Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Τετ Ιαν 08, 2014 7:21 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:

να σου θυμισω οτι παω για διδυμα ή τριδυμα....μην με ξεχασεις εεεε???? θα σε εχω στα υποψιν (μουαχαχαχαχα)

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! ΘΕΛΩ -ΘΕΛΩ -ΘΕΛΩ ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 

27ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Τετ Ιαν 08, 2014 7:22 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
darsel έγραψε:

να σου θυμισω οτι παω για διδυμα ή τριδυμα....μην με ξεχασεις εεεε???? θα σε εχω στα υποψιν (μουαχαχαχαχα)

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! ΘΕΛΩ -ΘΕΛΩ -ΘΕΛΩ ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 654316 

παρε τηλ οταν μπορεσεις να σου πω γογονοτα!

28ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Τετ Ιαν 08, 2014 8:29 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι η αδελφή μου που έγινε νονά το Σεπτέμβριο μαζί με μια φίλη της, νομίζω πλήρωσαν γύρω στα 380 ευρώ για το σταυρό κι ήταν και σε γνωστό μας κοσμηματοπώλη ...
Πριν από λίγο έριξα μια ματιά και στο ιντερνετ και βρήκα και στο skroutz βαφτιστικά. Αν ήσουν Αθήνα, θα σου πρότεινα μια βόλτα από την οδό Ρόμβης, αλλά ....

29ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 12:14 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όταν πας και παίρνεις σταυρό σώνει και ντε βαφτιστικό εννοείται ότι θα στον πουλήσουν πολύ ακριβά. Υπάρχουν όμως κάτι φίνα σχεδιάκια τόσο χαριτωμένα που και η μαμά θα μπορεί να τα φοράει και το παιδάκι όταν μεγαλώσει που δε μοιάζουν καθόλου με βαφτιστικά και δεν τα έχουν τόσο ακριβά.
Βέβαια η επιλογή είναι θέμα γούστου. Εμένα δε μου αρέσουν καθόλου τα κλασσικά κομμάτια.

30ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 12:20 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααααααααα Λιλλυμπελ κατι πολυ σημαντικο! Οντως υπαρχουν πολυ καλες προσφορες σε ρουχα με λιγα χρηματα αλλα πολυ κακο υφασμα. Βρηκα μια τρελη προσφορα σε επωνυμη εταιρια, φανταστικο σχεδιο γυρναω να δω το ταμπελακι 100% πολυεστερας. ΣΟΚ!
Πως κανετε ετσι μου λεει η πωλητρια 1 ωρα θα τα φορεσει! Τι να της πεις μετα!

31ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 1:06 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:αααααααααα Λιλλυμπελ κατι πολυ σημαντικο! Οντως υπαρχουν πολυ καλες προσφορες σε ρουχα με λιγα χρηματα αλλα πολυ κακο υφασμα. Βρηκα μια τρελη προσφορα σε επωνυμη εταιρια, φανταστικο σχεδιο γυρναω να δω το ταμπελακι 100% πολυεστερας. ΣΟΚ!
Πως κανετε ετσι μου λεει η πωλητρια 1 ωρα θα τα φορεσει! Τι να της πεις μετα!
Πάντα ήμουν της άποψης πως ότι δίνεις παίρνεις.  Wink Wink Wink Δεν λεμε να το χρυσοπληρώσεις αλλα οταν βλέπεις και τσάμπα βρωμάει η δουλειά.

32ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 1:14 am

κοκκινοσκουφιτσα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν ξέρω βρε κορίτσια...αλλά οι τιμές σ'αυτά τα πράγματα αντί να πέφτουν... νομίζω ότι ανεβαίνουν...ίσως από το internet δεν είναι κακή ιδέα να δεις... Shocked θέλει ψάξιμο  Shocked καλή δύναμη, άξια!!!!

33ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 1:18 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
darsel έγραψε:αααααααααα Λιλλυμπελ κατι πολυ σημαντικο! Οντως υπαρχουν πολυ καλες προσφορες σε ρουχα με λιγα χρηματα αλλα πολυ κακο υφασμα. Βρηκα μια τρελη προσφορα σε επωνυμη εταιρια, φανταστικο σχεδιο γυρναω να δω το ταμπελακι 100% πολυεστερας. ΣΟΚ!
Πως κανετε ετσι μου λεει η πωλητρια 1 ωρα θα τα φορεσει! Τι να της πεις μετα!
Πάντα ήμουν της άποψης  πως ότι δίνεις παίρνεις.  Wink Wink Wink Δεν λεμε να το χρυσοπληρώσεις αλλα οταν βλέπεις και τσάμπα βρωμάει η δουλειά.

καλα αυτο ισχυει 100% δεν το συζητω, αλλα ρε φιλε δεν ειχαν 50 ευρω για να πεις οτι δικαιολογουσαν το υφασμα, 150 ειχαν!

34ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 2:57 am

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
2,5 χιλιάρικα για μια βάπτιση ??  Shocked
 
Θα διαφωνήσω υπάρχουν πολύ οικονομικά και καλά ρουχα αυτη η νοοτροπία υπάρχει μόνο στην Ελλάδα οτι κάτι πρέπε να το πληρώσεις ακριβά για να είναι καλό.
Τα βαπτιστικά που πήραμε 80€ απο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη ήταν πολύ καλή ποιότητα και ραφή.

35ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 3:08 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ch.ze έγραψε:2,5 χιλιάρικα για μια βάπτιση ??  Shocked
 
Θα διαφωνήσω υπάρχουν πολύ οικονομικά και καλά ρουχα αυτη η νοοτροπία υπάρχει μόνο στην Ελλάδα οτι κάτι πρέπε να το πληρώσεις ακριβά για να είναι καλό.
Τα βαπτιστικά που πήραμε 80€ απο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη ήταν πολύ καλή ποιότητα και ραφή.

κοιτα παιζει ρολο και το τι εχει στο μυαλο του ο καθενας για καλο. καποιος θεωρει καλο για βαφτιση το βαμβακερο και καποιος αλλος την οργαντζα η οποια ας πουμε μπορει να ηθελε αυτος ο καποιος να ταιριαζει με το υφασμα της λαμπαδας. Εμενα για παραδειγμα δεν θα μου αρεσε το ρουχο να ειναι βαμβακερο σομον και το υφασμα της λαμπαδας να ειναι σατεν σομον που λεει ο λογος!
η νοοτροπια αυτη με συγχωρεις δεν υπαρχει μονο στην Ελλαδα, υπαρχει παντου και ειναι λογικο για να παρεις κατι καλο πρεπει να το πληρωσεις. Δεν λεμε να αγορασεις το ΙΔΙΟ προιον σε υψηλοτερη τιμη αυτο ναι ειναι κοροιδια αλλα για αυτο υπαρχουν και οι ποιοτητες. Δεν μπορουν ολα να κοστιζουν το ιδιο.

36ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 5:53 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Κι η αδελφή μου που έγινε νονά το Σεπτέμβριο μαζί με μια φίλη της, νομίζω πλήρωσαν γύρω στα 380 ευρώ για το σταυρό κι ήταν και σε γνωστό μας κοσμηματοπώλη ...
Πριν από λίγο έριξα μια ματιά και στο ιντερνετ και βρήκα και στο skroutz βαφτιστικά. Αν ήσουν Αθήνα, θα σου πρότεινα μια βόλτα από την οδό Ρόμβης, αλλά ....

Θα το ριξω μια ματια το skroutz..ευχαριστω!

υγ: Αν ημουν Αθηνα θα πηγαιναμε για καφε κι οχι για βαπτιστικα...χε χε

37ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 5:54 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Όταν πας και παίρνεις σταυρό σώνει και ντε βαφτιστικό εννοείται ότι θα στον πουλήσουν πολύ ακριβά. Υπάρχουν όμως κάτι φίνα σχεδιάκια τόσο χαριτωμένα που και η μαμά θα μπορεί να τα φοράει και το παιδάκι όταν μεγαλώσει που δε μοιάζουν καθόλου με βαφτιστικά και δεν τα έχουν τόσο ακριβά.
Βέβαια η επιλογή είναι θέμα γούστου. Εμένα δε μου αρέσουν καθόλου τα κλασσικά κομμάτια.

Λοιπον, αυτο το σκεφτομουν κι εγω! Οπως και με το κουστουμακι..Αν εχει την ταμπελα "βαπτιστικο" στο πουλανε ακριβοτερο τελικα...

38ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 5:56 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:αααααααααα Λιλλυμπελ κατι πολυ σημαντικο! Οντως υπαρχουν πολυ καλες προσφορες σε ρουχα με λιγα χρηματα αλλα πολυ κακο υφασμα. Βρηκα μια τρελη προσφορα σε επωνυμη εταιρια, φανταστικο σχεδιο γυρναω να δω το ταμπελακι 100% πολυεστερας. ΣΟΚ!
Πως κανετε ετσι μου λεει η πωλητρια 1 ωρα θα τα φορεσει! Τι να της πεις μετα!

Πωπωωω..Βρε αμα ειναι το αφηνουμε και με τα χθεσινα του ρουχα..Σιγα, μια ιδεα ειναι ολα.. Razz Razz Razz Razz 

39ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 5:57 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοκκινοσκουφιτσα έγραψε:Δεν ξέρω βρε κορίτσια...αλλά οι τιμές σ'αυτά τα πράγματα αντί να πέφτουν... νομίζω ότι ανεβαίνουν...ίσως από το internet δεν είναι κακή ιδέα να δεις... Shocked θέλει ψάξιμο  Shocked καλή δύναμη, άξια!!!!

Σ'ευχαριστω πολυ, δεν εχω και πολυ χρονο, το Πασχα θα γινουν τα μυστηρια (ειναι και ο γαμος πακετο), οποτε ηδη τις ριχνω τις ματιες μου...

40ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 5:57 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
ede έγραψε:
darsel έγραψε:αααααααααα Λιλλυμπελ κατι πολυ σημαντικο! Οντως υπαρχουν πολυ καλες προσφορες σε ρουχα με λιγα χρηματα αλλα πολυ κακο υφασμα. Βρηκα μια τρελη προσφορα σε επωνυμη εταιρια, φανταστικο σχεδιο γυρναω να δω το ταμπελακι 100% πολυεστερας. ΣΟΚ!
Πως κανετε ετσι μου λεει η πωλητρια 1 ωρα θα τα φορεσει! Τι να της πεις μετα!
Πάντα ήμουν της άποψης  πως ότι δίνεις παίρνεις.  Wink Wink Wink Δεν λεμε να το χρυσοπληρώσεις αλλα οταν βλέπεις και τσάμπα βρωμάει η δουλειά.

καλα αυτο ισχυει 100% δεν το συζητω, αλλα ρε φιλε δεν ειχαν 50 ευρω για να πεις οτι δικαιολογουσαν το υφασμα, 150 ειχαν!

Αλλα...επωνυμο σου λεει...Ξεφιτλες! Mad Mad Mad 

41ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 5:59 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ch.ze έγραψε:2,5 χιλιάρικα για μια βάπτιση ??  Shocked
 
Θα διαφωνήσω υπάρχουν πολύ οικονομικά και καλά ρουχα αυτη η νοοτροπία υπάρχει μόνο στην Ελλάδα οτι κάτι πρέπε να το πληρώσεις ακριβά για να είναι καλό.
Τα βαπτιστικά που πήραμε 80€ απο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη ήταν πολύ καλή ποιότητα και ραφή.

Οντως πολλα τα λεφτα Αρη... Shocked  Shocked  Εγω λεω με 2000 να καθαρισω και τα δυο μυστηρια...Γαμος βαπτιση..Αλλιως..Καηκαμε...!

42ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 6:00 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
ch.ze έγραψε:2,5 χιλιάρικα για μια βάπτιση ??  Shocked
 
Θα διαφωνήσω υπάρχουν πολύ οικονομικά και καλά ρουχα αυτη η νοοτροπία υπάρχει μόνο στην Ελλάδα οτι κάτι πρέπε να το πληρώσεις ακριβά για να είναι καλό.
Τα βαπτιστικά που πήραμε 80€ απο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη ήταν πολύ καλή ποιότητα και ραφή.

κοιτα παιζει ρολο και το τι εχει στο μυαλο του ο καθενας για καλο. καποιος θεωρει καλο για βαφτιση το βαμβακερο και καποιος αλλος την οργαντζα η οποια ας πουμε μπορει να ηθελε αυτος ο καποιος να ταιριαζει με το υφασμα της λαμπαδας. Εμενα για παραδειγμα δεν θα μου αρεσε το ρουχο να ειναι βαμβακερο σομον και το υφασμα της λαμπαδας να ειναι σατεν σομον που λεει ο λογος!  
η νοοτροπια αυτη με συγχωρεις δεν υπαρχει μονο στην Ελλαδα, υπαρχει παντου και ειναι λογικο για να παρεις κατι καλο πρεπει να το πληρωσεις. Δεν λεμε να αγορασεις το ΙΔΙΟ προιον σε υψηλοτερη τιμη αυτο ναι ειναι κοροιδια αλλα για αυτο υπαρχουν και οι ποιοτητες. Δεν μπορουν ολα να κοστιζουν το ιδιο.


Θα ψαξουμε λοιπον, οσο μας παιρνει απο θεμα χρονου και τι στο καλο;; Κατι θα βρουμε! ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 334590 

43ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 7:01 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πρόσεξα οτι στα κοριτσάκια ειναι πιο ακριβές οι τιμες γιατι ειναι και πιο εντυπωσιακά τα ρούχα . Εχουν άλλα υφάσματα ,οργάντζα, πετραδάκια, φιογκάκια και γεικά πιο υπερπαραγωγές απο τα αγοριστικα που είναι ολα πιο απλά. Τα κοριτσικα που κοιταζα για την κόρη μου και την ιδια εποχη για τον βαφτησρα μου οι τιμες ήταν τουλάχιστον 50% επάνω σε ολα και στον σταυρό και στα πάντα.

44ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 9:20 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε: εγώ πρόσεξα οτι στα κοριτσάκια ειναι πιο ακριβές οι τιμες γιατι ειναι και πιο εντυπωσιακά τα ρούχα . Εχουν άλλα υφάσματα ,οργάντζα, πετραδάκια, φιογκάκια και γεικά πιο υπερπαραγωγές απο τα αγοριστικα που είναι ολα πιο απλά. Τα κοριτσικα που κοιταζα για την κόρη μου  και την ιδια εποχη για τον βαφτησρα μου οι τιμες ήταν τουλάχιστον 50% επάνω σε ολα και στον σταυρό και στα πάντα.

ολα ειναι πιο ακριβα για τα κοριτσια, ακομα και τα παιχνιδια!!! Αλλα τουλαχιστον υπαρχει μεγαλη ποικιλια στα παντα. Με τα αγορια γενικα οι επιλογες ειναι πιο περιορισμενες!

45ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 9:24 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι ομως βρε κοριτσια, τωρα εριχνα μια ματια στα βαπτιστικα της mini Raxevsky και τα αγοριστικα κοστουμακια ειναι πιο ακριβα απο τα φορεματακια!

46ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 9:25 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Κι ομως βρε κοριτσια, τωρα εριχνα μια ματια στα βαπτιστικα της mini Raxevsky και τα αγοριστικα κοστουμακια ειναι πιο ακριβα απο τα φορεματακια!

τι συμπτωση!!! σου στελνω μηνυμα στο κινητο!

47ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 9:27 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
Lillybell έγραψε:Κι ομως βρε κοριτσια, τωρα εριχνα μια ματια στα βαπτιστικα της mini Raxevsky και τα αγοριστικα κοστουμακια ειναι πιο ακριβα απο τα φορεματακια!

τι συμπτωση!!! σου στελνω μηνυμα στο κινητο!

Ωωωω Λαλαααα!! Razz Razz Razz 

48ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 9:34 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
darsel έγραψε:
Lillybell έγραψε:Κι ομως βρε κοριτσια, τωρα εριχνα μια ματια στα βαπτιστικα της mini Raxevsky και τα αγοριστικα κοστουμακια ειναι πιο ακριβα απο τα φορεματακια!

τι συμπτωση!!! σου στελνω μηνυμα στο κινητο!

Ωωωω Λαλαααα!! Razz Razz Razz 

ενταξει ελεος!!!!!! τοση συμπτωση πια???

49ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 11:18 am

Κορνηλια


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια και εγω θα κάνω βάφτιση και ψάχνω φορεματακι αλλά θέλω να ξεφύγω απο αυτό που λέμε βαφτιστικο δηλ υπερπαραγωγή-τούλι-φουσκωτό-γυαλιστερό...ένα ομορφο, λιτό φορεματάκι με μια τσαχπινιά θα ήταν ό,τι πρέπει, θεωρώ. Το ίδιο ισχύει και για τα παπουτσάκια...απλά πράγματα!

Αν έχει καμιά σας κάποια ιδέα που να κοιτάξω (στο νετ η και αθήνα) ας μου πει παρακαλώ γιατί έχω κολλήσει..

50ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΟΥΜΠΑΡΟΜΠΕΜΠΕΚΑ... Πεμ Ιαν 09, 2014 11:20 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορνηλια έγραψε:Κορίτσια και εγω θα κάνω βάφτιση και ψάχνω φορεματακι αλλά θέλω να ξεφύγω απο αυτό που λέμε βαφτιστικο δηλ υπερπαραγωγή-τούλι-φουσκωτό-γυαλιστερό...ένα ομορφο, λιτό φορεματάκι με μια τσαχπινιά θα ήταν ό,τι πρέπει, θεωρώ. Το ίδιο ισχύει και για τα παπουτσάκια...απλά πράγματα!

Αν έχει καμιά σας κάποια ιδέα που να κοιτάξω (στο νετ η και αθήνα) ας μου πει παρακαλώ γιατί έχω κολλήσει..

εισαι Αθηνα Κορνηλια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις