Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valgreg έγραψε:

Καλημέρα όλη μέραααααα!!!

πρωινη πρωινη εγω σημερα κοριτσια μου μιας και ξυπνησα να φτιαξω τσαγακι στον αντρουλη και να τον χαιρετησω για τη δουλεια.
εχει υπηρεσια σημερα παλι το μαναρακι μου και θα ερθει αυριο το πρωι.
αφηστε κοριτσια εδω και 2 εβδομαδες και κατι ταλαιπωρείτε από σπαστικη βρογχιτιδα.
χτες παλι ματι δεν εκλεισε απο τον βηχα.
εχουμε παει 3 φορες στο γιατρο,σε δυο διαφορετικους.
εισπνοες,αντιβιωση,χαπια,γαργαρες ολα τα κανει αλλα ειπαν πως πρεπει να κανει τον κυκλο του και θα τον ταλαιπωρησει καιρο.
ευχομαι να περασει γρηγορα γιατι στεναχωριεμαι να τον βλεπω ετσι.φανταστειτε οτι απο τον πολυ βηχα ποναει στα πλευρα και το στομαχι!

χτες μαγειρεψα μια μακαρονοπιτα μουρλια!!
σαλατουλα,και εψησα στο γκριλ μπριζολιτσες,μπιφτεκακια και λουκανικα.
αχ με εφαγε αυτο το μισο λουκανικο που εφαγα κοριτσια,ολη τη μερα μου ειχε κατσει ωσπου το βραδυ εκανε την μεγαλη εξοδο εκ στοματος  Shocked Shocked Laughing Laughing 

σημερα το μενου εχει σκετη σαλατα μιας και θα ειμαι μονη σαν το λεμονι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 328109 

αργοτερα θα βγω για κατι ψωνια και περιμενω τηλεφωνο γιατι σημερα ερχεται επιτελους το πλυντηριο μας  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 

αλλη πικρα απο εκει κοριτσια,η υγρασια εδω ειναι υπερβολικα αυξημενη και σε συνδυασμο με το πολυ κρυο επλυνα ρουχα τη δευτερα,τα απλωσα και χτες ακομα ηταν παπι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 534787 με επιασαν τα νευρα μου οσο σκεφτομουν οτι τα επλυνα οοοοολα στο χερι  Twisted Evil Twisted Evil 

αυτα απο εμενα,πολλα ειπα παλι,ολοκληρο σεντονι  Laughing Laughing 

οριστε τα καφεδακια,τσαγακια οτι θετε  Rolling Eyes Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 438696 

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ

Καλημέρα ζουζουνίτσα μου!!!!μωρέ ταλαιπωρία να πλένεις στο χέρι  Sad Sad  άντε να έρθει το πλυντηριάκι σου να ησυχάσεις!!!!
εχτές δε μπήκα να σας μιλήσω και μου λείψατεεεε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinoula έγραψε:

Καλημέρα ζουζουνίτσα μου!!!!μωρέ ταλαιπωρία να πλένεις στο χέρι  Sad Sad  άντε να έρθει το πλυντηριάκι σου να ησυχάσεις!!!!
εχτές δε μπήκα να σας μιλήσω και μου λείψατεεεε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 

Καλημέρα Κατερινάκι μου,καλα εισαι?

εγω εδω μοναχουλα οπως και εσυ φανταζομαι.
περιμενω,πιστευω να ερθει μεχρι τις 12 γιατι το φορτηγο ερχεται απο Αλεξανδρουπολη.
ναι αστα μεγαλη ταλαιπωρια αλλα τι να κανεις ειχαν μαζευτει αρκετα μεσα σε μια εβδομαδα.
και εμας μας ελειψες!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valgreg έγραψε:
katerinoula έγραψε:

Καλημέρα ζουζουνίτσα μου!!!!μωρέ ταλαιπωρία να πλένεις στο χέρι  Sad Sad  άντε να έρθει το πλυντηριάκι σου να ησυχάσεις!!!!
εχτές δε μπήκα να σας μιλήσω και μου λείψατεεεε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 

Καλημέρα Κατερινάκι μου,καλα εισαι?

εγω εδω μοναχουλα οπως και εσυ φανταζομαι.
περιμενω,πιστευω να ερθει μεχρι τις 12 γιατι το φορτηγο ερχεται απο Αλεξανδρουπολη.
ναι αστα μεγαλη ταλαιπωρια αλλα τι να κανεις ειχαν μαζευτει αρκετα μεσα σε μια εβδομαδα.
και εμας μας ελειψες!!

καλά είμαι λέω το προσπαθώ τουλάχιστον!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 
μοναχούλα μου είμαι ναι τώρα είμαι στη δουλειά γι αυτό μπαινω βγαίνω έχει και ένα παλιόκαιρο ρίχνει καρεκλοπόδαρα έξω!!!!άντε εσύ δε θα είσαι για πολύ θα έρθει ο αντρούλης σου περαστικά κιόλας!!το περνάω και εγώ κάποιες φορές με τον δικό μου όταν κρυώσει ειδικά..... παίρνει και εμένα εισπνοές και κάτι αλλα χαπάκια πριν κοιμηθεί αλλά αν τον πιάσει κρίση βήχα δράμα.μέχρι νοσοκομείο έχουμε παει μια φορα

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
βρεχει βρεχει κ εγω εκανα κοπανα απο τη δουλεια σημερα....!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 

σημερα εχω γιατρο το απογευμα και εχω αγωνια να δω το νινι μου!!!!!!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
βρεχει βρεχει κ εγω εκανα κοπανα απο τη δουλεια σημερα....!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 

σημερα εχω γιατρο το απογευμα και εχω αγωνια να δω το νινι μου!!!!!!!

καλημέραααααααααααα!!!
αααα καλά έκανες!!!και εγώ έβλεπα στον υπνο μου ότι έκανα κοπάνα χαχαχαχα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 
τέλειαααα!!!θα πας να καμαρώσεις το νινί σου που μεγαλώνειιιιιιι!!!!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και χρονια πολλα σε οοοοοοοολες!!!

τι κανετε πως περασατε???

τελευταια μερα στην δουλεια σημερα και μετα αδειααααααααααα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:καλημερα και χρονια πολλα σε οοοοοοοολες!!!

τι κανετε πως περασατε???

τελευταια μερα στην δουλεια σημερα και μετα αδειααααααααααα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!


καλημέρα χρονια πολλά και καλά!!!εγώ ήσυχα στο σπίτι με τη μανούλα μου!!!και εσύ άδεια και εγώ!!!όλη την επόμενη εβδομάδα θα π'αω στον αντρούλη μου!!!ντοινγκ ντοινγκ ντοινγκ!!!θα είμαι αδιάθετη και δε θα μπορώ να ζουζουνίσω Embarassed  Embarassed  αλλα τι να κάνουμε  Razz Razz Razz Razz 

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinoula έγραψε:
darsel έγραψε:καλημερα και χρονια πολλα σε οοοοοοοολες!!!

τι κανετε πως περασατε???

τελευταια μερα στην δουλεια σημερα και μετα αδειααααααααααα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!


καλημέρα χρονια πολλά και καλά!!!εγώ ήσυχα στο σπίτι με τη μανούλα μου!!!και εσύ άδεια και εγώ!!!όλη την επόμενη εβδομάδα θα π'αω στον αντρούλη μου!!!ντοινγκ ντοινγκ ντοινγκ!!!θα είμαι αδιάθετη και δε θα μπορώ να ζουζουνίσω Embarassed  Embarassed  αλλα τι να κάνουμε  Razz Razz Razz Razz 

κι εγω εχτες αδιαθετησα αλλα τι να γινει! οσο εχουμε περιοδο εχουμε και ελπιδα να γινουμε μανες, ετσι το βλεπω - λιγο ανορθοδοξος τροπος βεβαια για να ελπιζω αλλα βοηθαει ιδιως οταν παιρνω ενα κουτι παυσιπονα για να αντιμετωπισω τον πονο!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinoula έγραψε:
καλά είμαι λέω το προσπαθώ τουλάχιστον!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 
μοναχούλα μου είμαι ναι τώρα είμαι στη δουλειά γι αυτό μπαινω βγαίνω έχει και ένα παλιόκαιρο ρίχνει καρεκλοπόδαρα έξω!!!!άντε εσύ δε θα είσαι για πολύ θα έρθει ο αντρούλης σου περαστικά κιόλας!!το περνάω και εγώ κάποιες φορές με τον δικό μου όταν κρυώσει ειδικά..... παίρνει και εμένα εισπνοές και κάτι αλλα χαπάκια πριν κοιμηθεί  αλλά αν τον πιάσει κρίση βήχα δράμα.μέχρι νοσοκομείο έχουμε παει μια φορα

μιλησα με τη μανα μου και εγω στον πειραια και μου ειπε πως βρεχει καρεκλες τουλαχιστον αυτο μου ειπε πιο πρωι.
αυριο πρωι ερχεται ο αντρας μου απο την υπηρεσια.
και εμενα παιρνει κατερινακι ενα χαπακι πριν κοιμηθει και πριν μια εβδομαδα και εμεις πηγαμε νοσοκομειο αστα.
θυμησε μου ξεχναω κιολας.αθηνα εισαι?
ο αντρουλης σου κανει εσωτερικα ταξιδια η στο εξωτερικο?

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
katerinoula έγραψε:
καλά είμαι λέω το προσπαθώ τουλάχιστον!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 
μοναχούλα μου είμαι ναι τώρα είμαι στη δουλειά γι αυτό μπαινω βγαίνω έχει και ένα παλιόκαιρο ρίχνει καρεκλοπόδαρα έξω!!!!άντε εσύ δε θα είσαι για πολύ θα έρθει ο αντρούλης σου περαστικά κιόλας!!το περνάω και εγώ κάποιες φορές με τον δικό μου όταν κρυώσει ειδικά..... παίρνει και εμένα εισπνοές και κάτι αλλα χαπάκια πριν κοιμηθεί  αλλά αν τον πιάσει κρίση βήχα δράμα.μέχρι νοσοκομείο έχουμε παει μια φορα

μιλησα με τη μανα μου και εγω στον πειραια και μου ειπε πως βρεχει καρεκλες τουλαχιστον αυτο μου ειπε πιο πρωι.
αυριο πρωι ερχεται ο αντρας μου απο την υπηρεσια.
και εμενα παιρνει κατερινακι ενα χαπακι πριν κοιμηθει και πριν μια εβδομαδα και εμεις πηγαμε νοσοκομειο αστα.
θυμησε μου ξεχναω κιολας.αθηνα εισαι?
ο αντρουλης σου κανει εσωτερικα ταξιδια η στο εξωτερικο?

ω ναι! εγω εφυγα απο το σπιτι 930 για να παω για δουλεια καθως ο δρομος εξω ηταν ποταμι - πηρα το κουπι μου και ξεκινησα για το γραφειο. Παντως δεν ειχε καθολου κινηση εκεινη την ωρα, ουτε φαναρι δεν με επιασε!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
βρεχει βρεχει κ εγω εκανα κοπανα απο τη δουλεια σημερα....!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 215994 

σημερα εχω γιατρο το απογευμα και εχω αγωνια να δω το νινι μου!!!!!!!

καλημερα ομορφια μου!

εδω δεν βρεχει αλλα εχει πολυ υγρασια και ομιχλη,οι δρομοι ειναι μουσκεμα!
London το καναμε εδω περα  Laughing  Laughing 
καλα εκανες και την εκανες κοπανα να ηρεμησεις λιγο.
αντε λιγες ωριτσες εμειναν μεχρι το απογευμα και θα το δεις το σπορινι!
τι ωρα εχεις ραντεβου?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:καλημερα και χρονια πολλα σε οοοοοοοολες!!!

τι κανετε πως περασατε???

τελευταια μερα στην δουλεια σημερα και μετα αδειααααααααααα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!

καλημερα κοριτσαρα μου και χρονια πολλα!!

εγω περασα μονη τα χριστουγεννα,εχω μετακομισει ορεστιαδα στον αντρα μου και καλως εχοντων των πραγματων στις 30 κατεβαινουμε Αθηνα με αδεια.
ευχομαι να απολαυσεις την αδειούλα σου και να ξεκουραστεις!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου ομορφα!!!
τι μου κανετε;;;;
εγω ειμαι με τρελο μπουκωμα και δυστυχως ο φυσιολογικος ορος που βαζω δεν κανει τπτ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ευτυχως ο βηχας εχει μειωθει πολυ!
εδω ριχνει καρεκλες απο το πρωι. ευτυχως ο αντρουλης εχει αδεια μεχρι της 2/1 οποτε τον εχω παρεουλα.χτες το βραδυ ειδαμε παρεουλα ταινιουλα,τι καλα!!!
ρε παιδια ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι!!!!
τι να κανουμε υπομονη......
αννουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 αντε ερχεται η αδειουλα σου. θα ξεκουραστεις......επιτελους!!!εχω κολλητη που κανει την δουλεια σου (αν θυμασαι την εκανα και εγω, το ειχαμε πει καποτε)και ξερω το στρες που εχουν τετοιου ειδους εταιρειες!!
μαρακι, αντε ραντεβου με το ζουζουνα σημερα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 35468 εγω την δευτερα!!!
βαλεντινακι μου τι καλα που επιτελους ειστε κανονικη οικογενεια με τον αντρουλη σου!!!!υπομονη με τις υγρασιες εκει πανω. το εχω ακουσει και εγω, εδω στον πειραια και δεν στεγνωνουν τα ρουχα, ποσο μαλλον εκει πανω!!!
κατερινα μου πολλες υπεροχες καλημερες και σε σενα!!!!!
πολλα φιλια και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="poppaki"]καλημερα κοριτσια μου ομορφα!!!
τι μου κανετε;;;;
εγω ειμαι με τρελο μπουκωμα και δυστυχως ο φυσιολογικος ορος που βαζω δεν κανει τπτ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ευτυχως ο βηχας εχει μειωθει πολυ!
εδω ριχνει καρεκλες απο το πρωι. ευτυχως ο αντρουλης εχει αδεια μεχρι της 2/1 οποτε τον εχω παρεουλα.χτες το βραδυ ειδαμε παρεουλα ταινιουλα,τι καλα!!!
ρε παιδια ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι!!!!
τι να κανουμε υπομονη......
αννουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 αντε ερχεται η αδειουλα σου. θα ξεκουραστεις......επιτελους!!!εχω κολλητη που κανει την δουλεια σου (αν θυμασαι την εκανα και εγω, το ειχαμε πει καποτε)και ξερω το στρες που εχουν τετοιου ειδους εταιρειες!!
μαρακι, αντε ραντεβου με το ζουζουνα σημερα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 35468 εγω την δευτερα!!!
βαλεντινακι μου τι καλα που επιτελους ειστε κανονικη οικογενεια με τον αντρουλη σου!!!!υπομονη με τις υγρασιες εκει πανω. το εχω ακουσει και εγω, εδω στον πειραια και δεν στεγνωνουν τα ρουχα, ποσο μαλλον εκει πανω!!!
κατερινα μου πολλες υπεροχες καλημερες και σε σενα!!!!!
πολλα φιλια και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 
[/quote

καλημερα κοριτσαρα μου και περαστικα σου!!
χαιρομαι που σημερα εισαι λιγο καλυτερα!!
εδω παιδια αρχισε να βρεχει κιολας ελεος!!
ραντεβουδακι τη Δευτερα ε?τι καλα!!!εγω μαλλον θα μπω Τριτη πρωι να μαθω τα νεα σου γιατι Δευτερα ταξιδευουμε οδικως για Αθηνα και θα ειμαστε ολη μερα στον δρομο αστα να πανε!
πολλά φιλακιααα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 35468 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valgreg έγραψε:
poppaki έγραψε:καλημερα κοριτσια μου ομορφα!!!
τι μου κανετε;;;;
εγω ειμαι με τρελο μπουκωμα και δυστυχως ο φυσιολογικος ορος που βαζω δεν κανει τπτ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ευτυχως ο βηχας εχει μειωθει πολυ!
εδω ριχνει καρεκλες απο το πρωι. ευτυχως ο αντρουλης εχει αδεια μεχρι της 2/1 οποτε τον εχω παρεουλα.χτες το βραδυ ειδαμε παρεουλα ταινιουλα,τι καλα!!!
ρε παιδια ολος ο κοσμος αρρωστος ειναι!!!!
τι να κανουμε υπομονη......
αννουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 αντε ερχεται η αδειουλα σου. θα ξεκουραστεις......επιτελους!!!εχω κολλητη που κανει την δουλεια σου (αν θυμασαι την εκανα και εγω, το ειχαμε πει καποτε)και ξερω το στρες που εχουν τετοιου ειδους εταιρειες!!
μαρακι, αντε ραντεβου με το ζουζουνα σημερα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 35468 εγω την δευτερα!!!
βαλεντινακι μου τι καλα που επιτελους ειστε κανονικη οικογενεια με τον αντρουλη σου!!!!υπομονη με τις υγρασιες εκει πανω. το εχω ακουσει και εγω, εδω στον πειραια και δεν στεγνωνουν τα ρουχα, ποσο μαλλον εκει πανω!!!
κατερινα μου πολλες υπεροχες καλημερες και σε σενα!!!!!
πολλα φιλια και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 
[/quote

καλημερα κοριτσαρα μου και περαστικα σου!!
χαιρομαι που σημερα εισαι λιγο καλυτερα!!
εδω παιδια αρχισε να βρεχει κιολας ελεος!!
ραντεβουδακι τη Δευτερα ε?τι καλα!!!εγω μαλλον θα μπω Τριτη πρωι να μαθω τα νεα σου γιατι Δευτερα ταξιδευουμε οδικως για Αθηνα και θα ειμαστε ολη μερα στον δρομο αστα να πανε!
πολλά φιλακιααα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 35468 

μου κόπηπε η σύνδεση  Twisted Evil Twisted Evil 
μένω εκτός Αθηνών καμια ώρα Σαρωνιδα ο καλός μου είναι στην γραμμη Πάτρα Ανκόνα
poppaki περαστικά ζουζουνίτσα μου υπομονή και θα περάσει!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinoula έγραψε:
μου κόπηπε η σύνδεση  Twisted Evil Twisted Evil 
μένω εκτός Αθηνών καμια ώρα Σαρωνιδα ο καλός μου είναι στην γραμμη Πάτρα Ανκόνα
poppaki περαστικά ζουζουνίτσα μου υπομονή και θα περάσει!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 

εγω δουλευα Σπατα Κατερινακι πολλααα χρονια!
ααα η αδερφη μου προχτες με τον γαμπρο μου ηρθαν οδικως απο Ολλανδια και πηραν το καραβι απο Ιταλια για Πατρα χαχαχα.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινα σαρωνιδα εεεε!!!
πολυ ωραια περιοχη. παντα μου αρεσε να κανουμε βολτα με τον αντρουλη απο εκει τα βραδια, μεχρι αναβυσσο, ή λαυριο.
γενικα ειμαι της βολτας με το αυτο!!!
εχει και φοβερα σπιτια απο εκει!!!
απλα νομιζω οτι ειναι λιγο δυσκολο με τα μαγαζια. δεν εχεις τα παντα κοντα σου. εκτος αν εισαι σε καποιο σημειο που εχεις κοντινη προσβαση σε μαγαζια.

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valgreg έγραψε:
katerinoula έγραψε:
μου κόπηπε η σύνδεση  Twisted Evil Twisted Evil 
μένω εκτός Αθηνών καμια ώρα Σαρωνιδα ο καλός μου είναι στην γραμμη Πάτρα Ανκόνα
poppaki περαστικά ζουζουνίτσα μου υπομονή και θα περάσει!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 417472 

εγω δουλευα Σπατα Κατερινακι πολλααα χρονια!
ααα η αδερφη μου προχτες με τον γαμπρο μου ηρθαν οδικως απο Ολλανδια και πηραν το καραβι απο Ιταλια για Πατρα χαχαχα.

είναι απόσταση τα Σπάτα!!!
α λες να ήταν στο πλοιό του άντρα μου?χαχαχαχα!!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:κατερινα σαρωνιδα εεεε!!!
πολυ ωραια περιοχη. παντα μου αρεσε να κανουμε βολτα με τον αντρουλη απο εκει τα βραδια, μεχρι αναβυσσο, ή λαυριο.
γενικα ειμαι της βολτας με το αυτο!!!
εχει και φοβερα σπιτια απο εκει!!!
απλα νομιζω οτι ειναι λιγο δυσκολο με τα μαγαζια. δεν εχεις τα παντα κοντα σου. εκτος αν εισαι σε καποιο σημειο που εχεις κοντινη προσβαση σε μαγαζια.


poppaki μου ωραία είναι τώρα πια έχω συνηθίσει αλλά για όλα θέλεις αυτοκίνητο ακόμα και για ένα παγωτό βρε παιδί μου

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
its shopping time!

το menu αυριο εχει γιουβαρλακια αυγολεμονο και μανιταροπιτα.

τα λεμε αργοτερα κοριτσαρες φιλακιααα

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια μου τρελο μπουκωμα.
ουτε με φυσιολογικο ορο, ουτε με φυσιομερ ανοιγει η μυτη.
πηρα τον ντοκ και μου ειπε οτι για καμια δυο μερες μπορω να βαλω λιγο οτριβιν μονο το βραδυ για να κοιμηθω.
αντε να περασει και αυτο......τι αλλο πια θα μου τυχει;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;;;;;;
κατ'αρχην καλοριζικο το καινουργιο θεματακι.....ευχομαι να γεμισει φουσκωμενες κοιλιτσες συντομα......
Χρονια πολλα σε ολες και Καλη Πρωτοχρονια να εχουμε.....
τα νεα σας κοριτσια μου....

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:αχ κοριτσια μου τρελο μπουκωμα.
ουτε με φυσιολογικο ορο, ουτε με φυσιομερ ανοιγει η μυτη.
πηρα τον ντοκ και μου ειπε οτι για καμια δυο μερες μπορω να βαλω λιγο οτριβιν μονο το βραδυ για να κοιμηθω.
αντε να περασει και αυτο......τι αλλο πια θα μου τυχει;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

κοριτσακι μου κανε υπομονη και θα περασει,πρεπει να κανει τον κυκλο του μαναρακι μου δεν περναει αλλιως.
μη στεναχωριεσαι ιωσουλα ειναι.
το ξερω οτι το μπουκωμα της μυτης ειναι πολυ ενοχλητικο.
περαστικουλια σου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 35468 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;;;;;;
κατ'αρχην καλοριζικο το καινουργιο θεματακι.....ευχομαι να γεμισει φουσκωμενες κοιλιτσες συντομα......
Χρονια πολλα σε ολες και Καλη Πρωτοχρονια να εχουμε.....
τα νεα σας κοριτσια μου....

καλησπερα Βικακι μου τι κανετε μανουλα και μωρακι?
εγω εδω καλα ειμαι μονη σημερα,ο αντρας μου εχει υπηρεσια.
περιμενω 3-5 να μου φερουν το πλυντηριο.
βγηκα και ψωνισα κιολας και φορτωθηκα σαν το γαιδουρι.
λεω το βραδυ να φτιαξω γιουβαρλακια και μια μανιταροπιτα για αυριο και ειπα να τα κανω σημερα ετσι ωστε να μην τον ξυπνησω που θα ειναι ξενυχτισμενος.
με αυτον τον παλιοκαιρο εδω με εχει πιασει και ενας πονος στον ωμο αστα να πανε!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέραα τι μου κάνετε??εμένα με εχουν πιάσει τα νευρακια μου Razz Razz νιώθω οτι θα αδιαθετήσω νωρίτερα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 2 679259
να δω πως θα ταξιδεψω!!! 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις