Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
153 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 153 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 23]

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρες και από εμένα!!
Σήμερα το παράκανω 12 ξύπνησα!!Καφέ ακόμα να φτιάξω...σερνομαι λες και έσκαβα όλο το βράδυ!!Πάντως κορίτσια έχω την αίσθηση ότι αν δε γεννήσω μέχρι 7/12 θα φάω όλο το μήνα μετά..δε ξέρω πως μου έχει κάτσει στο μυαλό!Με βλέπω τελευταία και καταιδρωμένη μαζί με την Ελλη.

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαίρη το λινκ σου ήταν για σπάσιμο νεύρων;;ε;ε;ε;Wink Wink Wink 
Μα καλά τι έτρωγε σε όλη την εγκυμοσύνη μαρούλια κ λάχανα;;
Συγχυστηκα πάω για μια δόση μερέντας να στανιάρω...

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να'μαι παλι!Λοιπον,πηγα ικα,ευτυχως δεν ειχε κοσμο μου εδωσαν κ προτεραιοτητα να ειναι καλα οι ανθρωποι,η υπαλληλος που με εξυπηρετησε ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕ τα διαδικαστικα για την αδεια μητροτητας κλπ κ καθως κοιτουσε τα χαρτια μου ετρωγε τυροπιτα κ τα λαδομενα φυλλα επεφταν πανω στα χαρτια μου,ασε που εκανε κ πλιτς πλιτς οταν μασαγεTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
μετα της λεω ολα οκ?κ τι κανει???παιρνει μια μπανανα κ αρχιζει κ κανει το ιδιο!!!ειπα ΔΕΝ θα εκνευριστω,ΔΕΝ θα μιλησω μπας κ με εξυπηρετησει κ ξεμπερδευω μια ωρα νωριτερα. Κοριτσια μην το ψαχνεται,τελευταια θα ειμαι,με εμενα θα κλεισει ο μηναςΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 585182 
Σερβιετες πηρα κατι γκουμουτσες απο το Mothercare,κ τις everyday νυκτος.δε μου ελειψε καθολου η σερβιετα!!!!!

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εβιάννα ακριβώς το ιδιο!!Καθε φορα που παω τουαλετα(το βραδυ) με ρωταει ολα καλα?εισαι ενταξει?κ το αστειο ειναι οτι του λεω ΜΗΝ μιλας!!!με ξυπνας!!!!Laughing Laughing 
Αν ερθει απο τη δουλεια κ ειμαι μπανιο ή εξω,φωναζει αγαπη μου????ελλη???ελλη???ελλη????με ενα τρομο στη φωνη!Rolling Eyes Rolling Eyes 
Μαιρη οντως,το ιδιο μου λεει κ ο κολλητος μου,τις αρμεξες τις αγελαδες;!τι να κανωSmile 
Αλεπουδιτσα μαρη πραγματικα σε ζηλευω!φτιαχνεις επιδερμιδαtongue tongue 

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχαχαχα Ελλη ελιωσα και αηδιασα ταυτοχρονα με την εμπειρια σου στο ΙΚΑ.Ρε κοριτσια μην μιλατε συνεχως για μερεντα, πολεμο κανω με ενα βαζο νουτελα που εχω να μην το ανοιξω!!Παντως για την λεχωνα εγκυο τι να σχολιασεις??Μαλλον μαζι με την καισαρικη πατησε και μια κοιλιοπλαστικη, αλλιως δεν εξηγειται τοοοση φετα μετα απο 4 μερες γεννα..εεελος!!Παντως για το υπολοιπο κορμι της μπραβο της!!Ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alepouditsa1 έγραψε:Σηκωθηκα κατα τις 11 και ηρθα κι ελιωσα στον καναπε!Οχι Εφη μου δεν την μετεφερα. Την κανω καθε μεσημερι στις 2!Να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια..ειδικα οι δευτερομανουλες θα ξερετε.Αφου γεννησουμε ποσο καθομαστε μεσα στο μαιευτηριο?Γιατι πηρα τηλ στο Γαια που θα γεννησω να ρωτησω τιμες και μου ειπαν οτι υπαρχουν 2 πακετα,των 3 και των 4 διανυκτερευσεων!Λες και πας διακοπες!Ποια μπορει να με διαφωτισει??
Αυτά είναι τα νέα "πακέτα" λόγω κρίσης. Θεωρητικά κρατούσε 3 ημέρες ο Φτ και 4 ημέρες κ Κτ. Πλέον μπορείς να βγεις και την 2η ημέρα αν δεν κάνω λάθος. Εγώ θα σας συμβούλευα να κάτσετε σίγουρα 2, ειδικά οι πρωτομανούλες. Στην ΚΤ εξαρτάται από τα ράμματα, αν αφήνει ο γιατρός κ.τ.λ. Εγώ πάντως, αν με ρωτήσετε προσωπικά, ευχαρίστως θα'φευγα το 2ο βράδυ Wink Αλλά έχω την εμπειρία άρα μιλάω λίγο εκ του ασφαλούς. Καθίστε 3 μέρες τουλάχιστον, όχι 4 είναι υπερβολή πιστεύω.

Μαιρούλα αν ζητήσει γάλα...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 534787 μάλλον θα της δώσω γιατί νομίζω ότι με την άρνηση θα τα ΄κάνω χειρότερα. Ελπίζω να μην της αρέσει μόνο Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 534787 pale affraid affraid affraid ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 311356 

Εφούλα μου, κάτι ρώτησες και δεν θυμάμαι τι, πάω να ξαναδιαβάσω το μην σου κι επιστρέφω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 667478 Αχ άτιμη αμνησία...

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΙΡΗ μου καλα λεει η μητερα σου ,φτιαξε παιδακι μου τα πραγματα να εισαι κομπλε μη τρεχεις...αχ αχ αχ...
ΕΛΛΗ ....ενα εχω να πω για το ΙΚΑ ...ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ Respect Respect Respect Respect Respect !!!!!!!
ΓΙΩΤΑ μου καλα κανεις ,ξεκουρασου κοπελα μου ,αραξε κ χαλαρωσε....
εχω μια νυστα παλι...

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κορίτσια έχει από χθες με το που εβαλα τις φωτό και μετά και στη σελίδα μας μου πετάει συνεχεια σαν κουκις βάλτε εδω το τηλέφωνο σας και τέτοια...το έχει κάνει μέχρι στιγμής σε καμία;;Για να φύγει το μήνυμα πρέπει να βγω και να ξαναμπώ τι χαζομάρα κ αυτή...πρέπει να βάλω τον καλό μου να βρει κανά προγραμματάκι μπας κ καθαρίσει..

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι!!σε εμενα Γιωτα!επισης μου βγαζει κ το εξης μηνυμα:επισημανθηκατε σε μια ντροπιαστικη φωτο,πατηστε εδω το τηλεφωνο σας για να δειτε!!Να σου πω το μετανιωσα πικρα

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οι τενα καλες είναι αλλά ρε κορίτσια αφού σου ανοίγουν ένα πακέτο κ σου βάζουν κατευθείαν κ μετα σου δίνουν το πακέτο για πιο λόγο να πάρετε?εγω τέτοιες μεγάλες δεν θα πα΄ρω το μόνο που θα πάρω είναι νυκτός every day γιατί δεν θα το αντέξω να φοράω το τεράστιο αυτό πράμα πάνω απο μια μερα...ουτε σε μενα έλειψαν οι σερβιέτες...τώρα θα φάω ρεβύθια κ λαχανο-καρότο σαλάτα κ θα την πέσω στον καναπέ όσο για τη βαλίτσα ας περιμένει ίσως το απόγευμα....Γιώτα καλά κάνεις κ ξεκουράζεσαι....όσο για τη μερέντα την τίμησα πριν απο σενα με τσουρεκάκι παρακαλώ....θερμίδες 1000?????χαχαχαχα

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ'εμενα δεν συμβαινει κατι τετοιο Γιωτα μου,δεν μπορω να βοηθησω!Κοριτσια μολις ανακαλυψα οτι το ινομυωμα μου εχει μεγαλωσει τοσο που μπορω και το πιανω!!Shocked Shocked Shocked 

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έλλη εντάξει μπορούμε να ξεράσουμε (με συγχωρείτε) τώρα?αχ τι τράβηξες καημενούλα μου πρωι πρωι....σα να σε βλέπω θα ήσουν έτοιμη να της βγάλεις το μαλλί....

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμένα το ίδιο έβγαλε!!Φαντάζομαι δεν πάτησες οκ ε;;;

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alepouditsa1 έγραψε:Σ'εμενα δεν συμβαινει κατι τετοιο Γιωτα μου,δεν μπορω να βοηθησω!Κοριτσια μολις ανακαλυψα οτι το ινομυωμα μου εχει μεγαλωσει τοσο που μπορω και το πιανω!!Shocked Shocked Shocked 


πως το πιάνεις καλε????Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efi2013 έγραψε:Οι τενα καλες είναι αλλά ρε κορίτσια αφού σου ανοίγουν ένα πακέτο κ σου βάζουν κατευθείαν κ μετα σου δίνουν το πακέτο για πιο λόγο να πάρετε?εγω τέτοιες μεγάλες δεν θα πα΄ρω το μόνο που θα πάρω είναι νυκτός every day γιατί δεν θα το αντέξω να φοράω το τεράστιο αυτό πράμα πάνω απο μια μερα...ουτε σε μενα έλειψαν οι σερβιέτες...τώρα θα φάω ρεβύθια κ λαχανο-καρότο σαλάτα κ θα την πέσω στον καναπέ όσο για τη βαλίτσα ας περιμένει ίσως το απόγευμα....Γιώτα καλά κάνεις κ ξεκουράζεσαι....όσο για τη μερέντα την τίμησα πριν απο σενα με τσουρεκάκι παρακαλώ....θερμίδες 1000?????χαχαχαχα
Αυτά δεν είναι τίποτα... Χθες αγόρασα κρουασάν βουτύρου, τα'ψησα στην τοστιέρα και όταν ήταν ζεστά τα γέμισα με μερέντα... και έφαγα ...2 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 667478 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 667478 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 4872 Σήμερα το παίζω κινέζος...

Εφούλα τώρα το διάβασα, για τον Παπαβέντση λέγαμε, έχω πάρει όλα τα βιβλία του είναι εξαιρετικός, λες αν εξελιχθεί η τηλειατρική να τον έχω κάποτε κι εγώ τουλάχιστον για το 2ο παιδί;;;; μακάρι!!!!!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλέ τι έχασα????

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eιναι πολυ χαμηλα Εφη μου πανω απο το μπικινι δεξια και μολις πιεζω λιγο με το χερι μου πιανω ενα μπαλακι!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κέλλυυυυυυ βάζεις ιδέες σαν την ντελόνγκι στο είπα???? αυτό με το κρουασαν κ τη μερέντα θα το τιμήσω!!!!! είπαμε θέλω καθημερινή κ συχ΄νη επικοινωνία με τον μπέμπηLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ελλη πολύ γου...να η υπάλληλος τσίτο να βγάλει να τρωει μπροστά σου!!!Laughing Laughing Laughing 

Πάλι μπερδεύτηκα ποια είπε για τενα η Εφη ή η Γιώτα μα γιατί σας μπερδεύωRolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
εγω πήρα από τα mothercare για το σπίτι θέλω να αισθάνομαι σιγουριά το έλεγα κ στη πωλήτρια ο άντρας μου στη πρωτη μου είχε πάρει κάτι κλοε τις θυμάστε??? μετά από μέρες θα βάζω της νυχτος της εβρι!

Αλεπουδίτσα κ τι σου είπε ο γιατρός γ αυτό?

Εβιάννα δε ξέρω για τις αλλες δευτερομανούλες αλλα πιστεύω μπορεί να συμφωνήσουν , ότι στη 2η εγκυμοσύνη δεν είναι σαν την πρωτη ειδικά από θέμα προσοχής κ θα σηκώσεις κ θα σκύψεις κ θα ασχοληθείς με το σπίτι κ διάφορα εγω για παράδειγμα μόνο η κοιλιά με κάνει να πιστεύω ότι είμαι έγκυος!! Τώρα να δω πως θα τα καταφέρω ειδικά αν κάνω καισαρική που δε θα πρέπει να κάνω τπτ από αυτα!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια πάντως κι εμένα αυτές τις αηδές μου βγάζει από χθες, πατήστε χ στο πρώτο παράθυρο κ παραμονή στο δεύτερο και δεν θα σας πετάει έξω. Νομίζω πως δεν είναι θέμα antivirus γιατί έχω ένα εξαιρετικό, μάλλον έχουν χακάρει τη σελίδα

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AΛΕΠΟΥΔΙΤΣΑ...Crying or Very sad Crying or Very sad  ποτε το εβγαλες ?σε ποναει???
κ εμενα μου βγαζει κατι τετοια περιεργα Mad Mad μου ζηταει τηλ.
μολις παραγγειλαμε πιτσα,Embarassed Embarassed  ειπα δεν θα ξαναφαω βραδυ ΑΛΛΑ....Embarassed Embarassed Embarassed μηπως τωρα που πλησιαζει ο καιρος μου εχει ανοιξει η ορεξη...???ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ!!!

ΜΑΙΡΗ μου εγω ρωτησα για τις ΤΕΝΑ αν ειναι καλες ...

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tο ειχα Εβιαννα μου απλως ηταν πολυ μικρο και τωρα με τις ορμονες της εγκυμοσυνης μεγαλωσε πολυ αλλα θα ξαναμικρυνει.Μολις κανω 2 παιδια μετα καλο ειναι να παω να το αφαιρεσω μου εχει πει ο γιατρος.Δεν πονουσε αλλα σημερα σαν να με ενοχλει καπως.Να δω τι θα μου πει αυριο ο γιατρος!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να πας Αλεπουδιτσα να το δει ο γιατρος...γιατι δεν μπορεις να το αφαιρεσεις μολις γεννησεις κ μετα???

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερουδια!!!παλι για ''αρμεγμα'' σηκωθηκαTwisted Evil Twisted Evil 
παλι σαν χταποδι εκανε μεσα στην κοιλια μου.
Αλεπουδιτσα καπου καποια μου ειχε πει οτι μπορει κ να μικρυνουν με τη γεννα ισχυει???καθολου δεν τα γνωριζω αυτα..
Αυριο θα παω να παρω εναν ελαστικο ας το πουμε σαν κορσε,ειναι για την καισαρικη κ μαζευει την κοιλιτσα,το ειχαν πει στην αδερφη μου οι μαιες οταν γεννησε κ οντως εκανε δουλεια,κιλα δεν εχασε αμεσως αργησε αλλα η κοιλιτσα ειχε μαζευτει.Μαιρη,Κελλυ εσεις μαλλον θα το γνωριζετε.
Η Γιωτα δεν ειναι η επομενη??
η Νανα μπας κ γεννησε;

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαιρη,κελλυ που ειστε ηδη μανουλες θα ηθελα να ρωτησω (επειδη αυριο θα παρω τις πρωτες πανες του αστεριου μουΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #3!!!!!!!!!!!!!!!!! <3<3<3<3 - Σελίδα 8 328109 ) για ενα μωρακι πανω απο 3,5 κιλα εως 4 τι νουμερο να παρω?αυτο που ειναι εως 5 κιλα?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα ΚορίτσιαSmile Smile Smile Εδω κυκλοφορούμε με βάρκες , είπαμε να βρέξει αλλά όχι κ έτσι , ευτυχώς δεν είχαμε τραγικά θέματα όπως σε άλλες περιοχές της Ελλάδος!

Λοιπόν τα νέα μου, πήγα χθες στο γιατρό ο μπεμπάκος μου είναι 3 κιλά , ξαναγύρισε κ αυτη τη φορά γύρισε κανονικά για γέννα! Την εμπέδωση περιμένουμε για τυχόν φτ κ να μη περάσει πολύ τα κιλά που δε το κόβω γιατί μέσα σε μια βδομάδα πήρε 300γρShocked Shocked Οπότε είπαμε στο διάστημα 15-20 μάλλον γεννάμε αν ωστόσο δε προκύψει κάτι νερα, αίμα κτλ! Απλά θέλουμε να γίνει πνευμονική αναπτυξη εγω είμαι 36 βδομαδών κ ο μπέμπης 37 όταν ο μπέμπης μπει 38 νομίζει ότι είναι καλά από εκεί κ ύστερα!! Επίσης θα κάνω τις τελευταίες εξετάσεις κ καρδιογράφημα μέχρι την αλλη βδομάδα για να τα έχουμε έτοιμα!

Έλλη πουρνό πουρνό πάλι ε?? Μωρέ κ εγω 7.30 σηκώνομαι για να ετοιμάζω τη μικρή για το σχολικό , αλλά είμαι ακόμα κοιμισμένη!! Εγω πήρα το Νο 2 παμπερς προσφορα από τον ΑΒ γέμισε η ντουλάπα! Εχω την εντύπωση ότι είναι ιδανικό το 2, το 1 είναι μικρό κ το 3 είναι πολύ μεγάλο! Θα σου πει κ η Κέλλυ! Αλλά αν είναι πάρε μια μεγάλη συσκευασία 2 κ βλέπεις ή πάρε κ 2 κ 3 ( τωρα σε κατατόπησα ε?? Laughing Laughing Laughing Laughing )

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις