και δεν κοστίζει!
m anakoufises maraki...na pw tin alitheia to na pigainw ston odontiatro den einai kai i kaliteri mou Rolling Eyes

19espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 3:48 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
αν ησουν κι εσυ 7 χρονων θα εσπαγες!!! Razz Razz Razz
εγω ημουν μωρο οχι μπαμπογρια οταν τρακαρα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing

Τώρα το είδα αυτό Very Happy Very Happy Very Happy
Καλή κυρία αν ήμουνα 7 χρονών δεν θα ανέβαινα σε μηχανή και μάλιστα χωρίς κράνος οπότε δε θα έσπαγα τίποτα,επίσης αν ήμουνα μπαμπόγρια δε θα με ανέβαζε ο άλλος οπότε πάλι δε θα έσπαγα τίποτα...ακούς εκεί Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz

εγω παντως τα καταφερα και εσπασα τοσα σε αυτοκινητο!!!σκεψου να ανεβαινα σε μηχανη!!!δε θα ειχε μεινει δοντι για δοντι!!! Razz
αχ με το "καλη κυρια" τι μου θυμισες!!!!!! Laughing

20espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 6:03 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αχ με το "καλη κυρια" τι μου θυμισες!!!!!! Laughing

ΤΙΙΙ;;;;;;;;;

21espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 6:13 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αχ με το "καλη κυρια" τι μου θυμισες!!!!!! Laughing

ΤΙΙΙ;;;;;;;;;

ειχα εναν καθηγητη στο τριτο ετος στην καρδιολογια που δεν καταφερε ποτε του να μαθει τα ονοματα μας οποτε καθε φορα που ηθελε να κανει παρατηρηση ελεγε "καλο κοριτσι" οποτε μια μερα η παρατηρηση ηταν για μενα και πετιεται η διπλανη μου και λεει "καλε τι κοριτσι αυτη εδω την αεχουμε αρραβωνιασει!!!"
και λεει κι αυτος ο δολιος "α καλα συγγνωμη ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑ μπορειτε να μη μιλατε με την φιλη σας???"!!!!!!!!!!!!!! Laughing

22espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 6:21 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα εχετε τρομερη πλακα καλες κυριες!!!η γυναικα θα γεννησει πριν την ωρα της!! Razz

23espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 6:25 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόνο με το δόντι της dinalala δεν έχουμε ασχοληθεί Embarassed Embarassed Embarassed

ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! espasa to donti mou 667478
Για να μη το σκέφτεσαι βρε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

24espasa to donti mou Empty Απ: espasa to donti mou Κυρ Σεπ 05, 2010 6:29 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ναι εχεις δικιο ξεφυγαμε τελειως!!!εγω το εχω αυτο,απανταω στα ποστ κι ας ειναι εκτος θεματος και διαιωνιζω το προβλημα Embarassed
συγγνωμη!!!! espasa to donti mou 667478

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις