Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
125 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 125 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AngelMommy έγραψε:Καλημεεεεεραααα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Τι κάνετε σημερα?
Βικακι μπράβο χαίρομαι που ειναι όλα καλα,Ε αφού γύρισε προς τα κάτω λίγο δύσκολο να αλλάξει παλι θέση γιατί στριμωχνετε!

ΒΑΣΟΥΛΑ έχει όντως πολύ πλάκα όταν κάνουν σκετσ!Καλε καλλικατζαρακια τι μου θυμίζουν! Εδώ τίποτα τέτοιο μόνο άγιοβασιλακια κλπ λίγο παράδοση δεν υπάρχει!

Ποππακι εγω να δεις τι έχω πάθει ειδικά με τα h&m,μου χει μπει οτι θα έχουμε κορίτσι κ ανάθεμα τους έχουν κάτι φορεματακια...ΤΕΛΕΙΑ κ όλα κόκκινα κ ασπρα,γιατί με ροζ φούξια παγιετες κλπ δε τα πάω καλα όταν ειναι για μικρά τουλάχιστον, είπα αν μας πούνε στη Αυχενικη τι ειναι βουρ κατευθείαν θα πάω στο μαγαζί κ θα παρω φορεματακι τωρα που θα έχει αλλιώς θα τα ψάχνω κ δε θα τα βρίσκω!


Καλημέρα Νικολέτα μου!Τι κάνεις?Πως είσαι?Άστα ν απάνε περιμένω πως και πως να πάω!!Έχω ετοιμάσει φωτογραφικές χαμός!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασουλα μ κ εγω πιστευω οτι θα ξεπαρει αλλα θελει χρονο γτ ειναι κ ντροπαλος αυτος!!

καλημερα νικολετα!τι κανεις?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια πηρα τις απαντησεις του προγεννητικου.
ολα καλα μονο που μου εχει πεσει ο αιματοκριτης εχει παει 35, φανταστειτε να μην επερνα και σιδηρο!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:κοριτσια πηρα τις απαντησεις του προγεννητικου.
ολα καλα μονο που μου εχει πεσει ο αιματοκριτης εχει παει 35, φανταστειτε να μην επερνα και σιδηρο!!!


Μια χαρά γενικά όσο για τον αιματοκρίτη Ποππάκι μου βουρ στο έξτρα σίδηρο!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο ποπακι μια χαρα με τις εξετασουλες,οσο για τον αιματοκριτη επειδη "πασχω' κ εγω απο αυτο με εξτρα σιδηρο κ ειδικα διατροφη θα στρωσει μια χαρα!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μ εγω σας αφηνω!!θα τα πουμε αυριο παλι εκτος κ αν δν ειμαι σπιτι!!!

φιλακια πολλα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε μγτ θελει συνεχεια κρεας.....ποσο να φας;;;τρωω οσο μπορω, μπιφτεκακια, κιμα, μοσχαρι κοκκινιστο, αλλα ειναι και ακριβο, δεν μπορεις να το αγοραζεις καθε μερα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:κοριτσακια μ εγω σας αφηνω!!θα τα πουμε αυριο παλι εκτος κ αν δν ειμαι σπιτι!!!

φιλακια πολλα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 417472 



καλα να περασεις μικρη μου!!!!
να ζουζουνισεις πολυ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 215994 και για εμας που δεν μπορουμε τωρα!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ναι ρε μγτ θελει συνεχεια κρεας.....ποσο να φας;;;τρωω οσο μπορω, μπιφτεκακια, κιμα, μοσχαρι κοκκινιστο, αλλα ειναι και ακριβο, δεν μπορεις να το αγοραζεις καθε μερα!!!


Έλα ντε πόσο πια?!?Και γω έχω χαμηλό αιματοκρίτη παίρνω σίδηρο ξεκίνησα να τρώω και πιο πολύ κρέας όσο μπορώ γιατί δεν είμαι και πολύ φαν!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:ναι ρε μγτ θελει συνεχεια κρεας.....ποσο να φας;;;τρωω οσο μπορω, μπιφτεκακια, κιμα, μοσχαρι κοκκινιστο, αλλα ειναι και ακριβο, δεν μπορεις να το αγοραζεις καθε μερα!!!


Έλα ντε πόσο πια?!?Και γω έχω χαμηλό αιματοκρίτη παίρνω σίδηρο ξεκίνησα να τρώω και πιο πολύ κρέας όσο μπορώ γιατί δεν είμαι και πολύ φαν!



βασουλα εχεις κανει εξεταση για στιγμα;;;

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:ναι ρε μγτ θελει συνεχεια κρεας.....ποσο να φας;;;τρωω οσο μπορω, μπιφτεκακια, κιμα, μοσχαρι κοκκινιστο, αλλα ειναι και ακριβο, δεν μπορεις να το αγοραζεις καθε μερα!!!


Έλα ντε πόσο πια?!?Και γω έχω χαμηλό αιματοκρίτη παίρνω σίδηρο ξεκίνησα να τρώω και πιο πολύ κρέας όσο μπορώ γιατί δεν είμαι και πολύ φαν!



βασουλα εχεις κανει εξεταση για στιγμα;;;


Ναι έχω κάνει δεν έχω

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια!!!
λοιπον θα σας αφησω κοριτσουδες, λεω να κανω νανακια.
φιλακια και καλο απογ σε ολες!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:τελεια!!!
λοιπον θα σας αφησω κοριτσουδες, λεω να κανω νανακια.
φιλακια και καλο απογ σε ολες!!!


Καλή ξεκούραση! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 417472 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι κ πάλι!είμαστε βόλτα με τα πεθερικά μου (τρομάρα μου!) Κ τωρα πάμε σπίτι κ δε μπορούσα να γράψω.όλα καλα κ η αναγούλα υποχώρησε αλλα έχω τάση για εμετό κ δε μπορώ να κάνω, ακομα κ από μυρωδιά μπορεί να μου ρθει.

Τη δευτέρα έχουμε Αυχενικη κ ειμαι λίγο αγχωμένη.
Ποππακι φαε κ κανένα κουνουπίδι η μπρόκολο περιέχουν σίδηρο κ φακές σπανάκι κλπ τα γνωστά, προσοχή με τα συμπληρώματα σιδήρου γιατί φέρνουν δυσκοιλιότητα!εγω το κοψα εδώ κ δύο βδομάδες ο γιατρός μου είπε είμαστε σε καλα επίπεδα, μόνο φολικο περνω κ κάτι πολυβιταμινες.
Άσε που υποφέρω εδώ κ 4 μέρες από τη δυσκοιλιότητα παρά πολύ, μου γράψε κάτι σκόνες ο γιατρός κ ένα τζελ σαν υποθετο, νοιώθω λες κ ειμαι 5 χρόνων γιατί από τότε είχα προβλήματα κ με τρέχανε!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
που είστε βρε κοριτσούδια χαθήκατε!!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα σε όλες!!!αν και νιώθω ότι έμεινα μόνη μου και εδώ χαχαχαχα  Razz 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου....
καλημερα κατερινουλα μου....τι κανεις;;;;;
ποπακι μου που εισαι περιμενουμε στρουμφονεα απο το στρουμφακι σου.... Smile Smile Smile Smile 

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κορίτσια τι κανετε?Εχω αρκετο καιρο να μπω γιατι η ψυχολογια μου ηταν χαλια μετα το θετικο τεστ που ειδα κ τελικα αδιαθετησα!!!! Συγχαρητηρια στις φρεσκοεγκυουλες με το καλο τα μωρακια σας!poppaki χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου με το καλο κοπελα να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!Θελω να μου πειτε οσες εχετε εμπειρια ειχατε λευκα υγρα και πονους περιοδου πριν το θετικο τεστ?αυριο κλεινω μια εβδομαδα καθυστερησης και λεω να κανω επιτελους ενα τεστακι αλλα φοβαμαι μην απογοητευτω παλι!!!!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
viki1988 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου....
καλημερα κατερινουλα μου....τι κανεις;;;;;
ποπακι μου που εισαι περιμενουμε στρουμφονεα απο το στρουμφακι σου.... Smile Smile Smile Smile 

καλημεραααα vikaki μου εδώ εργασία και χαρα  Razz  περιμενω να περασουν οι μερες να πάω να δώ τον άντρα μου την πρωτοχρονιααα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 34 654316 

εσύ πως είσαι?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα ειμαι κατερινουλα μου.....εδω χαζευω και βαριεμαι.....
αυτα ειναι.....θα πας στον αντρουλη σου.....κοντευουν οι μερες για την Πρωτοχρονια..... Smile Smile Smile Smile Smile 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounoasteroskoni έγραψε:Καλημερα κορίτσια τι κανετε?Εχω αρκετο καιρο να μπω γιατι η ψυχολογια μου ηταν χαλια μετα το θετικο τεστ που ειδα κ τελικα αδιαθετησα!!!! Συγχαρητηρια στις φρεσκοεγκυουλες με το καλο τα μωρακια σας!poppaki χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου με το καλο κοπελα να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!Θελω να μου πειτε οσες εχετε εμπειρια ειχατε λευκα υγρα και πονους περιοδου πριν το θετικο τεστ?αυριο κλεινω μια εβδομαδα καθυστερησης και λεω να κανω επιτελους ενα τεστακι αλλα φοβαμαι μην απογοητευτω παλι!!!!!
καλημερα zouzounoasteroskoni εγω ειχα και εχω ακομα υγρα απο την αρχη της εγκυμοσυνης....οπως επισης ειχα και πονους περιοδου τοτε και μαλιστα ελεγα οτι θα αδιαθετησω και νωριτερα αλλα τελικα ημουν εγκυος....την αλλη φορα ειχες κανει τεστ και ειχε βγει θετικο χωρις να εισαι;;;;αν ναι γιατι δεν κανεις μια χοριακη τωρα που ειναι και πιο σιγουρη....
εμενα παντως αυτο με τα τεστ δεν μου εχει τυχει και ειναι η δευτερη φορα που το διαβαζω....2 φορες εκανα τεστ εγκυμοσυνης βγηκε θετικο και ημουν εγκυος και τις 2 αν και η πρωτη δεν κατεληξε καλα....

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
υπομονή!!σε 35 μέρες από ότι βλέπω θα χαζεύεις το μωρουλίνι σου!!ναι θα πάω πρώτα ο Θεός!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κορες!!!
λοιπον σας παραθετω τα νεα απο τον ντοκ:
το στρουμφακι μου ειναι μια χαρα, μεγαλωνει κανονικοτατα ειναι 21 χιλ και εχει πολυ καλη καρδιακη λειτουργια!
η αποκολληση μου ομως παλι μεγαλωσε παλι, εχει φτασει τα 21 χιλ και αυτη και ειναι πανω στον τραχηλο γι' αυτο και μου βγαζει αιμα και καφε συνεχεια.
ο ντοκ ειπε οτι συνεχιζουμε την ξαπλα και τη ακινησια, μονο για τουαλετα σηκωνομαι.
καθε μερα που περναει ειναι υπερ μας!!
θα με ξαναδει στις 30/12.
μου αυξησε τον σιδηρο σε 3 φορες την ημερα, μου εδωσε duphalac σιροπι για να με βοηθησει στην δυσκοιλιοτητα και μου εγραψε και ασβεστιο. παμε στα 11 χαπακια την ημερα!!
αυτα τα νεα μου κοριτσια!!!το στρουμφακι μου ειναι μαχητης, πρεπει να ειμαι και εγω δυνατη!!!με υπομονη, ξαπλα και την βοηθεια του θεου, ολα τα πανε καλα!!!!

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
viki1988 έγραψε:
zouzounoasteroskoni έγραψε:Καλημερα κορίτσια τι κανετε?Εχω αρκετο καιρο να μπω γιατι η ψυχολογια μου ηταν χαλια μετα το θετικο τεστ που ειδα κ τελικα αδιαθετησα!!!! Συγχαρητηρια στις φρεσκοεγκυουλες με το καλο τα μωρακια σας!poppaki χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου με το καλο κοπελα να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!Θελω να μου πειτε οσες εχετε εμπειρια ειχατε λευκα υγρα και πονους περιοδου πριν το θετικο τεστ?αυριο κλεινω μια εβδομαδα καθυστερησης και λεω να κανω επιτελους ενα τεστακι αλλα φοβαμαι μην απογοητευτω παλι!!!!!
καλημερα zouzounoasteroskoni εγω ειχα και εχω ακομα υγρα απο την αρχη της εγκυμοσυνης....οπως επισης ειχα και πονους περιοδου τοτε και μαλιστα ελεγα οτι θα αδιαθετησω και νωριτερα αλλα τελικα ημουν εγκυος....την αλλη φορα ειχες κανει τεστ και ειχε βγει θετικο χωρις να εισαι;;;;αν ναι γιατι δεν κανεις μια χοριακη τωρα που ειναι και πιο σιγουρη....
εμενα παντως αυτο με τα τεστ δεν μου εχει τυχει και ειναι η δευτερη φορα που το διαβαζω....2 φορες εκανα τεστ εγκυμοσυνης βγηκε θετικο και ημουν εγκυος και τις 2 αν και η πρωτη δεν κατεληξε καλα....
ναι ειχα κανει το predictor και ειχε βγει αχνο θετικο και μετα απο μια εβδομαδα αδιαθετησα!το σκεφτηκα για χωριακη αλλα ο αντρας μου ειναι στη δουλεια και δεν εχω με τη να παω στο μικροβιολογικο γιαυτο το απογευμα που θα ερθει θα παω να παρω ενα τεστ κ θΑ το κανω αυριο το πρωι αν δεν μου εχει ερθει!εκτος απο τους πονους και τα υγρα ειχες αλλα συμπτωματα?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε ρε ποπακι μου σε περιμεναμε πως και πως....ολα θα πανε μια χαρα....δεν θελω να αγχωνεσαι για τπτ.....οσο δυνατο ειναι το στρουμφακι σου αλλο τοσο δυνατη πρεπει να εισαι και εσυ η στρουμφομανουλα.....υπομονη..το ξερω ειναι δυσκολο να περνας ολη την ημερα στο κρεβατι αλλα ειναι για καλο....ετσι και μια ξαδερφη του αντρα μου εμεινε στο κρεβατι και τωρα κραταει την υπεροχη μπουμπουκα της στα χερια της....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις