Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Σημαντικό! Λαβύρινθοι για παιδιά Δευ Δεκ 02, 2013 9:32 pm

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όσες μαμάδες έχουν facebook μπορούν να βρούν τη σελίδα του μικρού Στέλιου, μαθητή Α' δημοτικού, που μόλις την άνοιξε με τη βοήθεια της μαμάς του, για την εκτύπωση δραστηριοτήτων και κυρίως λαβύρινθων σχεδιασμένων από τον ίδιο.

Θα τον βρείτε στο
https://www.facebook.com/Steliosmazes



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Βίκυ στις Δευ Δεκ 30, 2013 4:19 am, 2 φορές συνολικά

http://www.Wevent.gr

2Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Τετ Δεκ 04, 2013 3:57 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mπράβο στο παιδάκι, είναι φανταστικό, παρόλα αυτά δε νομίζω οτι επιτρέπονται 3 ολόιδιες αναρτήσεις σε διαφορετικά θέματα. Με κάθε σεβασμό.

3Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Τετ Δεκ 04, 2013 6:20 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filenada έγραψε:Mπράβο στο παιδάκι, είναι φανταστικό, παρόλα αυτά δε νομίζω οτι επιτρέπονται 3 ολόιδιες αναρτήσεις σε διαφορετικά θέματα. Με κάθε σεβασμό.
αυτο ηθελα να πω και εγω. Ποιος ο λογος να βαζεις το ιδιο θεμα 100 φορες. Ασε που σε κανει να μην θες να το δεις καν γιατι πιθανολογεις οτι η ΄΄θεματοθετρια'' Laughing Laughing Laughing Laughing ειναι κουκουρουκου.

4Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Τετ Δεκ 04, 2013 9:42 am

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συγνώμη βρε κορίτσια αν σας έθιξα, δεν είχα αυτό τον σκοπό. Αν σας ενοχλεί τόσο να τις κατεβάσω.
Απλά ο γιός μου ήθελε να μαζέψει μερικά Likes στο facebook του τίποτα περισσότερο και για αυτό το έβαλα αρκετές φορές.

Παρόλα αυτά όμως θα ήθελα να σχολιάσω γιατί δεν ενοχλεί κανέναν που κάποιοι για λόγους διαφήμισης παίρνουν θέματα που έχουν 2-3 χρόνια πριν και επειδή έχουν φτάσει κάποια αναγνωσιμότητα, τις εμφανίζουν ανά διαστήματα για να ώστε να εμφανίζονται στην κορυφή ως τα πιο δημοφιλή.

Συγνώμη τις κατεβάζω άμεσα όλες τις αναρτήσεις.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Βίκυ στις Παρ Δεκ 06, 2013 4:15 am, 1 φορά

http://www.Wevent.gr

5Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Τετ Δεκ 04, 2013 9:48 am

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όλες οι αναρτήσεις κατέβηκαν. Άφησα μόνο αυτήν για να φανεί η απάντησή μου.

Λυπάμαι για την αντιμετώπιση όμως και για την όλη συμπεριφορά.

http://www.Wevent.gr

6Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Τετ Δεκ 04, 2013 10:06 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Noμίζω οτι ήμουν ευγενέστατη....
Κοιτάμε τη μπάρα στο πλάι, και βλέπουμε τον ίδιο τίτλο 3 φορές μέσα σε 5 λεπτά.....στα φόρουμ υπάρχουν κανόνες και αν βλέπεις κάτι, κι εσύ να το επισημάνεις κοπέλα μου.
Δε νομίζω οτι έθιξα κανέναν, το παιδάκι είναι αξιέπαινο.

7Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Τετ Δεκ 04, 2013 1:35 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βίκυ έγραψε:Συγνώμη βρε κορίτσια αν σας έθιξα, δεν είχα αυτό τον σκοπό. Αν σας ενοχλεί τόσο να τις κατεβάσω.
Απλά ο γιός μου ήθελε να μαζέψει μερικά Likes στο facebook του τίποτα περισσότερο και για αυτό το έβαλα αρκετές φορές.

Παρόλα αυτά όμως θα ήθελα να σχολιάσω γιατί δεν ενοχλεί κανέναν που κάποιοι για λόγους διαφήμισης παίρνουν θέματα που έχουν 2-3 χρόνια πριν και επειδή έχουν φτάσει κάποια αναγνωσιμότητα, τις εμφανίζουν ανά διαστήματα για να ώστε να εμφανίζονται στην κορυφή ως τα πιο δημοφιλή.

Συγνώμη τις κατεβάζω άμεσα όλες τις αναρτήσεις.
εχεις δικιο. Δεν μας εθιξες μαλλον εγω σε εθιξα. Αλλα.............ουτε καν ειδα οτι η θεματοθετρια ησουν εσυ. <ηα λαηθεια ειναι οτι δεν σε θεωρω ''κουκουρουκου'' αλλα οταν καποια ανεβαζει το ιδιο θεμα 10 φορες δεν μπορω να το καταλαβω.......Συγνωμη παντως.
Κατι που θελω να ρωτησω εδω και καιρο. Γιατι ρε κοριτσια τετοιος χαμος για τα λαικ ?αληθεια δεν ειρωνευομαι. Κερδιζεις κατι αν φτασεις τα 100 ας πουμε ή για την ''δόξα''? αληθεια το ρωταω αυτο. Embarassed Embarassed Embarassed 

8Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Τετ Δεκ 04, 2013 2:14 pm

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η αλήθεια είναι πως αυτό με πείραξε πιο πολύ και κυρίως γιατί αφορούσε προσωπικά σε εμένα αλλά κυρίως ενοχλήθηκα για το παιδί. Ευχαριστώ για τη συγνώμη, δεκτή.

Η αλήθεια είναι ότι δεν ήξερα ότι δημιουργούσε πρόβλημα, και το θέμα ήταν λίγο μπέρδεμα σε ποιά ενότητα να το ανεβάσω για αυτό και το έβαλα περισσότερες φορές. Αυτό που ήθελε ο γιος μου ήταν να δούν τους λαβύρινθους του και άλλα παιδιά μήπως θέλουν να τους λύσουν. Με βλέπει εμένα να ασχολούμαι με το internet και τον άντρα μου και ήθελε και εκείνος να δείξει με κάποιο τρόπο αυτό που κάνει. Εγώ έκανα ας πούμε μια μικρή παρουσίαση σε άλλες μαμάδες μήπως αρέσει και σε άλλα παιδάκια. Τίποτα άλλο.

Όσον αφορά στα Like, αν πχ. συγκεντρώσεις 30 το FB σου δίνει δυνατότητα να έχεις πρόσβαση σε στατιστικά, δηλαδή να βλέπεις πόσοι είδαν κάθε δημοσίευση και πόση απήχηση είχε. Είναι σημαντικό και ωραίο να ξέρεις.

Το φόρουμ έχει μεγάλη απήχηση πάντως, και αν πχ. πάτε στην ενότητα βάπτιση (όπου είναι και η δική μου δουλειά) θα δείτε ότι γίνεται χαμός ποια θα είναι πρώτη στη σειρά. Εγώ πάντα κάθε φορά που θέλω κάτι να παρουσιάσω ανοίγω καινούργιο θέμα και ας το δουν είτε 50 είτε όσοι θέλουν. Άλλες όμως κοπέλες και είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό (και αυτό σχολίασα παραπάνω και για αυτό θεώρησα άδικο τον σχολιασμό για την παρούσα φάση την οποία αμέσως διόρθωσα μόλις μου το είπατε) παίρνουν δημοσιεύσεις ετών που έχουν φτάσει τις 5-10000πχ. αναγνώσεις και τις βάζουν ξανά στην κορυφή με κάποιο τέχνασμα το οποίο δεν έχω καταλάβει. Μπορεί να είναι λόγω κάποιας απάντησης ή να έτσι να είναι το σύστημα, δεν είμαι και πολύ έμπειρη στο φόρουμ. Είναι άσχημο. Όλοι προσπαθούμε να δουλέψουμε. Φυσικά ας είναι καλά τα κορίτσια του είμαι μαμά που μας αφήνουν ελεύθερα και χωρίς χρήματα να παρουσιαστούμε.

Τώρα θα ζητήσω συγνώμη για την τεράστια ανάρτηση Very Happy 

Επίσης θα πω ευχαριστώ για την επισήμανση είναι κάτι που δεν το ήξερα.
Πολλά φιλιά!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Βίκυ στις Παρ Δεκ 06, 2013 4:16 am, 1 φορά

http://www.Wevent.gr

9Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Τετ Δεκ 04, 2013 11:11 pm

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βίκυ έγραψε:
Το φόρουμ έχει μεγάλη απήχηση πάντως, και αν πχ. πάτε στην ενότητα βάπτιση (όπου είναι και η δική μου δουλειά) θα δείτε ότι γίνεται χαμός ποια θα είναι πρώτη στη σειρά. Εγώ πάντα κάθε φορά που θέλω κάτι να παρουσιάσω ανοίγω καινούργιο θέμα και ας το δουν είτε 50 είτε όσοι θέλουν. Άλλες όμως κοπέλες και είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό (και αυτό σχολίασα παραπάνω και για αυτό θεώρησα άδικο τον σχολιασμό για την παρούσα φάση την οποία αμέσως διόρθωσα μόλις μου το είπατε) παίρνουν δημοσιεύσεις ετών που έχουν φτάσει τις 5-10000πχ. αναγνώσεις και τις βάζουν ξανά στην κορυφή με κάποιο τέχνασμα το οποίο δεν έχω καταλάβει. Μπορεί να είναι λόγω κάποιας απάντησης ή να έτσι να είναι το σύστημα, δεν είμαι και πολύ έμπειρη στο φόρουμ. Είναι άσχημο. Όλοι προσπαθούμε να δουλέψουμε. Φυσικά ας είναι καλά τα κορίτσια του είμαι μαμά που μας αφήνουν ελεύθερα και χωρίς χρήματα να παρουσιαστούμε.

Bίκυ καλημέρα, μπήκα μόνο να δω τι έγινε επειδή χτες σε στεναχωρήσαμε. Εγώ δεν κατάλαβα καν εξαρχής οτι είναι δικό σου το παιδάκι, πολλά συγχαρητήρια και να τον χαίρεσαι γιόρταζε τις προάλλες.
Αυτό που λες με τα θέματα, όσο παλιό και να είναι ένα θέμα μόλις μπει νέα ανάρτηση ξαναανεβαίνει στην πλαινή μπάρα ως νέο, όλα τα φόρουμ έτσι λειτουργούν και δεν έχω δεί τι συμβαίνει στο θέμα βάφτιση τώρα, ξέρω όμως απο παλιότερα οτι έχει απαγορευτεί η διαφήμιση και εκεί. Αν τώρα λείπει η διαχειρίστρια, γιατί βλέπω πολλές αγγελίες πάλι πουλάω, φτιάχνω κλπ, όταν επιστρέψει θα τα διαγράψει πάλι, γιατί από τη δίωξη έχει απαγορευτεί προ κάποιων μηνών η αγοραπωλησία μέσω διαδικτύου όταν δεν υπάρχουν αποδείξεις. Και δε νομίζω οτι κάθε μανούλα που πλέκει και πουλάει πχ σκουφάκια απ το σπίτι της κόβει απόδειξη! Είχε γίνει πολύς ντόρος πριν μήνες, όταν κοπέλες ξαφνικά μια μέρα είδαν να έχουν εξαφανιστεί όλες οι αγγελίες τους.
Η γνώμη μου βέβαια είναι πως είναι άδικο όλο αυτό, γιατί ο άλλος έχει ανάγκη για να ζήσει και κανείς δεν το καταλαβαίνει, επίσης υπάρχουν εκατοντάδες φόρουμ με αγοραπωλησίες, δωρεές, "ζητήσεις", και για μένα είναι επιλογή του αγοραστή απο πού θα ψωνίσει. Ομως σαν φόρουμ εδώ έχει απαγορευτεί απο καιρό κάθε είδους προσωπική προβολή εργασίας και υπηρεσιών εάν δεν υπάρχει δηλωμένη επιχείρηση.
Αυτά απο μένα και πάλι καλημέρα!

ΥΓ είναι τιμή σου που αμέσως διόρθωσες το συμβάν και θα μετρήσει πολύ περισσότερο από δέκα αναρτήσεις μαζεμένες! επίσης, αν στον τίτλο έβαζες οτι χρειάζεστε Like θα ανταποκρίνονταν πιο πολλά άτομα νομίζω. Καλή συνέχεια!

10Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Πεμ Δεκ 05, 2013 12:11 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο στο παιδάκι που του αρέσει και ασχολείται με κάτι τόσο δημιουργικό και έξυπνο.
Όμως... καλό θα ήταν να μην τον ωθείτε να αναζητά την επιβεβαίωση ή την αποδοχή μέσα από τα εικονικά μέσα. Η προσπάθεια μετρά πάντα. Τι σημασία έχει αν θα πάρει 100 like ή κανένα?
Είναι νομίζω τόσο μικρός ακόμα για να καταλάβει τη διαφορά πραγματικής -εικονικής ζωής και μπορεί να μπερδευτεί.

Χωρίς να θέλω να σε θίξω ή να σε κρίνω τα λέω αυτά. Απλά καταθέτω την άποψή μου πως θα δρούσα εγώ.Very Happy 

11Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Πεμ Δεκ 05, 2013 12:37 am

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Smile Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Καταλαβαίνω απόλυτα τον προβληματισμό σου.

Είμαστε γενικά πολύ "κομπιουτεροοικογένεια" και από πολύ πιο μικρός έχει πλήρη αντίληψη της διαφοράς. Πάντα φυσικά προσπαθούμε να τηρούμε το μέτρο!

Ομολογώ ότι είχα και εγώ λίγο τους ενδοιασμούς μου για αυτή την κίνηση, αλλά επειδή θεώρησα ότι δεν είναι και τίποτα τόσο κακό και το χειρίζομαι προσωπικά το FB του (ο ιδιος τώρα μαθαίνει να γράφει και να διαβάζει) είπα να το κάνω.

Άλλωστε είμαι της άποψης ότι τα παιδιά πρέπει να εντάσσονται πολύ γρήγορα στη νέα πραγματικότητα με προσοχή και εποπτεία φυσικά.

Θέλω να του δίνω όσα περισσότερα κίνητρα για δημιουργία γίνεται. Άσε που ουσιαστικά γλυτώσαμε χρόνο από τον υπολογιστή, γιατί τελικά με αυτή την κίνηση ενθαρύνθηκε πολύ περισσότερο για τη ζωγραφική. Εγώ απλά τα σκανάρω και τα δημοσιεύω. Θα έλεγα μάλιστα να φτιάξουμε μια ενότητα εδώ στο φόρουμ, να ανεβάζουμε και κάποιες από τις ζωγραφιές τους. Είναι σα να τις κορνιζώνεις στην πλατεία! δεν ξέρεις τι χαρά παίρνουν! δεν είμαι ψυχολόγος, απλά αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη.

Δεν θα τον κάνουμε και Jastin Bieber πια! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Βίκυ στις Παρ Δεκ 06, 2013 4:16 am, 1 φορά

http://www.Wevent.gr

12Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Πεμ Δεκ 05, 2013 12:50 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταλαβαίνω πως σκέφτεστε τελικά και συνεργάζεστε με τον μικρό! Είστε τα καλύτερα φιλαράκια σωστά?
Τι όμορφο να χτίζουμε τέτοιες σχέσεις με τα παιδιά μας.
Άσε... και εγώ κομπιουτεροαγόρια έχω στο σπίτι! Πατέρας και υιός.
Απλά δεν είμαι τόσο άνθρωπος να κυνηγώ την αποδοχή και την πρωτιά για αυτό και είχα ένσταση όσον αφορά τα like. Καθόλου δε θα με ενδιέφερε αυτό. Και προσπαθώ να κάνω τον μικρό να μην τον νοιάζει καθόλου. Απλά να προσπαθούμε για το καλύτερο... για μένα αυτό μετρά. Ίσως για αυτό και να με ξένισε το θέμα με τα like!

Και πάλι πολλά μπράβο για τον μικρούλη σου!

Ωραία και η ιδέα σου για να υπάρχει θέμα με τα εργάκια των παιδιών.
Έχω να αναρτήσω εγώ μουτζούρες Laughing 
Ο γιος μου είναι καταστροφέας.
Με το που δει μπογιές κατευθείαν θα τις χύσει και θα ξεκινήσει τα πασαλείμματα! Καφέ σκούρο είναι όλα τα έργα του. Κανά δυο μόνο έχω καταφέρει να διασώσω από πασάλειμμα!

13Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Πεμ Δεκ 05, 2013 12:52 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βίκυ τυχαία έπεσα πάνω σε μια άλλη ανάρτησή σου μετά την χτεσινή παρατήρηση

http://forum.eimaimama.gr/t21347-topic#859593

Το να ειρωνεύεσαι και να βγάζεις πικρία δε νομίζω οτι είναι ωραίο, αν ήθελες να πεις κάτι ας μας το έλεγες εδώ... Τι θα πει "υποτίθεται" δλδ? Συγνώμη, θα ήθελα πάρα πολύ να βοηθήσω το παιδάκι σου και να κλικάρω της κοπέλας το λινκ, αλλά δε θέλω να είναι διαθέσιμα τα στοιχεία του face μου σε ένα φόρουμ 12.000 ατόμων. Έχω αυτό το δικαίωμα? Δε σημαίνει ούτε οτι είμαι λιγότερο φιλική, ούτε ότι "υποτίθεται" κάτι...

14Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Πεμ Δεκ 05, 2013 12:57 am

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καμία σχέση. Βρε κορίτσια έλεος. είναι κουραστικό. Δεν έχω κακό σκοπό. Έτυχε να δω την ανάρτηση από κάτω. Γιατί δηλαδή είπα κάτι κακό? Έλα τώρα μην το παίρνεις έτσι. Προς Θεού.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Βίκυ στις Παρ Δεκ 06, 2013 4:17 am, 1 φορά

http://www.Wevent.gr

15Σημαντικό! Απ: Λαβύρινθοι για παιδιά Πεμ Δεκ 05, 2013 1:51 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
OK χαίρομαι που δεν ήταν δυσαρέσκεια γιατί θα ήταν άδικο. Τέλος και απο εμένα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις