Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα! Χρόνια πολλά, καλή χρονιά!! Κορίτσια και αγόρια του forum, εσείς πιστεύετε;; Εγώ πάντα το φοβόμουν το μάτι αλλά με τα χθεσινά γεγονότα είμαι στα πρόθυρα να καλέσω παπά για ευχέλαιο! Λοιπόν ξεκινάω το σεντόνι μου!!
Χτες λόγω της ονομαστικής εορτής του συζύγου μου είχα καλεσμένους στο σπίτι. Την προηγούμενη μέρα είχα τηλ. στην θεία μου (αδερφή του πατέρα μου) για τα χρόνια πολλά και να τους καλέσω στο τραπέζι. Αρχικά είπε ότι όλοι δουλεύουν και δεν θα μπορέσει αλλά λίγο πριν κλείσουμε το τηλ. μου είπε ότι ίσως περάσει αυτή για λίγο. Ε την επόμενη ήρθε από τις 6 στο σπίτι, πάνω στην φούρια μου και καλά για να βοηθήσει. Την κερνάω, κάθετε λίγο και κατά τις 7 μπαίνει στην κουζίνα και ρωτάει τι να κάνει. Είχα φαγητό στην εστία και στον φούρνο, της λέω για δες αν χρειάζεται να χαμηλώσω τον φούρνο μην αρπάξει το φαγητό. Κοιτάει και λέει "κοίτα ωραίο σύστημα που έχεις εσύ και σέρνεται έξω το ταψί όχι σαν εμένα που πρέπει να το κρατάω με το χέρι για να το κοιτάξω". 8 παρά κάνει ένα μπαμ και πέφτει το ρεύμα. Τρέχει ο άντρας μου στον πίνακα, όλα πάνω, μου λέει θα έκλεισε ο γενικός από κάτω. Τον ανοίγει και αμέσως πάλι μπαμ! Λέω κάτσε να κλείσω ότι συσκευή έχω ανοιχτή να δούμε που είναι το πρόβλημα. Με τα πολλά ανακαλύπτω ότι φταίει ο φούρνος. Για να μην τα πολύ λέω κάναμε άλλες 2 προσπάθειες να τον ανοίξουμε μέχρι που μάλλον κάηκε! Τώρα δουλεύει μόνο η εστία από πάνω. Τα έπαιξα, ο κόσμος άρχισε να έρχεται κι εγώ να τρέχω να βρω φουρνάκι για να τελειώσω το μαγείρεμα. Ξυπνάει ο μικρός μου (10.5 μηνών) και τρέχει να το πάρει, κλάμα.. Αρχίζει η θεία μου "κοίτα που δεν με θέλει και κοίτα που κλαίει και με ξέχασε κτλ κτλ". Τον πιάνει ο νονός του, χάρες το μωρό, του γελούσε τον φιλούσε! Κάθεται στην καρέκλα ο άνθρωπος με το παιδί αγκαλιά και γυρίζει και του λέει η θεία "μα δες πως σε θέλει εσένα ενώ εμένα καθόλου. Κοίτα πόσο ωραία κάθεται μαζί σου" μπροστά στα μάτια μας φεύγει το μωρό από τα χέρια του νονού σαν τσουβάλι και πέφτει κάτω!  Shocked  Αποτέλεσμα; Ένα τεράστιο καρούμπαλο στο κεφάλι! Ευτυχώς το παιδί είναι μια χαρά! Αλλά εμείς πάθαμε σοκ! Το περνάμε και αυτό. Εκεί που τρώγαμε ωραία και καλά, σηκώνεται πάλι η θεία και πάει να πλύνει κάτι πιάτα. Ρε θεία ας τα σε παρακαλώ θα τα κάνω μετά εγώ, αυτή "εγώ τέλειωσα άσε να σου κάνω μερικά μην τα κάνεις όλα μαζί μετά και πάθεις καμία ζημιά". Ορκίζομαι ότι δεν σας λέω ψέματα, δεν πρόλαβε να πλύνει 3 πιάτα και την ακούω να λέει "πω πω νερά.." Άνοιξε ο σωλήνας από κάτω και πλημμύρισε η κουζίνα! Να τρέχω με σφουγγαρίστρες και κουβά μπροστά στο κόσμο! Λέω δεν αντέχω άλλο κάτι πολύ κακό θα συμβεί δεν είναι δυνατόν!! Όλοι να κάνουμε τον σταυρό μας. Κουτσά στραβά ήρθε η ώρα που η θεία θέλει να φύγει. Φεύγοντας λέει στον νονό "Εσύ μένεις μακριά ε; Να προσέχεις στον δρόμο με το αμάξι" και σ εμένα "Έχω κι εγώ προβλήματα στο σπίτι μου αλλά κι εσένα δεν σου λείπουν οι ζημιές..". Ο νονός μέχρι να φτάσει σπίτι του είχε κλ.... μέντες από τον φόβο του κι εγώ πάω να ανάψω τα σποτάκια που είχα στο πάσο και κάηκαν! Ε όχι πείτε μου τώρα είναι όλα αυτά τυχαία; Δηλαδή πόσο πια;; Ο άντρας μου χρόνια τώρα γρουσούζα την φωνάζει κι έχουμε μαλώσει πολλές φορές γι αυτό. Μήπως δεν έχει και τόσο άδικο τελικά;;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing χαχαχααχαχα
Σαν να βλεπω επεισοδιο του "Ρετιρε", Ελενη και Ιασωνας!!! 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Δεν πιστευω σε αυτα.. Νομιζω οτι εμεις οι ιδιοι αφηνουμε περιθωριο να συμβουν.

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πιστευω και παραπιστευω... δεν ειναι για μενα τα γεγονοτα που σου συνεβησαν.. μερικοι ματιαζουν και αθελα τους... αλλα η γλωσσοφαγια ρε συ δεν πεζεται σε μενα αντως και παντα οταν θα βγω ετσι και αρχισει ξαφνικα να με πιανει ημικρανια να τρεχουν τα ματια μου κλαμματα και να χασμουριεμαι τελειωσε χαλαει ολη μου η εξοδος.. και παντα οταν παρω την γιαγια του ανδρα μου και την πω ξεματιασε με σε ενα τεταρτο ειμαι περδικι σαν να μην εγινε τιποτα... και μετα παντα με περνει πο πο αθηνουλα πολυ ματι σκασμενη ησουν... ο κοσμος ειναι κακος και θελει να προσεχουμε παντα φοραω το βαφτιστικο μου το ματακι και σταυρο...

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nanakaboubou έγραψε:πιστευω και παραπιστευω... δεν ειναι για μενα τα γεγονοτα που σου συνεβησαν.. μερικοι ματιαζουν και αθελα τους... αλλα η γλωσσοφαγια ρε συ δεν πεζεται σε μενα αντως και παντα οταν θα βγω ετσι και αρχισει ξαφνικα να με πιανει ημικρανια να τρεχουν τα ματια μου κλαμματα και να χασμουριεμαι τελειωσε χαλαει ολη μου η εξοδος.. και παντα οταν παρω την γιαγια του ανδρα μου και την πω ξεματιασε με σε ενα τεταρτο ειμαι περδικι σαν να μην εγινε τιποτα... και μετα παντα με περνει πο πο αθηνουλα πολυ ματι σκασμενη ησουν... ο κοσμος ειναι κακος και θελει να προσεχουμε παντα φοραω το βαφτιστικο μου το ματακι και σταυρο...

Κι εγώ δεν πιστεύω ότι είναι κακός άνθρωπός, απλά πάντα κλαίγεται! Πάντα και για τα πάντα και νομίζω ότι "φέρνει" κακή τύχη ρε παιδί μου! Έσκασα χτες, έσκασα! Κι εμένα όλο μου λένε για το ματάκι στο παιδί κι εγώ συνέχεια το ξεχνάω.. Πρέπει να του το φοράω συνέχεια!

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lillybell έγραψε: Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing χαχαχααχαχα
Σαν να βλεπω επεισοδιο του "Ρετιρε", Ελενη και Ιασωνας!!! 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Δεν πιστευω σε αυτα.. Νομιζω οτι εμεις οι ιδιοι αφηνουμε περιθωριο να συμβουν.

Χα χα χα που το ξέθαψες;;;!!!! Καλού κακού πάντως θα κάνουμε καιρό να την ξανά καλέσουμε!!  Laughing 

MIKROULA!!

MIKROULA!!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε: Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing χαχαχααχαχα
Σαν να βλεπω επεισοδιο του "Ρετιρε", Ελενη και Ιασωνας!!! 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Δεν πιστευω σε αυτα.. Νομιζω οτι εμεις οι ιδιοι αφηνουμε περιθωριο να συμβουν.
Συμφωνω απολυτα!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To ξέρω δνε ειναι στείο αλλα ..........ελιωσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  Απο την μια δεν πιστευω αλλα απο την αλλη ειναι κατι γεγονοτα............... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ede έγραψε:To ξέρω δνε ειναι στείο αλλα ..........ελιωσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  Απο την μια δεν πιστευω αλλα απο την αλλη ειναι κατι γεγονοτα............... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Που βγάζουν μάτι!!! Βλέπω το άντρα μου στην επόμενη επίσκεψή της να την λούζει με σκόρδα και αλάτι!! Εκεί να δεις γέλια!

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpempakos1 έγραψε:
ede έγραψε:To ξέρω δνε ειναι στείο αλλα ..........ελιωσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  Απο την μια δεν πιστευω αλλα απο την αλλη ειναι κατι γεγονοτα............... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Που βγάζουν μάτι!!! Βλέπω το άντρα μου στην επόμενη επίσκεψή της να την λούζει με σκόρδα και αλάτι!! Εκεί να δεις γέλια!

χαχαχα

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:To ξέρω δνε ειναι στείο αλλα ..........ελιωσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  Απο την μια δεν πιστευω αλλα απο την αλλη ειναι κατι γεγονοτα............... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
αυτο ακριβως κ εγω δεν πιστευω αλλα τυχαιο ςιναι που μερικοι ανθρωποι ξκουβαλανε γρουσουζια κ αλλοι τυχη.εμενα οταν μου πει μια γυναικα(δεν λεω ποια)οτι το παιδι ειναι αρρωστο ενω ειναι καλα ε μεσα στη βδομαδα αρρωσταινει!η με το χτικιο οταν καθετε στην κουζινα κυριολεκτικα πανω απο το κεφαλι μου κ με παρακολουθει θα καψω το φαι η θα χυθει απο την κατσαρολα.τυχαιο;;;;δεν νομιζω!!!!

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλή χρονιά κορίτσια με υγεία και χαρά σε όλα τα σπιτικά!!!!!!!!

Αχ τι γέλιο με το ποστ, συγνώμη αλλά ήταν σαν να βλέπω ταινία.....!!!!!!

Να σας πω λοιπόν ότι το μάτι, το αποδέχεται και η θρησκεία μας.... το ονομάζει "βασκανία" για την οποία υπάρχει και ειδική προσευχή του Αγ. Κυπριανού....

Δε μπορεί να είναι τυχαίο, δεν μπορεί να είναι όλα συμπτώσεις, καλό είναι βέβαια να μην περνάμε στο άλλο άκρο, δλδ κάθε μέρα ματιασμένοι, αλλά οτι υπάρχει.........υπάρχει!!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσι μου καλη χρονια να σου ευχηθω και οι ατυχιες σου να σταματησουν εδω!
Δεν σου κρυβω οτι δεν πολυπιστευα, μετα το μηνυμα σου ομως αναθεωρω πραγματικα!!!!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα καλα μιλαμε δεν υπαρχει!!! Μακρια κ αγαπημενα πες της θεια! Ποπο μου εφτιαξες το βραδυ ακομα γελαω! Συγνωμη που γελαω ενω σου συνεβησαν τοσα. Πες της τοθ χρονου θα πατε αλλου για τραπεζι για να μη ξαναρθει ποπο παναγιτσα μου μαυρο συννεφο εχει απο πανω της!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα καλα μιλαμε δεν υπαρχει!!! Μακρια κ αγαπημενα πες της θεια! Ποπο μου εφτιαξες το βραδυ ακομα γελαω! Συγνωμη που γελαω ενω σου συνεβησαν τοσα. Πες της τοθ χρονου θα πατε αλλου για τραπεζι για να μη ξαναρθει ποπο παναγιτσα μου μαυρο συννεφο εχει απο πανω της!

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε: Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing χαχαχααχαχα
Σαν να βλεπω επεισοδιο του "Ρετιρε", Ελενη και Ιασωνας!!! 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Απειρα like!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Catty έγραψε:
Lillybell έγραψε: Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing χαχαχααχαχα
Σαν να βλεπω επεισοδιο του "Ρετιρε", Ελενη και Ιασωνας!!! 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Απειρα like!!!!!

Εισαι φαν Catty;

Ελενη - Ιασων - θεια Χριστινα - κυρα Θαλεια... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Μοιρασε τους ρολους οπως τα περιγραφει η κοπελα..χχααχαχα Laughing Laughing Laughing 

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαι ρετ(ι)ρομανιακ!!!

Αν δεν είχαν μωρο θα μπορούσαν επίσης να ειναι το ζευγάρι ο Χρήστος και η Κατερινα και η Θεια να ηταν η Αμαλία η αλλιώς ξινη. Στο τέλος θα σφουγγαριζε η κυρία σοφία το πάτωμα απο τα νερά επειδη το καλεσμα θα ηταν δικη της  ιδέα  και η σκηνή θα τελείωνε με την ατάκα της Κατερίνας "μου ήθελες δεξιώση; Σφουγγαριζε τωρα!! Σφουγγαριζε τωρα!!!!"
(Ηχος απο σινθεσαιζερ)


Αχ τέτοια χαρα νυχτιατικα να μιλάμε για το ρετιρε  Πιστεύετε στο "κακό μάτι"-"γλωσσοφαγιά"; 654316

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Catty έγραψε:Ειμαι ρετ(ι)ρομανιακ!!!

Αν δεν είχαν μωρο θα μπορούσαν επίσης να ειναι το ζευγάρι ο Χρήστος και η Κατερινα και η Θεια να ηταν η Αμαλία η αλλιώς ξινη. Στο τέλος θα σφουγγαριζε η κυρία σοφία το πάτωμα απο τα νερά επειδη το καλεσμα θα ηταν δικη της  ιδέα  και η σκηνή θα τελείωνε με την ατάκα της Κατερίνας "μου ήθελες δεξιώση; Σφουγγαριζε τωρα!! Σφουγγαριζε τωρα!!!!"
(Ηχος απο σινθεσαιζερ)


Αχ τέτοια χαρα νυχτιατικα να μιλάμε για το ρετιρε  Πιστεύετε στο "κακό μάτι"-"γλωσσοφαγιά"; 654316


χαχαχαχα Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 
Εχει επεισοδιο με την γρουσουζια της ξινης καπως ετσι με μαζωξη στο σπιτι ενω η Κατερινα διαφωνει και φυσικα στο τελος την πληρωνει η κυρα Σοφια...
Τρελαινομαι για ρετιρεεεεεεε

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Του-ρου-του-ρου-του-ρου-του-τουυυυυυυυυυ
Για παντα people!!!!

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το διαβάσατε το κατεβατό???

Μπράβο στις ηρωίδες που τα κατάφεραν.

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
margdimitra έγραψε:Το διαβάσατε το κατεβατό???

Μπράβο στις ηρωίδες που τα κατάφεραν.

Ααααα εγώ προειδοποίησα ότι ακολουθεί σεντόνι!  tongue 

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
darsel έγραψε:Κοριτσι μου καλη χρονια να σου ευχηθω και οι ατυχιες σου να σταματησουν εδω!
Δεν σου κρυβω οτι δεν πολυπιστευα, μετα το μηνυμα σου ομως αναθεωρω πραγματικα!!!!

Καλή χρονιά και σ' εσένα!! Μακάρι καλή μου διότι δεν θα αντέξω άλλα! Αύριο περιμένουμε και τον τεχνικό να κοιτάξει την κουζίνα.. Αλίμονο μας έτσι και δεν φτιάχνει!

mpempakos1

mpempakos1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mary 30 έγραψε:Χαχαχα καλα μιλαμε δεν υπαρχει!!! Μακρια κ αγαπημενα πες της θεια! Ποπο μου εφτιαξες το βραδυ ακομα γελαω! Συγνωμη που γελαω ενω σου συνεβησαν τοσα. Πες της τοθ χρονου θα πατε αλλου για τραπεζι για να μη ξαναρθει ποπο παναγιτσα μου μαυρο συννεφο εχει απο πανω της!

Γρουσούζα παιδί μου!! Καλά κι εγώ τώρα γελάω! Του χρόνου θα της πω ότι θα παω στο πατρικό μου να μαγειρέψω. Τουλάχιστον έτσι δεν θα μπορεί να έρθει από νωρίς!

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντως πιστευω πολυ στο κακο ματι!αλλωστε και η θρησκεια μας το πιστευει,


την αλλη φορα παρηγγειλε πιτσα μολις σκασει μυτη Wink Wink Wink Wink

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάτι σαν να ήρθε ο Μητσοτάκης για ποδαρικό να το πω;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις