Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου!!
ειμαι να σκασω.........
εχει προκυψει θεμα με το φροντ και τα χαρτια μου της αδειας και ειμαι πολυ στεναχωρεμενη.......
απο την πρωτη μερα που αρχισα να καθομαι επεσα πανω στην απεργια και στο ικα δεν μου γραψανε το τριπλοτυπο αδειας, εχω μονο το χαρτι του γυναικολογου μου δλδ. υπεθεσα πως οταν περασω επιτροπη θα μου εγραφαν τις μερες που καθομαι, αλλα μαλλον δεν ειναι ετσι!!!
ο αντρας μου πηγε το χαρτι του ικα στο φροντ σημερα και του ειπε η τυπισσα να υπογραψω λεει οικειοθελη αποχωρηση!!!!!!
καλα εχουν πολυ πλακα ετσι!!!!!!ανθρωποι σου λεει μετα!!!!!της χαλασα την δουλεια με την εγκυμοσυνη μου, την ξεβολεψα, την μ@λ@κ@!
τελοσπαντων.....τι να πω!!!
εχω παντως στεναχωρεθει αρκετα, αυριο το πρωι θα παει παλι η μητερα μου στο ικα μπας και βγαλει καποια ακρη! Sad Sad Sad Sad 


Καλησπέρα Ποππάκι μου!Ελπίζω να είσαι καλά εσύ και το καψουροσπορίνι και να μην σου καίγεται καρφάκι για τίποτα άλλο!Τώρα έδειξε την καλοσύνη της σαν άνθρωπος απλά..



βασουλα μου τα εχω παρει πολυ ασχημα!!!!
μακαρι αυριο που θα παει η μανουλα στο ικα να λυθει το θεμα με το χαρτι και θα παω να της το τριψω στην μουρη!!!και εννοειται πως δεν υπογραφω τπτ. πηρα τηλ τον λογιστη μου και μου ειπε πως δεν μπορει να με διωξει αν ολα τα αχρτια μου ειναι οκ. πρεπει να πληρωνει μεχρι να μπορω να επιστρεψω!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κουκλιτσες μου τι κανετε;;;;;;
ποπακι μου γραψτους οπως σου ειπε και ο λογιστης σου δεν μπορουν να σου κανουν τπτ.....δεν θα μας καβαλησουν κιολας.....ηρεμησε και μην στεναχωριεσαι γιατι το στρουμφακι σου τα καταλαβαινει ολα.....
βασουλα μου τελειωσες με τη χαρτουρα;;;;

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου!!
ειμαι να σκασω.........
εχει προκυψει θεμα με το φροντ και τα χαρτια μου της αδειας και ειμαι πολυ στεναχωρεμενη.......
απο την πρωτη μερα που αρχισα να καθομαι επεσα πανω στην απεργια και στο ικα δεν μου γραψανε το τριπλοτυπο αδειας, εχω μονο το χαρτι του γυναικολογου μου δλδ. υπεθεσα πως οταν περασω επιτροπη θα μου εγραφαν τις μερες που καθομαι, αλλα μαλλον δεν ειναι ετσι!!!
ο αντρας μου πηγε το χαρτι του ικα στο φροντ σημερα και του ειπε η τυπισσα να υπογραψω λεει οικειοθελη αποχωρηση!!!!!!
καλα εχουν πολυ πλακα ετσι!!!!!!ανθρωποι σου λεει μετα!!!!!της χαλασα την δουλεια με την εγκυμοσυνη μου, την ξεβολεψα, την μ@λ@κ@!
τελοσπαντων.....τι να πω!!!
εχω παντως στεναχωρεθει αρκετα, αυριο το πρωι θα παει παλι η μητερα μου στο ικα μπας και βγαλει καποια ακρη! Sad Sad Sad Sad 


Καλησπέρα Ποππάκι μου!Ελπίζω να είσαι καλά εσύ και το καψουροσπορίνι και να μην σου καίγεται καρφάκι για τίποτα άλλο!Τώρα έδειξε την καλοσύνη της σαν άνθρωπος απλά..



βασουλα μου τα εχω παρει πολυ ασχημα!!!!
μακαρι αυριο που θα παει η μανουλα στο ικα να λυθει το θεμα με το χαρτι και θα παω να της το τριψω στην μουρη!!!και εννοειται πως δεν υπογραφω τπτ. πηρα τηλ τον λογιστη μου και μου ειπε πως δεν μπορει να με διωξει αν ολα τα αχρτια μου ειναι οκ. πρεπει να πληρωνει μεχρι να μπορω να επιστρεψω!!


Ακριβώς!Πολύ σωστά!Καλά τι να πω δείχνουμε την ανθρωπιά μας χρονιάρες μέρες!Αλλά εγώ τα παίρνω και με τον περίφημο εοππυ μην βράσω!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλησπερα κουκλιτσες μου τι κανετε;;;;;;
ποπακι μου γραψτους οπως σου ειπε και ο λογιστης σου δεν μπορουν να σου κανουν τπτ.....δεν θα μας καβαλησουν κιολας.....ηρεμησε και μην στεναχωριεσαι γιατι το στρουμφακι σου τα καταλαβαινει ολα.....
βασουλα μου τελειωσες με τη χαρτουρα;;;;


Τα έβγαλα φωτοτυπίες και για τα περισσότερα πρέπει να πάω σε κεπ αλλά έχω μερικά ακόμη να μαζέψω..Αύριο θέλω να πιστεύω ότι θα ξεμπερδέψω πρέπει να πάω και σε 2 γιατρούς

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλησπερα κουκλιτσες μου τι κανετε;;;;;;
ποπακι μου γραψτους οπως σου ειπε και ο λογιστης σου δεν μπορουν να σου κανουν τπτ.....δεν θα μας καβαλησουν κιολας.....ηρεμησε και μην στεναχωριεσαι γιατι το στρουμφακι σου τα καταλαβαινει ολα.....
βασουλα μου τελειωσες με τη χαρτουρα;;;;



βικακι μου ας ελπισουμε οτι δεν μπορουν να μου κανουν τπτ, γιατι εχω αυτο το θεμα με τα χαρτια μου και δεν ξερω μηπως μπορουν να πατησουν πανω σε αυτο και να με απολυσουν!
θα δειξει....θα μιλησω αυριο και με μια κυρια του ικα και μακαρι να εχω καλα νεα για να ηρεμησω!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας γεια σας !!
γυρισα κομματια απο Θεσ/κη.ολα καλα με την αυχενικη αν και τιποτα δεν καταλαβαινω απο τα χαρτια.
κατα 80% κοριτσι ειπαν αλλα κραταω και μια επιφυλαξη!!

ΛΟΙΠΟΝ,ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ

πηγα σημερα εχοντας γνωση οτι στο δημοσιο νοσοκομειο η αυχενικη οπως και η β επιπεδου κοστιζει 8.28 ευρω.
παω σημερα η κυρια και μου λενε,"εχουν αλλαξει οι τιμες απο 5-12 και η τιμη ειναι 73 ευρω"κοριτσια επαθα σοκ,πηγα στον διοικητη και βρηκα το δικιο μου.δε με ειχε ενημερωσει κανενας.τελικα πληρωσα 8.28.
ειχα γινει θεμα συζητησης και "ειρωνειας" των μαιων.πολυ μου τη δωσανε...
ερχεται μια και λεει σε μια που ηταν στο γραφειο"καλε τι εγινε με την αυχενικη σημερα?"
και απανταει η αλλη φωναχτα-γνωριζοντας οτι περιμενω απ εξω κ ακουγα-"το μηχανημα μας κοστιζει 200 χιλιαρικα ειναι δυνατον να μη βγαζει προβληματα?να μη θελει συντηρηση?με τα 8.5 ευρω της καθεμιας δεν κανει αποσβεση,αμα δε θελουν να πανε εξω να την κανουν την εξεταση και να πληρωσουν διπλασια τιμη...."

και το καλυτερο απ ολα δε μου δωσανε παραπεμτικο για αιματολογικη,ξεμπερδεψα στις 4 και πηγα στο γιατρο μου να με δωσει παραπεμπτικο.
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:γεια σας γεια σας !!
γυρισα κομματια απο Θεσ/κη.ολα καλα με την αυχενικη αν και τιποτα δεν καταλαβαινω απο τα χαρτια.
κατα 80% κοριτσι ειπαν αλλα κραταω και μια επιφυλαξη!!

ΛΟΙΠΟΝ,ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ

πηγα σημερα εχοντας γνωση οτι στο δημοσιο νοσοκομειο η αυχενικη οπως και η β επιπεδου κοστιζει 8.28 ευρω.
παω σημερα η κυρια και μου λενε,"εχουν αλλαξει οι τιμες απο 5-12 και η τιμη ειναι 73 ευρω"κοριτσια επαθα σοκ,πηγα στον διοικητη και βρηκα το δικιο μου.δε με ειχε ενημερωσει κανενας.τελικα πληρωσα 8.28.
ειχα γινει θεμα συζητησης και "ειρωνειας" των μαιων.πολυ μου τη δωσανε...
ερχεται μια και λεει σε μια που ηταν στο γραφειο"καλε τι εγινε με την αυχενικη σημερα?"
και απανταει η αλλη φωναχτα-γνωριζοντας οτι περιμενω απ εξω κ ακουγα-"το μηχανημα μας κοστιζει 200 χιλιαρικα ειναι δυνατον να μη βγαζει προβληματα?να μη θελει συντηρηση?με τα 8.5 ευρω της καθεμιας δεν κανει αποσβεση,αμα δε θελουν να πανε εξω να την κανουν την εξεταση και να πληρωσουν διπλασια τιμη...."

και το καλυτερο απ ολα δε μου δωσανε παραπεμτικο για αιματολογικη,ξεμπερδεψα στις 4 και πηγα στο γιατρο μου να με δωσει παραπεμπτικο.
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ!


Kαλησπέρα κούκλα!Πολύ καλά αφού έκανες την εξέταση σου και τελείωσες!Τώρα όσο αναφορά τις 'κυρίες' θα το αφήσω ασχολίαστο...

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερες κοριτσια μου!!!
τι κανετε??

fani13


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα σε όλες σας. Ειμαι νεα στη παρεα σας αλλα σας διαβάζω σχεδόν κάθε μερα. Να πω την ιστορία μου για μα μου δώσετε λιγο κουράγιο ξερω οτι μπορείτε. Τον Μάρτιο ειχα μια αποβολή και απο τότε κάναμε προσπάθειες με τον άντρα μου. Ειχα αυτο το μηνα καθυστέρηση και εχθες εκανα το τεστ και βγήκε θετικό. Ομως φοβάμαι πολυ παρά πολυ μη γινει πάλι το ιδιο. Δώστε μου λίγη θετική ενέργεια.

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα ζουζούνες!τι κάνετε?

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fani13 έγραψε:Καλημερα σε όλες σας. Ειμαι νεα στη παρεα σας αλλα σας διαβάζω σχεδόν κάθε μερα. Να πω την ιστορία μου για μα μου δώσετε λιγο κουράγιο ξερω οτι μπορείτε. Τον Μάρτιο ειχα μια αποβολή και απο τότε κάναμε προσπάθειες με τον άντρα μου. Ειχα αυτο το μηνα καθυστέρηση και εχθες εκανα το τεστ και βγήκε θετικό. Ομως φοβάμαι πολυ παρά πολυ μη γινει πάλι το ιδιο. Δώστε μου λίγη θετική ενέργεια.

συγχαρητήριαααααααααα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 328109  να έχεις μια τελειόμηνη εγκύμοσύνη και να μην αγχώνεσαι για τίποτα όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις!!!!!

fani13


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστω katerinoula λεω να παω και για χοριακη σημερα ή μηπως ειναι νωρίς;;δυο μερες καθυστέρηση εχω.

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fani13 έγραψε:Ευχαριστω katerinoula λεω να παω και για χοριακη σημερα ή μηπως ειναι νωρίς;;δυο μερες καθυστέρηση εχω.


γιατί δεν συμβουλεύεσαι τον γιατρό σου?εγώ από όσα έχω διαβάσει μπορούμε να κάνουμε χοριακη την ημέρα που περιμένουμε περίοδο ή με καθυστέρηση  Very Happy 

fani13


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο γιατρός μου ειπε να κανω αλλα έλεγα να περιμενω μια μερα ακομα. Αλλα τωρα που το σκέφτομαι λεω να παω να ειμαι σίγουρη. Απο το φόβο μου δεν κουνιέμαι!!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fani13 έγραψε:Ο γιατρός μου ειπε να κανω αλλα έλεγα να περιμενω μια μερα ακομα. Αλλα τωρα που το σκέφτομαι λεω να παω να ειμαι σίγουρη. Απο το φόβο μου δεν κουνιέμαι!!!

αφου σου είπε να πας!!!να μην φοβάσαι τίποτα να σκεφτεσαι θετικά!!δε μας κάνει καλό πουθενά το αγχος και ο φοβος!!!όλα θα πάνε καλά θα το δεις το μωρουλίνι σου ήρθε για να μείνει!!!είναι το πιο όμορφο θαυματάκι που μπορεί να μας κάνει ο Θεός!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Τι κάνετε σήμερα?

Φανή κ εγω θα έλεγα να πάς για χοριακη, αν ειναι να φανεί από νωρίς τοτε καλητερα!μην αγχώνεσαι να έχεις θετική σκέψη!
Σου εύχομαι κ εγω να σου πάνε όλα καλα,άντε να σαι η επόμενη με κοιλίτσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ πόσο γουρλιδικο το #131!!

fani13


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το απόγευμα θα μάθω τα αποτελέσματα. Ευχαριστω για τα γλυκά σου λόγια katerinaki.

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου....τι κανετε;;;;ολα καλα;;;;;
fani μου πολλα πολλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 50580  γιατην εγκυμοσυνη σου...σου ευχομαι και ενα τεραστιο νουμερο χοριακης.....ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα....ξεχνα το παρελθον και σκεψου μονο το σπορινι που εχεις στην κοιλιτσα σου.....
α και κατι αλλο κοριτσια μου εχετε κανενα νεο απο την Πελυ;;;;;

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
viki1988 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου....τι κανετε;;;;ολα καλα;;;;;
fani μου πολλα πολλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 30 50580  γιατην εγκυμοσυνη σου...σου ευχομαι και ενα τεραστιο νουμερο χοριακης.....ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα....ξεχνα το παρελθον και σκεψου μονο το σπορινι που εχεις στην κοιλιτσα σου.....
α και κατι αλλο κοριτσια μου εχετε κανενα νεο απο την Πελυ;;;;;


Ναι βρε κορίτσια κ εγω ρώτησα στο άλλο θεματάκι αλλα δεν απάντησε καμία. Είχε παρεξηγηθεί με μια κοπέλα σε ένα θέμα από οσο διάβασα κ από τότε δε ξαναμπήκε.
Νομίζω λίγο δύσκολο να αποφευχθούν οι "παρεξηγεις" κ εγω έγραψα σε ένα θέμα κ σα να μου την είπανε μερικες,αν κ ξεκαθάρισαν οτι ειναι γνώμη μου κ ζήτησα συγγνώμη εκ των προτέρων!!δε ξέρω έτσι μου φάνηκε...αλλα τέλος πάντων!

fani13


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστω angelΜοmmy μακαρι να πανε ολα καλα...

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fani13 έγραψε:Ευχαριστω angelΜοmmy μακαρι να πανε ολα καλα...

Κ εσύ να σαι καλα πουλάκι μου, εγω το ξαναειπα ειναι πολύ σημαντικό να είμαστε η μια για την αλλη σ'αυτή τη παρεούλα!ισως επιδη δε γνωριζόμαστε προσωπικά να μας ειναι πιο εύκολο να μιλάμε εδώ!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!!!
εχει πολλες μερες να μπει το κατερινιω η katerina 1983.εχει μλησε καμια μαζι της?ξερετε αν ειναι καλα?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!
εχει πολλες μερες να μπει το κατερινιω η  katerina 1983.εχει μλησε καμια μαζι της?ξερετε αν ειναι καλα?
καλημερα ντεμακι.....το κατερινιω ειχε ενημερωσει οτι θα ειναι για λιγο μακρια απο την παρεα μας για λογους ψυχολογικους....θελει να ηρεμησει....

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κριμας!!!αν ειναι να ηρεμισει ας ειναι!!!μακαρι να ηρεμισει γρηγορα!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fani13 έγραψε:Καλημερα σε όλες σας. Ειμαι νεα στη παρεα σας αλλα σας διαβάζω σχεδόν κάθε μερα. Να πω την ιστορία μου για μα μου δώσετε λιγο κουράγιο ξερω οτι μπορείτε. Τον Μάρτιο ειχα μια αποβολή και απο τότε κάναμε προσπάθειες με τον άντρα μου. Ειχα αυτο το μηνα καθυστέρηση και εχθες εκανα το τεστ και βγήκε θετικό. Ομως φοβάμαι πολυ παρά πολυ μη γινει πάλι το ιδιο. Δώστε μου λίγη θετική ενέργεια.


Kαταρχήν να σου πω συγχαρητήρια!!!Να σε καλωσορίσω στην παρέα μας είμαι η Βάσω στην προσπάθεια για το όνειρο εδώ και 11 μήνες.Λογικό το βρίσκω να το σκέφτεσαι και να φοβάσαι αλλά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.Έχε πίστη και όλα θα πάνε καλά!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις